Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

śr cze 24, 2009 3:43 pm

Brilchan pisze:
Jak tylko jutro skończę z egzaminem z matematyki to siadam kończyć swoją rozpiskę Seravoka będziesz miał trzy postacie w jednej :D co do BG to chyba rozpisałaś już wszystkie postacie które przeżyły a nie widzę powodów żeby wskrzeszać więcej martwych. Oczywiście to tylko moje zdanie, Mam jeszcze pomysł na pośmiertne losy Dinnina ale to chciałem sobie zostawić na tę planowaną od wieków sesję :razz:

Może powinnaś pomyśleć nad jakimś Antagonistą lub Antagonistą dla Si ze strony wrogich Loth kultów może nawet przekręcić się w pierwszej potyczce byle by był\a :D


Dobry pomysł z tym antagonistą. Kult Vhaerauna o którym pisałam po Milczeniu to Jaezred Chaulssin. Więc może teraz użyć czegoś innego... Malar? Eili? Jak myślisz?
Co do BG to miałam na myśli przyjaciół (wszyscy żyją).
Powodzenia na egzaminie.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

śr cze 24, 2009 8:00 pm

Zireael pisze:
Dobry pomysł z tym antagonistą. Kult Vhaerauna o którym pisałam po Milczeniu to Jaezred Chaulssin. Więc może teraz użyć czegoś innego... Malar? Eili? Jak myślisz?
Co do BG to miałam na myśli przyjaciół (wszyscy żyją).
Powodzenia na egzaminie.


Wydawało mi się że cześć padła w ostatniej walce co do Mnisca miałem 100% pewności że padł a tego głupiego Anomena to na pewno rzuciłaś na pożarcie demonom. Co do kultów to ja mam słabość do Malara ziemska córka Loth byłaby niezłym trofeum w kolekcji każdego myśliwego ale Ela powinna być bardziej zazdrosna o pajęczą mamuśkę :razz: wyznawczynie Eli(może nawet sama bogini to w końcu już ta liga:D) powinni się koniecznie pojawić w wątku upadku Sola. Możliwe że wyznawcy zawiązali by jakieś czasowy rozejm xD (raczej nie to wrogie kulty ale pomysł sam w sobie śmieszny :) ) Zresztą mam od dawna w głowie project elfki na wpół szalonej Likontrpopki rozdartej między Elą Loth a Malarem jak chcesz to mogę ci ją opisać na PW ale ona nadawałaby się raczej na okres po milczeniu Loth
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

ndz cze 28, 2009 11:23 am

Ponieważ Brilchan się nie odezwał, to likantropka będzie na później.
Następna w kolejce jest Ysolde Veladorn (będzie dobrą antagonistką do rozdziału, który piszę).

P.S. Od 5 do 17 lipca mnie nie ma, więc będzie przerwa w pisaniu.

Brilchan pisze:
Wydawało mi się że cześć padła w ostatniej walce co do Mnisca miałem 100% pewności że padł a tego głupiego Anomena to na pewno rzuciłaś na pożarcie demonom. Co do kultów to ja mam słabość do Malara ziemska córka Loth byłaby niezłym trofeum w kolekcji każdego myśliwego ale Ela powinna być bardziej zazdrosna o pajęczą mamuśkę :razz: wyznawczynie Eli(może nawet sama bogini to w końcu już ta liga:D) powinni się koniecznie pojawić w wątku upadku Sola. Możliwe że wyznawcy zawiązali by jakieś czasowy rozejm xD (raczej nie to wrogie kulty ale pomysł sam w sobie śmieszny :) ) Zresztą mam od dawna w głowie project elfki na wpół szalonej Likontrpopki rozdartej między Elą Loth a Malarem jak chcesz to mogę ci ją opisać na PW ale ona nadawałaby się raczej na okres po milczeniu Loth


No tak. Anomena faktycznie rzuciłam na pożarcie (nie cierpię go). Minsc zginął w walce z Amelissaną (bo jest trochę głupi). Ale cała reszta żyje.

Pomysł z likantropką świetny, podrzuć mi go, bo na po Milczeniu mam pomysł, a może dałoby się dostosować na teraz.

Idę oglądać mecz :wink:

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 7:23 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz cze 28, 2009 12:05 pm

Zireael pisze:
Ponieważ Brilchan się nie odezwał, to likantropka będzie na później.
Następna w kolejce jest Ysolde Veladorn (będzie dobrą antagonistką do rozdziału, który piszę).

P.S. Od 5 do 17 lipca mnie nie ma, więc będzie przerwa w pisaniu.


Sorrki :oops: akurat byłem trochę zajęty bo zgłosiłem się do forumowej sesji właśnie przed chwilę zastanawiałem się nad tym żeby usiąść i napisać ci obiecanego PM z likontropką :mrgreen: ale nie przekmuj się i pisz o tej Ysolde PMke powinnaś dostać za jakieś półgodziny jak wszystko ładnie sobie wpisze w wordzie pozdrawiam :D
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

ndz cze 28, 2009 2:14 pm



Następny będzie kolejny syn Ildibane'a - Saithafein Teken'duis z Rilauven.
Albo ta likantropka.

EDIT: Ysolde pojawi się w najbliższych rozdziałach.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 3:51 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

ndz cze 28, 2009 7:59 pm

Zireael pisze:
Następny będzie kolejny syn Ildibane'a - Saithafein Teken'duis z Rilauven.
Albo ta likantropka.


Wysłałem ci na PM dość rozbudowany szkic Marisha – szalona łowczyni (Likontropki) mam nadzieje że przypadnie ci do gustu
więc już nie masz powodów do zazdrości o Nataniel :D

Co do Ysolde Veladorn postać mi się podoba można nawet spróbować i dokonać powiązani między nią a Marishą pozdrawiam i życzę miłej lektury :wink:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

pn cze 29, 2009 4:56 pm

A więc. Tadam. Słynna likantropka.



[Autorem koncepcji i historii Marishy jest Brilchan]
Następny - Saithafein.

EDIT: Marisha pojawi się w najbliższych rozdziałach, razem z Ysolde.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 3:54 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn cze 29, 2009 5:04 pm

Zireael muszę przyznać że bardzo ładnie udało ci się stworzyć porządną postać z bezwładnego szkicu jaki ci przesłałem :lol: choć miałem trochę inne plany co do tej postaci to tą wersję oddaje tobie bez żalu mam nadzieje że się przyda:D zauważyłem że ostatnio z jednego konceptu pączkują mi ostatni 2 albo 3 postaci:D
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

wt cze 30, 2009 10:04 am

Zireael pisze:
A więc. Tadam. Słynna likantropka.

Marisha
Wygląd i osobowość
Marisha jest niemłodą już leśną elfką. Jej twarz sprawia, że wydaje się starsza, niż jest naprawdę. Czarne oczy błyszczą niezdrowym płomieniem, a długie brązowe włosy są splątane i pełne jakichś leśnych śmieci – patyków, liści i tym podobnych.


Co znaczy niezdrowym promieniem? Możesz to jakoś inaczej określić? Może zmień to na obłąkane spojrzenie, lub wzrok szaleńca? Taka sugestia.


Kobieta ma na sobie brudne, znoszone ubranie typowe dla mieszkańców lasu. Mimo jego złego stanu widać, że wykonały je elfy.


W drugim zdaniu, usunąłbym słowo jego. Kiedy doczyta się zdanie do końca będzie i tak wiadomo, że chodzi o ubranie.


Po za tym, mamy do czynienia z BNem godnym pochwały. Pomysł (nie wiem czy twój czy Brilchana) genialny. Teoretycznie człowiek lasu, samotnik - wilkołak, to takie oklepane, ale ta postać jest jak najbardziej oryginalna. Bardzo podoba mi się pomysł z tarzaniem się po ziemi i wskakiwaniem do wody w celu zmycia czegoś z siebie. Mechanicznie nie sprawdzałem, ale chylę czoła za chęci, bo trzykrotne rozpisywanie jednego BNa, takich wymaga. Reasumując świetna robota, gratuluje. Oby więcej takich bohaterów niezależnych.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

wt cze 30, 2009 10:22 am

Historia i pomysł są Brilchana. Ja tylko dopisałam stronę mechaniczną i wygląd.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

wt cze 30, 2009 10:26 am

Nefarius pisze:
promieniem


Płomieniem po prostu ma wyrazisty wzrok :D

Nefarius pisze:
Pomysł (nie wiem czy twój czy Brilchana) genialny. Teoretycznie człowiek lasu, samotnik - wilkołak, to takie oklepane, ale ta postać jest jak najbardziej oryginalna. Bardzo podoba mi się pomysł z tarzaniem się po ziemi i wskakiwaniem do wody w celu zmycia czegoś z siebie


Koncept postaci jest mój ale Wygląd i osobowość (w tym pomysł z tarzanem się po ziemi)Mechanika i kilka poprawek to już dzieło Zi

Pierwszy akapit podobał mi się tak bardzo że czytałem go kilka razy :D

Cieszę się że dołożyłem swoją cegiełkę do tej opowieści miło mi że pomysł ci się podoba można powiedzieć że zrewanżowałem się za Krwawą Stall :wink:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

wt cze 30, 2009 1:38 pm

A więc. Saithafein nadchodzi.



Proszę o uwagi.
Następny - syn Jarlaxle'a, Khalazza.

@ powyższe Nie mam nic przeciwko cegiełkom, wręcz przeciwnie. Oby ich było więcej.
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 12:19 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

śr lip 01, 2009 2:08 am

No i znów udało ci się stworzyć postać która mnie zachwyciła :D Ostatnie były poprawne i miały swoje wzloty ale nie było w nich tego "Czegoś" co porwało mnie przy opisach Si Sola i 2 ich późniejszych dzieci. Z Saithafeinem jest inaczej :) Po pierwsze uwielbiam klasę Worlocka ma duży potencjał fabularny i fajne moce.

Ciekawie opisałaś wygląd postaci i jej zbroje oczywiście osobowość i biografia to wisienka na szczycie tortu :D Mamy więc silnego i zdecydowanego mężczyznę będącego na tyle inteligentnym żeby nie mieszać się w utarczki na tle religijnym i (mniej więcej) znać swoje miejsce jak tu go nie kochać? :wink: Mam nadzieje że znajdzie się okazja żeby poznać demony z którymi się zbratał w celu uzyskania zakazanych mocy(byłoby to IMHO ciekawe niezmiernie :) )


Wszyscy wiemy że Si i tak spuści mu łomot ale cieszę się że zaczęłaś myśleć nad godnymi przeciwnikami dla swojej bohaterki jeżeli odpowiednio to rozegrasz będziemy mogli poczuć że w społeczności Dorwów nawet szczególne łaski Loth nie są gwarancją bezpieczeństwa :D

Co do organizacji "Zielonookich" uważam że pomysł jest na tyle miodny że zasługuje na własną rozpiskę bądź to w tym temacie bądź w odrębnym z dopiskiem [organizacja] w temacie


Zireael pisze:
@ powyższe Nie mam nic przeciwko cegiełkom, wręcz przeciwnie. Oby ich było więcej.


Wiesz mam kilka ciekawych pomysłów które mogłyby ci się spodobać ale nie chcę na razie gadać po próżnicy tylko muszę usiąść spisać i przemyśleć żeby móc pokazać coś konkretnego :wink: Na sam początek muszę wreszcie usiąść i skończyć swoją wersję Seravoka co może jeszcze trochę potrwać bo mam jeszcze parę innych rzeczy na głowie :( :P


Zireael pisze:
Następny - syn Jarlaxle'a, Khalazza.


Więc jednak znalazłaś pomysł?:) Czekam z niecierpliwością
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

śr lip 01, 2009 9:11 am

Brilchan pisze:
Co do organizacji "Zielonookich" uważam że pomysł jest na tyle miodny że zasługuje na własną rozpiskę bądź to w tym temacie bądź w odrębnym z dopiskiem [organizacja] w temacie


Przygotowuję już taki opis. Będę go pisać dalej jak dokończę Khalazzę.
Będzie w osobnym temacie żeby nie śmiecić tutaj. Kiepsko się czyta długi tekst na 8 stronie długiego tematu.

Co do uwag: dziękuję bardzo! Nie każda postać potrafi porwać, ale niektóre to potrafią. :wink:



Niedługo powinien pojawić się opis Dzieci Ildibane'a w osobnym wątku.

EDIT: Khalazza pojawia się w Tomie III, Rozdziale 3, jako jednozdaniowa wzmianka Triel Baenre.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 12:58 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

czw lip 02, 2009 12:15 pm

Zireael pisze:
Nie każda postać potrafi porwać, ale niektóre to potrafią. Wink


Druga część tego cytatu doskonale opisuje moje odczucia wobec Khalazzana z jednej strony z pewnością jest postacią przydatną fabularnie ze względu na swoją wiedzę i kontakty można nawet powiedzieć że ot taki Easy Rider FR tyle że zamiast motoru ma jaszczurczego wierzchowca a zamiast dragów sprzedaje informacje :razz:

Po za tym dużego plusa masz za to że z połączenia dwóch niezwykłych Dorwów narodził się przeciętniak bardzo mi się to podoba:D

Nie zrozum mnie źle to nie jest tak że mi się ta postać nie podoba jest dobra szczególnie biorąc pod uwagę że nie miałaś wobec niego żadnych planów i zapomniałaś o tym że maił się urodzić xD dobrze że nie będzie w twym opowiadaniu takiego "zagubionego wątku"

Aha, zapomniałem ci napisać że mój @ coś szwankuje i późno dostałem info o aktualizacji tematu stąd(i oczywiście z czytania mangi:P ) ten spóźniony komentarz
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

ndz lip 19, 2009 7:15 pm

Następni będą Kivan i Coran. Albo odwrotnie. Jeden i drugi pojawili się w opowiadaniu i żyją. Niech tylko znajdę chwilę czasu...

Kolejność sama się rozwiązała. Oto Kivan ze Shilmisty.



Czekam na uwagi. Kto jest następny, wiadomo. Chyba że Brilchan da mi swój świetny pomysł :wink:

EDIT: Kivan pojawia się w Tomie V.

EDIT 2: Dodano informacje z moda Kivan & Deheriana do BG II.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony pn wrz 13, 2010 3:39 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 8 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pn lip 20, 2009 3:08 pm

Wygląda na to że Kivan dogadałby się z moją wersją Seravoka :D

Czy Shevarasha to jakieś bóstwo natury ?

Zireael pisze:
Chyba że Brilchan da mi swój świetny pomysł Wink


Na pewno coś podeśle choć może to chwilę potrwać jako że Worda odzyskałem raptem kilka godzin temu i muszę najpierw wypełnić kilka innych questów:wink:

Po za tym aktualnie wciągneła mnie samurajska manga Vagabond od której niezwykle trudno mi się oderwać :D

TAK WIĘC NIC NIE OBIECUJE xD
 
Awatar użytkownika
Dagome
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 9:31 pm

pn lip 20, 2009 4:29 pm

Przy Kivanie troche maławo pkt. umiejek i brak wypisanych ulubionych wrogów Tropiciela.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

pn lip 20, 2009 4:51 pm

Brilchan pisze:
Wygląda na to że Kivan dogadałby się z moją wersją Seravoka :D
Czy Shevarasha to jakieś bóstwo natury ?


Shevarash to elfie bóstwo zemsty.
Co do powyższego: umiejki liczyłam kilka razy. Wrogów miałam, tylko ich wcięło. Sorry, zaraz dopiszę.

Edit: Właśnie zajrzałam do erraty 3.5. Rzeczywiście, tropiciel dostaje więcej umiejek. Poprawiono. Coran niedługo będzie.

Oto znany nam wszystkim zakręcony elf.



Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 1:01 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

wt lip 21, 2009 9:29 pm

Ciekawy opis postaci nie grałem w BG I więc nie mogę być pewny ale wydaje mi się że ładnie go rozwinęłaś :)


Zireael pisze:
Pewna znajomość lasów daje mu również pewną wspólnotę z ojczyzną, a także starszą córką.


To zdanie szczególnie mi się spodobało chociaż mogłabyś wrzucić to "Pewna" na początku wydaje mi się że brzmiałoby lepiej


Zireael pisze:
Jeśli chodzi o kolejny rozdział opowiadania, będzie wtedy, jak wróci do mnie wena (bo chwilowo uciekła). Poza tym jestem w trakcie pisania przygody z domem Vrinn...


Jeżeli o mnie chodzi to nie ma problemu mam czas poczekam :D Przygoda z domem Virrin ? ciekawy pomysł nie powiem :) Co do "Zdrajców" mam już pełen koncept w głowie tylko nie chcę mi się przepisać :P jutro postaram się zmusić pozdrawiam xD
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 25, 2009 3:36 pm

Wiem, że miało nie być "wskrzeszania trupów". Ale nie mogłam się oprzeć.
Oto Khalid - albo efekt nudów w szpitalu :wink: EDIT: Tyle, że teraz jest zjawą. Koniec wskrzeszania - i złoszczenia kapłanów Jergala. :wink:



Proszę o uwagi.
Następni - Branwen i Aerie. Wymagają tylko pewnej korekty - efekt braku Baldurka pod ręką.

EDIT: Khalid pojawia się w Tomie II, w Rozdziale 3. Jako zjawa po raz pierwszy - w Rozdziale 25.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 8:21 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 25, 2009 4:34 pm

Rozpiska bardzo fajna ale czy naprawdę musisz go wskrzeszać?
Jego śmierć jest kluczowa dla rozwoju postaci Jahery nie można też zapominać że po zobaczeniu jego zwłok kobieta z wielkim trudem ale jednak pogodziła się ze śmiercią męża a jeżeli postać gracza proponowała wskrzeszenie Jahera odmawiała. Przecież jest druidką i oddała dusze męża w opiekę Silvaniusa jakoś nie pasuje mi do tej postaci wyrwanie go ze szponów śmierci.
Do tego potrzeba by wysokiej magii kapłańskiej albo nawet nekromancji co mi zupełnie od postaci półelfki nie pasuje

Mam dla ciebie propozycje alternatywy rozpisz Khalid jako zjawę w która pomaga Jahre i herfiarzom w ciężkich sytuacjach pamiętam że gdzieś w oficjalnych materiałach jest podany przykład zjawy druida epicka która strzeże lasu przed intruzami . Kahild na tej samej zasadzie mógłby strzec swej żony szczególnie że już raz jej się ukazał

IMHO byłoby to dużo bardziej klimatyczne niż po prostu wskrzeszanie bo o ile w przypadku Goriona i Chalindry da się to jakoś uzasadnić to wydaje mi się że sama Jahera za dużo przeszła żeby pogodzić się z tą stratą żeby teraz pozwolić na takie łamanie praw natury

Ja na miejscu biedaczki chyba bym zwariował dlatego proszę nie wskrzeszaj jąkały :?

ps. przepraszam że ci jeszcze nie przesłałem tych konceptów :razz:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 25, 2009 5:38 pm

Brilchan pisze:
Rozpiska bardzo fajna ale czy naprawdę musisz go wskrzeszać?
Mam dla ciebie propozycje alternatywy rozpisz Khalid jako zjawę w która pomaga Jahre i herfiarzom w ciężkich sytuacjach pamiętam że gdzieś w oficjalnych materiałach jest podany przykład zjawy druida epicka która strzeże lasu przed intruzami . Kahild na tej samej zasadzie mógłby strzec swej żony szczególnie że już raz jej się ukazał

ps. przepraszam że ci jeszcze nie przesłałem tych konceptów :razz:


Pomysł dobry. Tylko że nie mam Księgi Potworów ze sobą w szpitalu. Jutro pomyślę (bo w pon wracam :( )
Po prostu tak lubię Khalida, że nie mogę zostawić go trupem....
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 25, 2009 6:46 pm

Zireael pisze:
Pomysł dobry. Tylko że nie mam Księgi Potworów ze sobą w szpitalu. Jutro pomyślę (bo w pon wracam :( )
Po prostu tak lubię Khalida, że nie mogę zostawić go trupem...


Spox rozumiem to ale szkoda byłoby przy okazji niszczyć rys psychologiczny Jahery (który jest jednym z lepszych w całej grze) stąd pomysł z duchem strażniczym byłoby to logiczne bo ich miłość była tak wielka że nikogo nie zdziwi że Kahild chce pomagać żonie zza grobu. Byłoby to nawet romantyczne:D

Mogłabyś mu nawet dać jakieś eteryczny miecz dwuręczny albo co :D ale po tej całej historii z traumą godzeniem się z jego odejściem poznaniem rodziny i objawieniem się zjawy ożywianie go to po prostu świństwo wobec Jahery :razz: - kobita ledwo się pozbierała a ty znów chcesz jej życie do góry nogami wywracać :P

Po za tym jak tak wszystkich będziesz w kółko wskrzeszać to w końcu załomocą w twoje drzwi Jergalici w towarzystwie paladynów zakonu palid mask :lol:

Przykro mi że jesteś w szpitalu życzę zdrowia:D
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lip 26, 2009 10:48 am

W szpitalu jestem na rehabilitacji 3 tygodnie, ale prawdopodobnie uda mi się wychodzić na sobotę i niedzielę.
Branwen i Aerie będą chyba dopiero za tydzień, bo mam zagwozdkę. Czytaj: kartkę z czarami Aerie zostawiłam, a Branwen ma kłopot z charakterem. Wg Baldurka jest N, według mnie PN, a Tempus dopuszcza jedynie CZ, CN, CD. Kurczę blade...
Niezależnie od tego. Khalid (powyżej) jest teraz oficjalnie zjawą. Co wy na to?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lip 26, 2009 12:03 pm

Zireael pisze:
Wg Baldurka jest N, według mnie PN, a Tempus dopuszcza jedynie CZ, CN, CD. Kurczę blade...
Niezależnie od tego. Khalid (powyżej) jest teraz oficjalnie zjawą. Co wy na to?


Co do charakteru weź PN a w biografii napisz że jest wyjątkiem od reguły jeżeli chodzi o wyznawców Tempusa :D to ty tu jesteś Autorką\MG i możesz odwalać takie numery :mrgreen:

Jeżeli chodzi o Kahilda to teraz jest o wiele lepiej tylko proponuje lekko rozszerzyć końcówkę biografii np. "Jego wielka miłość do żony nie pozwoliła mu spocząć w spokoju więc powrócił jako zjawa"
lub
"okoliczności jego zgonu były tak tragiczne i bolesne że silne emocje jakie wtedy przeżył częściowo wyrwały go z objęć Kelemvorna"

Oczywiście może zostać tak jak jest gdyż Jahera rzeczywiście JEST częściowo odpowiedzialna za jego powrót lecz wydaje mi się że byłoby to niewykorzystanie drzemiącego w pomyśle potencjału zresztą i tak decyzja należy do ciebie ja tu tylko doradzam :spoko:

Pozdrawiam i życzę owocnej rehabilitacji :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lip 26, 2009 4:20 pm

Oto Branwen. Chyba nie pojawiła się w opowiadaniu, poza jedną krótką wzmianką, ale to nie przeszkadza...



Proszę o uwagi. Następni: Aerie i Edwin. Ale to dopiero za tydzień.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:47 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lip 27, 2009 6:04 pm

Ostatni BN, bardzo fajny i klimatyczny. To jest dobra cecha, pisząc krótką charakterystykę i historyjkę, a jednocześnie przekazać czytelnikom klimat postaci. Żadnej innej klasy bym nie dodawał, a co za tym idzie, mechanika według mnie tak jak powinno być.

Pozdrawiam złotko
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sie 01, 2009 11:38 am

Oto Aerie. Edwin zaraz będzie, tylko go przepiszę. W ogóle z tych nudów mam całą długą listę postaci do tego wątku, także i mrocznych elfów. Wrzucę je dziś i jutro.



Czekam na uwagi, bo inaczej nie będzie Edwina ani następnych...

Oto Edwin. Pojawi się w przyszłych rozdziałach opowiadania (po Milczeniu Lloth).



Naprawdę proszę o uwagi. Następni - drowki z DDGtU, czyli Zesstra Aleanrahel i Relirva Indagley'Belash.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:45 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sie 02, 2009 12:26 pm

Fajny i ciekawy BN, uwielbiam Czerwonych Czarnoksiężników, dlatego wielki plus, za wprowadzenie takiego do swojego opowiadania. Mam również prośbę. Mogłabyś pisać pod każdym BN, w jakim rozdziale można znaleźć wzmiankę o tym BNie? Przyznam szczerze że nie czytałem twojego opowiadania od początku i nie kojarzę wielu bohaterów, których tu wrzucasz.

A i kiedy nowy rozdział opowiadania? :>
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości