Zrodzony z fantastyki

 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 09, 2010 3:04 pm

Jak zwykle kiedy komentuję przyczepię się do strony mechanicznej.
Primo: Quenthel nie ma nic co zwiększa jej ST rzutów obronnych na czary, więc ST powinno być 18 + poziom czaru, a nie
ST 19 + poziom czaru

Secundo: ST rzutu obronnego na czar trucizna to 10 + poziom czarującego/2 + mod. z atrybutu, czyli nawet bez brania pod uwagę magicznej premii do rzt. u Quenthel będzie to 22 albo 24 (nie pamiętam czy boski sługa daje progres w czarach)

To wszystko co wypatrzyłem. Poza tym postacie mi się podobają chociaż Quenthel wyjątkowo nie lubię (jako fan Drizzta).
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 09, 2010 3:38 pm

Altaris pisze:
Jak zwykle kiedy komentuję przyczepię się do strony mechanicznej.
Primo: Quenthel nie ma nic co zwiększa jej ST rzutów obronnych na czary, więc ST powinno być 18 + poziom czaru, a nie
ST 19 + poziom czaru

Secundo: ST rzutu obronnego na czar trucizna to 10 + poziom czarującego/2 + mod. z atrybutu, czyli nawet bez brania pod uwagę magicznej premii do rzt. u Quenthel będzie to 22 albo 24 (nie pamiętam czy boski sługa daje progres w czarach)

To wszystko co wypatrzyłem. Poza tym postacie mi się podobają chociaż Quenthel wyjątkowo nie lubię (jako fan Drizzta).


ST czarów: Pomyłka, patrzyłam nie na ten kawałek oryginalnych statystyk. Poprawiono, dzięki.
ST Trucizny - zdaje mi się, że to węże ją rzucają, bo jakby to była Quenthel, to by było wyższe... Boski sługa daje progres w czarach.

Niedługo pojawi się tu Danifae.
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 09, 2010 7:08 pm

ST Trucizny - zdaje mi się, że to węże ją rzucają

To nawet, węże są z broni o CL 17 co daje ST 22 (zapomniałem, ze ST z przedmiotów inteligentnych liczy się na podstawie ich atrybutów)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 09, 2010 8:45 pm



Następny - liczdrow, a później Ashemmi + Sememmon.

EDIT: Moi kochani, niesławne krytyki zostały poprawione. Mam nadzieję, że wszystkie.
Upolowałam także pojedyncze literówki. Poza tym Merith Baenre nareszcie ma umiejętności. Valen Auvryndar otrzymała portret.
Ostatnio zmieniony czw cze 10, 2010 2:51 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 16, 2010 10:56 am



Następni - Ashemmi i Sememmon. Później Shakti Hunzrin.
P.S. A skoro forum już działa, to wezmę się niedługo za dodawanie linków w opisach.
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 16, 2010 2:21 pm

To w Dragon najwidoczniej zapomnieli, że Liczdrow był czarodziejem. Jego rozpiska poziomów jest podręczniku do Podmroku (czar20/acm3/kpn1[Velsharoona]).
To chyba tyle. Z liczdrowem jedna z moich postaci miała ostro na pieńku więc go nie lubię, ale jest bardzo udany.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt cze 18, 2010 2:42 pm

Para niesławnych Zhentarimów (albo i nie, zależnie od czasu akcji kampanii).





[Nota: Lekko zmienione statystyki z Dragona. Wykorzystano informacje z FRCS, Władców Mroku, Dragona i ze strony Candlekeep.]

EDIT: Dak'kon w wersji psychowojownika jest już gotowy... Czekam na komentarze.

EDIT 2: Przyjechało parę kolejnych linków, Triel ma już wężowy bicz.
Ostatnio zmieniony sob gru 25, 2010 12:17 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz cze 20, 2010 12:34 pm

Główna rywalka Liriel Baenre!



Jak zauważyliście, w opisie Shakti od razu są linki. Podobne znajdą się niedługo we wszystkich postach.
Czekam na uwagi. Ignusa i Dak'kona psychowojownika dostaniecie, jak zobaczę komentarze.
Zi
PS. To się nie liczy jako double post, bo minęło ponad 48 h.

EDIT: Quenthel ma nowy portret.

EDIT 2: Shakti pojawia się w jednym z końcowych rozdziałów Tomu I.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 7:44 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz cze 20, 2010 1:10 pm

Zireael pisze:
EDIT: Poprawiono link do Salmryna i parę literówek w tekście. Zaktualizowano listę postaci w przygotowaniu.
Kto kurczę chciał Corana w wersji drider?


Ja tylko nie miałem czasu skomentować sorki :razz: wyszedł świetnie bardzo dobrze udaje ci się w opisach postaci ująć ich szaleństwo :spoko: (Przynajmniej moim zdaniem )

Jakoś nadal trudno mi się przestawić na opisy w hide tagach, jakoś poprzednia wersja od razu przyciągało mój wzrok i wyglądała jakoś tak monumentalnie. Myślałem że sam opis postaci będzie pokazany normalnie a część mechaniczna zostanie ukryta ale nieważne moderacja ma zawsze racje a jakoś nikomu innemu to nie wadzi więc przestanę narzekać :razz:

Shakti zawsze mi się bardzo podobała za swoją nietypowość co udało ci się moim zdaniem zawrzeć w jej opisie. Czytałem tylko część pierwszą ale to czego isę teraz dowiedziałem zachęca mnie do przeczytania dalszego ciągu

Czy w części mechanicznej oprócz kapłanki nie powinnaś jej dodać klasy Zamaskowanej zdrajczyni Vhaerauna?
Wydaje mi się że jest to niezbędnik jeżeli chodzi o tę postać :D

Zireael pisze:
Czekam na uwagi. Ignusa i Dak'kona psychowojownika dostaniecie, jak zobaczę komentarz


Więc ja również czekam :)

Zireael pisze:
EDIT 2: Shakti pojawia się w jednym z końcowych rozdziałów Tomu I.


SUPER ! :D Ciągle pluje sobie w bordę że nie mam czasu skomentować tylu fajnych postaci, nowych rozdziałów opowiadania czy zmian i dyskusji nad starym ale niedługo się za to wezmę :wink: Ostatnio ograniczam się tylko do uczestnictwa w sesji Cichej nocy żeby mnie nie wyrzucono :razz:

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz cze 20, 2010 7:34 pm

2 sprawy.
Dinafae
Łtr 2/Kap 13 Lloth/Rcc 2

Ten rycerz ciemności mi nie pasuje.
Shakti Hunzrin

Zapomniałaś wspomnieć w przedmiotach o tym że ma Świętą maskę Erthan dzięki której może przybierać różne formy. I z tego co pamietam Torujący Drogi kończy się tym że Shakti ma powrócić do Menzo udając Liriel właśnie dzięki tej masce.

Tyle z mojej strony.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz cze 20, 2010 7:54 pm

Khemlish Val'Drach pisze:
2 sprawy.
Ginafae
Łtr 2/Kap 13 Lloth/Rcc 2

Ten rycerz ciemności mi nie pasuje.
Shakti Hunzrin

Zapomniałaś wspomnieć w przedmiotach o tym że ma Świętą maskę Erthan dzięki której może przybierać różne formy. I z tego co pamietam Torujący Drogi kończy się tym że Shakti ma powrócić do Menzo udając Liriel właśnie dzięki tej masce.

Tyle z mojej strony.


Dzięki za obie uwagi.
Ginafae - też się zdziwiłam, ale zostawiłam to tak, jak było w Dragonie. Miło widzieć postać z tą klasą.
Shakti - o masce dopisałam. Dzięki poradzie Brilchana ma ona również klasę prestiżową z Poltera.

Prezent dla niego i was wszystkich - dwie postacie z Tormenta...


Furia Ignusa
Zasięg: 30 m
Czas trwania: Natychmiastowy
Obszar: Sześcian o boku 3 m/poziom
Rzut obronny: Refleks zmniejsza o połowę

Ignus przyzywa płomienie z Planu Żywiołu Ognia. Czar zadaje 10k10 obrażeń od ognia.






Czekam na uwagi. Następne pewnie postaci z NWN 2, ale nie dam głowy.
Ostatnio zmieniony śr lip 07, 2010 4:19 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
[email protected]
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 219
Rejestracja: pn paź 16, 2006 9:51 am

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt cze 22, 2010 9:36 pm

Z historii postaci Dakkona wywaliłbym to zdanie o doskonałej pamięci która pozwoliła mu zostać również czarodziejem, bo dziwnie to brzmi dla postaci która nie ma nawet jednego poziomu w tej klasie. (wiem, wiem dwuklasowość drugoedycyjna i takie tam - niemniej jednak nie pasuje)
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 10:05 pm przez [email protected], łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt cze 22, 2010 9:54 pm

@UP

To z pewnością pozostałość z poprzedniej wersji opisu(skasujesz poprzednią czy będzie w dwóch jak Si ? )

Zerta już skomentowałem w poprzednio więc napiszę parę słów o Ignusie. Płomienny mag podoba mi się zarówno w opisie jak i w mechanice(ponownie ładnie udało ci się ująć jego "niecodzienną" osobowość :razz: )

Dwa pytania czy dodałabyś jego popisowe zaklęcia jako zdolności czaro podobne gdybym dostarczył ci ich opis. W grze postać miała kilka stworzonych przez sibie czarów np. "Furię Ignusa" napisałaś co prawda że każde możliwe zaklęcie wzbogaca o pierwiastek ognia ale to były jego "Signature moves " :D
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 9:55 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 23, 2010 2:05 pm

Brilchan pisze:
@UP

To z pewnością pozostałość z poprzedniej wersji opisu(skasujesz poprzednią czy będzie w dwóch jak Si ? )

Zerta już skomentowałem w poprzednio więc napiszę parę słów o Ignusie. Płomienny mag podoba mi się zarówno w opisie jak i w mechanice(ponownie ładnie udało ci się ująć jego "niecodzienną" osobowość :razz: )

Dwa pytania czy dodałabyś jego popisowe zaklęcia jako zdolności czaro podobne gdybym dostarczył ci ich opis. W grze postać miała kilka stworzonych przez sibie czarów np. "Furię Ignusa" napisałaś co prawda że każde możliwe zaklęcie wzbogaca o pierwiastek ognia ale to były jego "Signature moves " :D


Będzie w dwóch, wzmiankowane wcześniej zdanie poprawię.
Dzięki za uwagi do obydwu, szczególnie Ignusa. Wiem, że miał swoje czary, ale nie miałam go nigdy w drużynie i zapomniałam. Jakbyś znalazł jakieś źródło, mogłabym je przerobić i dopisać do jego opisu.

Następny prawdopodobnie Rowan Cormaeril. Potem postaci z NWN2.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr cze 23, 2010 5:25 pm

Zireael pisze:
Dzięki za uwagi do obydwu, szczególnie Ignusa. Wiem, że miał swoje czary, ale nie miałam go nigdy w drużynie i zapomniałam. Jakbyś znalazł jakieś źródło, mogłabym je przerobić i dopisać do jego opisu.


Sprawdziłem i okazuje się że Ignus ma 2 czary nazwane od swojego imienia. Pierwszy to terror Ignusa z drugiego poziomu, jest to tak naprawdę "strach" z ciekawszą nazwą :razz: Ja bym po prostu zamiast tego czaru dał mu bonus do zastraszania wynikający z jego wyglądu i zachowania którego może użyć raz dziennie (np. dlatego że jest tak bardzo oderwany od rzeczywistości )

Drugie zaklęcie jest z poziomu ósmego i prezentuje się o wiele ciekawiej, mowa tu o Furii Ignusa Ten czar podoba mi się już o wiele bardziej i doskonale prezentuje fascynacje omawianego tu osobnika :D

W poszukiwaniu wszelakich informacji o Planescape:Turnament polecam tę stronę obok wywiadów, ciekawostek i solucji znajdziesz tam mnóstwo screenshotów bodajże wszystkich przedmiotów w grze( a nawet tych które się tam w końcu nie znalazły :D )

Zireael pisze:
[Nota: Część informacji fabularnych wzięta z pięknego fanficka "Bitter Grey Ashes"


Przez ciebie się wciągnąłem w tę historię :razz: naprawdę świetna :spoko:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt cze 25, 2010 7:33 pm

Dzięki za "Furię Ignusa". Jak znajdę chwilę, to ją dorzucę do naszego piromana.

A na razie dwie kobiety z NWN2!






Czekam na uwagi. Następni - pewnie Khelgar i Ammon Jerro z NWN2.
Potem dopiero Rowan Cormaeril. Sorry, nie miałam czasu go dokończyć, źle się czułam rano, a teraz nie najlepiej.

EDIT: Poprawione opisy Azariah Craulnober i Pharauna Mizzrym uwzględniają informacje, które znalazłam niedawno.
Ostatnio zmieniony sob cze 26, 2010 7:48 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lip 01, 2010 2:50 pm

Czekam na uwagi. Jak je zobaczę, dostaniecie nową postać(ie).
Na razie:
- mam wyniki matury
- kupiłam "Crystal Mountain"

P.S. To nie jest double post.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lip 01, 2010 3:47 pm

Zireael pisze:
Czekam na uwagi. Jak je zobaczę, dostaniecie nową postać(ie).


Co ja mam ci komentować jak nie grałem w żadną z części NWN ? :razz: ja rozumiem że rozpisanie tych postaci sprawia ci radość i nie będę cię za to potępiał ale zrozum że za każdym razem kiedy pożyczasz wątek z gry , książki albo podręcznika RPG świadomie ograniczasz swoją publiczność. Trochę mi brakuje twoich autorskich postaci :wink:

Miałem kilka koncepcji które chciałem ci wysłać żebyś je wykorzystała tak jak Marishe(jeżeli ci się spodobają oczywiście :D ) ale teraz jestem trochę zajęty i nie mam czasu opisać tego do końca :cry: :neutral: :? :(

Co do samych rozpisanych postaci z punktu widzenia osoby która nie miała kontaktu z grą są nudne, bezbarwne i nijakie :razz:
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 3:49 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lip 01, 2010 7:30 pm

Dzięki za szczerość. Z własnymi postaciami jest kłopot o tyle, że nie mam ostatnio konceptu. No chyba, że ktoś z
Następnego pokolenia...

A oto obiecana wam kiedyś postać, która pojawi się w Tomie V!


Czekam na uwagi. Następny - mam nadzieję, że Rowan Cormaeril. Albo następni z NWN2.
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lip 01, 2010 9:56 pm

Nie wiem, czy szczurołactwo wymusza zmianę charakteru, nigdy nie zajmowałem się tym plugastwem, jednak jeśli nie zmienia, to nie uważam, aby Seldig miałby być PZ. PN - jak najbardziej. N - już całkowicie tak. Jednak nie uważam, aby jego obecny charakter pasował.

Jak tam matura? Pochwal się wynikami :razz: Gdzie wybierasz się na studia? Nie pytam o kierunek (z grubsza pamiętam), tylko o miasto...

"Crystal mountain"... <zazdraszcza> Skąd masz? Amazon amerykański, brytyjski, niemiecki? Ebay? Bo nasz kochany Empik ma dwa pierwsze tomy (które bardzo mi się podobają), a o trzecim jakoś mniejszym lub większym przypadkiem zapomnieli...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt lip 02, 2010 10:17 am

Deithwen_Addan pisze:
Nie wiem, czy szczurołactwo wymusza zmianę charakteru, nigdy nie zajmowałem się tym plugastwem, jednak jeśli nie zmienia, to nie uważam, aby Seldig miałby być PZ. PN - jak najbardziej. N - już całkowicie tak. Jednak nie uważam, aby jego obecny charakter pasował.

Jak tam matura? Pochwal się wynikami :razz: Gdzie wybierasz się na studia? Nie pytam o kierunek (z grubsza pamiętam), tylko o miasto...

"Crystal mountain"... <zazdraszcza> Skąd masz? Amazon amerykański, brytyjski, niemiecki? Ebay? Bo nasz kochany Empik ma dwa pierwsze tomy (które bardzo mi się podobają), a o trzecim jakoś mniejszym lub większym przypadkiem zapomnieli...


Szczurołactwo chyba wymusza zmianę charakteru. W Podmroku był PZ. Dodałam chyba z jeden poziom i powiązałam z Seldigiem z książek Salvatore'a. Tyle.

Matura:
polski podstawowy 84%
matma podstawowa 76%
historia rozszerzona 64%
polski rozszerzony 70%
...
i oczywiście angielski podstawowy 100% za olimpiadę
angielski rozszerzony 100% też za olimpiadę

Mam zamiar dostać się na UW na anglistykę. Najbliżej (bo w Warszawie), najłatwiej (bo dostaję się jako laureatka olimpiady), i bezpłatne studia.... Czego chcieć więcej?

Skąd mam "Crystal Mountain"? Proszę bardzo... http://www.bookcity.pl/A6654823/The_Crystal_Mountain/Thomas_M_Reid Można odebrać osobiście w księgarni w Warszawie, szczegóły na stronie.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lip 05, 2010 2:55 pm

Oto obiecane Wam wieki temu kapłanki Despana!





Czekam na uwagi. Portrety dojdą niedługo.
Rowan Cormaeril będzie później niż sądziłam. Nie wiem, kto następny.
Ostatnio zmieniony pn lip 05, 2010 8:33 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lip 05, 2010 5:06 pm

Region: Menzoberranyr

To chyba powinno być Elfy podmrok?
To tyle. Mam nadzieje że poświęcasz wolny czas na ułożenie twoich rozdziałów w sensowną całość.
 
Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:21 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lip 05, 2010 8:13 pm

Khemlish Val'Drach pisze:
Region: Menzoberranyr

To chyba powinno być Elfy podmrok?


Ten region został przeznaczony dla wszelkich drowów wywodzących się w miast pod kontrolą kleru Lolth. Jest to w opisie regionu.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr lip 07, 2010 4:43 pm

Ignus ma już dopisany czar "Furia Ignusa"... Kapłanki Despana mają portrety.

Niespodzianka! Kto pamięta tego świrniętego gnoma?



Czekam na uwagi. Z Baldurka zostali jeszcze Ajantis i Alora. Paladyn niedługo przybędzie, z Alorą jest większy problem... fabularny...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 10, 2010 3:21 pm

Minęło ponad 48 h.
Chciałam poinformować, że wszystkie opisy, które mogą, mają już linki. Oprócz tego dodano linki do modów do BGII przy postaciach nimi inspirowanych. Poprawiono też, jak zwykle, parę literówek.



Czekam na uwagi. Następny - Ajantis. Albo Rowan Cormaeril.
Ostatnio zmieniony pt lip 16, 2010 12:10 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lip 10, 2010 9:16 pm

Za Tiaxa dzięki bo kojarzyłem go tylko jako NPC Z 2 ten dorwi wojownik też porządnie rozpisany tyle że jak już wcześniej wspominałem nie za wiele można o tych postaciach napisać ale wrzucę ten komentarz żebyś wiedziała że ktoś czyta :D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lip 12, 2010 9:21 pm

Od poprzedniej notki minęło ponad 48 h więc to nie duble

Piszę ponieważ znalazłem idealną klasę dla Nie - Sławy mianowicie Ur- Priest, żeby przekonać cię do swoich racji posłużę się dialogiem który niedawno odegrały\ przeprowadziły Tannis i Amaneaz (a raczej ich postaci :wink: )prześwietnej sesji Po Chwałę i Złoto chluby pod forum sesyjnego :D



Myślę że taka świetnie pasowałaby do członkini frakcji Czuciowców która wyznawałaby idee swego stowarzyszenia

Cały problem w tym że ta klasa z założenia wymaga od postaci charakteru evil :( więc albo założymy że NS ma charakter NZ i ukryte motywy (co mi raczej do niej nie pasuje) albo zignorujemy te głupie przesądy i zastosujemy homerule(nie wiem jak ty się do nich odnosisz ?)

Po więcej informacji na temat klasy zapraszam pod ten adres:
http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Ur-priest

Powiedz mi co sądzisz o tej koncepcji :D
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

pt lip 16, 2010 11:41 am

Znam ból braku komentarzy...
Zireael pisze:
18-20/x2)

19-20x2, albo 17-20. Wygląda na to, że 17-20x2.
Zireael pisze:
Thelynn’ss znakomicie walczy dwoma katanami (mieczami półtoraręcznymi).

Może dać mu więc zamiast specjalizacji oversized two-weapon fighting z Complete Warrior?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt lip 16, 2010 12:14 pm

Ginden pisze:
Znam ból braku komentarzy...
Zireael pisze:
18-20/x2)

19-20x2, albo 17-20. Wygląda na to, że 17-20x2.
Zireael pisze:
Thelynn’ss znakomicie walczy dwoma katanami (mieczami półtoraręcznymi).

Może dać mu więc zamiast specjalizacji oversized two-weapon fighting z Complete Warrior?


Dzięki. Nad atutem się zastanowię.
Następna postać znajdzie się, jak skończą się upały, bo teraz nie da się myśleć...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości