Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn wrz 06, 2010 1:10 pm

Za SRD dnd 3.5 czytaj część zaznaczoną (kolorem i pogrubieniem)

"DOSKONALSZE TRAFIENIE KRYTYCZNE [OGÓLNY]
Wybierz jeden typ oręża.
Wymagania: Biegłość w broni, bazowa premia do ataku +8.
Korzyści: Kiedy posługujesz się wybraną bronią, zasięg zagrożenia krytykiem ulega podwojeniu.
Zasady specjalne: Atut ten możesz wybrać kilkakrotnie. Jego efekty się nie kumulują. Za każdym razem, gdy po niego sięgasz, dotyczy on nowego typu broni.
Niniejszy efekt nie kumuluje się z innymi efektami zwiększającymi zasięg zagrożenia broni krytykiem.
Wojownik może wybrać atut Doskonalsze trafienie krytyczne jako jeden z atutów premiowych."

W dnd 3.0 miałbyś rację w dnd 3.5 jak widać wyżej nie.
Zi daje prace na forum by inni takie błędy jej wskazywali - uczyć jej nie będę to walka z wiatrakami ( tylu próbowało i nic :mrgreen: ) po prostu podaję fakty

BTW czy tylko mi się wskazówka do córki Artemisa nie podoba? (jakaś taka trochę naiwna)

Niemal widzę scenkę jak idzie do pierwszego zleceniodawcy w Calimshanie i się przedstawia:

„Jestem Shanali, córka Calihye. Może słyszałeś o moim ojcu? Nazywa się Artemis Entreri…”

Na co on odpowiada ,,Taa a Jarlaxe i Kimmuriel to twoi przyszywani wujkowie , ich banda najemników po części też, a twoim marzeniem jest dorównać ojcu sławą... Następny chętny do wykonania zlecenia proszę.."
Jarlaxe i Kimmuriel obserwujący to gdzieś z ukrycia :facepalm: Jeden z nich mruczy pod nosem ,, Zręczność i wytrzymałość, może nawet trochę siły i inteligencji po ojcu ma. Ale rozsądek i umiejętność trzymania języka za zębami,- zwłaszcza na temat swojej własnej osoby, co jest w tym fachu dość niezbędne to już niekoniecznie." A drugi coś w stylu ,, Trzymanie jej w zupełnym odosobnieniu to chyba nie był najlepszy pomysł..." :P
Ostatnio zmieniony śr wrz 08, 2010 4:01 pm przez Zirnitra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4465
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn wrz 06, 2010 4:29 pm

Pozwolę sobie na chwilę przerwać dyskusję na temat mechaniki i wrócić do jednej postaci, która pojawiły się w tym temacie już jakiś czas temu. Chodzi mianowicie o córkę Elaitha Azariah, a dokładnie fragment jej historii:

Zireael pisze:
Krótko potem dziewczynka została, dla jej własnego bezpieczeństwa, odesłana na Evermeet. Wychowywała się tam w pałacu królewskim w Leuthilspar, jak przystało na dziedziczkę księżycowego ostrza.
Kiedy tylko dorosła na tyle, by móc utrzymać miecz, jej szkoleniem zajęła się Arilyn Moonblade. Oczywiście, w tym zadaniu towarzyszył jej mąż. Czasami odwiedzał Azariah również jej ojciec, Elaith Craulnober. Tak więc jej życie do czasów obecnych, czyli początku kolejnego wieku, upływało dość spokojnie.

Ostatnio szukając informacji na temat Waterdeep do pewnego projektu trafiłem na opowiadanie Game of Chances (Dragon Magazine #335 i The Best of the Realms III), w którym pojawia się Elaith i jego córka. Nie jest zbyt długie, ale możemy się z niego dowiedzieć, że po ataku na Evermeet królowa Amrauil przysłała Azariach do Waterdeep aby zamieszkała z ojcem i to chyba na stałe. Można zastanawiać się czy później wróciła na wyspę czy została już na kontynencie. W sumie obie wersje pasują do opowiadania "Im więcej się zmienia...", którego znana ostatnia scena spokojnie może rozgrywać się tak w Mieście Wspaniałości jak i na Evermeet.

Poza tym jest tam jeszcze trochę informacji (na przykład o mieczu Elaitha), ale nie chcę tutaj spoilerować za bardzo. Nie wiem na ile ten kawałek Realmslore Ci się przyda, ale może, biorąc pod uwagę niewielką ilość informacji o córce Węża, warto go wpleść w historię.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt wrz 10, 2010 6:58 pm

Radnon - dzięki, nie wiedziałam. Dopiszę.

re: Yaga-Shura - znowu przeoczyłam coś, grr :x :x :x :x :x , jutro wracam do domu i wszystkie byki poprawię. Dziękuję za zwrócenie uwagi i proszę nie wracać do debat o krytykach. U siebie na pulpicie mam nawet ściągę w Wordzie dotyczącą tychże.

EDIT: Pojawią się od jutra też nowe postacie, w tym jeszcze jeden klasyk z BG II - finalny boss z Tronu Bhaala :razz:.
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 6:59 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt wrz 10, 2010 10:36 pm

Z bohaterów serii BG z tego co widzę na twojej liście postaci, została jeszcze niziołek kobieta łotrzyk (Maera?, można ją zwerbować w komnacie cudów Gonda już w samym Baldurs Gate) i oczywiście nieśmiertelny Jan Jansen oraz Mazzy Fentan. Czy można liczyć również na ich rozpiski?
Ostatnio zmieniony pt wrz 10, 2010 10:38 pm przez Zirnitra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 11, 2010 2:17 pm

Zirnitra pisze:
Z bohaterów serii BG z tego co widzę na twojej liście postaci, została jeszcze niziołek kobieta łotrzyk (Maera?, można ją zwerbować w komnacie cudów Gonda już w samym Baldurs Gate) i oczywiście nieśmiertelny Jan Jansen oraz Mazzy Fentan. Czy można liczyć również na ich rozpiski?


Jan jest w połowie zrobiony, brak mu tylko opisu fabularnego. To samo dotyczy Alory. O Mazzy zapomniałam, mea culpa. Jak wrócę do domu, postaram się:
1. poprawić Yaga-Shurę i Azariah
2. wysłać nowe postacie
3. wysłać tę trójkę

Jutro dopiero wracam :x :x :x :x a na razie trzymajcie za mnie kciuki, za 2 godz. mam egzamin na żeglarza.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn wrz 13, 2010 3:30 pm

Yaga-Shura i Azariah zostali poprawieni.

A oto dwie nowe postacie...





Czekam na uwagi. Portret dla Deheriany - jak go znajdę.
Następny ktoś z grupy - Elani Silvershield, S'feria Ranul, Viizra Arabani. Potem pewnie Jan oraz Mazzy.

EDIT: Zaktualizowano timeline!
Ostatnio zmieniony pn wrz 13, 2010 3:59 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 18, 2010 2:28 pm

Postać, którą miałam Wam wysłać jeszcze przed obozem.



Czekam na uwagi, inaczej nie dostaniecie następnych postaci.
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 18, 2010 3:32 pm

Bardzo ciekawa postać, jak zwykle nieźle (co najmniej wykonana). Pytanie - czym jest ghazneth i gdzie mogę go znaleźć?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 18, 2010 6:29 pm

Deithwen_Addan pisze:
Bardzo ciekawa postać, jak zwykle nieźle (co najmniej wykonana). Pytanie - czym jest ghazneth i gdzie mogę go znaleźć?


Ghazneth to jedna z plag Cormyru, potwór żywiący się magią, który powstał z zdrajcy Leśnego Królestwa. W sumie ghaznethów było siedem. Ujawniły się w 1371 RD, podczas najazdu Nalavarauthatoryl Diabelskiej Smoczycy. Przeczytaj Śmierć Smoka, wydaną po polsku przez ISĘ (Ed Greenwood, Troy Denning jeśli dobrze pamiętam).
Rozpiska AD&D w Dragon Annual, nie pamiętam którym. Rozpiski na 3.5 w ENWorld Creature Catalog.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt wrz 21, 2010 1:49 pm

Oto jedna z obiecanych postaci.

S’feria Ranul
Wygląd i osobowość
S’feria ma czarną, atramentową skórę oraz długie białe włosy spięte w kok. Jej oczy są szaroniebieskie i migdałowe w kształcie. Zawsze ma na sobie zbroję, a pod nią wygodne ubranie. Na piersiach nosi symbol Selune.
Mroczna elfka jest niemal całkowitym przeciwieństwem typowego członka swojej rasy. Nie zna większości zwyczajów Illythiiri i nie czuje się z nimi związana. Jest natomiast dumna z tego, że jest silvaerenką – mieszkanką Silverymoon. Nie rozumie nastawienia większości innych istot do jej ludu.
S’feria jest wierną kapłanką Selune i niesie jej światło na Północy. Dzięki rozsądkowi i charyzmie jest mile widziana w większości miast, do których zawita – również w Dolinie Lodowego Wichru.

Historia
S’feria Ranul urodziła się i wychowała w Silverymoon. Jej rodzicami było dwoje szerzej nieznanych mrocznych elfów renegatów. W dzieciństwie pobierała nauki w miejscowej świątyni Selune. Kiedy dorosła i jak prawie każda drowka poczuła zew kapłaństwa, zwróciła się do Księżycowej Pani.
Kilka dekad po wstąpieniu do kleru Selune została wyświęcona na wysoko postawioną służkę bogini, zwaną srebrną gwiazdą. Następne lata spędziła na podróżach po całym Wybrzeżu Mieczy.
W 1312 RD założyła drużynę poszukiwaczy przygód pod nazwą Siostry Krwawego Księżyca, która pomagała w powstrzymaniu Legionu Chimery.

S’feria: kobieta drow Kap 9 Selune/srebrna gwiazda [WiP] 3, SW 14, średni humanoid (elf), KW 12k8+12, pw 60, Init +2, Szyb 6 m; KP 30 dotyk 15 nieprzygotowana 28; atak +12/+7 wręcz (ciężki buzdygan +1 porażenia, 1k8+3/x3), SA odpędzanie nieumarłego 5/dzień; czary księżyca, dłoń księżyca (+1, porażenie); SC cechy drowa, OC 23; Char CD, MRO Wytrw +10 Ref +6 Wola +13; S 14 Zr 14 Kon 12 Int 12 Rzt 18 Cha 15.
Umiejętności i atuty: Wyczucie kierunku +6, Wyczucie pobudek +6, Dyplomacja +17, Koncentracja +16, Wiedza (religia) +12; Uniki, Ruchliwość, Atak z doskoku, Walka na ślepo, Zogniskowanie broni (ciężki buzdygan)
Czary kapłana na dzień: 6/6+1/5+1/5+1/4+1/3+1/2+1, ST 14 + poziom czaru, poziom czarującego 12.
Patron: Selune Domeny: Księżyc (odpędzanie likantropów jak nieumarłych), Ochrona
Ekwipunek: kolczuga +5, ciężki buzdygan, duża stalowa tarcza +3, pierścień ochrony +2, amulet naturalnego pancerza +1, eliksir usunięcia paraliżu, 4 eliksiry leczenia lekkich ran, 18 sz.
Region: Silverymoon
Języki: wspólny, elfi, illuskański, chondathski

Taktyka: S’feria walczy buzdyganem i tarczą. Chętnie wykorzystuje czary domenowe. Jeśli towarzyszy jej drużyna, skupia się na ich leczeniu.
Wskazówka: „Jestem S’feria Ranul, srebrna gwiazda Selune z Silverymoon i przywódca Sióstr Krwawego Księżyca.”

Czekam na uwagi. Elani, Rashid oraz Mazzy wymagają jedynie drobnego wykończenia i powinni niedługo się tu pojawić. Ale nic nie obiecuję - przeziębiłam się ostatnio i nie mam siły na dokończenie ich.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt wrz 21, 2010 4:31 pm

Ładnie opisałaś Amellisane i ten dziwny potwór od burzy (szkoda że to szablon związany z wydarzeniami historycznymi bo mógłby być ciekawy )ta nowa postać też może być jutro mam jeszcze 1 egzamin ale potem podeślę ci kilka koncepcji na postaci których nie mogę dokończyć od wieków w tym ten mnich zamachowca który miałby doprowadzić Si do stanu śmierci klinicznej

Bo naprawdę brakuje mi w tym temacie jakiś nowych oryginalnych postaci albo przynajmniej gruntownie przez ciebie przerobionych jak np. Deynehera wampir, Viki mściwy demon cienia czy Mnisc duch lasu albo chociaż ze zmianami w historii jak Gorion
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw wrz 23, 2010 5:07 pm

Oto kilka postaci z Następnego pokolenia.







Czekam na uwagi. Na mojej liście "do zrobienia" są również oboje rodzice Aubrica, a także matka Rashida. Następni - Mazzy, Jan Jansen.

Brilchan pisze:
Bo naprawdę brakuje mi w tym temacie jakiś nowych oryginalnych postaci albo przynajmniej gruntownie przez ciebie przerobionych jak np. Deynehera wampir, Viki mściwy demon cienia czy Mnisc duch lasu albo chociaż ze zmianami w historii jak Gorion


Właśnie dostałeś kilka. A poza tym zabrałam się za rozpiskę Tlutha (tego niedźwieżuka niewolnika-później-strażnika Si). Więc na pewno znajdzie się tu w przyszłości.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 26, 2010 10:29 am przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw wrz 23, 2010 5:36 pm

Uwagi mam przede wszystkim do Rashida. Primo, to chyba powinno być "Bedyni" zamiast "Beduini", ta druga bowiem nazwa jest z naszego świata. Dalej rozpiska klas; rozumiem zabieg z adeptem, jednak uważam za całkowicie niepotrzebne wprowadzanie tej klasy; jeśli już, to moim zdaniem powinien być jeden poziom, obrazujący potencjał, po rozpoznaniu którego matka wysłała go po naukę. Niemniej jednak nie sądzę, aby było to konieczne - ot, klasa czarująca i tyle. Zresztą, do samej klasy również miałbym zastrzeżenia - czarodziej na pustyni jest "niepraktyczny"; gdy idzie burza, pakuje się dobytek na wielbłąda i ucieka, gdzie wielbłąd poniesie; księgi mocno to utrudniają, zwłaszcza na takim poziomie. To, jak dla mnie, główny argument za zaklinaczem. Ponadto, mimo jakiegoś tam magicznego szkolenia, magia ludów pierwotnych (bądź co bądź; a do takich zalicza się bedynów) jest bardzo intuicyjna; dominuje w niej magia natury. To kolejny argument dla zaklinacza (na Lathandera! bronię zaklinaczy...). W kontekście moich uwag do adepta można by też zrobić z niego zaklinacza/czarodzieja. Ale żeby nie było - tak jak jest, jest równie dobrze...

Niemniej jednak wszystkie postacie wykonane rzetelnie, są ciekawe. Good job!
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 25, 2010 8:48 am

Zireael pisze:
Właśnie dostałeś kilka. A poza tym zabrałam się za rozpiskę Tlutha (tego niedźwieżuka niewolnika-później-strażnika Si). Więc na pewno znajdzie się tu w przyszłości.


Miło słyszeć :D Tuluth to ten sam który potem próbował ją zabić ? Fajne te nowe postaci z następnego pokolenia choć w dwóch przypadkach nie kojarzę ich tła tz. rodziców to doceniam że nadal rozwijasz ten ciekawy pomysł. Po przeczytaniu "Bitter Gray Ashes" nienawidzę Eldotha Krona choć nie znam go z oryginalnej gry, ale ta jego córka podobnie jak pozostałe postaci z tej serii wydają się interesujące

Czekam na kolejne postaci w szczególności mojego ulubionego gnoma :D Jestem ciekaw czy wykorzystasz prestiżówkę związaną z Lathan co prawda Jan tam nigdy nie był ale w grze było sporo informacji o jego wynalazkach co nie dało się za bardzo wyrazić mechanicznie w 2 ED D&D

Znalazłem też ładny portret Jansen może ci się przyda http://my.deviantart.com/messages/#/d2xcb1b
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob wrz 25, 2010 12:22 pm

Postacie ciekawe, nie mam większych zastrzeżeń, a błędy zostały wskazane. Co do wolnego atutu u Elani proponuję Daring Outlaw, tylko nie pamiętam w jakim podręczniku jest.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr wrz 29, 2010 1:42 pm

Altaris pisze:
Postacie ciekawe, nie mam większych zastrzeżeń, a błędy zostały wskazane. Co do wolnego atutu u Elani proponuję Daring Outlaw, tylko nie pamiętam w jakim podręczniku jest.


Zrobione.

Oto dwie nowe postacie.





Z postaci z BG została tylko Alora, ale nie wiem, kiedy się pojawi. Następny - prawdopodobnie Tluth.

Brilchan pisze:
Zireael pisze:
Właśnie dostałeś kilka. A poza tym zabrałam się za rozpiskę Tlutha (tego niedźwieżuka niewolnika-później-strażnika Si). Więc na pewno znajdzie się tu w przyszłości.


Miło słyszeć :D Tuluth to ten sam który potem próbował ją zabić ?

Tak, ten sam.

Mam nadzieję, że niedługo dokończę Durdyna Teh'Kinrellz, pozwoliłoby mi to posunąć się do przodu z przygodą "Karawana domu Vrinn".
Wypatrujcie też mojej konwersji "Queen of Spiders" na forum Poltka. Niedługo się pojawi.
Zi
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 07, 2010 10:03 am

Fajnie widzieć JJ i Mazzy. Mam pytanie - ten gnomi wynalazca to jakaś konwersja z 3.0 na 3.5 ( bo kojarzę taką klasę z Magii Faerunu a to ewidentnie było dnd 3.0)? Czy po prostu wzięłaś ją i dałaś jaka jest?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 14, 2010 7:06 am

Zirnitra pisze:
Mam pytanie - ten gnomi wynalazca to jakaś konwersja z 3.0 na 3.5 ( bo kojarzę taką klasę z Magii Faerunu a to ewidentnie było dnd 3.0)? Czy po prostu wzięłaś ją i dałaś jaka jest?


Oficjalna konwersja jest W bóstwach i Półbogach albo Przewodniku Gracza po Ferunie nie jestem pewien w którym.

Co do postaci fajnie że wykorzystałaś fragmenty biografii z BG II: ToB. Miło też widzieć odpowiedni dobór klas dla tych postaci
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 14, 2010 9:18 am

konwersja jest W bóstwach i Półbogach albo Przewodniku Gracza po Ferunie

Wyznanania i Panteony
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 14, 2010 12:25 pm

Nowa postać - efekt 1,5 h okienka na studiach.



Następny - zobaczymy. Zawsze mam ze sobą kartkę z listą niedokończonych postaci i kilka czystych kartek, więc możecie się spodziewać kolejnych, jeśli tylko będę miała okienko bez konieczności przeczytania czegoś "na już".
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

pt paź 15, 2010 12:15 pm

Durydn nie jest jakiś szczególnie fascynujący ale poprawnie zrobiony i dobrze rozpisany przeciwnik dla Si jest zawsze milę widziany :wink:

Przy okazji portret dla Mazzy przestał działać . Proponuje tenobrazek z DA, bardzo pladyński :D

Ps. Czekam na twoją odpowiedź w "Smoczej Rzyci" z propozycją na znalezienia odpowiedzi na pytania o pochodzenie demonów dręczące SiNafey(Mam kilka pomysłów jak można by taki quest wykonać :razz: można z tego zrobić nawet mini opowiadanie :mrgreen: )
Ostatnio zmieniony pt paź 15, 2010 12:16 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob paź 16, 2010 9:35 am

@ up: odpisałam.

Dokończyłam kolejną postać. Oto towarzyszka Malavona Despana z IWD II.



Zobaczymy, kto będzie następny.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 21, 2010 4:24 pm

Dostałam na urodziny Storm of the Dead, oto efekt.



Czekam na uwagi. Nie wiem, kto następny.
Ostatnio zmieniony czw paź 21, 2010 4:26 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt paź 26, 2010 7:38 pm

Dwie postacie z dawien dawna zaczęte. W tym jedna wyłącznie z opowiadania!




Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 11:59 am przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw paź 28, 2010 8:15 pm

EDIT: Minęło 48 h.

Czekam na komentarze. Kiedy je zobaczę, dostaniecie następną postać.

A w sobotę/niedzielę/poniedziałek/wtorek postaram się przerobić Dantraga i Viernę (pół-czarty z Domu Vrinn) według "Half-Fiendish Variety".

EDIT2: Solaufein Jae'llat dostał nowy portret. Jak wam się podoba?
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 8:20 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lis 01, 2010 12:26 pm

Dalej czekam na uwagi. Bliźniaki Vierna i Dantrag dostały już nowy szablon.
Poza tym poprawiłam wszystkie wzmianki o "Dzieciach Ildibane'a" w związku ze zmianą nazwy i profilu tejże organizacji.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lis 01, 2010 1:15 pm

Rysunek Soli taki sobie, te rogi mi się nie podbają. Czy Tluth nie zginął z ręki Si gdy próbował ją zabić.
Co do cytatu za mało goblinoidzki. Zbyt cywilizowany i zbyt ludzki. tyle z mojej strony.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lis 01, 2010 3:26 pm

Ja tam uważam że nowy portret Sola jest świetny :D

Khemlish Val'Drach pisze:
Czy Tluth nie zginął z ręki Si gdy próbował ją zabić.


Tak jest o tym pod koniec historii

Zireael pisze:
Ten służył jej wiernie aż do końca 1369 DR, kiedy to próbował ją zabić.


Ale rzeczywiście powinnaś Zireael, wyraźniej zaznaczyć że postać nie żyję i zrobić całą rozpiskę w czasie przeszłym. W każdym razie Tult wyszedł ci super :spoko:



Khemlish Val'Drach pisze:
Co do cytatu za mało goblinoidzki. Zbyt cywilizowany i zbyt ludzki. tyle z mojej strony.


Bo Si go ucywilizowała :razz: jak przeczytałem ten cytat to pomyślałem że tak by się odezwał do szlachcica który przyszedł odwiedzić SiNafey. Pamiętaj że Tulut był prywatnym ochroniarzem Si i jej zaufanym niewolnikiem. Był więc dużo mądrzejszy od większości swoich pobratymców
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 3:30 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt lis 02, 2010 9:18 am

@ up: Zgadzam się z całym postem Brilchana.

Oto następna postać.


Czekam na uwagi, nie wiem, kto następny.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lis 07, 2010 7:50 pm

Kolejna znana Wam postać.



Dopisek od autorki: jeśli ktoś wie, które czary w rozpisce Ka'Narlista skąd są i które mają polskie tłumaczenia, byłabym bardzo wdzięczna.

W planach poza postaciami wymienionymi w liście - Wendonai, Qilue Veladorn, Laeral Silverhand, Khelben Arunsun... a także dwie postacie drow'ri i Pomiot Wendonai (drow pół-balor).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości