Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt lis 09, 2010 4:40 pm

K' narlist ma za wysokie OC ( 11+poziom postaci, czyli 35) - OC z różnych źródeł się nie kumulują - stosujesz wyższe.

Edit - no chyba że to te featy z Dragonów. Jeśli pozwalają podwyższyć OC to jest dobrze.

Btw. Czy tylko mi Aldeth Sashenstar kojarzy się raczej z odzywką "Naucz się dobrych manier bydlaku" ? :P
Nie wiem czemu jak sobie go przypominam zawsze to słyszę w wyobraźni ^^.
Ostatnio zmieniony wt lis 09, 2010 4:49 pm przez Zirnitra, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr lis 10, 2010 11:55 am

Na pewno nie atuty z Dragonów - sprawdziłam. Może te bracers of arcane defense?
Odzywkę Aldetha poprawiłam, dzięki.

EDIT: Rozpiska Tlutha jest już w czasie przeszłym, dopisałam jedno zdanie, z którego jednoznacznie wynika, że nie żyje.

Nie wiem, kto i kiedy następny. Jeszcze jakieś uwagi?
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 11:59 am przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 20, 2010 5:05 pm

Kolejna postać inspirowana. Zgadujcie, kto był inspiracją. :razz:

Houndaer
Wygląd i osobowość
Houndaer ma niesforne, krótko przycięte białe włosy. Popielata cera zdradza, że jest jedynie w połowie drowem. Inni najszybciej zauważają jego zielone oczy, które kiedyś zostały porównane do szmaragdów. Na czole chłopaka można dostrze starą, nierówną bliznę. Nosi on brudne, zniszczone ubrania. Jeśli mu się lepiej przyjrzeć, widać, że ciało ma poznaczone bliznami, pręgami i siniakami.
Houndaer jest szybki i zwinny, od dzieciństwa musiał bowiem unikać ciosów. Jego niewielki wzrost jest najpewniej skutkiem niedożywienia i kiepskich warunków, w jakich przebywał. W odniesieniu do swoich krewniaków był nienagannie uprzejmy i wykonywał wszystkie ich polecenia bez szemrania.
W towarzystwie innych mieszańców do głosu dochodzi jego wrodzona przekora. Ujawnia wtedy też sporą charyzmę. Jest mężny i odważny, jeśli jest zmuszony do bronienia swoich przyjaciół. Kurczowo trzyma się wspomnień, szczególnie matki. W stosunku do otoczenia jest nieufny i podejrzliwy.

Historia
Houndaer jest sierotą, którego zabrał „na wychowanie” Dom Rilynt’tar. Chłopiec jest dzieckiem Halruaańskiej branki i jednego ze szlacheckich synów. Ilmryn i Lilianna zostali zabici przez drowiego czarodzieja, który chciał wydrzeć kobiecie sekrety magii uprawianej w jej ojczyźnie. Dziecko jakimś cudem przeżyło rzucone na niego zabójcze zaklęcie, które pozostawiło tylko bliznę.
Następne piętnaście lat chłopak spędził w Domu Rilynt’tar jako posługacz od wszystkiego. Jako półkrwi drow nie został umieszczony z niewolnikami, czego miał później gorzko żałować. Od wczesnego dzieciństwa usługiwał opiekunce Ulviirali, jej partnerowi i starszej córce domu. Młoda kapłanka – niewiele od niego starsza – wyładowywała na nim swoją złość. Podobnie zresztą dręczyła go reszta szlacheckiego domu.
Życie Houndaera składało się z gotowania, sprzątania i usługiwania Rilynt’tarom, a także głodu i strachu przed biciem. Kiedy zaczął ujawniać niezwykłe moce, opiekunka kazała zakuwać go w kajdany. To nie przeszkodziło mu rozwinąć niewielki talent psioniczny, a także – trochę większy – czarodziejski.
Chłopaka zabrał w końcu Sandrue Severus, który rozpoznał w maltretowanym mieszańcu syna swojej dawnej ukochanej. Opiekunce Ulviirali Rilynt bardziej zależało na spokoju i usługach ludzkiego czarodzieja niż na posługaczu półkrwi.
Ostatnie kilka lat Houndaer spędził jako osobisty służący Sandrue. Ludzki czarodziej traktuje go bez miary lepiej, niż drowi szlachcice. Przy okazji zrobił z niego swojego ucznia.

Houndaer: mężczyzna półdrow Łtr 2/Furiat 2/Czar 10, SW 14, średni humanoid, KW 2k8 plus 2k6 plus 10k4, pw , Init +5, Szyb 9 m; KP 17 dotyk 17 nieprzygotowany 14; atak +7/+2 wręcz (mistrzowski sztylet, 1k4/19-20/x2); SA chowaniec (sowa), ukradkowy atak +1k6, uchylanie; wild surge +1, psychic enervation, elude touch; SC cechy półdrowa; Char CD; MRO Wytrw +5 Ref +9 Wola +14; S 10 Zr 16 Kon 10 Int 16 Rzt 14 Cha 14.
Umiejętności i atuty: Upadanie +8, Nasłuchiwanie +8, Zauważanie +10, Przeszukiwanie +9, Ciche poruszanie +10, Ukrywanie +8, Rzemiosło (gotowanie) +9, Dyplomacja +11, Blefowanie +7, Wyczucie pobudek +7, Kradzież kieszonkowa +8, Autohipnoza +7, Psionizm +8, Wiedza (psionika) +8, Koncentracja +17, Wiedza (tajemna) +16, Czarostwo +16, Rzemiosło (alchemia) +14; Skrwawienie [PGtF], Uniki, Ruchliwość, Wielka wytrwałość, Żelazna wola; Zapisanie zwoju, Przyspieszenie czaru, Wyciszenie czaru
Czary czarodzieja na dzień: 4/5/5/4/3/2, ST 13 + poziom czaru, poziom rzucającego 10. 0 – widmowy odgłos, oszołomienie, naprawa, otwarcie/zamknięcie; 1 – identyfikacja, promień osłabienia, ochrona przed złem, spadanie jak piórko, uśpienie; 2 – kołatka, tajemny zamek, wykrycie myśli, niewidzialność, maska cieni [Mag]; 3 – rozproszenie magii, wstrzymanie osoby, doskonalsza zbroja maga [Odl], czarne światło [FRCS]; 4 – zakłopotanie, kleista maź [Pod], przyspieszone wstrzymanie osoby; 5 – wierny ogar Mordenkainena, teleportacja.
Punkty mocy 6. Poziom manifestującego 2. Moce znane: 1 – distract, mind thrust.
Ekwipunek: mistrzowski sztylet, pierścień umysłowej tarczy, pierścień ochrony +4, płaszcz elfów, różdżka promienia osłabienia, różdżka identyfikacji, różdżka deszczu kolorów, zwój wstrzymania osoby, zwój zbroi maga, 23 sz.
Region: Menzoberranyr
Języki: wspólny, elfi, podwspólny, migowy drowów, gobliński, smoczy

Taktyka: Houndaer trzyma przy sobie zwoje i różdżki, ponieważ w przeszłości jego księga czarów była mu często odbierana. Jeśli straci lub zużyje je, będzie walczył mocami psionicznymi, a w ostateczności dźgał sztyletem. Potrafi oceniać realnie swoje szanse w starciu i ucieka od każdego, kto może go zabić lub poważnie zranić.
Wskazówka: „Mistrz Sandrue jest zajęty, a ja tu tylko sprzątam. Wołają mnie Houndaer.”
Ostatnio zmieniony sob lis 20, 2010 5:06 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 20, 2010 7:44 pm

Powiedziałbym, że to trochę taki Oliver Twist, ale skoro jego opiekun jest inspirowany Potterem, może to być niecelna próba.
Sama posta ciekawa i interesująca, ale mam wrażenie (po raz kolejny zresztą), że wrzucasz swoim postaciom zbyt dużo poziomów. Chłopaszek, który ma około dwadzieścia kilka lat, ma czternaście poziomów? I do tego jest uczniem postaci o poziomach piętnastu? Wydaje mi się to nieco przesadzone.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 20, 2010 8:46 pm

Deithwen_Addan pisze:
Powiedziałbym, że to trochę taki Oliver Twist, ale skoro jego opiekun jest inspirowany Potterem, może to być niecelna próba.
Sama posta ciekawa i interesująca, ale mam wrażenie (po raz kolejny zresztą), że wrzucasz swoim postaciom zbyt dużo poziomów. Chłopaszek, który ma około dwadzieścia kilka lat, ma czternaście poziomów? I do tego jest uczniem postaci o poziomach piętnastu? Wydaje mi się to nieco przesadzone.


Dzięki za uwagi.
Siedemnaście-osiemnaście lat, nie dwadzieścia kilka.
W takim razie wywalę łotrzyka i obetnę poziomy czarodzieja. W sumie jakieś pięć poziomów mniej będzie. Ale nie wiem, kiedy będę miała chwilę, żeby to przerobić.

I nie, to nie jest Oliver Twist.
 
Awatar użytkownika
Dagome
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 9:31 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 20, 2010 9:31 pm

Stawiam, że pierwowzorem jest niesławny HP.
Jak już łączysz magie z psioniką to może furiat 3/czar 1/Cerebremancer x i używamy tego atutu co daje czar 2 poziomu.
 
Awatar użytkownika
Anarchy_Kanya
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 303
Rejestracja: wt paź 19, 2010 2:29 am

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 20, 2010 10:12 pm

To może jeszcze zrób z niego Pun-Puna? -_-
Nie jest mądrym pomysłem robienie rozpisek BNów z użyciem takich trików.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lis 21, 2010 2:06 pm

Dagome pisze:
Stawiam, że pierwowzorem jest niesławny HP.
Jak już łączysz magie z psioniką to może furiat 3/czar 1/Cerebremancer x i używamy tego atutu co daje czar 2 poziomu.


Zgadza się. I z tego powodu nie robię zeń cerebremancera. A już na pewno nie będę korzystać z tricków.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 27, 2010 12:43 pm

Ka’Narlist- Podoba mi się jego rozpiska i to że połączyłaś go z własną twórczością :)

Houndaer - Wydaje się fajny, nawet mimo tego że ostatnio ciepie na awersje do HP (cała ta heca z filmem itp) to udało ci się stworzyć Expy który wydaje mi się sympatyczny, może dlatego że sprząta dla expego Snapa :razz: w późniejszych tomach Harry zaczyna mnie wnerwiać ale to chyba prawidłowo skoro wchodzi w fazę wnerwiającego nastolatka :lol:

Wracając do samej postaci rzeczywiście dałaś mu nieco za dużo poziomów ale o tym już mówili przedmówcy, portrecik też dla niego fajny znalazłaś :mrgreen:

Iliphar Nelnueve - Masz prawdziwy talent do rozpisywania postaci kanonicznych w niezwykle interesujący sposób. Za każdym razem jak przeczytam twój opis mam ochotę przeczytać książkę\podręcznik w którym ta postać występuję ponieważ opis nawet najbardziej nudnej i płaskiej postaci z kanonu nabiera nagle barw a najciekawsze fragmęty z jej życiorysu zostają podkreślone

Tak właśnie jest i w tym wypadku :spoko: Cieszę się że nadrobiłem zaległości w tym temacie :D
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 6:18 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 27, 2010 5:34 pm

Dwie następne postacie inspirowane.





Evan Prince jest postacią z mojego opowiadania na Mirriel, osadzonego w uniwersum HP: W poszukiwaniu ojca. Portret dla niego będzie jak jakiś znajdę. Natomiast w przypadku Ghilanny jak najbardziej możecie pozgadywać, kto był wzorem.
Czekam na komentarze i dziękuję przy okazji Brilchanowi!
Zi
P.S. Kwestią Q'arlynda i zaklęcia przy portalu zajmę się później, bo shakh mi ciągle o niej przypomina.
Ostatnio zmieniony sob lis 27, 2010 5:34 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1175
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 4:24 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 27, 2010 6:56 pm

Ginny Weasley wypisz wymaluj.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob lis 27, 2010 7:12 pm

Altaris pisze:
Ginny Weasley wypisz wymaluj.


Zgadza się, a że twój jest post nr. 700 na dokładkę, to możesz sobie kogoś zażyczyć, postaram się zrobić w miarę możliwości :D
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 02, 2010 11:56 am

Dwoje dzieci z Następnego pokolenia.





Czekam na uwagi.
Mam nadzieję, że następny będzie Baerauble, a potem Khelben Arunsun i Laeral Silverhand, ale nie wiem kiedy.
Ostatnio zmieniony czw gru 02, 2010 12:00 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz gru 12, 2010 6:07 pm

Ciekawe postacie, przypomniała mi się pierwsza część trylogii Cormyru ( tylko żeby jeszcze pozostałe dorwać). Proponowałbym je jednak dać raczej do postaci z Cormyru niż Następnego pokolenia. Miało ono w założeniu dotyczyć postaci które urodziły się/zaczęły swą karierę po ~1370, a ci dwaj zdziebko odstają datą urodzenia :papieros: .
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt gru 17, 2010 7:39 pm

Zirnitra pisze:
Ciekawe postacie, przypomniała mi się pierwsza część trylogii Cormyru ( tylko żeby jeszcze pozostałe dorwać). Proponowałbym je jednak dać raczej do postaci z Cormyru niż Następnego pokolenia. Miało ono w założeniu dotyczyć postaci które urodziły się/zaczęły swą karierę po ~1370, a ci dwaj zdziebko odstają datą urodzenia :papieros: .


Heh. Dzięki, zrobiono.
Nie wiem, kiedy będą postacie wspomniane powyżej, może w ciągu przerwy świątecznej?
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt gru 17, 2010 9:04 pm

Hmm mam pytanko. W ''Elminster's daughter'' było coś w stylu że Vangerdahast chciał się przemienić w smoka by stać na straży Cormyru (poprzedni Strażnicy zginęli lub wypełnili swoje obowiązki po zawierusze z Tilverton, czy wtedy gdy zginął król Azoun- coś w tym stylu w każdym razie). O ile pamiętam Myrmen Lhal (władczyni Arabell) zasugerowała że nie miałaby nic przeciwko by urodzić jego dziecko zanim on się poświęci (czy jakoś tak, dawno czytałem). Jest coś o tym dziecku w oficjalnych źródłach? Albo czy zamierzasz sama go rozpisać?
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob gru 18, 2010 11:52 am

Cytat z wątku Następne pokolenie - 1400 DR:

Myrmeen Lhal + Vangerdahast 1375 RD (O)


Niestety nic więcej o tym dziecku nie wiadomo (są o nim wzmianki w jednej antologii opowiadań, chyba "Krainy Cienia", ale Myrmeen jest wtedy w ciąży).

Jakby ktoś dał mi jakiś dobry pomysł na to dziecko, to mogłabym je rozpisać.
Zi
 
Awatar użytkownika
Radnon
Szef działu
Szef działu
Posty: 4461
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:35 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob gru 18, 2010 1:21 pm

Nie czytałem, więc to pewne domysły, ale może jakieś informacje są w Elminster Must Die!? Z tego co wiem spora część powieści rozgrywa się w Cormyrze i rozwiązuje niektóre wątki, które urwano po zamknięciu 3 edycji. Skoro pojawia się tam Alusair to może i o Myrmeen (i jej potomkach) coś zostało wspomniane.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob gru 25, 2010 12:10 pm

Miałam trochę czasu, więc... obiecana wam postać. Oto...



Czekam na komentarze i coś, co może posłużyć za wskazówkę.
Następny - Baerauble Etharr.
Zi
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn gru 27, 2010 4:31 pm

Jak obiecałam, to właśnie dostajecie...



Czekam na uwagi.
Ostatnio zmieniony czw gru 30, 2010 2:31 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt gru 28, 2010 6:14 pm

Zireael pisze:
Zgadza się, a że twój jest post nr. 700 na dokładkę, to możesz sobie kogoś zażyczyć, postaram się zrobić w miarę możliwości :D


Aż żałuje że sam nie wrzuciłem krótkiej informacji po przeczytaniu opisu no trudno :razz:

Bardzo podobają mi się strasznie te twoje przerobione dorwie postaci z HP IMHO ciekawsze od oryginału do którego zraziłem się po ostatniej części. Evan też wydaje się interesujący jak znajdę wolną chwilę to przeczytam opowiadanie o nim i zarejestruję się na tamtym forum aby je skomentować

chętnie przeczytałbym jakąś krótką historię z twoimi wersjami postaci w FR :D

Stary Etharr jest trochę nudnawy ale dobrze że tu jest skoro rozpisałaś kogoś z nowego pokolenia kto jest z nim powiązany BTW: jego obrazek jest źle podlinkowany

Fajnie rozpisałaś Czarnokija zacząłem go lubić po tym jak dowiedziałem się o rozłamie w Harfiarzach traktuje go jako lustrzane przeciwieństwo łupkowatego Elministra który do niedawna był oficjalnym Marty Stu Krain :razz:

Stąd moja sympatia dla tego interesującego i bezwzględnego maga jakim jest Khelben Arunsun przy okazji dziękuję ci za przytoczenie kilku interesujących faktów z jego życiorysu :)

Dwie postaci z następnego pokolenia które pominąłem w tym poście skomentuję następnym razem :wink:
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 6:14 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 30, 2010 2:31 pm

Dla fanów Cormyru...



Czekam na uwagi.
Następna postać będzie niespodzianką.
Zi
Ostatnio zmieniony sob sty 01, 2011 2:55 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 30, 2010 4:27 pm

Zireael pisze:
Antyczny smok został zabity w 1018 DR, kiedy zaatakował Zamek Obarskyr, przez królewicza Azouna II

Zamień kolejność tych "przecinków" : "zabity, kiedy, przez" jest trochę nie w szyku; lepiej brzmieć będzie "...zabity przez Azouna, gdy zaatakował..."
Poza tym ciekawa "postać". Chyba nawet wykorzystam go niedługo...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sty 01, 2011 2:56 pm

Deithwen_Addan pisze:
Zireael pisze:
Antyczny smok został zabity w 1018 DR, kiedy zaatakował Zamek Obarskyr, przez królewicza Azouna II

Zamień kolejność tych "przecinków" : "zabity, kiedy, przez" jest trochę nie w szyku; lepiej brzmieć będzie "...zabity przez Azouna, gdy zaatakował..."
Poza tym ciekawa "postać". Chyba nawet wykorzystam go niedługo...


To jakbyś chciał zrobić z niego jeszcze większą paskudę, rozważ zrobienie z niego drakolicza. :wink:
 
Awatar użytkownika
Deithwen_Addan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn sty 21, 2008 5:43 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sty 01, 2011 7:10 pm

Zireael pisze:
To jakbyś chciał zrobić z niego jeszcze większą paskudę, rozważ zrobienie z niego drakolicza.

"Drakolicz, czyli jak zabić jednego smoka kilka(naście) razy. Tragedia w trzech aktach."
Koncepcja pracy na jakiś ewentualny konkursik, a na pewno na kampanię dla moich graczy. Dzięki, ciekawa idea, choć będę musiał znaleźć jakiś tekst o tworzeniu drakoliczy. :)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 02, 2011 2:18 pm

Postać-niespodzianka noworoczna!



Czekam na komentarze.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 02, 2011 2:31 pm

Genialna rozpiska, przy okazij dziękuję za link do interesującej strony. Doceniam pracę którą wkładasz w rozpisanie postaci powiązanych z Coromyrem ale ten region zwyczajnie mnie nie interesuję dlatego tym bardziej cieszę się z kolejnej postaci powiązanej z Planami

W opisie Czerwonego Całunu dodałbym jeszcze że jest znana z tego że sprzedaje własne dzieci w roli niewolników a jedną z jej córek jest Nie - Sława (nie zaimplementowali tego w grze ale taka plotka chodzi po Planwalkerze )
 
Awatar użytkownika
Zirnitra
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 11:05 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 11, 2011 5:18 pm

Niespodzianka noworoczna jest fajna - wprawdzie w Planescape nie grałem ( niestety :cry: , ciekawe można to jeszcze gdzieś kupić np w ekstra klasyce? Reedycje BG widziałem często ale PS już niestety nie bardzo ) ale sporo słyszałem.

Czy masz może rozpiskę mechaniczną tych trucizn do ed 3.x?
Swoją drogą jeżeli jak sugeruje opis działają one nawet na czarty ( mimo wrodzonej poison immunity) to z poziom w skrytobójcy by się przydał coby się sama przypadkiem jedną z nich nie zatruła :P.

PS Podrzuciłem jak obiecałem pomysł na dziecko Vangy'ego w Następnym Pokoleniu (zarys raczej a nie pełna rozpiska). Mam nadzieję że się przyda.
Ostatnio zmieniony wt sty 11, 2011 6:28 pm przez Zirnitra, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 16, 2011 3:14 pm

Zirnitra pisze:
Niespodzianka noworoczna jest fajna - wprawdzie w Planescape nie grałem ( niestety :cry: , ciekawe można to jeszcze gdzieś kupić np w ekstra klasyce? Reedycje BG widziałem często ale PS już niestety nie bardzo ) ale sporo słyszałem.

Czy masz może rozpiskę mechaniczną tych trucizn do ed 3.x?
Swoją drogą jeżeli jak sugeruje opis działają one nawet na czarty ( mimo wrodzonej poison immunity) to z poziom w skrytobójcy by się przydał coby się sama przypadkiem jedną z nich nie zatruła :P.

PS Podrzuciłem jak obiecałem pomysł na dziecko Vangy'ego w Następnym Pokoleniu (zarys raczej a nie pełna rozpiska). Mam nadzieję że się przyda.


Widziałam, dzięki.

Co do Czerwonego Całunu. Nie występuje w Planescape bezpośrednio, ale jest matką Nie-Sławy. Torment można było niedawno kupić w extra klasyce.
Co do trucizn. Niestety nie. A czarty są niepodatne, więc po kiego jej assasin?

---------------------------
Poprawiłam odrobinę opis SiNafay w związku ze zmianami wprowadzanymi do pierwszego tomu opowiadania.
Zi
P.S. Następna postać najpewniej dopiero w lutym - mam urwanie głowy w związku z kolokwiami i sesją. No, chyba, że stanie na pomyśle z Vierną Masvoran (patrz komentarze do Losu SiNafay), wtedy jej opis się tu pojawi.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw sty 20, 2011 11:09 am

Czekam na opisy trzech braci Masvoran autorstwa Ferr-kona, Altarisa i DibiZibiego, a także Quendara Masvoran autorstwa Dagome. Jak znajdę chwilę (pewnie po sesji), pojawi się Vierna Masvoran.

-------------------------
Zaktualizowano indeks (kolorowe oznaczenia) w związku ze zmianami w pierwszym tomie opowiadania. Część dotycząca Potomków Ilythiiru nosi teraz właściwą nazwę.
Zi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości