Zrodzony z fantastyki

 
sipath
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 15, 2011 1:36 pm

Poszukiwana kreatywna osoba (tworzenie świata gry)

pt lip 15, 2011 1:56 pm

Witam

Nie jestem pewny czy to dobre miejsce na tego typu ogłoszenie ale lepszego na tym forum nie znalazłem.
Darkworkshop - developer gier on-line - szuka kreatywnych ludzi mających talent i łatwość w wymyślaniu światów gier cRPG, nazw przedmiotów, historii, zadań, nazw miejsc i postaci. Aktualnie pracujemy nad naszę pierwszą poważniejszą produkcją w stylu dark fantasy. Mamy opracowaną mechnikę podstawową, klasy, rasy oraz ich koncepcje artystyczne.

Szukamy osób do współpracy czasowej - zlecenie, choć nie wykluczamy dłuższej i stałej. W planach mamy długie rozwijanie gry.

UWAGA: Projekt jest w pełni komercyjny. Nie chodzi o współpracę za "dziękuję" ale płatną.

Najchętniej osoby z Trójmiasta i okolic, ale nie jest to warunek. Współpraca może odbywać się zdalnie.
Najmilej widziane osoby potrafiące także dobrze rysować.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na [email protected]
 
Gedeon

Poszukiwana kreatywna osoba (tworzenie świata gry)

pt lip 15, 2011 9:05 pm

Darkworkshop - developer gier on-line

Co sugeruje, że jakieś gry ma już na koncie. Da radę podać jakieś przykłady?
 
sipath
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 15, 2011 1:36 pm

Re: Poszukiwana kreatywna osoba (tworzenie świata gry)

czw lip 21, 2011 12:18 pm

Dzięki za zainteresowanie. Niestety nie mam nic do pokazania gdyż gra, którą zrobiliśmy, została sprzedana Klientowi - firmie obsługującą Microsoft w kamapnii reklamowej "Twoja stara". Tak czy inaczej ta gra ma niewiele wspólnego z tym co robimy teraz. Jak wspomniałem w poście to jest nasza pierwsza poważniejsza produkcja.
 
sipath
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 15, 2011 1:36 pm

Re: Poszukiwana kreatywna osoba (tworzenie świata gry)

ndz lip 31, 2011 4:18 pm

Chciałbym podziękować za zgłoszenia wszystkim zaintereswanym. Aktualnie zatrudniliśmy jednego z kandydatów. Niemniej jednak pozostajemy otwarci na wszystkich kreatywnych ludzi - pasjonatów gier.
Zapraszam do korespondencji.
 
zigzak

Poszukiwana kreatywna osoba (tworzenie świata gry)

pt wrz 02, 2011 7:59 pm

Jeśli chodzi o concept work, to ja chętnie. Proszę o kontakt na privie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości