Zrodzony z fantastyki

 
SirBlackHammer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 27, 2018 8:03 pm

[D&D 5] [Online] Poszukiwani gracze (1-2)

sob paź 27, 2018 8:21 pm

Witam, wspólnie z 2 kolegami szykujemy się do kolejnej sesji D&D, tym razem bierzemy się za 5-ke (do tej pory 3.5e). Jako że mieszkamy obecnie w różnych krajach, to sesje odbywać się będą online (TeamSpeak albo Discord).
Jako że jest nas trzech, a to troszke jednak mało, szukamy 1-2 graczy.
Kampania rozpoczyna się coś po 12 listopada (wtedy mamy po prostu więcej czasu). Fabuła kampani w przygotowaniu.

Coś o nas: wiek 23-24 lata, jeden aspirujący programista, jeden pro gamer i jeden zawodowy mechanik. Męskie grono ale nie dyksryminujemy ;)
Klimat podczas sesji raczej poważny, ale są częste komiczne momenty (grałem w innych grupach, i chyba mogę stwierdzić, że jest to "typowy" klimat sesji D&D).
Przynajmniej 50 % contentu jest homebrewed (przeze mnie), głównie setting i przeciwnicy. Ostrzegam od razu, że podręcznik traktuję jak inspirację :) Zasad i klas trzymamy się jednak sztywno.

Wymagania: nie musisz być doświadczonym graczem, ale musisz wiedzieć że chcesz grać i nie odpadniesz po pierwszej sesji z powodu "te gry RPG to jednak nie dla mnie"; czas na gre w granicach rozsądku; mikrofon
 
Awatar użytkownika
Lord Xan
Administrator
Administrator
Posty: 608
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:09 pm

Re: [D&D 5] [Online] Poszukiwani gracze (1-2)

pn paź 29, 2018 11:03 pm

Halo halo, napisałem prywatna wiadomość ;)
 
SirBlackHammer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 27, 2018 8:03 pm

Re: [D&D 5] [Online] Poszukiwani gracze (1-2)

wt paź 30, 2018 12:07 am

Halo halo, odpisałem na priv :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości