Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

[Chojnice] Poszukiwani ludzie do Warhammera i nie tylko

śr cze 23, 2010 12:17 am

Poszukuje ludzi chętnych do gier fabularnych (sesji). Wiem, że mieścina nasza nie duża ale może ktoś się jednak znajdzie. Parę lat byłem Mistrzem Gry w Warhammerze, więc takiego mogę poprowadzić. Edycja wh nie ma znaczenia, wspólnie moglibyśmy wybrać najbardziej odpowiadającą albo zagrać w "mojego warhammera" - czyli wh 2 ed. ze sporymi zmianami, nie tylko mechanicznymi, gdzie nacisk kładziony jest na logikę i rozum gracza/postaci a nie na kości czy kartę postaci, co oczywiście ich nie wyklucza, nadal obowiązują i mają wpływ na grę :)

Oczywiście nie widzę problemu by ktoś inny pełnił rolę MG i poznał mnie w roli gracza.
Oprócz młotka chętnie mógłbym poprowadzić sesje w świecie Tamriel ( świat znany z komputerowych gier The Elder Scrolls) albo coś w Śródziemiu. Oprócz tego mogę pograć w jakiś inny system za wyjątkiem D&D.

Zagrać najlepiej byłoby chyba w soboty ale termin zawsze można dopasować.
Długość sesji taka przyzwoita - parę godzin (5-8), 1-3 razy w miesiącu.
Wiek i płeć graczy/mg bez większego znaczenia (płeć bez żadnego), ważne jest wczucie się w klimat i chęci do gry.
Doświadczenia nie wymagam, chętnie pogram ze świeżymi i chętnie wprowadzę kogoś w świat gier fabularnych.

Po więcej informacji zapraszam do pisania PW na forum i/lub na nr gg 7297439. Dodam jeszcze nr telefonu dla zainteresowanych 721073918 (Plus)
Ostatnio zmieniony ndz lut 09, 2014 5:35 pm przez wysłannik, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: [Chojnice] Poszukiwani ludzie do Warhammera i nie tylko

śr cze 12, 2013 11:47 am

Podbijam i informuje, że to ciągle jest aktualne.

PS. Zmiany w poście rekrutacyjnym.

Udało się znaleźć jednego gracza, zielonego co prawda ale to nic, a nawet dobrze. Jest zapewniona wygodna, ciepła i przestrzenna miejscówka. Dobrze by było znaleźć 1-2 graczy najmniej. Zapraszam.
 
Gaurim
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 20, 2013 8:26 pm

[Chojnice] Poszukiwani ludzie do Warhammera i nie tylko

ndz cze 23, 2013 2:10 am

Chętnie zagram w Młotka, dałem na forum ogłoszenie, zobacz czy ci pasuje, jak coś, to szczegóły omówimy na pw/ts.


Pozdrawiam,

Michał
 
Awatar użytkownika
wysłannik
Moderator
Moderator
Posty: 668
Rejestracja: śr cze 09, 2010 10:54 am

Re: [Chojnice] Poszukiwani ludzie do Warhammera i nie tylko

ndz lut 09, 2014 4:39 pm

Czy są w okolicy jeszcze osoby, które są zainteresowane grą? Jedna grupa już istnieje i jakoś sobie radzi. Może uda się zgrać drugą grupę, może uda się coś dograć do pierwszej?
Jak się okazało w tej okolicy żyją ludzie z potrzebami gry, ale nie piszą :)
Śmiało, zapraszam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości