Zrodzony z fantastyki

 
Leal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 08, 2014 7:45 pm

[Warszawa, Mokotów] Poszukiwany gracz do Mass Effecta!

sob lut 08, 2014 7:49 pm

Czołem!

Poszukuję jednej osoby (płeć i wiek obojętne - byleby 18 lat ukończone) do sesji w uniwersum Mass Effect, system oparty na autorskiej mechanice d6. Sesje odbywają się raz w tygodniu, niemalże zawsze w piątki w godzinach wieczornych (od 18/19), na Mokotowie przy metrze Racławicka (dosłownie 5 minut od niego). Mam własne mieszkanie, mieszkam sam, więc problemu z miejscówką nie ma nigdy.

Poszukujemy osoby aktywnej, która będzie brała czynny udział w wydarzeniach na sesji, nie mającej problemu w grze drużynowej (outsiderom/samotnikom/osobą nie potrafiącym grać w grupie - z góry dziękuje).
Poszukujemy osoby w miarę dyspozycyjnej - gramy co tydzień, rzadko kiedy się zdarza, że nie gramy (chyba, że sesja egzaminacyjna/praca/choroba etc.)
Z racji, że zaczynamy od 18/19, często grywamy do 1/2/3 w nocy.
Znajomość świata wymagana na minimum podstawowym poziomie.

Oferujemy regularną rozgrywkę, w grupie przyjaciół i dobrych kumpli. Wszyscy się tutaj znają więc problemu by się wbić w grupę nie będzie. Jesteśmy dość przyjaznymi studentami i ludźmi pracującymi, zakres wiekowy dość szeroki bo od 21 do 30parę.

To tyle co wpada mi na ten moment do głowy w razie pytań zapraszam do kontaktu na maila - [email protected]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości