Zrodzony z fantastyki

 
Murdok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 29, 2013 9:31 pm

[Skype/TS] Poszukuje ekipy do D&D 4.0

sob cze 29, 2013 9:59 pm

Witam, jak w tytule... poszukuje pozytywnie nastawionej ekipy (MG + gracze) do Dungeons & Dragons 4.0.

Wskazane jest minimalne pojecie o obsłudze MapToola (u MG wręcz wymagane), sesje będą prowadzone poprzez komunikator (do uzgodnienia jaki, mi to bez różnicy). Wracając do MapTool'a nie wymagam używania zaawansowanych framesów, po prostu ma służyć delikatnej wizualizacji mapy i rożnego rodzaju bitew i starć.

A teraz coś o mnie. Dosyć niedawno zacząłem przygodę z "dedekiem". Gralem z rożnymi ludźmi w każdej grupie nie za długo bo zazwyczaj były to grupy "jednostrzałowe", z którymi rozegrało się jedna czy dwie sesje... i tak przez parę miesięcy się ciągnęło.

Co do sesji: Chciałbym rozegrać jakąś ciekawa kampanie, może być jakiś pre-made. Ważne jest by gra mechaniczna była dobrze zbalansowana z grą fabularną. Za dużo mechaniki po prostu zajeżdża nudą, a przecież ma być ciekawie.

Tak więc anonsować się panie i panowie! Mam nadzieję, że znajdę chętnych do gry w czwartą edycję D&D.
 
Uldarion
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 01, 2013 7:51 pm

[Skype/TS] Poszukuje ekipy do D&D 4.0

ndz cze 30, 2013 12:11 pm

Ja bardzo chętnie ale jest jeden problem mianowicie jestem niewidomy jeśli ktoś był by na tyle miły aby obsługiwać za mnie maptula byłbym bardzo wdzięczny. Wtedy z największą przyjemnością zagram.Znam podstawy mechaniki 4 edycji d id i szybko sie ucze.Ogla dalem sporo nagran z innych sesji rpg.Sam mowiles, ze na tych sesjach nie bedzie duzo mechaniki. Mam 12 lat i bardzo chcialbym zaqgrac w dedeka.
Pozdrawiam
 
Murdok
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 29, 2013 9:31 pm

[Skype/TS] Poszukuje ekipy do D&D 4.0

pn lip 01, 2013 4:06 pm

Znaczy ideał to 50% mechaniki i 50% fabuły.
Ale jeśli znajdzie się tak z 5 osób, w tym MG to będzie dobrze :) Co do MG to może mógłbym się tym zająć jednakże nie obiecuje ze będzie perfekt.
 
koczan1
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 1:53 pm

[Skype/TS] Poszukuje ekipy do D&D 4.0

ndz sty 12, 2014 2:03 pm

ja chetny kontakt na PM lub gg 9417758

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości