Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

sob paź 02, 2010 7:16 pm

Witam wszystkich graczy z powiatu Dzierżoniowskiego i okolic!

Ponieważ dostaję zapytania czy jest u nas jakiś punkt do grania w MTG, postanowiłem wyjść na przeciw wszystkim graczom i stworzyć grupę osób grającą w tę wspaniałą karciankę.

Jesteś chętny to grania w MTG we wszystkich formatach?
Nie umiesz jeszcze grać a chciał byś się nauczyć?
Chciał byś kupić,sprzedać lub wymienić się kartami?
Chcesz poznać fajne osoby?
Szukasz nowych graczy na różnym poziomie gry?
Nie masz co zrobić z wolnym czasem?

Nic nie stoi na przeszkodzie do świetnej zabawy. Zapraszam wszystkich z okolic chętnych to grania w Bielawie lub Dzierżoniowie.

Miejsc do grania jest mnóstwo (biblioteki,szkoły,bary...) aktualnie pracuję nad załatwieniem sali w MOKIS-ie Bielawskim i PEGAZIE w Dzierżoniowie.

ZAPRASZAM DO GRANIA W MTG
Ostatnio zmieniony pn lut 21, 2011 3:17 pm przez avatar86, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pn lut 21, 2011 2:22 pm

UP1
 
Awatar użytkownika
Headbanger
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: pt maja 21, 2010 12:34 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pn lut 21, 2011 3:34 pm

Heh... ja już w zasadzie się stamtąd wyprowadziłem. Jeżeli chodzi o takie rzeczy to w zasadzie pustynia. Nie wiesz jak z sesjami RPG? Słyszałem o 1 (słowem JEDNEJ) drużynie w całym mieście. I to w gimnazjum -_-
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pn lut 21, 2011 3:57 pm

Jeżeli chodzi o powiat to albo ja jetem jakiś "inny" albo masz rację PUSTYNIA jest u nas.
Jakieś 7 lat temu była duża grupka w Bielawie która stworzyłem ale część (większość) wyjechała za granicę, część się stoczyła,przestała grać poszła na studia,wzięli ślub(ja). Jednym słowem kontakt się urwał. Po latach wróciłem do gry w MTG więc szukam nowych chetnych graczy z okolicy jak na razie gram we wrocku świdnicy i na Wizzie. Więc jest ogólnie straszna lipa z osobami w klimatach fantasy.

Sesje RPG prowadziłem swego czasu osobiście (może mnie znasz) i nie było jednej bez przesady. :mrgreen:

Co do MTG to naprawdę nie wiem ilu jest(o ile są) graczy, wiek nie ważny sam x lat temu zdobyłem mistrzostwo powiatu. Ważne jest żeby gracze/adepci byli chętni to gry i chcieli się uczyć.

Tak więc GRACZE ŁĄCZMY SIĘ :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

czw lut 24, 2011 12:32 pm

Widzę że na okolice którą zamieszkuje ponad 100 000 mieszkańców jestem jedynym graczem. :shock:

Chłopaki ze świdnicy organizują 04.03.2011 turniej, chętnych zapraszam. Sam mam zamiar jechać więc mogę zapewnić transport.
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pt mar 18, 2011 11:48 pm

UP2
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

czw mar 31, 2011 12:09 pm

Jutro turniej Legacy w Swidnicy o godz. 16:30, mam 4 wolne miejsca w samochodzie. Serdecznie zapraszam.
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

wt cze 28, 2011 3:03 pm

Przypominam tylko że na okolice zamieszkującą ponad 100tyś mieszkańców nadal gram (chyba tylko ja) i szukam graczy. Jeżeli takowi się znajdą "powaznie" traktujący granie jestem w stanie zorganizować dobrą miejscówkę na granie/turnieje, nagrody i świetnie spędzony wolny czas w doborowym towarzystwie.
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pn mar 19, 2012 11:22 pm

Halo halo... jest tu kto?
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

pt sie 31, 2012 9:04 pm

Poszukiwanie gracze z okolic powiatu :spoko:
 
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2011 8:58 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

sob sie 03, 2013 3:58 pm

Ja osobiście z Kłodzka, ale jak tylko naprawię samochód, to pewnie raz na tydzień w weekend nie byłoby problemu podjechać do Bielawy. W chwili obecnej posiadam jedynie jakiś czarny deck bodajże z 2007 roku. Casual, bo dużo starych i bardzo starych kart, ale grać się chyba jakoś da.

Teraz akurat mam auto w naprawie u kolegi za Wałbrzychem (spotkanie w niezidentyfikowanym obiektem ciężarowym na parkingu pod blokiem, gdy akurat spałem po pracy), ale myślę, że jak tylko będę miał okazję, to z chęcią bym poznał nowych freaków magicowych i erpegowych.

Sam osobiście mam dość duże doświadczenie zarówno w MtG jak i grach RPG. Posiadałem swego czasu talie aggro white, control blue, vampire black, elvish green czy sliverową. Grałem w D&D, Młotka, Cthullu i parę innych, zarówno jako gracz jak i MG.

Po przeprowadzce do Kłodzka wszystko się skończyło, bo nie było z kim i nie było jak, ale jakby się udało stworzyć jakąś grupę...to czemu nie.
 
Awatar użytkownika
avatar86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 358
Rejestracja: sob paź 02, 2010 7:08 pm

POWIAT DZIERŻONIOWSKI

ndz sie 11, 2013 9:40 pm

wow po roku ktos wpadł.... :hahaha:
A ja wlasnie koncze z MTG :mrgreen:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość