Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Powrót Kostnicy

śr sty 25, 2012 8:52 pm

Kostnica wróciła i wygląda bardzo ładnie.

Moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, kostnica jest o wiele bardziej elastyczna i pozwala na tworzenie bardziej skomplikowanych rzutów oraz na rzuty nie istniejącymi kośćmi jak k5 czy k87 dodano losowanie karty i rzut monetą. Dodano też zliczanie sukcesów z dowolnych kości więc wielka gratka dla fanów World of Darkness i innych systemów z gatunku roll'n'keep z możliwością przerzucania sukcesów.

Za największy minus uważam uzależnienie rejestrowania użytkowników od e-maila sam mam równocześnie 8 postaci i ciężko by mi było założyć 8 maili dla nich.

Nie wiem też czy losowanie karty zawsze losuje z puli 54 kart czy też w jednej serii rzutów dla użytkownika możliwe jest losowanie z puli pozbawionej danej karty.

Na razie jest to wersja beta dlatego warto abyście się dzielili uwagami z autorem i być może pojawią się jeszcze jakieś unowocześnienia choćby kości do fate itp.

Wielkie brawa dla autora.
 
Awatar użytkownika
Antara
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1264
Rejestracja: ndz cze 29, 2003 7:01 pm

Re: Powrót Kostnicy

śr sty 25, 2012 9:29 pm

Pierwszy rzut kośćmi online od kilku miesięcy przyszło mi wykonać na nowej kostnicy. Prawdę mówiąc przegapiłem upadek starej. Za to na nową aż przyjemnie popatrzeć.

Wielkie brawa dla autora.

Po prawdzie to nie wiem komu należą się gratulacje, bo autor podpisał się tylko imieniem i nazwiskiem. ;) Czy tej samej osobie, której dziękowałem 7 (?) lat temu?
Ostatnio zmieniony śr sty 25, 2012 9:31 pm przez Antara, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Marcin19
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1677
Rejestracja: pt maja 29, 2009 11:06 am

Powrót Kostnicy

śr sty 25, 2012 9:30 pm

Wszystko działa, rejestracja bezproblemowa, strona schludniejsza i z większą liczbą opcji. Ładne animacje i jeszcze prostszy w porównaniu do pierwszej edycji interfejs.

Polecam :)
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Powrót Kostnicy

śr sty 25, 2012 9:32 pm

U - rejestracja poprzez maila to faktycznie problem. Można zgłosić, aby pod jednego maila można było ewentualnie podczepiać różne postacie do których podporządkowane byłyby rzuty.
Ale nie wiem, czy to czasem nei za dużo roboty.

W każdym razie fajnie, że kostnica wróciła :)
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

Powrót Kostnicy

śr sty 25, 2012 10:14 pm

Już pisałem do autora w tej sprawie mam nadzieję, że dostane odpowiedź niedługo.

Tak czy inaczej większość zmian na wielki plus.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości