Zrodzony z fantastyki

 
Anonim_1

wt maja 08, 2007 5:23 pm

Witajcie!<br /><br />...po raz ostatni ze starego adresu. Co prawda nie jest to pożegnanie w pełnym znaczeniu tego słowa - w końcu spotkamy się (z częścią szanownego grona dnd.pl już się spotykamy) na Polterze, będzie to jednak już >inne< forum, dlatego też wypada dokonać jakiegoś oficjalnego podsumowania. Jeśli chodzi o mnie, zamiast się żegnać, chciałem podziękować.<br /><br />Tabi i bukwa - dzięki za zorganizowanie forum i przyjęcie strategii, dzięki której dnd.pl stało się miejscem wartym zainteresowania.<br />Darklord, danant, Suldarr, prEDOator, Aragathor, Loe, Duncan, Antara, Agnostos, Darklighter, AGrzes, Eri, MacDante oraz tym spośród moderacji, których nie wymieniłem z powodu słabości pamięci - dzięki za opiekę nad forum i dbanie, by zachowało odpowiednio wysoki poziom.<br />Wyróżnieni, Mistrzowie zagadek, Redaktorzy - dzięki za cenne i ciekawe notki.<br />Podli spamerzy - dzięki za nieciekawe i bezwartościowe notki, dzięki którym nauczyłem się nie tylko cierpliwości i rozwagi, szacunku dla swojego i cudzego słowa oraz - w pewnym stopniu - bezwzględności podczas walki z Wami :wink:<br /><br />Użytkownicy - dzięki za możliwość wymiany poglądów, zaprezentowania, skomentowania, pochwalenia i skrytykowania własnych oraz cudzych pomysłów. Mam nadzieję, że na Polterze będzie równie fajnie.<br /><br />Do zobaczenia!
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

wt maja 08, 2007 5:34 pm

+1 (tak żeby się przyzwyczaić do poltera)
 
Sacrus__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 481
Rejestracja: śr wrz 15, 2004 3:30 pm

wt maja 08, 2007 9:52 pm

To ja podziêkujê za wysoki poziom sesji na forum.<br /><br />A dla Eri +1 za zbanowanie Muncha. :*
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

wt maja 08, 2007 10:26 pm

Ufff, ja już pisałem tyle pożegnań, że ... :razz:<br /><br />Dziękuję wszystkim i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia. :wink:
 
Awatar użytkownika
veldrin-drow
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1568
Rejestracja: pn lis 13, 2006 8:25 pm

wt maja 08, 2007 11:41 pm

Naprawdę jest mi żal, że się tak stało, ale rozumiem ,że nie ma innego wyjścia. To dzięki Wam wszystkim, którzy udzielali się na tym forum wiele się nauczyłem. mam nadzieję, że na Polterze będzie tak samo...szkoda, że szata graficzna i silnik nie będzie jak tutaj.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt maja 08, 2007 11:52 pm

No, bukwa, Ty to masz najwięcej doświadczeń z żegnaniem się z dnd.pl, mógłbyś skrobnąć coś więcej :razz:<br /><br />Ja ze swojej strony, chciałbym podziękować wszystkim, którzy sprawili, że na forum był ten niepowtarzalny klimat, miejscem, które można nazwać internetowym domem. I nie chodzi mi tu o moderatorów, którzy wykonywali i mam nadzieję, będą wykonywać swoją pracę do końca (choć oni też), ale chodzi mi o użytkowników. Nie oszukujmy się, Tabi z bukwą nadali pewien ton i charakter temu forum, ale to wy wszyscy, kiedy oni przestali pisać, tworzycie to forum i jego niepowtarzalną atmosferę.<br /><br />Mam nadzieję, że wybaczycie mi wszystkie wpadki jakie jako administrator miałem - wszelkie niedociągnięcia i ewentualne opóźnienia we wprowadzeniu ulepszeń. Do tego dochodzą pomyłki moderatorskie i być może zbyt pochopne decyzje, ale cóż, wszak nawet elanie, elfy, czy inne cholery nie są nieomylne :wink:<br /><br />Tabi, bukwo, pamiętacie wizję apokalipsy forum?<br /><!--QuoteBegin-Jierdan+-->
Jierdan pisze:
<!--QuoteEBegin-->W oczach Tabiego, barwy żaby w mikserze, odbija się błyskiem determinacja. Bukwa nie mówiąc ani słowa melancholijnie kiwa głową, po czym obaj podchodzą do panelu kontrolnego Forum. Z nostalgią patrzą na dwa czerwone przyciski i widniący ponad nimi napis "GAME OVER". Jednocześnie wyciągają ręce w kierunku guzików...
<br />Kto zgasi światło?
 
Awatar użytkownika
B0rg
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1505
Rejestracja: czw sty 24, 2008 11:28 pm

śr maja 09, 2007 10:35 am

Wybaczamy. ;F<br /><br />No to nie ma wyjścia, Borg będą musieli zasymilować nowe forum. We will adapt. ;F
 
Affis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 568
Rejestracja: czw gru 01, 2005 5:54 pm

śr maja 09, 2007 3:02 pm

DnD.pl, we will miss you :'(
 
CalDur
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 204
Rejestracja: czw maja 12, 2005 4:18 pm

śr maja 09, 2007 8:23 pm

DnD.pl, we will miss you :'(
<br /><br /><br />I to jak...
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

czw maja 10, 2007 12:26 am

Również podziękuję.<br /><br />Komu za co?<br /><br />bukwa - Za opiekę, nad forum przez te wszystkie lata.<br />tabi - To samo co bukwa :razz:<br />danant - Za sprzedaż PsionicHB w atrakcyjnej cenie, oraz niezwykle celne, ironiczne i rozwalające na kolana uwagi [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />Darklord - Za niepozostawienie żadnego zadanego pytania bez odpowiedzi.<br />Necromancer - Za niezwykle ciekawe i barwne notki na forum, a także opowiadanie na spotkaniach z iście aktorskim talentem :wink:<br />Suldar - Za pierwszą wersję nicku, której nie potrafiłem wymówić, a także za opiekę i nadzór nad forum.<br />ShadEnc - Wartościowe notki i możliwość uczestniczenia w pewnych tajnych projektach :razz:<br />MacDante - Za cholernie przydatny słownik ang-pol na stronie. Tylko dzięki niemu potrafiłem pierwotnie dogadać się z graczami nas sesjach, którzy korzystali z pl wersji :razz:<br />Araghator - Za sadystyczne podejście do życia<br />Loe - Za temperamencik... początkowo myślałem, że w gronie modów będzie ona ostoją spokoju wśród spoconej męskiej odmiany moderatorów... zdziwiłem się nieco [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />Duncan - Wiedza historyczna... no i palił na spotkaniach więc nie byłem jedyny [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />Halgir Rumunem Zwany - Za rozbrajający nick [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]<br />Thomas Percy - Bardzo fajnie się z nim gadało na spotkaniu :razz: Do tego łebski z niego chłop<br />Adi - Za niesamowite notki i artykuły na stronie<br />Pedro Alvarez - Podwiózł mnie raz do domu po spotkaniu :razz:<br />Antara - Za wkład i niesamowicie rzetelne podejście do forumowych projektów<br />Borg - Nie jestem jedynym alkoholikiem na tym forum!<br />Haer - Nasz smoczuś. Fajne notki pisał.<br />Rend - Podobno mnie nie lubi... bzdura :razz:<br />Molobo - Dziwny gość. Ale pomysły i wyobraźnie ma niesamowitą.<br />Morog - Na swoich urodzinach piwem częstował.<br /><br />Z "nowymi" moderatorami tak naprawdę się jeszcze nie poznałem. Miałem przerwę od forum. Mam nadzieję, ze poznamy się lepiej na nowym gruncie.<br /><br />Pragnę podziękować też całej reszcie, która przewinęła się przez forum za masę inspiracji i ciekawych dyskusji. Chodzi między innymi o userów piszących niegdyś. takich jak THOR, Hiacynt, Von Troba, Raven, Owca, takisobieMG, Beamhit, Rincewind, Erpegis, Regis, Kramer, Mistrz Yon itd. <br /><br />Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

czw maja 10, 2007 10:18 am

Ja nie dziękuje, ja zapraszam wszystkich na forum po fuzji.<br />Koniec dnd.pl jest fikcyjny, nic nie będzie kasowane, nikogo też nie wyrzucają. Fakt następują zmiany, ale hej, one zawsze za nami goniły.<br />Pamiętam okres czasu gdy forum było martwe (kwiecień 2004 bodajże), nastąpiła zmiana i żyjemy.<br />Teraz będzie tak samo, zmiania i jedziemy dalej. Tym razem na większym wózku.<br /><br />Plus będziemy nareszcie oficjalnym forum D&D w Polsce. Tak, tak, "my" bo jeśli userzy przejdą na poltera to dział D&D będzie gigantyczny, a modzi przechodzą i tak.<br /><br />Więc nie spuszczajcie nosa na kwintę, będzie lepiej, będzie Polter.<br /><br />
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

czw maja 10, 2007 10:48 pm

 <br />                                                  .~))>><br />                                                 .~)>><br />                                               .~))))>>><br />                                             .~))>>             ___<br />                                           .~))>>)))>>      .-~))>><br />                                         .~)))))>>       .-~))>>)><br />                                       .~)))>>))))>>  .-~)>>)><br /><br />                   )                 .~))>>))))>>  .-~)))))>>)><br />                ( )@@*)             //)>))))))  .-~))))>>)><br />              ).@(@@               //))>>))) .-~))>>)))))>>)><br />            (( @.@).              //))))) .-~)>>)))))>>)><br />          ))  )@@*.@@ )          //)>))) //))))))>>))))>>)><br />       ((  ((@@@.@@             |/))))) //)))))>>)))>>)><br />      )) @@*. )@@ )   (\_(\-\b  |))>)) //)))>>)))))))>>)><br />    (( @@@(.@(@ .    _/`-`  ~|b |>))) //)>>)))))))>>)><br />     )* @@@ )@*     (@)  (@) /\b|))) //))))))>>))))>><br />   (( @. )@( @ .   _/  /    /  \b)) //))>>)))))>>>_._<br />    )@@ (@@*)@@.  (6///6)- / ^  \b)//))))))>>)))>>   ~~-.<br /> ( @jgs@@. @@@.*@_ VvvvvV//  ^  \b/)>>))))>>      _.     `bb<br />  ((@@ @@@*.(@@ . - | o |' \ (  ^   \b)))>>        .'       b`,<br />   ((@@).*@@ )@ )   \^^^/  ((   ^  ~)_        \  /           b `,<br />     (@@. (@@ ).     `-'   (((   ^    `\ \ \ \ \|             b  `.<br />       (*.@*              / ((((        \| | |  \       .       b `.<br />                         / / (((((  \    \ /  _.-~\     Y,      b ;<br />                        / / / (((((( \    \.-~   _.`" _.-~`,    b ;<br />                       /   /   `(((((()    )    (((((~      `,  b ;<br />                     _/  _/      `"""/   /'                 ; b  ;<br />                 _.-~_.-~           /  /'                _.'~bb _.'<br />               ((((~~              / /'              _.'~bb.--~<br />                                  ((((          __.-~bb.-~<br />                                              .'  b .~~<br />                                              :bb ,' <br />                                              ~~~~
<br /><br /><!--sizeo:5--><span style="font-size:18pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzone lata!<!--sizec--></span><!--/sizec--><br /><br />rys. [email protected] (Toby Smith)
 
Awatar użytkownika
B0rg
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1505
Rejestracja: czw sty 24, 2008 11:28 pm

pt maja 11, 2007 6:25 pm

No toś nam EDO reklamę strzelił. ;F
 
Awatar użytkownika
WitchDoctor
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 773
Rejestracja: śr gru 19, 2007 5:25 pm

pt maja 11, 2007 7:16 pm

Tabi: Za wy...walenie Jiera i spółki.
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

sob maja 12, 2007 4:51 pm

Cóż... z tym forum mam same najlepsze wspomnienia :wink:. Heh, te wszystkie sesje, posty, herbiaciarnie (tak, szkoda że Herr Bata zniknął [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]) i inne podobne inicjatywy na tym forum. Nie chcę wypisywać konkretnych osób, bo bym spędził cały dzień wymieniając osoby, którym jestem wdzięczny za miłe chwile spędzone tutaj. Każdy, kto mnie zna, będzie wiedział że chodzi o niego :wink:. W skrócie czekam na fuzję. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego, ale potem przekonałem się do tego. Zobaczymy co będzie dalej. No i trzeba podziękować także osobom opiekującym się tym forum. W skrócie wszystkim podziękuje, będzie prościej :razz:. Good luck everyone na new forum :razz:. Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

sob maja 12, 2007 4:53 pm

Umarło forum, niech żyje forum! <br />A piaskownice kłótników opuszczam, nie mam pod ręką żadnych grabków...erm, argumentów którymi chciałbym w kogoś rzucać :wink:.
 
Awatar użytkownika
Erynie
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 177
Rejestracja: czw lip 21, 2005 12:57 pm

sob maja 12, 2007 5:02 pm

Ja również podziękuję pewnym osobom, które z różnych powodów były dla mnie na tym forum ważne... i będą również po fuzji :wink:<br /><br />Dziękuję:<br /><br />MunchKingowi/Oskiemu za najlepszą sesję, w jaką kiedykolwiek grałam - jego Dragon Balla, skąd nie zapomnę na pewno nigdy mojej Saiyanki - Tahii. Ponadto, dziękuję za jego samą obecność, o!...<br />Nemezisowi/Nemo za bycie oparciem (czasem wyjątkowo irytującym, ale zawsze... ze mną :wink: ) i przyjacielem, który pierwszy z tego forum ze mną jakąś głębszą znajomość nawiązał...<br />Silver_X/Silvy'emu za wspaniałą sesję Warcrafta (z której jednak musiałam zrezygnować), Pól Werweny (w których moja obecność skończyła się pod koniec pierwszej części), Fallen (które zawaliłam) i Otwartych Wrót (z których również zrezygnowałam...), a także za jego cierpliwość, obecność i po prostu przyjacielskość, okazywaną mi...<br />Kejmurowi, staremu znajomemu, który już wie za co :wink:<br />Khelbernowi, za fajną sesję 20-poziomowców, która jednak padła, ale powiem, iż wykorzystałam tam również fajny koncept postaci, i to tam przecież odegrałam romans z postacią innego gracza [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img]...<br />Velgowi, bo był i jest po prostu fajny, no (chociaż czasami potrafił mnie doprowadzić do szału swoją upierdliwością :wink:)...<br />Uriel za wspólne sesje i parę innych rzeczy...<br />Famirowi za jego świrnięte postaci i za wymyślenie podobającego mi się bardzo tytułu :wink:
 
Awatar użytkownika
Havelock
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 438
Rejestracja: sob sie 06, 2005 4:05 pm

sob maja 12, 2007 8:18 pm

Żadnych konkretów, bo na pewno kogoś bym pominął.<br />Tak więc:<br /><br />Moderatorom i Adminom - za utrzywywanie tu względnego porządku, ale także za pobłażliwość względem moich niektórych wybryków;<br /><br />Wszystkim tym, którzy kiedykolwiek odpowiedzieli na moje pytania o mechanikę - za to, że odpowiedzieli, na moje pytania o mechanikę [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] ;<br /><br />Tym, z którymi stoczyłem zażarte <strike>flejmy</strike> dyskusje - za cierpliwość/za przemyślane i stymulujące intelektualnie argumenty przeciw mnie/za wsparcie mojego stanowiska mimo całej miernoty moich wypowiedzi/za bycie wkurzającym palantem (niepotrzebne skreślić);<br /><br />Tym, których rozbawiły moje cienkie żarty - za poczucie humoru;<br /><br />I, last but not least, wszystkim, którzy skopiowali sobie do siga "Mówimy stanowcze "NIE" utożsamianiu urody z Charyzmą!" - za poparcie mojej kampanii, oraz wszystkim innym, którzy swoimi sigami mniej lub bardziej polemizowali z nią - za pokazanie mi, jak miło rozpętać burzę w szklance wody;<br /><br />wielkie<br /><!--sizeo:7--><span style="font-size:36pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->THANK YOU!!!<!--sizec--></span><!--/sizec--><br />mam nadzieję na miłe spotkania na odrodzonym forum<br /><br />Tym, którzy krytykowali mnie jako osobę za pojedyncze wybryki - wielkie dzięki za nic!
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

sob maja 12, 2007 8:34 pm

Też wszystkim dziękuję. I do zobaczenia na Polterze.<br /><br />BTW to nie ja zbanowałam Oskiego, tylko Suldarr chyba.<br /><br /><!--coloro:#FFAA00--><span style="color:#FFAA00"><!--/coloro-->Tak, ja. Miało być czasowe, ale po tym jak założył dodatkowe konta, postanowiłem przedłużyć tę umowę na czas nieokreślony.<br />Suldarr'essalar<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Awatar użytkownika
Druss
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 671
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 5:26 pm

ndz maja 13, 2007 12:12 pm

Ech... Pierwszej miłości się nie zapomina. To zawsze było i będzie moje ukochane forum. Wiem, że forum to głównie ludzie i Ci wszyscy będą nadal na Polterze ale coś jednak jest nie tak [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]<br /><br />To tak jakbyśmy tracili tożsamość... Zasymilowano nas [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img] [Borg się pewnie nie ucieszą ale tak właśnie było]<br /><br />Będę nadal pisał, kłó... -znaczy- dyskutował z użytkownikami ale i tak dzieciom opowiem o dnd.pl :razz:
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

wt maja 15, 2007 11:37 pm

Tak na dowidzenia...<br />Sayoonara!
 
Awatar użytkownika
Floater
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 406
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 7:27 am

pn maja 21, 2007 9:56 pm

Dziękuję wszystkim tym moderatorom i adminom, których postawa, zaangażowanie i kultura przyczyniały się do utrzymania wysokiego poziomu forum i umożliwiały wymianę poglądów, nawet bardzo od siebie odmiennych, w ramach kulturalnej dyskusji (czyli zdecydowanej większości całej moderatorni, w tym założycielom: Tabiemu i bukwie).<br /><br />Osobno chciałbym podziękować necromancerowi.<br /><br />Jego profesjonalizm jako moderatora, a w szczególności: wyczucie, spokój i szacunek dla rozmówcy, mogą być podawane za wzór (dotyczy to wszystkich dyskusji w których miałem przyjemność obserwować jego działania). <br />

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości