Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
Bregor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 257
Rejestracja: czw sty 18, 2007 3:15 pm

czw lip 02, 2009 10:03 am

A czy w WFB są przyznawane jekieś premie za ataki z zaskoczenia?
Czy jest w ogóle pojęcie ataku z zaskoczenia? Bo może tak wysoka wartość W dla mistrza assasynów wynika niejako z założenia że jak skrytobójca atakuje on zwykle z zaskoczenia? W WFRP jest +20 WW za atak z zaskoczenia więc moim zdaniem tak wysoka wartość rozwinięcia nie jest potrzebna.
Fechmistrz który całe życie spędza na doskonalenie władania bronią ma +40 i wydaje się że ta wartość to taka "granica" ustalona przez autorów (takie same rozwiniecia maja rycerz grala i wszechwybraniec chaosu).
Zresztą mroczne elfy mają początkowe WW 30+2k10 (srednio 41) czyli 41 + 40 (rozwiniecie) + 5 (urodzony wojownik) + 5 (broń najlepszej jakości) daje 91 WW 8) :razz: :wink:
To myślę spokojnie wystarczy.

Ogólnie to nie bardzo widzę sens tworzenia profesji którą aktualnie wykonuje tylko jeden BN. Może lepiej jest założyć że tytuł mistrza asasnynów otrzymuje najlepszy skrytobójca z każdego miasta mrocznych elfów osobno? To by dało 6 mistrzów no i gracze mieli by większą możliwość osiągnięcia takiej profesji. Ale to tylko taka moja sugestia.

Ps. Tullaris II jeśli istnieje jakaś poprawiona wersja profesji mroczniaków to chętnie bym się z nią zapoznał. Ogólnie postuluje wrzucenie materiałów na forum, da to możliwość wzięcia udziału w dyskusji przez większą ilość osób.
 
Awatar użytkownika
Tullaris II
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 580
Rejestracja: czw cze 26, 2008 10:11 am

czw lip 02, 2009 10:32 am

Jest nazywa się ASF i daje możliwość atakowania zabujcy zawsze pierwszemu nawet jeśli to on jest zaszarżowany. Wysoka wartość WW nie ma tu związku z atakiem z zaskoczenia.

Sami Assasyni są lepsi (przynajmniej według WFB) od jakich wybrańców chaosu i ludzkich fechmistrzów, a dałem im WW +40, Mistrz to według mnie powinien być koleszka który jest w stanie wznieść się nawet ponad to. Jeśli chodzi o to, że obecnie jest jeden, cóż to nie moja wina Cieniste Ostrze ich wyciął bo mu fikali i sam został jedynym, ale (i tu rola dla BG) może się pojawić ktoś kto sam zostanie mistrzem a nawet pokona słynnego skrytobójcę :wink: .
Co do umieszczenia profesji na forum, to nie wiem, raz, że parę szczegółów trzeba jeszcze poprawić. A poza tym chce dodać też do nich pobieżny opis Naggaroth, społeczeństwa, magii, zbrojowni DE, i opis najważniejszych postaci w Naggaroth.

Ps. Narazie jescze nie mam poprawionej wersji.
 
KhellThuZarr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 1:41 pm

czw lip 02, 2009 2:02 pm

Witam,

Można gdzieś znaleźć opis tych profesji ?
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

czw lip 02, 2009 2:14 pm

A wampir krwawy smok w batlu ma 10 a w rpg(WW69)


Właściwie to ma 7. I nie mówię o niewolniku tylko o lordzie Blood Dragonów.

bo to oni w battlu mieli 10.

Chyba w piątej edycji.
Fechmistrz który całe życie spędza na doskonalenie władania bronią ma +40 i wydaje się że ta wartość to taka "granica" ustalona przez autorów (takie same rozwiniecia maja rycerz grala i wszechwybraniec chaosu).

Tylko zwróć uwagę, że miedzy czasie ucztuje też, bawi się myśli o założeniu rodziny. Taki psychol jak Assasin Mrocznych elfów w wolnym czasie zastanawia się jak poprawić technike walki, albo patroszy niewolników.
Ja uważam że rozwiniecie 45 na mistrzy (czyli najlepszy z najlepszych z najlepszych) ma sens. Ale osobiście uważam, że schemat cech powonien być taki jak u innych elfów.
Może lepiej jest założyć że tytuł mistrza asasnynów otrzymuje najlepszy skrytobójca z każdego miasta mrocznych elfów osobno? To by dało 6 mistrzów no i gracze mieli by większą możliwość osiągnięcia takiej profesji.

Jeśli czytałeś to co było napisane przy opisie profesji to wiesz że mistrzowie istnieli niezależnie. Zawsze mogą sie nawzajem pozabijać.
Sprawdź pocztę tullaris. wysłałęm ci poprawki które naniosłem. Daj znać jakbyś nie mógł otworzyć.
 
KhellThuZarr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 1:41 pm

czw lip 02, 2009 2:31 pm

Witam,

Czytam wasze proposy, bardzo ciekawe, pozwolę sobie tylko nadmienić, że oba podstawowe podręczniki zawierające w pełni grywalne profesje oferują maksymalne rozwinięcie + 40 (nie jestem pewien ale Strzelec w WFRP 1ed. mógł mieć więcej) ewentualne dodatki to kwestia zdolności. Natomiast, w MiM publikowano profesje które nieco przewyższały podręcznikowe statystyki ale były to profki raczej nie do gry. Nie pamiętam dokładnych nazw ale chodziło o najwyższych dostojników świątynnych. Wiec tworząc profesje "najlepszy z najlepszych" rozwinięcie 45% (+5% - ur. wojownik) swobodnie może być ale profesja chyba nigdy nie zostanie ograna przez gracze. Chociaż kto wie...assasin niema tylu zobowiązań co najwyższy kapłan. :D

Pozdrowienia i mam nadzieje, że coś wniosłem
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

czw lip 02, 2009 2:48 pm

Wasz problem leży w tym że za bardzo patrzycie w battla to nie 1 ed. że jest przedstawione jak przełożyć statystyki postaci z WFB na WFRP choć wiele bestii w bestiariuszu zostało tak przełożone to jednak w późniejszych dodatkach widać że odpuszczono to sobie. Sam schemat rozwoju profesji pokazuje że nie można wpatrywać się w battla, np. krasnolud przecietnie ma 41 WW +40 u fechtmistrza i być może zdobędzie zdolność urodzony wojownik(kolejne +5) i w sumie ma 86 WW a w WFB najwyższy krasnoludzki król ma WS 7 (przy absolutnym farcie krasiek wyciągnie 95) i co teraz powiecie? WFB niech pozostanie WFB a WFRP niech pozostanie WFRP. To że erpeg był wzorowany na figurkowym to nie oznacza to że ma być scisłym wyznacznikiem dla tworzenia postaci/potworów.

Ps. Przecietny elf(leśny czy wysoki) ma przecietnie 31WW a w battlu przecietny elfi warrior ma WS 4 kolejny z bardzo wielu powodów dla których nie powinno się tak upatrywać w battla.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

czw lip 02, 2009 4:07 pm

Battle jest podstawowym zródłem wiedzy o Świecie. W oparciu o niego tworzy się cały świat RPG.
I jak ktoś się postara to może wyliczyć wzór na przełożenie statystyk z WHB do WFRPG. A co do maksymalnego rozwinięcia. To zawsze musi być wyjątek potwierdzający regułe. A Assasyn Mrocznych elfów jest właśnie takim wyjątkiem. To nie przytyrany miesniak o zakutym łbie, ale najlepszy wojownik na świecie. Jeśli wymagany jest dla niego modyfikator większy niż +40 to taki mu się należy.
 
KhellThuZarr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 1:41 pm

czw lip 02, 2009 4:24 pm

Nie miałem jeszcze okazji przeczytać opisu profesji, czekam na maila od Tullaris'a II. Jeśli masz te materiały możesz mi przesłać będę miał pożywkę do dalszej rozmowy ([email protected]) Niemniej jednak faktem jest, że podwaliną pod większość zasad WFRP są zasady bitewniaka to samo tyczy się profesji. Ja osobiście nigdy nie miałem postaci o rozwiniętej statystyce + 40 chociaż jestem na dobrej drodze
8) A co do assasinów, miałem kiedyś okazje prowadzić taką postać. Super frajda ale nie jest to najłatwiejsza postać, no chyba, że ktoś zakłada koncept multikilera albo
Khemlish Val'Drach pisze:
przytyrany miesniak o zakutym łbie,



Pozdro
 
Awatar użytkownika
Zychu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 2:50 pm

czw lip 02, 2009 4:26 pm

Wampir może osiągnąć ponad 120 WW, to asasyn mroczniaków nie może? :wink:
 
KhellThuZarr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 1:41 pm

czw lip 02, 2009 4:28 pm

Jak ? i jak to później liczyć ? od czego odejmować modyfikatory idące z trudności testu ? od bazowego 100 czy od 120 ??
 
Awatar użytkownika
Zychu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 2:50 pm

czw lip 02, 2009 4:54 pm

Wampir może mieć o ile dobrze pamiętam z bronią najlepszej jakości 130 WW maksymalnie :wink: Liczy się oczywiście raczej od pełnej puli. Mroczniak asasyn na poziomie 95-100 nie byłby jakimś dziwnym zjawiskiem moim zdaniem.
 
KhellThuZarr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2009 1:41 pm

czw lip 02, 2009 4:56 pm

no to dobrze, że wampiry rzadko doprowadzają do otwartego zwarcia:D
 
Awatar użytkownika
Zychu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 2:50 pm

czw lip 02, 2009 5:17 pm

Dla wroga na pewno dobrze :razz: Biorąc pod uwagę pozostałe moce jakimi dysponują :razz:
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

czw lip 02, 2009 6:22 pm

Szanowni koledzy nie bawmy się tak bo ja wyliczyłem wiele takich skrajności(elf z sz 8 uciekający przed konnicą, czarny skaven z 1 mutacją o Krzepie ponad 100 itd.) powinniśmy standardowe przypadki rozpatrzać :wink: .
 
Awatar użytkownika
Armoks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 342
Rejestracja: pn lip 07, 2008 3:26 pm

czw lip 02, 2009 6:28 pm

Lothor Mordredsson pisze:
ja wyliczyłem wiele takich skrajnośc

W takich przypadkach powinien zadziałać zdrowy rozsądek MG. :)
 
Awatar użytkownika
Zychu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 2:50 pm

czw lip 02, 2009 6:39 pm

Eee? Nie mam pojęcia skąd elf niezmutowany może mieć więcej niż 6 szybkości, podobnież nie wiem jak skaven choćby i zmutowany może mieć ponad 100 K :wink:
 
Awatar użytkownika
Carramba
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: pt sty 05, 2007 5:29 pm

czw lip 02, 2009 7:09 pm

A krasnolud uciekający z SZ 30? W pierwszej edycji WFRP takie cuda były możliwe. :P
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

czw lip 02, 2009 7:30 pm

Pierwsza edycja miała swój czar... Kiedyś miałem takiego kraśka przepaka że w zbroi kolczej strzały nie mogły go ranić( a nie liczyliśmy z powodu małego błędu furii ulryka w łuku) i wytłukł całą jaskinie dzikusów z łukami(oczywiście miał też bonusy do walki bo dostał "drobną" mutację jako karę za zakładanie pancerza chaosu)... Ale to już mały offtop się robi...
 
Awatar użytkownika
Tullaris II
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 580
Rejestracja: czw cze 26, 2008 10:11 am

pt lip 03, 2009 7:48 am

Póki co zdecydowałem się na pozostawienie rozwinięcia dla Mistrza na poziomie +45, ale jeśli komuś się to nie podoba, a jest zainteresowany wykorzystaniem rozpisanych przeze mnie profesji to nie mogę mu zabronić ścięcia tej wartości do 40. Zwykły assasyn ma rozwinięcie +40. Zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie jednak zezwolić assasynom na używanie lekkich pancerzy (zbroi skurzanych).
Co do prędkości poruszania się standardowy elf ma 5, a w batllu assasyn ma 6 , dlatego dałem mu zdolność bardzo szybki, dodatkowo ma też zdolność chodu, wiec w efekcie było by 7, a z Runą Khaina nawet 8 (choć chyba ją przytnę), ale jeśli jest to zbytnie przegięcie, to można jedną z tych zdolności wywalić. Pamiętać należy, że Assasyn to nie jakiś tam zwykły śmiertelnik tylko wybraniec Khaina, koleszka którego umiejętności mają wykraczać poza te dostępne normalnym śmiertelnikom.
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

pt lip 03, 2009 6:41 pm

To oczywiste odwaliłeś kawał dobrej roboty a takie rozważania na temat co ma być a co nie to tylko powinny być w sprawie sytuacji gdy coś jest absurdalne lub za bardzo przegięte. Normalne że każdy Mg jak weźmie twoje profesje do "ręki" to tu przytnie, tam doda itp. W zasadzie może skorzystać każdy kto chciałby umieścić w swoim scenariuszu(bądź zagrać) mroczne elfy(em) a nie chce mu się wszystkiego rozpisywać samemu.
 
Awatar użytkownika
Tullaris II
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 580
Rejestracja: czw cze 26, 2008 10:11 am

pt lip 03, 2009 8:26 pm

Robota cały czas trwa, gdyż oprócz profesji chce potencjalnemu MG dać tyle informacji aby mógł rozegrać przygodę - kampanie w Naggaroth. Cały czas męczę się teraz z opisem świątyni Khaina, myślałem, że szybko pójdzie, ale do opisu doszło mi - Konflikt Helebron - Morathii, sposób wykorzystywania świątyni przez Malekitha do umacniania swej władzy i parę dodatkowych informacji o Assasynach. Myślałem, że dziś jeszcze opisze Mroczny Konwent Czarodziejek (takie Dark Elfickie Kolegium Magii :razz: ), ale nie wiem czy dam rade.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

sob lip 04, 2009 12:03 pm

Poszukaj analogii do naszego świata i skorzystaj z książek opisujące te analogiczne przykłady. Sęgnij też do wszystkich podręczików wstecz jakie wyszły o Mrocznych elfów to może otrzymasz więcej informacji (blood bowl, mordheim 5 ed.)

Lothor Mordredsson a do cieie mam pytanie. jeśłi miałbyś do wyboru osłabić prosje robiąć ją nie przegiętą, ale olewając konwencje postaci ze w świacie albo robić przegiętą profesje z pełni pokrywającą się ze światem to mam rozumieć że wybrałbyś pierwszą obcje i olał świat. Wiecie jakie jest najlepsze skojarzenie z tym kim jest Assasyn. Ktoś w stylu typa z filmu Hitman. Zero seksu, stresu z powodu zabójstw, pije tylko by się nie wyróżniać z tłumu, żadnych nałogów. To jest ktoś kto poświeca wiecej czasu na ćwiczenie się w walce niż fechtmistrz.
I ostatni argument, którym powiniśmy kwestie mistrza assaynów zakończyć. Jeśli WHB ma 10 i Bloodthirster ma 10 czyli mają porównywalną umiejetność walki wręcz to i w WHRPG gdzie Bloodthirster ma ww 91 Mistrz assasynów powinien mieć ww koło tego. To akurat kwestia które nie ma jak podwarzyć. Nie oznacza to, że każdy assasyn będzie lepszy od Wielkiego B. Średni przelicznik statystyk, którego BI czasem się trzymało a czasem nie, wynosił x9.1.
Ale skoro się tak czepiacie tych +45 to jedyne co pozostaje dać drugą zdolność, ala urodzony wojownik.
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

sob lip 04, 2009 1:27 pm

I bez rozwinięcia +45 z urodzonym wojownikiem i korzystając z zasady tworzenia mrocznego elfa Tullarisa (WW 30+2k10) wyjdzie mu koło 90 a tak(czyli z tym rozwinięciem) to wyjdzie mu koło setki. Wolałbym żeby demon wielki/wspaniały(?) demon Khorna nie miał mniej od niego WW wkońcu to demon więc miał nawet wiecej niż elf czasu na trening(gdzieś Tullaris pisał że Shadowblade ma 150 lat) i w dodatku jest uosobieniem walki skoro jego patronem jest Khorne. W ostateczności zgodziłbym się by mieli równe WW ale nie że elf ma 97 a demon 91... ale to już jak pisałem decyzja Mg. A co do pytania to zaskoczę cię i wybiorę drugą możliwość, jednak uwzględniając to żeby nie była za bardzo przegięta i mniej więcej trzymała się standardowych zasad.
 
Awatar użytkownika
Tullaris II
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 580
Rejestracja: czw cze 26, 2008 10:11 am

sob lip 04, 2009 3:04 pm

Tego, że pan Cieniste Ostrze ma 150 lat ja nie wymyśliłem, tylko panowie z GW. Wszyscy bohaterowie DE jakich opiszę (ich historię nie zasady) nie zostali wymyśleni przeze mnie tylko przez twórców z GW.
Z tego co pamiętam to Krwiopijca w nowych demonach ma WW na 9, jakimś giftem można chyba mu podnieść do 10 czy jakoś tak, więc trafienia ma gorsze niż Mistrz Assasynów, natomiast nadrabia to liczbą ataków (chyba 7, ale to też po dopakowaniu).
Zastanawiam się czy nie przyciąć (troszkę :mrgreen: ) darów Khaina, ale za to dać Assasynom możliwość biegania w skórzni, to chyba nie będzie zbyt przegięte, co :) .
Co do opisu Naggaroth, to niestety jest to najsłabsza strona materiału, po prostu brak informacji o geografii (wszystko co napisałem wyczytałem z mapy), oraz pobieżne opisy miast Naggaroth w AB. Więcej napisałem/napisze o poszczególnych organizacjach, Czarna Straż, Egzekutorzy, Cienie, Władcy Bestii, Mroczny Konwent. Uff jeszcze sporo pracy przede mną .
Ps. Wczoraj na jednym z serwisów (nie powiem którym, co by regulaminu nie złamać) znalazłem materiały o DE do I ed. Powiem tyle ja mam może mało, ale i tak znacznie więcej niż jest tam. Poza tym informacje są nie aktualne, (widać robione na podstawie 5 ed.), faceci ciągle mogą legalnie czarować :razz: .
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

sob lip 04, 2009 7:24 pm

Oj Tullaris :? ... Gdzie ja pisałem że ich wymyśliłeś? Napisałem że w którymś z postów podałeś inforamację że Shadowblade ma 150 lat. Pozatym wiem jacy bohaterowie zostali wymyśleni przez GW bo siedzę w młotku od ładnych paru lat a i w battla zdarzało mi się kiedyś grać(5,6 edycja).
 
Awatar użytkownika
Tullaris II
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 580
Rejestracja: czw cze 26, 2008 10:11 am

sob lip 04, 2009 9:39 pm

Oprócz Cienistego Ostrza to Malekith, Morathii, Heleborn, Malus Mroczne Ostrze Szlachcic z Hag Graef, Kouran Kapitan Czarnej Straży, Tullaris pierwszy Wysoki Egzekutor, Lokhir Fellheart - Kapitan Wierzy Błogosławionego Strachu, i jeszcze parę innych postaci które znalazlem na necie.
A wracając do Cienistego Ostrza to koleś jest tak dobry, bo mimo to, że młody to niezwykle utalentowany, podobnie jak np. Teclis (ten bledszy z braci tetris :razz: ). Nie był on jednak najlepszym Assasnem w historii, bo ten tytuł należy się Zatrutemu Ostrzu, koleś był najlepszy z najlepszych, wycinał wszystkich na swej drodze. Niestety trafił na drugiego brata tetris Księcia Tyriona, po tytanicznym pojedynku gdy nędzy Asur już był na kolanach, a nasz wspaniały mistrz miał zadać decydujący cios Tyrrion go uprzedził i dźgnął prosto w sercę :cry: i taki był smutny koniec największego z największych zabójców :? (a tak na marginesie GW to ma talent do pisania dziwnych historii, jak koleś który z odniesionych ran ledwo trzymał się na nogach mógł trafić wyszkolonego mistrza assasynów, a nie mógł tego zrobić gdy był w pełnej formie, a potem jeszcze poprowadził HE do zwycięskiej bitwy). Ale nadejdzie dzień rozliczenia .... (a dalej czytajcie z mojego podpisu) .... i pomścimy wtedy także wszystkich poległych bohaterów :snajper: .

Ps Khemlish pytałeś się kiedyś o "czystość" Elfich Wiedźm, tu masz fragment z mojego opisu świątynni Khania.
Tullaris pisze:
Ponieważ Assasyni to wpół mityczne postacie, pojawiły się na ich temat różne plotki i legędy. Np. o tym jakoby ich niesamowite umiejętności były efektem zażywania środków odurzających jak to ma miejsce u Elfich Wiedźm, lub też to, że za wykonanie bardzo trudnego zadania Assasyni w nagrodę mogą spędzić noc z najpiękniejszymi wiedźmami. Tej ostatniej plotki nie należy powtarzać przy Elfich Wiedźmach, gdyż jako dziewice poślubione Khainowi, szczycą się swym niezbrukanym pięknem i można w ten sposób stracić co najmniej język, jeśli nie coś więcej. Czystość Elfich wiedźm jest jednak często stawiana pod znakiem zapytania, gdyż Morathii miała ponoć za odzyskania z rąk Alith Anara Kamienia Północy ofiarować śmiałkowi noc z jedną z poddanych sobie wiedźm, chodzą także słuchy o tym jakoby Helebron miał przez pewien czas pozostawać w nieczystym związku z inną Królową Czarownic.

A co do Elfich Wiedźm to mnie zastanawia jedna rzecz o którą pytałem już na innym forum.
Tullaris pisze:
Tak a pro po Wiedźm to ostatnio zacząłem zastanawiać nad taką sytuacją. Na północy Naggaroth w środku burzy śnieżnej trwa bitwa z chaosem, po jednej stronie barbarzyńcy i inne plugastwo z pustkowi po drugiej nasza wspaniała armia, Cold One, Egzy, BG i oczywiście Witchki półnagie wycinające wroga (przy tym zajebiście wyglądające) wojowniczki. Tylko nurtuje mnie jedna rzecz, czy w takich strojach i przy takich warunkach nie jest im kurde zimno.

No właśnie czy im nie jest zimno, ja wiem fajnie tak sobie wyglądają w samych majtkach i stanikach, ale temperatury się nie oszuka.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

sob lip 04, 2009 11:53 pm

Tullaris II pisze:
No właśnie czy im nie jest zimno, ja wiem fajnie tak sobie wyglądają w samych majtkach i stanikach, ale temperatury się nie oszuka.

To świat fantasy, ale...
Na przykład w toczącej się na Syberii powieści 'Sopel' Pawła Kornewa występują ludzkie kobiety należące do zgromadzenia określającego się 'Walkiriami', które słyną z dużej odporności na zimno. Niestety nikt nie wie czemu zawdzięczają tę zdolność.
Podobnie może być z Diablicami Khaine'a, może odprawiają jakieś rytuały, może chronią je zaklęcia a może cieszą się błogosławieństwem swego patrona. Wydaje mi się że najlepiej pozostawić tą kwestię niedopowiedzianą.
 
Awatar użytkownika
Krishakh
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 761
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 10:59 am

sob lip 04, 2009 11:56 pm

To morsy!
Wręcz morsice!
:hahaha:
 
Awatar użytkownika
Lothor Mordredsson
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 503
Rejestracja: śr cze 10, 2009 12:54 pm

ndz lip 05, 2009 12:37 pm

A może noszą ocieplaną bielizne?? :razz:
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

ndz lip 05, 2009 1:21 pm

koleś który z odniesionych ran ledwo trzymał się na nogach mógł trafić wyszkolonego mistrza assasynów, a nie mógł tego zrobić gdy był w pełnej formie

A nie pomyślałeś Tullarisie, że jak zawsze zawiniła tu pycha i zbytnia pewność siebie. Bo to zwykle sprawia, że przegrywający wygrywa taki pojedynek. Z tego co pomietam to Tyrion ledwo co przeżył i to tylko dzięki magii Wiecznej Królowej.

No właśnie czy im nie jest zimno, ja wiem fajnie tak sobie wyglądają w samych majtkach i stanikach, ale temperatury się nie oszuka.

Mieszkańcy północych krańców ameryki potrafią wyjść z samych slipach z rana i gołymi rękoma przegrzebywać zaspy w poszukiwaniu gazety. Podobną tolerancje na zimno mają mieszkańcy północnej syberii. Noi trzeba jeszcze wspomieć o tym że doprawiają się miskturami z kociołka która wprawia je w szał. A nic tak nie podgrzewa ciała jak adrenalina. Miedzy walkami prewnie chodzą ubrane w (na takiej północy) futra.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości