Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

wt sty 24, 2006 10:23 am

Cóż.. próby na różnych userach - nie dostrzegam ani jednej zgłoszonej przez Ciebie nieprawidłowości :)
Powyższe, 'techniczne' posty niebawem wywalę.
Żeby nie zaśmiecać tego topicu o wszelkich problemach 'technicznych' z EDkopedią piszcie na priv.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

wt sty 24, 2006 10:41 am

Cóż, jeśli loguję się i wchodze przez Firefoxa (1.0.7), to pupa. Mimo, że jestem zalogowany nadal mam info o konieczności logowania.
Jeśli się loguję przez MSInternet Explodera, to i owszem, pojawia mi się pięknie "dodaj hasło".

Tej dugiej przeglądarki używam wyłącznie do obsługi kredytów w Żaglu, dla naszych klientów ;-) a Firefoxa traktuję jako default. Ale cóż, będę musiał się znów nawrócić...

Gerion
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

wt sty 24, 2006 12:43 pm

90% ekipy z Wrót pracuje na Firefoxie. Sądzę, że Twoje problemy wynikły z pierwszego logowania (wcześniej ani razu nie logowałeś się do serwisu, tylko do forum). Teraz powinno być imo wszystko ok niezależnie od przeglądarki.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

wt sty 24, 2006 2:58 pm

OK, już wszystko jest w porządku.

MOja uwaga co do hasła "Aras".
Należałoby chyba dać Aras MOrze, i odsyłacz do ZObacz: Morze Aras. Bo zaraz pod spodem jest bohaterka Aras Ognisty Wiatr ;-)

Fajnie by było Ajfel, jakbyś mógł nadać atrybuty hasłom (np. 0 - bez atrybutu, 1- bohater, 2- miejsce 3-przedmiot 4-wydarzenie itp) Trzeba by tylko dobrze sklasyfikować te atrybuty. Aczkolwiek nie wiem do konca czy to potrzebne...

ps.Czy mogę edytować swoje wpisy? Wieczorkami bym polinkował część rzeczy które przeniosłeś z mojej strony.

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

wt sty 24, 2006 3:29 pm

Gerion pisze:
ps.Czy mogę edytować swoje wpisy? Wieczorkami bym polinkował część rzeczy które przeniosłeś z mojej strony.

Przed chwilą zmodyfikowałem skrypty tak, by każdy mógł edytować te hasła, których jest autorem. Na dniach zrobię coś podobnego dla rozwinięć haseł.
 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

wt sty 24, 2006 9:51 pm

Fajnie. Aż się prosiło by tak jak na Forum dało się przyuważone własne błedy naprawiać. A też miałem taki problem jak Gerion, ale poeksperymentowałem i wszedłem bodaj przez głowną stronę.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

śr sty 25, 2006 1:18 am

No, dziabnąłem prawie do G z hiperlinkowaniem. WYgląda teraz miodnie.

Melon - hasło Góry Gromu - pisze się Verjigorm, znalazłem literówkę.
hasło Głosiciele - nie wiem, czy nie ograniczyć się do wyjasnienia kto zacz. Info dla graczy czy MG bym se darował. Bo to nie sa informacje ze świata.
Ghost - hasło Lśniące Szyczty, coś kodowaniem literki "Ś" sie posiepało.
Puenta - sprawdź proszę jak nasi przetłumaczyli Selestrian Sea? Na Selestryńskie, czy Selestreńskie?

tyle wyłapałem
pozdrówka
Gerion
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

śr sty 25, 2006 11:03 am

Gerion pisze:
hasło Głosiciele - nie wiem, czy nie ograniczyć się do wyjasnienia kto zacz.
Info dla graczy czy MG bym se darował. Bo to nie sa informacje ze świata.

Zdecydowanie popieram. Tylko informacje ze świata gry! Dlatego również przenosząc Ulkmenów i Liściowców z EB usunąłem info związane z mechaniką. Piszmy hasła w taki sposób jak pisałby jakiś Throalczyk ;-)

Przy okazji dodałem dzisiaj linki do haseł ostatnio dodanych i ostatnio zmienionych (nie wiem jak Wam, ale mi tego bardzo brakowało).
 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

śr sty 25, 2006 8:00 pm

Po naszemu (barsawiański, dialekt polski) pisze się "selestreńskie".

Co do Wielkiego Łowcy, to się nie dziwię błędu. Jakoś tak się odruchowo czyta. Kiedyś na początku chyba przez kilka miesięcy w ten sposób wymawialiśmy jego imię zanim ktoś się wczytał po literce. :lol:

BTW: Z takich podobnych historii, to jeszcze w podstawówce, w świetlicy graliśmy w pierwsze wydanie "Magii i Miecza". Była tam karta o swojsko brzmiącej nazwie "Poltergeist". Przeczytałem to jako "Poltegerist" i wszystkich wokół opieprzałem jak "źle" to wymawiali. Wyszło na to, że po paru latach prania mózgu, mój sąsiad też kilka osób przekonał, do brzmienia "Poltegerist". Jakie było zdziwienie gdy z 6 lat temu po raz pierwszy SPOJŻAŁEM na te słowo i było inne...
:hahaha:
Cóż... Zaczątki dysleksji albo analfabetyzmu.

Gerion. Hasło Podniebni Poszukiwacze (Skyseeker) - błąd z hiperlinkowaniem słowa "Powietrzna Przystań". Druga prawa to uwaga / pytanie. Wystarczy chyba dać linka do pierwszego słowa pojawiającego się w tekście, bez powtarzania tego dalej. Ujdzie moje leniwe rozumowanie?
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

śr sty 25, 2006 9:05 pm

Thx Puenta, poprawiłem i sprawdziłem w naszym słowniku edkowym polsko-angielskim. Masz rację ;-) selestreńskie (PZ 22), poedytuję tam gdzie błędy porobiłem.

Co do linkowania słów powtarzających się.
Też myślałem by tylko linkować pierwsze, ale zastanowiłem się nad swoimi doświadczeniami. Często jest tak, że czytasz dłuższy fragment tekstu, gdzie powtarza się słowo X. To słowo najpierw wydaje Ci się znajome i mniej więcej domyślasz się o co chodzi (bo szukasz treści czego innego), ale dochodząc do 70% artykułu i czytając po raz kolejny słowo X, naierasz chęci by sprawdzić czy się nie mylisz...i klikasz ten X.
Dlatego ja linkuję wszystko jak leci, to zaledwie 5-10 sekund na link.

btw jakby gdzieś ktoś coś znalazł do poprawki przy edycji, dajcie znać, przed weekendem na pewno skończę linkować swoje hasła, a po niedzieli usiądę nad nowymi

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Puenta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 04, 2005 12:46 pm

czw sty 26, 2006 12:46 pm

Pewnie masz rację. Moje hasła są raczej zdecydowanie krótsze (w dłuższe to się może pobawię na sesji, albo po obronie) więc nie bedzie komuś nastręczało problemów jeśli się cofnie o 2 linijki szukając słówka.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

czw lut 02, 2006 10:12 am

Czy ktoś coś robi z Edkopedią, czy też był to kolejny słomiany zapał? Zdawało mi się, że widziałem więcej deklaracji ;-)

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

czw lut 02, 2006 11:39 am

Robi, dogaduje sie z earthdawn.pl zeby tam odpalic wikipedie.
Sesje mam cholerka do 8 lutego ;)
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

czw lut 02, 2006 11:43 am

Chavez pisze:
Robi, dogaduje sie z earthdawn.pl zeby tam odpalic wikipedie.


Za moimi plecami? ;-) Zaraz uderzę do Andrzeja i Marcelego...
Tylko znając życie, wydłuży to niemiłosiernie cały projekt.

BTW możesz mi powiedzieć z kim rozmawiałeś, bo właściciel domeny nic nie wie o planach ;-)

Gerion
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

czw lut 02, 2006 1:56 pm

Gerion pisze:
Czy ktoś coś robi z Edkopedią, czy też był to kolejny słomiany zapał? Zdawało mi się, że widziałem więcej deklaracji ;-)

Nic się Gerion nie łam ;-) Ludzie zdają egzaminy, potem powinno być lepiej.
Ja akurat planuję posiedzieć trochę bardziej w okolicach weekendu - dorzucę trochę haseł.

Co do pomysłu startu wiki w nowym miejscu - z góry mówię, że się nie piszę na to. Znowu poświęcę czas na przenosiny haseł i może znowu ktoś wymyśli, że "w innym serwisie będzie lepiej". Z takim podejściem to faktycznie niewiele zwojujemy.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

czw lut 02, 2006 2:00 pm

ajfel pisze:
Co do pomysłu startu wiki w nowym miejscu - z góry mówię, że się nie piszę na to. Znowu poświęcę czas na przenosiny haseł i może znowu ktoś wymyśli, że "w innym serwisie będzie lepiej". Z takim podejściem to faktycznie niewiele zwojujemy.


Dokładnie. Wystarczy przecież link dodać w odpowiednim serwisie ja tak zrobię, zlikwiduję swoją encyklopedię i podlinkuję Wrotową)

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

czw lut 02, 2006 2:52 pm

Gerion narazie z kaduceuszem i zagadalem do Andrzeja ale chyba cos moja informacja nie dotarla.

ajfel - tu nie chodzi o inny serwis. ED.pl jest oficjalna i tam takie cos moim zdaniem powinno lezec. Przeniose hasla, o to sie nie boj. Jak juz powstanie to znajde czas. Czy ja Ci kaze robic nowa wiki i przerzucac hasla, czy mowie, ze staram sie odpalic wiki na ed.pl?

Wydluzy? No nie wiem. Po odpaleniu kazdy bedzie mogl dodawac i edytowac hasla. Raczej ulatwi.

Nie podoba sie? Nikogo nie zmuszam do pomocy przy tym.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

czw lut 02, 2006 3:04 pm

Chavez pisze:
ajfel - tu nie chodzi o inny serwis. ED.pl jest oficjalna i tam takie cos moim zdaniem powinno lezec.

earthdawn.pl to strona martwa, poza tym nie jest to oficjalna strona EDkowa, tylko jest to strona oficjalnej listy dyskusyjnej afaik. Pomijając fakt, że nie ma to żadnego znaczenia :)

Chavez pisze:
Wydluzy? No nie wiem. Po odpaleniu kazdy bedzie mogl dodawac i edytowac hasla. Raczej ulatwi.

Cóż, chcesz od nowa robić coś, co już mamy. Dlatego wydłuży i niczego nie ułatwi.

Chavez pisze:
Nie podoba sie? Nikogo nie zmuszam do pomocy przy tym.

No ok, ja nikogo nie zmuszam do rezygnacji z tego pomysłu. Mówię tylko co o nim myślę. Efekt osiągniesz najgorszy z możliwych: zamiast jednej porządnej edkopedii będą w necie dwie słabe. No spoko, nikt Ci tego nie może zabronić.

Czy mam przez to rozumieć, że KaerED rezygnuje ze współtworzenia obecnej EDkopedii?
Ostatnio zmieniony czw lut 02, 2006 3:06 pm przez ajfel, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

czw lut 02, 2006 3:06 pm

Ej Chavez nie nerwujsja ;-)
Ja tam nic nie mam przciwko temu. Sam włożyłem wiele godzin pracy w ed.pl na silniku Mambo i zły jestem, bo z powodu braku grafiki na logo wszystko stoi i czeka bóg wie na co ;-/

ed.pl to taki schron dla ludków z earthdawn-translation (udało się nam wydać Arcanusa i SCW) i czasami coś tam dziergamy. Fajnie, że jest tam słownik angielsko polski pojęć z ED - super pomoc przy tłumaczeniu. Fajnie gdyby zaraz obok była encyklopedia, nie mam nic przeciwko.
Tylko jak Ajfel mówi szkoda roboty, bo z przepisywaniem i potem z linkowaniem się trochę narobiliśmy. No ale jeśli Ty byś to swoim sumptem zrobił...

Mieliśmy tez na translation projekt tłumaczenia Questions&Ansers do 1 edycji i mam na dysku 70% zrobionych materiałów... Też byłoby dobrze to skońćzyć (jak arcanusa, który leżał 3 lata), musiałbym popędzić tłumaczy.

W sumie atakuj Chavez Andrzeja i Marcela. Tomek Pudło przesiadł się na dedekowy system i już nie jest zaangażowany w Edka więc szkoda mu gitarę zawracać. Ja jestem zbyt zajęty by to wszystko ogranąć, opanować i zarządzić. Niestety.


EDIT1: no i widzę, że Ajfel odpowiedzial. IMO nie ma sensu kruszyć o cokoliwiek kopii. Jako współaadministrator ed.pl sądzę, że dobrym rozwiązaniem byłoby dodać EDkopedię w menu pododnie jak jest słownik (mówię o wersji Mambo, bo o html to zapomnijmy) i podlinkować to co Ajfel wydziergał na wrotach. Szlus. Wystarczy.
Z Andrzejem i Marcelim mieliśmy zamysł zrobić z earthdawn.pl takie ogólne wrota, webring, albo zbiór linków. Treści byłyby tylko fragmentarycznym zaporszeniem do odwiedzenia oryginalnego zasobu.
Tudzież mała tfurczość ed-translation PL. I tyle. Jakby mi tylko ktoś fajne logo zrobił, to po weekendzie ed.pl by weszło do netu oficjalnie.
Mówię, szkoda dyskutować nad tym. Póki silnik mambo nie jest uruchomiony oficjalnie, nie jest dobrym pomysłem działać pochopnie.








pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

czw lut 02, 2006 3:50 pm

ajfel pisze:
earthdawn.pl to strona martwa, poza tym nie jest to oficjalna strona EDkowa, tylko jest to strona oficjalnej listy dyskusyjnej afaik. Pomijając fakt, że nie ma to żadnego znaczenia Smile

Jak zwal tak zwal. Adres jest pierwszym, ktory wstuka ew user.

Czy mam przez to rozumieć, że KaerED rezygnuje ze współtworzenia obecnej EDkopedii?

Nigdzie tego nie napisalem.

Gerion pisze:
bo z powodu braku grafiki na logo wszystko stoi i czeka bóg wie na co ;-/

Nie mozna po prostu jakies grafiki z ED walnac i na niej jakis napis?

Gerion pisze:
Jako współaadministrator ed.pl sądzę, że dobrym rozwiązaniem byłoby dodać EDkopedię w menu pododnie jak jest słownik (mówię o wersji Mambo, bo o html to zapomnijmy) i podlinkować to co Ajfel wydziergał na wrotach.

Jesli masz jakis pomysl jak wszystko "zgrac" ze soba, to ja tam jestem otwarty na wszelkie sensowne pomysly.

Gerion pisze:
No ale jeśli Ty byś to swoim sumptem zrobił...

Zrobilbym. Niech sie edkopedia na wrotach rozwija a w tymczasie by sie przygotowywalo wiki. Po sesji bede mial czas na takie zabawy. Mam tez znajomego, ktory chetnie zaopiekuje sie wiki od strony administracyjnej.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw lut 02, 2006 4:18 pm

Moge sie wtracic?

Jasne, ze kazdy by chcial taki projekt u siebie - mozna sie pochwalic w reklamie, mozna podbic licznik, mozna wiele. Pomysl pwostal tutaj, hostuja go Wrota - komu leca statsy?

Propozycja, zeby rzecz powiesic na ed.pl jest bardzo sensowna. Ozywi strone, pozostanie na neutralnym gruncie, bedzie faktycznie tworem spolecznosci, a nie Edpedia wiszaca na wrota.com.pl. Teraz tak nie jest, ale po pol roku, roku dzialania projekt bedzie utozsamiany z miejscem, w ktorym wisi. Oficjalna strona ED (strona oficjalnej listy, wiec jakby nie patrzec) to dobre miejsce. Neutralne.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

czw lut 02, 2006 4:41 pm

Seji pisze:
Jasne, ze kazdy by chcial taki projekt u siebie - mozna sie pochwalic w reklamie, mozna podbic licznik, mozna wiele. Pomysl pwostal tutaj, hostuja go Wrota - komu leca statsy?


A 3/4 materiałów dotychczasowych jest moich ;-) Ajfel zrobił WIki i każdy z nas coś włożył. Masz Seji rację z tym chwaleniem się. Każdy by chciał. No prawie. Ja ze spokojem podzieliłem się, ba wręcz zlikwiduję materiały na swojej stronie bo po czorta je dublować?
Wystarczy jedna, ale porządna encyklopedia. NIe dajmy się zwariować jak te barany w sejmie, które niby kogoś reprezentują (tylko siebie). Ja się zobowiązuje, że będę na miarę możliwości wkładał coś od siebie gdziekolwiek i u kogokolwiek ta Edkopedia finalnie wyląduje. Najważniejsze jest by ten projekt w ogóle zyskał ręce i nogi. Na tym mi najbardziej zależy.

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

czw lut 02, 2006 4:59 pm

Tez wychodze z takiego zalozenia. I dlatego zamiast forsowac "odpalmy EDkopedie na poltku" mowie: odpalmy pod ed.pl. Skoro to maja byc wrota, ma tam byc webring, to tym bardziej EDkopedia, jako wspolna inicjatywa.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

czw lut 02, 2006 9:15 pm

No to trzeba było od razu mówić, że o statsy się sprawa rozbija ;-) :razz:

Ze swojej strony powiem tyle: pomysł narodził się tutaj, co wyraźnie zaznaczyłem zarówno na Wrotach, jak i na swoim prywatnym EDkowym sajcie. Zaczęło się od pomysłu utworzenia PDF'a do pobrania z każdego z serwisów (ta sprawa chyba jeszcze nie jest przegrana).
Potem była potrzeba zrobienia Wiki. Więc zrobiłem (tam gdzie mogłem) i wraz z Gerionem przenieśliśmy setkę haseł. Do tego doszło kilka nowych. Od razu na łamach EDkopedii zaznaczone zostało, że jest to projekt wspólny kilku serwisów (banner KED wisi na pierwszym miejscu mimo iż jego wkład na dzień dzisiejszy jest zerowy - o co zresztą nikt pretensji nie ma). Przygotowałem engine do projektu, bo nikt nie proponował czegoś podobnego ze swojej strony.
Nie chcę by projekt był utożsamiany z jednym serwisem i łatwo można zadbać by nie był. Ale kolejna przeprowadzka mi się nie uśmiecha.

Szkoda, że dopiero dzisiaj słyszę że problem polega na tym, że projekt stoi na łamach Wrót, bo mogą im statsy podskoczyć (imho EDkopedię czytać będzie może z 15-20 userów, bo takie jest zainteresowanie tym systemem).
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

czw lut 02, 2006 9:23 pm

ajfel pisze:
, bo mogą im statsy podskoczyć

To byl przyklad i wylacznie moje zdanie, Ajfel. Ja jestem tylko obserwatorem i sie nie mieszam. Po prostu z doswiadczenia wiem, ze takie rzeczy lepiej jest stawiac na neutralnym terenie, bo zawsze potem dochodzi do spiec.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

czw lut 02, 2006 9:47 pm

http://www.earthdawn.pl/wiki/index.php/ ... 2%C3%B3wna
Kto chce miec admina niech mnie lapie to poprzydzielam uprawnienia.
 
Awatar użytkownika
.::Gilbert
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 115
Rejestracja: czw lip 29, 2004 12:21 am

pt lut 03, 2006 12:13 am

Gerion pisze:
Czy ktoś coś robi z Edkopedią


Tak Gerionie ale po kolei. Aktualnie opracowuję i wyśle większą część (a ze nie mam wiele czasu, to trochę trwa) Mówiłem już o braku pustych deklaracji ;)

Seji pisze:
Po prostu z doswiadczenia wiem, ze takie rzeczy lepiej jest stawiac na neutralnym terenie, bo zawsze potem dochodzi do spiec.


Najważniejsze żeby był dostęp - łatwy i szybki. Z osób aktualnie deklarujących zaangażowanie w projekt, redaktorem poltera jest tylko Chavez. Dajmy spokój, cieszmy się wspólna pracą.

Sprawa tak drugorzędna, ze nie ma się o co kłócić.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 12:41 am

Może i nie ma się o co kłócić, ale Chavezowi, mimo że EDkopedia na wrotach kilka dni już stoi nagle się to nie podoba i usilnie chce ją przenieść - tego nie rozumiem.
 
Awatar użytkownika
Gerion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 217
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 4:28 pm

pt lut 03, 2006 8:58 am

Wiecie co, nie mieszam się do tego. Dajcie sobie tydzień na ustalenie poglądów, a potem proszę mnie poinformować na której Edkopedii mam updateować hasła, na ajflowej, czy na ed.pl bo widzę, że teraz są dwie. Jest mi to całkowicie obojętne, bylebym nie musiał tego robić w obu na raz ;-)

Ta na ed.pl to piękne czyste Wiki. Jak rozumiem Chavez walczysz z przenosinami haseł?

Na Wrotach mam jedną uwagę: kolumny po obu stronach edkopedii straszliwie zwężają sam obszar tekstu. Jak dla mnie spędzającego dziesiątki godzin tygodniowo przed komputerem, czcionka trochę mała i za mało miejsca. Nagminnie używałem ctrl+ żeby coś dojrzeć. Więc proszę, gdyby wszystko zostało na Wrotach, może dałoby się jakieś osobne okno? Kolumna z "Polecamy" "Sonda" i "Statystki" zwęża pole działania? To taka moja subiektywna uwaga.

pozdrawiam
Gerion
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 11:27 am

Ghost pisze:
nagle się to nie podoba

Nigdy mi sie nie podobalo i od poczatku dawalem pomysl, zeby stawiac to na ed.pl. Potrzebowalem po prostu czasu na zlapanie kontaktu z ludzmi od ed.pl. Wiem, ze niektorzy sa przykuci do komputera, ale inni maja sporo roznych zajec i nie zawsze na wszystko jest czas.

Gerion pisze:
Ta na ed.pl to piękne czyste Wiki. Jak rozumiem Chavez walczysz z przenosinami haseł?

I zostanie piekne czyste wiki. Nie widze sensu zeby je udziwniac. Tak, walcze. Wszystkie hasla z edkopedii na wrotach beda lezaly na ed.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość