Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 1:49 pm

Nigdy mi sie nie podobalo i od poczatku dawalem pomysl, zeby stawiac to na ed.pl.


Ale podejrzewam (być może mylnie, takie mam tylko wrażenie), że gdyby EDkopedia powstała w ramach Kaeru ED to już byś nie walczył o jej przeniesienie.

Nie miałbym nic przeciwko EDkopedii na ed.pl gdyby została tam umieszczona od razu. Teraz, gdy już jest w innym miejscu - nie widzę żadnego sensu w przenoszeniu. Chyba, że taki iż pomimo współpracy naszych działów mimo wszystko uważasz nas za konkurencję.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 1:57 pm

Ghost pisze:
gdyby EDkopedia powstała w ramach Kaeru ED to już byś nie walczył o jej przeniesienie.

Mylnie. Nigdy nie forsowalem ani nawet nie dawalem takiego pomyslu badz propozycji. Od poczatku chcialem umiescic ja na ed.pl. Powody czemu tam od razu nie powstala juz podawalem.

Ghost pisze:
Teraz, gdy już jest w innym miejscu - nie widzę żadnego sensu

Ja widze sens - projekt miedzyserwisowy lezy na stronie "niezaleznej". Ty przenosisz hasla? Ty konfigurujesz wiki? Ja tam nie widze zadnego problemu zwiazanego z przeniesieniem.
 
Awatar użytkownika
Nixos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 30, 2005 12:52 pm

pt lut 03, 2006 2:04 pm

Ludzie, ludzie... Nie rozumiem za bardzo waszych kłótni. Chcemy uniknąc stronniczości czym jest umieszczenie EDkopedi na WW, dlatego moim zdaniem postawienie jej na ed.pl jest bardzo dobrym pomysłem. Nikt potem nie będzię się pluł. Dlatego ręcami i nogami jestem za Chavezem! Po prostu będzie tam neutralnie i w miare prosto. Może to ruszy naprawę ed.pl?

Ja mam zamiar się za to zabrac za tydzień, kiedy wroce z nart.

Pozdrawiam
Nixos from Moorhold
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 2:32 pm

Chavez ok. Ja nie widzę sensu robienia tego, gdy jest już w jednym miejscu. Co innego, gdyby od razu zostało to umieszczone na ED.pl Na WW tak czy siak umieszczone są banery serwisów współtworzących. Zauważ, że baner WW jest na samym dole.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 2:52 pm

Ty nie widzisz, ja widze. Dlatego robie. Juz to "I" jest przeniesione.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 3:15 pm

Chavez wyjaśnij mi zatem sens tak bym zrozumiał.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 3:24 pm

Chavez pisze:
Ja widze sens - projekt miedzyserwisowy lezy na stronie "niezaleznej"

Jak tego nie rozumiesz, to nie wiem jak Ci inaczej wyjasnic.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 3:41 pm

Ja nie widzę sensu robienia tego, gdy jest już w jednym miejscu. Co innego, gdyby od razu zostało to umieszczone na ED.pl


Przeczytaj to jeszcze raz. Ale ok. Nic mi już nie trzeba wyjaśniać.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 3:45 pm

Chavez pisze:
projekt miedzyserwisowy lezy na stronie "niezaleznej"

Przeczytaj to jeszcze raz. Chyba, ze WW uwazasz za strone niezalezna.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

pt lut 03, 2006 4:01 pm

Nie dojdziemy do porozumienia Chavez. Ja rozumiem o co Ci chodzi, wiem że chciałbyś to umieścić na stronie niezależnej, ale to trzeba było robić zanim znalazło się to na WW.
Rozumiesz już o co mi chodzi?
Jak masz ochotę dalej pospierać się w tej kwestii to na PW.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt lut 03, 2006 4:06 pm

A czy ja kazalem od razu wrzucac wszystko na WW? Ajfel zrobi lto sam, bo tylko tam mogl to zrobic. Szacunek, ze mu sie chcialo, ale prawda byla taka, ze poinformowal wszystkich po fakcie juz. Wiec nie miej teraz do mnie pretensji, ze wprowadzilem w zycie swoj zapowiadany pomysl.
Druga sprawa - krzyczysz, jakby teraz ktos Ci kazal przenosic te wszystkie hasla albo jakbys mial mase roboty. Ajfel powiedzial, ze mu sie nie chce przenosic i ok. Ja Go rozumiem. Gerion chce poczekac jak sie rozwinie sprawa zeby nie robic czegos dwa razy i tez Go rozumiem. Akademia Wiedzy popiera istnienie projektu na ed.pl. Tylko Ty robisz krzyk jakby sie zbrodnia jakas wielka stala. Robote wykonuje teraz tylko ja i slyszysz moze, ze narzekam?
I nie rozumiem o co caly ten spor. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby EDkopedia znalazla sie na ed.pl.

UWAGA:
Wszystkie hasla dostepne na EDkopedi na wrotach zostaly przerzucone na wiki.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

sob lut 04, 2006 1:21 pm

Heh.. zrobiła się całkiem niezła zadyma :)

Ja akurat nie mam zamiaru się kłócić, więc tylko kilka spraw w ramach sprostowania:

Chavez pisze:
A czy ja kazalem od razu wrzucac wszystko na WW? Ajfel zrobi lto sam, bo tylko tam mogl to zrobic. Szacunek, ze mu sie chcialo, ale prawda byla taka, ze poinformowal wszystkich po fakcie juz.


Nie wymyślaj Chavez, bardzo proszę :) Było zupełnie inaczej (polecam lekturę drugiej strony tego wątku). Byłeś wogóle przeciwny odpalaniu Wiki, a jak zrobiłem to na Wrotach, to dopiero zacząłeś walczyć o wiki na ed.pl :) Poza tym wcześniej pisałeś:
Chavez pisze:
Ja bylby za tym zeby:
1. Cala dyskusje prowadzic tutaj na forum,[...]
2. Odpalic Wiki (gdziekolwiek).

a dopiero potem jedynym satysfakcjonującym Cię 'gdziekolwiek' okazała się być ed.pl ..

Jak poczytasz stare posty, to przekonasz się również, że najpierw zaproponowałem engine, a dopiero później przeniosłem wszystkie hasła Geriona. Przeniosłem je dlatego, że komentarze do mojej propozycji były pozytywne.

Dla mnie postąpiłeś o tyle nie fair, że zacząłeś starać się o wiki na ed.pl po fakcie - gdy już wraz z Gerionem wsadziliśmy trochę swojego czasu w już istniejący projekt. I w trybie iście ekspresowym przeniosłeś wszystkie hasła. Chodziło prawdopodobnie właśnie o obawy, że Wrota będą jako jedyne kojarzone z tym projektem (stąd też poparcie Nixosa). Nie raz zaznaczałem, że osobiście chciałem zadbać o to, by tak nie było.

Jak bym chciał się o takie pierdoły spierać, to sprawa by się zakończyła dwoma, konkurencyjnymi EDkopediami. Czyli efekt najgorszy z możliwych - przed którym przestrzegałem. Ale bez obaw ;-) Nie chce mi się o to kruszyć kopii. Będzie Wiki na ed.pl, tą na Wrotach prawdopodobnie na dniach zdejmę. Cel osiągnąłeś, mniejsza o to w jakim stylu :P Projekt postaram się wspierać, niezależnie od linku pod jakim stoi.

Ma to tyle wad, co zalet - nie będzie widać kto faktycznie aktywnie rozwija projekt i obawiam się, że całość szybko zdechnie. Ale miejmy nadzieję, że się mylę.
Ostatnio zmieniony sob lut 04, 2006 1:38 pm przez ajfel, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 1:37 pm

ajfel pisze:
Byłeś wogóle przeciwny odpalaniu Wiki, a jak zrobiłem to na Wrotach, to dopiero zacząłeś walczyć o wiki na ed.pl

Bylem przeciwny. Ale skoro juz postanowiono zrobic to w ten sposob, to od poczatku mowilem, zeby odpalac na ed.pl Zaproponowales engine, zrobiles, a widziales gdzies moze, ze zgadzam sie z odpaleniem na wrotach?

ajfel pisze:
że zacząłeś starać się o wiki na ed.pl po fakcie

Zaczalem sie starac od poczatku. Sfinalizowalem dopiero teraz. Przepraszam, ze mam studia. Powinienem wszystko rzucic i zajac sie tym.

ajfel pisze:
Nie chce mi się o to kruszyć kopii. Będzie Wiki na ed.pl, tą na Wrotach prawdopodobnie na dniach zdejmę

Dziekuje.

ajfel pisze:
nie będzie widać kto faktycznie aktywnie rozwija projekt

Widac. Jesli uzytkownik jest zalogowany w historii kazdego hasla sa kolejne edycje. Jesli nie jest zalogowany, jest IP edytujacego.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

sob lut 04, 2006 1:49 pm

Chavez pisze:
Bylem przeciwny.

Trzeba było chociaż raz to powiedzieć.

Chavez pisze:
Zaproponowales engine, zrobiles, a widziales gdzies moze, ze zgadzam sie z odpaleniem na wrotach?

Były głosy za, nie było głosów przeciw. Trzeba było mieć odwagę to wyraźnie napisać. Wtedy zamiast to rozwijać szukalibyśmy innego rozwiązania.

Chavez pisze:
ajfel pisze:
nie będzie widać kto faktycznie aktywnie rozwija projekt

Widac. Jesli uzytkownik jest zalogowany w historii kazdego hasla sa kolejne edycje. Jesli nie jest zalogowany, jest IP edytujacego.


Tiaa.. i tym oto sposobem na dzień dzisiejszy jako autor całej EDkopedii widnieje Chavez, który afaik na chwilę obecną nie jest autorem żadnego hasła (nie tylko haseł Geriona, ale także autorów których nie pytał o zgodę, czy może hasła przenieść). Świetne rozwiązanie, gratuluję ;-)
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 2:06 pm

ajfel pisze:
Trzeba było mieć odwagę to wyraźnie napisać.

Mowie, ze zawinilem. Czekalem na zcas zeby wybadac sprawe z ed.pl. I moglem wtedy to wyraznie napisac. Tak, w tym miejscu faktycznie jest moja wina.

ajfel pisze:
i tym oto sposobem na dzień dzisiejszy jako autor całej EDkopedii widnieje Chavez

Jak zauwazyles, na dzien dzisiejszy. Czy bronie komus edytowac haslo? Jesli ktos chce, moge tez dowolne haslo skasowac. Jak inaczej wyobrazasz sobie przenoszenie postow, jesli nie przez jedna osobe?

Moje pytanie brzmi teraz: klocimy sie dalej o cos co juz zostalo zrobione, czy tez rozwijamy dalej projekt na ed.pl.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 2:24 pm

Chavez pisze:
Moje pytanie brzmi teraz: klocimy sie dalej o cos co juz zostalo zrobione, czy tez rozwijamy dalej projekt na ed.pl.


Jeśli nie zauważyłeś - już od długiego czasu kłócimy się o coś, co było już zrobione tyle, że w miejscu, które Ci nie odpowiadało.
Pomijam już fakt, że początkowo wogóle nie chciałeś projektu Wiki, tylko samego pdfa a dopiero gdy już coś zostało zrobione w tą stronę - jednak się przyłączyłeś. Tak, jakbyś się bał że może dziać się cośbez Ciebie.
No i najważniejszy cytat, który już wcześniej podawał Ajfel.

Chavez pisze:
2. Odpalic Wiki (gdziekolwiek).

Czyli to gdziekolwiek przestało Ci odpowiadać dopiero jak się okazało że są to Wrota.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 2:26 pm

Ghost pisze:
początkowo wogóle nie chciałeś projektu Wiki, tylko samego pdfa a dopiero gdy już coś zostało zrobione w tą stronę

Patrz moje poprzednie posty.

Ghost pisze:
Tak, jakbyś się bał że może dziać się cośbez Ciebie.

Bajki teraz gadasz.

Ghost pisze:
Czyli to gdziekolwiek przestało Ci odpowiadać dopiero jak się okazało że są to Wrota.

Tak. Gdziekolwiek, czyli myslalem ze na jakims niezaleznym miejscu.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

sob lut 04, 2006 2:27 pm

Chavez pisze:
Jak inaczej wyobrazasz sobie przenoszenie postow, jesli nie przez jedna osobe?

Uczciwie, a nie po najniższej linii oporu.
Ja przenosząc hasła nie przypisywałem sobie autorstwa. Mogłeś od razu założyć kilku userów, jeżeli nie miałeś możliwości przypisywać id autora ręcznie. Obecny układ niezbyt mi się podoba, jeżeli mam być szczery. Trochę szlag mnie trafia jak teraz wygląda na to, że obecny wkład Geriona jest zerowy, podczas gdy On napisał 80% obecnych haseł.

No ale luzik, jeżeli innym to nie przeszkadza to trudno.
Ostatnio zmieniony sob lut 04, 2006 2:29 pm przez ajfel, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 2:29 pm

ajfel moge dopisac do kazdego hasla kto jest autorem. Taki normalny dopisek pod Zrodlami... Ale to na pewno nie zrobie tego od reki.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 2:44 pm

Chavez pisze:
Tak. Gdziekolwiek, czyli myslalem ze na jakims niezaleznym miejscu.


A rozumiesz znaczenie słowa "gdziekolwiek"?

Słownij języka polskiego pisze:
gdziekolwiek - zaimek oznaczający miejsce dowolne
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 2:49 pm

Gdziekolwiek, czyli nie na zadnym z trzech serwisow.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 2:53 pm

Chavez pisze:
Gdziekolwiek, czyli nie na zadnym z trzech serwisow.


Przeczytaj sobie jeszcze raz definicję słowa gdziekolwiek. Pisząc

Chavez pisze:
2. Odpalic Wiki (gdziekolwiek).


wyraziłeś zgodę na to, by była w dowolnym miejscu - również na którymś z serwisów biorących udział w tym projekcie. I dla Twojej wiadomości - serwisów, które chciały brać w tym udział jest pięć a nie trzy.

Jeszcze raz zacytuję definicję tego słowa.

Słownik języka polskiego pisze:
gdziekolwiek - zaimek oznaczający miejsce dowolne
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 3:00 pm

I piec jest wymienionych na ed.pl
Powiedz mi za to jedno, czemu ajfel, ktory ma wiecej powodo do dalszych dyskusji, nie kontynuuje watku, podczas gdy Ty dalej szukasz dziury w calym? Jakbym napisal, ze nalezy wykupic domene edkopedia.pl to tez teraz bym musial ja wykupywac?
A moze teraz Ciebie boli, ze to na WW nie bedzie lezalo, co?

Ghost pisze:
wyraziłeś zgodę na to,

Tak, gdzie pisemnie wyrazilem zgode na to, zeby takowa znajdowala sie na WW? Bo dla mnie to tylko narazie deklaracja o zasiegu globalnym.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 3:10 pm

Chavez pisze:
Powiedz mi za to jedno, czemu ajfel, ktory ma wiecej powodo do dalszych dyskusji, nie kontynuuje watku, podczas gdy Ty dalej szukasz dziury w calym?


Bo mi wolno? Bo zachowałeś się nieodpowiedzialnie i mnie to wkurzyło?


Chavez pisze:
A moze teraz Ciebie boli, ze to na WW nie bedzie lezalo, co?


Odwracasz kota ogonem i zamiast odpowiedzieć na moje oskarżenia sam oskarżasz. Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zacytuję Ci więc to, co napisałem jakiś czas temu.

Ghost pisze:
Nie miałbym nic przeciwko EDkopedii na ed.pl gdyby została tam umieszczona od razu. Teraz, gdy już jest w innym miejscu - nie widzę żadnego sensu w przenoszeniu. Chyba, że taki iż pomimo współpracy naszych działów mimo wszystko uważasz nas za konkurencję.




Chavez pisze:
Tak, gdzie pisemnie wyrazilem zgode na to, zeby takowa znajdowala sie na WW?


Chociażby we fragmencie cytowanym już kilkakrotnie.

Chavez pisze:
2. Odpalic Wiki (gdziekolwiek).
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 3:15 pm

Widze, ze masz problemy z czytaniem, wiec zacytuje:
Chavez pisze:
projekt miedzyserwisowy lezy na stronie "niezaleznej".


Ghost pisze:
Chociażby we fragmencie cytowanym już kilkakrotnie.

Dalej nie widze, gdzie napisalem: "O, ok lezy na WW i mi to odpowiada, zgadzam sie z tym zeby tam lezalo".
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 3:21 pm

Chavez pisze:
Ja bylby za tym zeby:
1. Cala dyskusje prowadzic tutaj na forum, zamiast rozbijac sie po roznych zakatkach sieci. Informacje gdzie indziej jak najbardziej. Ale jak na kazdym bedzie dyskusja nt jak to ma wygladac i jak dodawac to sie zrobi burdel.
2. Odpalic Wiki (gdziekolwiek). Ustalic, ze np po uzbieraniu 300 hasel zlozyc z nich PDFa i potem uaktualniac co, powiedzmy 50 hasel lub jakis okres czasu.
3. Ustalic dokladnie jak maja wygladac te hasla, co zawierac. Przepisywac podrecznik czy jak?


Widzisz tutaj gdzieś deklarację swoją że ma to być w miejscu niezależnym? Bo ja nadal widzę to gdziekolwiek co oznacza że zgadzasz się na każde miejsce.
 
Awatar użytkownika
ajfel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 333
Rejestracja: czw kwie 01, 2004 9:26 am

sob lut 04, 2006 3:27 pm

W takim razie wypowiem się jeszcze raz. Ostatni mam nadzieję.
Ta kłótnia jest im dłuższa, tym bardziej śmieszna i stawia całą inicjatywę pod znakiem zapytania.

Chavez pisze:
Powiedz mi za to jedno, czemu ajfel, ktory ma wiecej powodo do dalszych dyskusji, nie kontynuuje watku,

Postanowiłem się nie spierać z jednego powodu. Od początku moja propozycja wiązała się z ryzykiem, że ktoś z Was uzna, że najwyższy priorytet w tej inicjatywie ma dla mnie promocja WW. A ja poprostu chcę by się udał wspólny, fanowski projekt EDkowy.
Dlatego nie walczę, mimo iż uważam że przenosiny Chavez zrobił w pośpiechu i do dupy (pewnie z obawy, by projekt na Wrotach nie zdążył się za bardzo rozwinąć).
Gerionowi jest wszystko jedno, gdzie się EDkopedia znajdzie. Mi też. Mówiłem co mnie w tej sytuacji irytuje. Sposób załatwienia sprawy. Tylko tyle.

Wiki na neutralnym gruncie ma tą zaletę, że jest na neutralnym gruncie. Nie kwestionuję tego.

Moje rozwiązanie miało taką zaletę, że gotowy byłem je rozwijać i dostosować do naszych potrzeb (nie wiem czy ktokolwiek deklaruje mieszać w skryptach MWiki na ed.pl gdyby była taka konieczność). Myślałem także o mechanizmie, który pozwalałby korzystając z jednej bazy przeglądać EDkopedię nie tylko na WW, ale także na łamach KaeruED, czy dowolnego innego serwisu wspierającego projekt (aby tylko mógł wstawić kawałek kodu php) - no ale nawet nie zdążyłem wyjechać z tą propozycją ;-) , pomysłów było sporo.. mniejsza z tym.

Moje stanowisko znacie. Stracony czas odbiję sobie obijając się w ten weekend ;-)
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 3:27 pm

Ghost pisze:
Odpalic Wiki (gdziekolwiek)

Widziales, zeby Wiki bylo gdziekolwiek odpalone poza ed.pl?


alfej - tak, poszlo w pospiechu, zgadzam sie. Nie wszystko bylo tak jak powinno, ale to juz sie stalo. Przeprosilem za to Ciebie i zainteresowanych.
Ostatnio zmieniony sob lut 04, 2006 3:30 pm przez Chavez, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Ghost
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 3:39 pm

sob lut 04, 2006 3:30 pm

Tak - Wikipodobny system Ajfla. Ale zresztą... po co ja to piszę? Przecież teraz przez 10 postów będziesz udowadniać, że chodziło Ci o czyste wiki. Nie jakieś inne skrypty, które są równie dobre a może i nawet lepsze bo jest możliwość rozwijania ich i dostosowywania do potrzeb.

Edit do tego co dopisałeś odnośnie postu Ajfla.

Sorry, ale czy Ty masz takie myślenie, że robisz co Ci się podoba, bez względu na wszystko a potem załatwiasz to jednym "Przepraszam" i uważasz że już wszystko w porządku?
Ostatnio zmieniony sob lut 04, 2006 3:31 pm przez Ghost, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

sob lut 04, 2006 3:30 pm

Ty sie czepiasz szczegolow i slowek, to ja tez, bo czemu nie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości