Zrodzony z fantastyki

 
roni1434
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 27, 2010 6:56 pm

Projekt Polskiej Gry opartej na stars wars

sob lut 27, 2010 8:22 pm

Witam moim celem jest aby powstał pierwsza Polska gra oparta na uniwersum gwiezdnych wojen typu MMORPG.
Ale jak stworzyć taką grę ? . Chciałem właśnie odpowiedzieć na to pytanie.

Dnia 15 lipca 2008 wraz z uruchomieniem serwisu kupimyklub.pl. powstał projekt kupimy klub . Celem tego projektu jest utworzenie prawdziwego klubu piłkarskiego zarządzanego przez kibiców oraz profesjonalnej szkółki piłkarskiej. Podobne inicjatywy powiodły się już w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii. Powstało też stowarzyszenie i opłacają składkę w wysokości 20 zł.

Ok ale co to ma do rzeczy a to że należy stworzyć taki serwis internetowy z forum typu kupimyklub.pl. Mógłby się nazywać "Stworzymy polska grę stars wars" . I po czasie stowarzyszenia zrzeszające członków serwisu. Opłacali by oni dobrowolne składki na tworzenie gry. Każdy by mógł przedstawić co by chciał dodać do takiej gry.A widziałem w bibliotece ossus gry stworzone przez fanów więc stąd ta inicjatywa. Najciekawsze pomysły były by dodane do gry. Była by to inicjatywa " Gra dla fanów stars wars tworzona przez fanów". Oczywiście trzeba by się też zająć wyszukaniem sponsora lub nawet kilku. Każdy członek by mógł się tym zająć. Ja osobiści podjąłem już pewne kroki w poszukiwaniu sponsora. Jeżeli ktoś uważa że to dobra inicjatywa i chciałby pomóc w realizacji tego projektu. Potrzebni są programiści , graficy , muzycy , osoby piszące fabułę gry. pisać na gg 7988277 pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 6:31 pm przez roni1434, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
steelin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: śr sie 12, 2009 1:53 am

Re: Projekt Polskiej Gry opartej na stars wars

czw mar 18, 2010 12:23 pm

Nie ma czegoś takiego jak "stars wars".
 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

Projekt Polskiej Gry opartej na stars wars

sob mar 20, 2010 1:34 pm

steelin pisze:
Nie ma czegoś takiego jak "stars wars".


A nawet gdyby coś takiego istniało, to nie wiem, czemu od razu szukać sponsorów. Twój problem polega na tym, że nie zdajesz sobie sprawy jak wielki nakład pracy (+samozaparcie) jest potrzebny, by taki (nawet fanowski) projekt zacząć, rozwinąć i ukończyć. Wpadka ze "stars wars" jedynie świadczy o tym, że nie jesteś osobą odpowiednią do udźwignięcia takiego ciężaru (+być może TO forum nie jest dobrym miejscem, by prace nad TAKIM projektem TU zaczynać).

Nie szukaj sponsorów, zastanów się co tak naprawdę chcesz osiągnąć i czy rzeczywiście jesteś na siłach, by zrealizować marzenia.
 
zigzak

Projekt Polskiej Gry opartej na stars wars

pn sty 30, 2012 1:09 am

A może to ma byc podróba Star Wars? :D
Wtedy ta "wpadka" mogłaby byc celowa, a autor wykazałby, ze zdaje sobie sprawę jak trudno byłoby uzyskac licencję od Dżordża L.
Czy od Hasbro, nie wiem kto ją teraz ma :P
 
Awatar użytkownika
Albiorix
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2265
Rejestracja: pn gru 20, 2010 10:10 pm

Projekt Polskiej Gry opartej na stars wars

pn sty 30, 2012 3:36 am

Pacjent pewnie nie czyta nawet forum tylko czeka na odzew gg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości