Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Czy akcja RPG SWU ma się toczyć?

Czas głosowania minął pn lut 20, 2006 9:16 am

Od rozpadu Zakonu Jedi i walki z Sithami (bardzo dawne czasy)
25 (46%)
Od wydarzeń z I Epizodu - od wojny o Naboo
29 (54%)
 
Liczba głosów: 54
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt maja 26, 2006 6:30 pm

Tia, a najlepiej pilot - artylerzysta - Jedi - łowca nagród i tancerz. Full serwis :razz:

Ja tam nadal jestem niepocieszona, że nie można być Sithem od początku. To mi rozwala całą koncepcję! :wink:
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

pt maja 26, 2006 6:55 pm

Czekamy na Deckarda az zamiesci walke :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pt maja 26, 2006 7:53 pm

Draam pisze:
Ehem ehem... a mnie to już nie wliczacie do RPGa ?

Oj, spokojnie :). Bez obaw. Wliczamy każdego kto jest zapisany TU :).
Chyba że nie zamieszczą swojej postaci w terminie, wtedy z tej listy znikną...

Draam pisze:
Jeśli dobrze zrozumiałem to wszyscy mogą sobie wstawić gotową postać do kantyny ? Nawet Ci którzy dopiero załapią się na rekrutację do sesji właściwej ?

Wszyscy :)

KhameirSarin pisze:
Wracajać do tematu - na czym projekt stoi teraz?

Czekamy na walke, listy ekwipunku i date sesji próbnej. Na razie staneło na poniedziałku.
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pt maja 26, 2006 8:08 pm

KhameirSarin pisze:
Doprawdy? ;>

Doprawdy :razz:


Łoj, a do kiedy mają wstawić postacie osoby, które dopiero na właściwej sesji będą grać?
 
RG

pt maja 26, 2006 8:15 pm

Jade Elenne pisze:
Łoj, a do kiedy mają wstawić postacie osoby, które dopiero na właściwej sesji będą grać?

To się jeszcze ustali. Ale masz jeszcze troche czasu Jade. Narazie sesja próbna. A potem wydam stosowne oświadczenie, do kiedy przyjmujemy graczy. ;)


Temat przycięty przez Moda. Ubutki w "All about Us" są. KONIEC OT. Sarin
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

pt maja 26, 2006 9:41 pm

A po co Wam zasady walki? Gramy bez ich publikowania, bo to dane tylko dla MG - w czasie sesji próbnej przetestuję mechanikę starć i odpowiednio ulepszoną zamieszczę na forum.

Ekwipunek - a to nie możecie sobie sami list poprzeglądać? W toku sesji, bądź na poczatku powiem co jest jakim modyfikatorem obłożone - spokojnie.

Fundusze: wstępnie powiedzmy po 4000 kredytów (daktali/whatever - nawiasem mówiąc to może być po prostu potoczne określenie na kredyty w terytoriach podległych Huttom).

Czekam na datę sesji. :)
 
RG

pt maja 26, 2006 9:52 pm

Deckard pisze:
Fundusze: wstępnie powiedzmy po 4000 kredytów (daktali/whatever - nawiasem mówiąc to może być po prostu potoczne określenie na kredyty w terytoriach podległych Huttom).

Dobra. Od I do III E mamy daktale. Od IV do VI mamy kredyty. Co do waluty na Tatoine - od IV epizodu są to imperialne kredyty. Przelicznik zamieszczę już w czasie sesji głównej.

Deckard pisze:
Czekam na datę sesji.

Poniedziałek wieczorkiem. Koło 20. ;) Wszystkim pasuje?
 
Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 22, 2004 4:11 pm

pt maja 26, 2006 9:55 pm

Pasuje. Coś dużo tych kredytów, co do zażaleń :razz:
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

pt maja 26, 2006 9:55 pm

RG pisze:
Poniedziałek wieczorkiem. Koło 20. Wszystkim pasuje?

A jaki jest Mega Hit na polsacie? :P

[... kilka chwil później...]

EDIT
Już wiem - 60 sekund - Mi 20 pasuje :)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pt maja 26, 2006 10:27 pm

Deckard pisze:
Ekwipunek - a to nie możecie sobie sami list poprzeglądać?

To po grzyb mówiłeś że mamy czekać na listy od ciebie? :| W ciąży jesteś że takie wachanki nastrojów? :P
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

sob maja 27, 2006 1:52 pm

Czekać do końca publikacji zasad, nie aby grać. :)

W poniedziałek wypada mi sesja FR - ale to jeszcze nic pewnego. Natomiast we wtorek jak najbardziej mam czas.
 
RG

sob maja 27, 2006 2:36 pm

Deckard pisze:
W poniedziałek wypada mi sesja FR - ale to jeszcze nic pewnego. Natomiast we wtorek jak najbardziej mam czas.

Wtorek? Mnie nie pasuje. :( Ale środa już jest ok. To jak w końcu?
 
Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 22, 2004 4:11 pm

sob maja 27, 2006 3:26 pm

Hej, bez paniki. Jeśli będzie miał Deckard sesję w poniedziałek, to nam powie przed tym terminem. Jeśli nie, to zagramy. Spokojnie.

There is no emotion, there is peace
There is no chaos, there is harmony
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob maja 27, 2006 4:31 pm

Weaver pisze:
Hej, bez paniki.

Who's in panic? :>

Może napiszcie komu kiedy nie pasuje i się ułoży optymalną datę...
 
Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 22, 2004 4:11 pm

sob maja 27, 2006 4:34 pm

Ok. Mogę zawsze pisać wieczorami, od zakończenia roku szkolnego nie mam dostępu do internetu na 12 dni, reszta dni to ciągła dyspozycja, chociaż w ten poniedziałek mam sprawdziany z chemii. Mogę dostosować się do każdej daty, jednak prosiłbym o zaczęcie w najbliższym tygodniu :wink:
 
RG

sob maja 27, 2006 5:45 pm

Wtorek odpada. Piątek wieczorem też. Weekend zjazd, ale wieczory wolne. Reszta mi odpowiada. Choć ja bym był za poniedziałkiem. Ale niech Deckard i inni się okreslą. ;)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob maja 27, 2006 6:04 pm

Wybacz, ale w poniedziałek brak Deckarda jest dużo poważniejszym problemem niż brak RG :P
 
RG

sob maja 27, 2006 7:33 pm

To zaczynajcie beze mnie. Jakos mnie tam Deckard wciśnie. Tylko zamieśćcie link do sesji. W tym topicu.
Ostatnio zmieniony pn maja 29, 2006 6:51 am przez RG, łącznie zmieniany 1 raz.
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

sob maja 27, 2006 8:11 pm

Ok to w 3 slowach: kiedy gramy zakladajac ze Deckard nie moze w poniedzialek?
 
Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 22, 2004 4:11 pm

sob maja 27, 2006 8:47 pm

Widocznie wtorek.
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

ndz maja 28, 2006 5:25 pm

Za kilka minut wysle maila do ReWana i RG z frachtowcami z naszego okresu...:( ...mogli by je w 1 miejscu spisac bo strasznie szukania duzo :(
Jak ktos chce to prosze o PW z mailem do 19...;) pozniej nie bede mogl wyslac az do nastepnego poniedzialku :(

PS Aha..oczywiscie wysle tez Deckardowi bo moze czyms polatamy jak ReWan to dostanie ;)
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn maja 29, 2006 12:26 am

Posty OT wycięte.
Ja nie wiem, może ja piszę niewyraźnie? Albo literki małe? A może kolor wam się nie podoba? Bo w to, że mechanizm wysyłania PW wysiadł to nie uwierzę...
 
RG

pn maja 29, 2006 9:33 am

Dostałem od kirwana maila ze statkami. I mam propozycje dla drużyny - mianowicie na start proponuje Wam C-200 Medium Transport. To jego dane:

Podczas lat prosperity w Starej Republice Corelian Engineering Corporation wyprodukowała wiele doskaonalłych transportowców. CT-200 zostal zaprojektowany i wprowadzony do produkcji na 4 lata przed Battle of Naboo i stal sie wkrotce podstawowym produktem nabywanym przez strony nie zaangazowane w konflikt a zdobyl popularnosc zwlaszcza jako transportowiec w Corporate Sector. Nie da sie ukryc ze C 200 jest frachtowcem, ktory utorowal droge do sukcesu YT1300. W czasie powstania konstrukcji CT-200 bylo bardzo n iewiele konstrukcji rownie wszechstronnych jak CT-200. Mimo tego ze dosc wolny, byl on podobnie jak inne modele CEC latwy w modyfikacji, co czynilo go bardzo poplarnym wsrod szmuglerow oraz wyspecjalizowanych przewoznikow. Posiadal raczej imponujace uzbrojenie jak na srednitransportowec jak i4 kapsuly ratunkowe. Duza ladownia kompensujhe powolnosc a shieldy pozwalja wytrzymac kilka trafiene.

Dlugosc: 38.5m ZALOGA: 2+ 2 strzelec PASAZEROWIE: 6 LADOWNIA: 120 ton ZAOPATRZENIE: 1mc HULL: 130 Shield: 60 Cena: 115 000, używany 44 000. Hyperdrive x3 Szybkosc: 3
Uzbrojenie: Quad Light Blaster- Turret - gunner- Damage: 3d10x2
2 Light LaserCannons (fire-linked)- Front – gunner - Damage: 3d10x2



I jak? Może być?
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

pn maja 29, 2006 9:39 am

Nie jest zle :) C-200 to calkiem ladna i mila maszynka ;) ...troszke moze powolna ale...to nie jakas tez stara krypa tylko calkiem mily fracht ;)

...jedno ale...kto bedzie naszym strzelcem!!!!! :shock:
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn maja 29, 2006 11:58 am

No właśnie chyba jako jedyny mam umiejętności i pilota i artylerzysty... jak widać potrzebny jest drugi pilot a przecież się nie rozdwoję... oO'
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

pn maja 29, 2006 2:09 pm

Deckard...czy dostaniemy PW od Ciebie dotyczace naszych postaci?
My mamy Ci napisac czym sie zajmujemy w chwili rozpoczecia czy Ty nam to napiszesz? Tak czy siak...moze by to zalatwic wczesniej aby nie bylo problemow ? ;)
 
RG

pn maja 29, 2006 5:58 pm

Sarin - jak Ci się podoba statek? Mała prośba do kogoś, kto wie jak to zrobić. Może wstawilibyśmy taki mały rysunek tego statku? Żebyście mogli się wizualnie z nim oswoić. Co Wy na to?
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pn maja 29, 2006 8:34 pm

Dobra myśl. Opis jest szczegółowy i jasny, ale jednak jeden obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów :wink:

ReWaN - nie flejmuj się tylko przyjmij do wiadomości zasady panujące na tym forum i się do nich stosuj. Seth już kiedyś podawał linki do PWN-owskich słowników...trzeba to uczynić jeszcze raz?
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn maja 29, 2006 8:37 pm

Kwestia statku: RG wysłał mailem, jak dostane dam w załączniku, albo na serw rzuce.

EDIT:
Jest stateczek. IMHO Bardzo ładny.
http://kontochce.w.interia.pl/new-1.jpg
 
kirwan
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:13 pm

wt maja 30, 2006 3:29 pm

Kilka slow o broni w SW - to moje wnioski na podstawie RPG - d20 i d6.

Bron energetyczna - pistolety, pistolety sportowe (hehe ;) fajna kategoria) sa na ogol dozwolone lub licencjonowane szczegolnie w sektorze Coruscant. <czy ktos wie czy Couruscan sie odmienia przez przypadki ? :( ) W okresie Imperium minimalnie zwiekszono nadzor nad licencjonowaniem.

Ciezkie pistolety oraz blastery sportowe dlugie - sa raczej zakazane w sektorach i na planetach "cywilizowanych" - kary sa rozne ale na ogol to przepadek mienia a czsem i powazniejsze szczegolnie jak sie tego uzyje.

Blasterowe karabinki - nielegalne i tego sie raczej przestrzega na "cywilizowanych" planetach.

Blasterowe strzelby - zakazane - nawet na mniej cywilizowanych swiatach.

A teraz porownanie z filmami: hmm Han Solo mial na w scenie w kantynie ciezki blaster. Bounty Hounterzy na ogol maja ciezsza bron - co da sie wytluaczyc tym ze maja specjalne pozwolenia ale jak wynika z podrecznika to nawet oni nie maja praw do blasterowych karabinow - ciekawa sprawa ze Imperium rozwinelo sprawny system identyfikacji i pozowlen dla Lowcow - ktory sie rozpadl co prawda po smierci Imperatora.

Policja dziala bardzo roznie ale powolano pod koniec dzialania starej republiki i dzialalo to poznie - pod wladza Imperium i Nowej Republiki cos jak CBS czy FBI ;)

Nie mam pojecia jak jest z bronia - tnaca - tylko wibroostrza byly zakazane w czesci galaktyki a zwlaszcza wibro siekiery i wibro miecze.

Ciekawostka - fajne sa palki energetyczne sluzace do walki z jedi albo jak jedi gdy ktos nie chce uzywac miecza.

:)

Just "Coruscant". SethBahl.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość