Zrodzony z fantastyki

 
Megalion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 6:36 pm

Przedmioty Splotu a Magowie Cienistego Splotu

czw lip 02, 2009 8:53 pm

Więc gdy mag splotu użyje przedmiotu splotu cienia to zmniejsza mu się roztropność a jeśli mag cienistego splotu użyje przedmiotu splotu to też zmniejszy mu się roztropność czy nic się nie stanie.
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

czw lip 02, 2009 10:04 pm

Dokładnie z tym że jeśli dobrze pamietam przysługuje rzut obronny, u dany nie powoduje obnizenia RZT, poza tym nie mag splotu niemoze uzyc przedmiotów cienistego splotu z dokończeniem zaklęcia oraz słowem rozkazu i odwrotnie nawet jeśli uda mu się rzut.
 
Megalion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 6:36 pm

pt lip 03, 2009 8:42 am

Jest taka sytuacja że mag splotu stworzył pierścień czarodziejstwa IV i zakłada go a potem przechodzi na splot cienia i mam mu dać karne zmniejszenie roztropności czy nie
 
Awatar użytkownika
shakh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 01, 2004 2:38 am

pt lip 03, 2009 10:53 am

Megalion pisze:
Jest taka sytuacja że mag splotu stworzył pierścień czarodziejstwa IV i zakłada go a potem przechodzi na splot cienia i mam mu dać karne zmniejszenie roztropności czy nie


Tak jest to przedmiot działajacy Ciągle więc roztropność spada o jeden każdego dnia lub przy każdym założeniu.

P.S. i sprostowanie do poprzedniego mojego posta użycie przedmiotów ukończenia czaru, uruchomienia czaru i słowa rozkazu tymczasowo obnża RZT o 1k4, natomiast przedmiotów działających ciągle j/w. Poza tym nigdy nie przysługuje RO

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość