Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Awatar użytkownika
turucorp
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1124
Rejestracja: pt sie 08, 2003 5:35 pm

pt lis 03, 2006 11:42 pm

repek pisze:
Turu, zachowuj się. :)


Ja tylko dostosowuje sie do poziomu "kontrrozmowcy" :wink:
Ale spoko, chetnie zapoznam sie z wnikliwymi uwagami i spostrzezeniani Maxika na temat komiksow wszelakich (sadzac po jednoznacznej wypowiedzi dysponuje on zapewne szeroka i doglebna wiedza w temacie :lol: )
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pt lis 03, 2006 11:44 pm

Ja również chętnie bym się dowiedział, czy to taki prowokacyjny tekścik 'nowego', czy przemyślana wypowiedź. Tylko prośba - w odpowiednich tematach. :) Przywitaliśmy się i styknie.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Łamignat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: wt lut 14, 2006 11:09 am

sob lis 04, 2006 8:04 pm

Ystad pisze:

cZeŚć ŁaMiGnACiE DaFnO CiEbIe tU nIe ByŁo ;)
normalnie się steskniłem :D


Hej przyjacielu!!
Siedziałem troszkę za granicą bo miałem tam kontrakt na pół roku.
Wracam, patrzę a tu aż tak wiele się nie zmieniło :)
Człowiek jeździ po świecie za chlebem i za pieniążkami aby móc w końcu zacząć ten swój domek budować i mieć ten swój ukochany gabinecik na to hobby, które mu często wypełnia wolny czas... :)
 
maxik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 194
Rejestracja: wt lip 04, 2006 8:23 pm

pn lis 06, 2006 5:36 pm

Przepraszam Cię Repek i Turucorp. ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Może trochę zbyt wulgarnie, ale już poprawiłem. Wbrew pozorom nie jestem zielony w tych sprawach. Prawie dwa razy tygodniowo jestem w Empiku i czytam tam wszelakie komiksy. Więc moja wypowiedź miała podstawy. I nie jestem "nowy". Bądź co bądź już od 4 lipca jestem na tym forum i nie mogę się oderwać i czuję z nim więź. Więc proszę nie mówić do mnie "nowy" :razz:
 
Awatar użytkownika
turucorp
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1124
Rejestracja: pt sie 08, 2003 5:35 pm

pn lis 06, 2006 7:23 pm

 
Awatar użytkownika
Łamignat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 187
Rejestracja: wt lut 14, 2006 11:09 am

wt lis 07, 2006 11:02 pm

Więc proszę nie mówić do mnie "nowy"

Świeżak , rację masz, nie będziemy do Ciebie mówili "nowy" :evil:
 
Jelena
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 14, 2006 10:37 pm

czw gru 14, 2006 11:08 pm

Witam!

Na wstępie zaznaczę, że komiksem interesuję się od niedawna, ale jest to zainteresowanie na tyle szczere i głębokie, że któregoś pięknego dnia obroni się praca magisterska jemu poświęcona:)

Jestem pod wrażeniem różnorodności tematów (poruszacie się w dziedzinach językoznawstwa, genologii, prawa, estetyki itd.). Czyli będzie o czym pogadać :)
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

czw gru 14, 2006 11:22 pm

Witamy serdecznie.
Zanim rzucisz temat, zerknij zawsze, czy już się nie pojawił.

Poza tym - czuj się swobodnie. :)

Pozdrawiam
 
Jelena
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 14, 2006 10:37 pm

pt gru 15, 2006 10:34 am

Musiałam przeoczyć. Nie widziałam tematu o intertekstualności w komiksie. Znalazłam tylko o adaptacjach literatury, a to coś zupełnie innego.
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

pt gru 15, 2006 2:08 pm

To nie była uwaga, ale standardowa prośba ogólna, jeszcze zanim zaczęłaś nowy temat. :) Wszystko gra.

Pozdrówka
 
Jelena
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 14, 2006 10:37 pm

pt gru 15, 2006 3:54 pm

Ok, a myślałam, że nabroiłam:) Czyli dyskutujemy dalej!
 
Manrauko
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pn sie 07, 2006 9:48 pm

pt gru 29, 2006 8:02 pm

maxik pisze:
Nie lubię nowych komiksów.

Seeeeeerio? To skąd wzięła się u Ciebie cała kolekcja DK?
 
Awatar użytkownika
MadWoman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 9:18 pm

pt mar 09, 2007 11:40 pm

Cześć, Anka, 23 lata. Komiksem i rysunkiem zajmuję się od podstawówki. Przez fascynację mangą mało nie skonczyłabym szkoły średniej ale szybko wzięłam się do roboty i znalazłam własną kreskę. Ninja musi być twardka :razz:
Lubię twórczość Enki Bilala oraz Silent Hill a konkretniej technikę jaką zostały stworzone. Trafiłam na forum szukając prac innych rysowników i tak jakoś zaczęłam sie rozglądać :wink: Moja jest jeszcze w budowie, lecz niedługo mam nadzieję będzie gotowa :) pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

czw mar 22, 2007 3:45 pm

Heyah :) Piotrek, 22 lata i 4 miesiące, czytuję komiksy (a teraz chórkiem: "wspieramy cię!" ;) ) (ktoś kojarzy z jakiego tu kabaretu? :P). Czasem nawet coś o nich amatorsko naskrobię ;) Rysować nie umiem, na scenarzystę się nie nadaję, potrafię tylko krytykować poczynania innych osób na tym polu :P Lubię dobry komiks bez względu na to, kto, gdzie, jak i kiedy go stworzył. Szczegóły wyjdą mam nadzieję w praniu ;)

Pozdrawiam wszystkich, a dla modów czekoladka (trzeba się zawczasu podlizać władzy :mrgreen: )
 
Awatar użytkownika
Kitiket
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw sie 02, 2007 1:28 pm

pn sie 13, 2007 4:03 pm

Hejka :D jestem Anka .Mam 16 lat i jestem z Krakowa.Czytuje komiksy przede wszystkim europejskie ,a czasem też mangę. Poza czytaniem komiksów :razz: pochlania mnie fantastyka i żeglarstwo. Moje ulubione komisy to Biały Lama , Romantyzm i dziwaczne komiksy Macieja Sieńczuka .Pozdrawiam :)
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

czw wrz 20, 2007 4:44 pm

Teofil, 350 miesięcy. Dobrze, że ktoś wpadł na pomysł z tym przedstawianiem się, bo przynajmniej można się paru rzeczy dowiedzieć o forumowiczach.
Nie palę (ew. w piecu lub ognisko), nie narkotyzuję się, nie piję (oprócz mleka i herbaty), nie latam za kobietami (bo z reguły jest na odwrót), nie hazarduję się (neologizm własny).
O fantastyce wiem tylko tyle, że jest, chociaż czym jest, to już dla mnie czarna magia. Niczym się nie interesuję poza tym, żeby miał co zjeść, wypić, w co się ubrać, gdzie mieszkać i dokąd pójść na imprezę. Nie mam żadnej pożytecznej umiejętności, nie znam rzadnego jenzyka, takrze polskiego, o czym morzna siem pszekonać. Mam ukończone 3 klasy szkoły podstawowej, bo więcej nie dało rady.

Jeśli więc teraz drogi Czytelniku spytasz się, co ja tu u diabła robię, to będziesz miał świętą rację.
 
BOUNCER
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 27, 2008 3:11 pm

....

śr lut 27, 2008 7:00 pm

Witam Wszystkich!
Lubię komiksy już od kilkudziesięciu lat....
na razie wystarczy a z czasem poznamy się zapewne lepiej.
 
Awatar użytkownika
Filika
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 1:26 pm

pn kwie 21, 2008 11:31 am

Witam serdecznie państwa.. jestem Paulina-Anna XD czyli jak kto woli Paulina bądź Anka. Co tu dużo gadać (pisać) jak wększośc was kocham komiksy :D i cieszę sie ze dołączyłam do was :wink: :razz:
 
Awatar użytkownika
Ariadne
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 03, 2008 7:06 pm

wt cze 03, 2008 8:16 pm

Ekhm no więc... Skoro już trafiłam na ten temat, to szalejemy :wink: Jestem Anka, przezwisk mam sporo, ale nie będę wymieniać, bo i po co :razz: Jestem z Gliwic, chociaż nie mam pojęcia po co to piszę, skoro 90% ludzi i tak nie wie gdzie to jest (wstydziliby się xP) Komiksem interesuję się od dawna, a moją pierwszą i jak narazie najukochańszą serią był Thorgal. W gimnazjum za sprawą kumpeli zaczęłam czytać mangi i przywiązałam się już do tego gatunku, zwłaszcza niektórych tytułów :) Na razie to tyle, pozdrawiam ^^
 
Awatar użytkownika
markós
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 309
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 3:13 pm

wt cze 03, 2008 10:41 pm

A to tu się wszyscy pochowali :D
No to tak:
Mikołaj Zbigniew Franciszek Markowski (zwykle znane tylko pierwsze imię)
W fandomie pod pseudonimem "markós" (i proszę nie przekręcać ;))
Komiksami interesuję się gdy wpadną mi jakieś w szpony lub gdy przypomnę sobie, że muszę oddać zaległe mangi.
Nie rysuję, a sam fakt, że trzymam ołówek w ręce jest obrazą dla sztuki.
Kiedyś czytywał mało znane komiksy typu "Kajko i Kokosz", "Asterix i Obelix" itp. ;)
Lat mam na razie 16 ibardzo ubolewam, że urodziłem się tak późno.
Obecnie zajmuję się mistrzowaniem w Świat Mroku, rozmawianiem z dziewczynami, graniem na saksofonie oraz przymierzaniem się do nauki w ogólniaku.
W przyszłości chcę studiować "etnologię i antropologię kulturową" w Warszawie lub Poznaniu. Ach i jeszcze gdzie mieszkam w Starogardzie Gdańskim )to ta miejscowość, niedaleko której leży Gdańsk ;))
To chyba tyle... pozdrawiam :)
 
Awatar użytkownika
kellanved
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2008 3:41 pm

śr lip 09, 2008 1:04 am

Dobry dzionek (nocka?)

Krzysztof me imię, Roskowski się nazywam, 25 wiosen w najbliższym lutym obchodzę, maluję od dziecka, mój pierwszy komiks to chyba "kaczor donald", potem dużo spider mana a teraz dużo mangi z X, evangelionem i mieczem nieśmiertelnego na czele. Obecnie zabieram się za ilustrowanie swojego systemu rpg a na tą stronkę trafiłem poprzez link od forumowicza autorskie.forum (nie będę robił darmowych reklamówek ani sobie ani komuś :D).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do przeczytania.
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

śr lip 09, 2008 1:19 am

Miło powitać i tutaj ;)
 
Harequill
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 30, 2008 6:24 pm

śr lip 30, 2008 6:39 pm

No to na dobry początek x3

Witam wszystkich userów forum.
Mam na imię Małgośka i mam 16 lat. Rysunkiem zajmuje sie od kilku lat i jest to obecnie moje największe zainteresowanie. Harequill to mój pseudonim artystyczny, sama już nie wiem skąd się wziął. Mieszkam gdzieś na Mazurach - chyba dokładniej nie ma co poznawać, bo nigdy na forach nie spotkałam nikogo z moich okolic xd]. Moim ulubionym komiksem jest BBA [dostępny na DA] i inne komiksy tego typu.
 
rzeczokomiksie
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 26, 2009 6:58 pm

czw mar 26, 2009 7:08 pm

Jam Janek, na potrzeby chwili "rzeczokomiksie". Będę prowadził audycję radiową o komiksach na falach internetowego UniRadia (www.uniradio.pl). Zapraszam serdecznie!

Co do mnie samego, to studiuję sobie filologię polską i dziennikarstwo. Komiks jest moim ukochanym hobby. Konkuruje z drugim: zbieraniem płyt winylowych
Ulubieństwa komiksowe: Maus, Eden, Lwy z Bagdadu, wszystko Maxa Anderssona i wiele innych rzeczy, ale o tym może kiedy indziej.
 
afroo16
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 28, 2009 7:39 pm

Przedstawmy się

czw gru 03, 2009 7:46 pm

cześć ;)
jestem Ola, mieszkam we Wrocławiu ;)
ohhh, co tu duzo mówić, uwielbiam komiksy! mogłabym je czytać całymi godzinami! :razz:
jaka szkoda, że w szkole nie ma jakiegoś na liście lektur, co? to w końcu opowieść graficzna..
pozdrawiam ;))
 
Awatar użytkownika
R'Q
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 04, 2010 3:49 pm

Przedstawmy się

czw sty 20, 2011 11:47 pm

Witam wszystkich komiksowiczów, widzę, że ten wątek trochę mało żywy jest. :P
 
Awatar użytkownika
Dogpool
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 05, 2011 6:47 pm

Przedstawmy się

sob mar 05, 2011 9:01 pm

Witam, jestem z Wrocławia, w wieku raczej niezaawansowanym, bywam upierdliwy

komiksem interesuję się od stosunkowo niedawna, zaczynałem od Ghost Ridera, później był Spawn,
teraz regularnie czytam Deadpoola i zabieram się za mutantów.
Ubóstwiam klasycze kreskówki a la Tim Avery.
Regularnie prześladuje mnie koszmar o ścigającym mnie cytrynowym misiu żelku.


I to w zasadzie tyle o mnie. :stupid:
 
poppyman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 22, 2011 10:58 pm

Re: Przedstawmy się

pt kwie 08, 2011 7:44 pm

Witam,

Nazywam się Michał (poppyman), jak widać od niedawna na forum :) Komiksami interesuje się od dawna. początki sięgają wczesnych lat 90-tych czyli Thorgala wydawanego przez Orbitę, Aria, oczywiście Tytus z biblioteki szkolnej :) ale tak na serio zacząłem kupować komiksy jakieś 5 lat temu jak już mogłem sobie pozwolić sobie na to żeby jakaś cześć wypłaty poświęcać swojej pasji. Początkową pasję fantasy porzuciłem na rzecz science-fiction, i takie komiksy czytam i szukam, pyzatym ostatnio odkrywam mangę.

Pozdrawiam wszytskich
 
Rigante
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 06, 2011 6:34 pm

Re: Przedstawmy się

ndz paź 09, 2011 11:02 pm

Witam,

jestem Rigante. Trochę piszę. I to tyle o mnie;) Jestem tu, żeby się czegoś nauczyć i poszerzyć wiedzę o komiksach.

Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony ndz paź 09, 2011 11:11 pm przez Rigante, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
adelajda80
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 07, 2014 2:06 pm

Przedstawmy się

wt paź 07, 2014 5:33 pm

Witam wszystkich. Jestem Adela. Interesuję się rpg, komiksem i fantasy. Pozdrawiam wszystkich forymowiczów.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości