Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 
Awatar użytkownika
wedziu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 26, 2005 3:15 pm

pt sty 28, 2005 12:15 pm

OK skoro tu (na tym forumie) takie miłe zwyczaje panują to:
IMIĘ: Piotrek
NAZWISKO: śliczniutkie
WIEK: dwudziestypierwszy (chciałoby się-24 lat stary)
MIASTO ZAMIESZKANIA: Kraków
PIERWSZY KOMIKS: chyba kajko i kokosz (skarby mirmiła) lub tytus księga VIII z "podłużnego" wydania
PIERWSZY KOMIKS KTÓRY ZROBIŁ NA MNIE WRAŻENIE: Szyninkiel (oczywiście black&white) i te, no....z Verotiki Danziga
ULUBIONY KOMIKS: od cholery
ZNAKI SZCZEGULNE: dyslektyk i się tego nie wstydzę
CZEGO OCZEKUJĘ PO PRZYŁĄCZENIU SIĘ DO FORUM: .....nooo...bo ja o komiksach chciałem coś..... :oops: i tego.....i poglądy wymieniać czasem.....z ludźmi co to wiedzą, że komiks...to ambitny jest.....i....no tego....

Nigdy nie byłem w Ciechocinku..... :?
 
Awatar użytkownika
todd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 822
Rejestracja: sob lis 22, 2003 7:15 pm

pt sty 28, 2005 3:45 pm

wedziu pisze:
Nigdy nie byłem w Ciechocinku..... :?

Nie masz czego żałować 8)
 
Awatar użytkownika
Cyklonus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 6:42 pm

pt sty 28, 2005 4:16 pm

Jako turysta masz czego żałować. Fajne to miasto, bo jest tam spokojnie i nie ma dużego ruchu, z wyjątkiem turystów oraz kuracjuszy.
 
Awatar użytkownika
Quincey_Morris
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 82
Rejestracja: pt lis 07, 2003 9:47 pm

sob sty 29, 2005 6:16 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie

IMIĘ: Grzesiek
WIEK: 16 wiosenek już widziałem..
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Mega wieś 1 Komorów
ZAINTERESOWANIA: KOMIKSY, LITERATURA, FILM, GRY KOMPUTEROWE ,odrobinę sztuka i historia
ULUBIONE ZAJĘCIE: CZYTANIE!!!! DAJCIE MI COŚ DO CZYTANIA!! GDZIE SĄ JAKIEŚ LITERY? NIE!! UMIERAM..
PIERWSZY KOMIKS: chyba Mickey Mouse..
PIERWSZY KOMIKS KTÓRY ZROBIŁ NA MNIE WRAŻENIE: Thorgal: Wyspa wśród lodów, do dziś nie mogę zapomnieć widoku tych wszystkich ciał w kapsułach..
ULUBIONY KOMIKS: Liga niezwykłych dżentelmenów tomy 1-2
ZNAKI SZCZEGÓLNE: gdy wychodzę wszelkie stworzenie małe i duże ucieka na mój widok:)
 
cybi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 29, 2005 8:32 pm

sob sty 29, 2005 9:36 pm

Witam wszystkich formulowiczow :)Sem tu nowy wiec pragnalbym sie z wszystkimi przywitac naimie mi Przemek i bardzo lubie komiksy,to tez postanowilem dzialac tu na forum.Mysle ze bedzie nam sie milo wspolpracowalo :)Tak wiec jeszcze raz wszyskim mowie czesc
_________________
 
Awatar użytkownika
MaciejP
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 7:51 am

pn sty 31, 2005 4:00 pm

todd pisze:
wedziu pisze:
Nigdy nie byłem w Ciechocinku..... :?

Nie masz czego żałować 8)


byłem... w sanatorium
tam gdzie dom zdrojowy :roll:
 
Awatar użytkownika
todd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 822
Rejestracja: sob lis 22, 2003 7:15 pm

pn sty 31, 2005 4:34 pm

Jakie wrażenia ?
 
Awatar użytkownika
MaciejP
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 7:51 am

pn sty 31, 2005 4:41 pm

no, ostatnio byłem z osiem lat temu
(czas leci!!!)
było fajnie :roll:
jak na koloniach 8)
 
Gość

śr lut 02, 2005 5:05 pm

imię: Tomek
lat : 15
skąd : Kazimierz
ulubiony komiks: Batman
ulubiony album: Batman vs Predator
muzyka: techno, rap, hip-hop
 
Awatar użytkownika
DrugiejSzansy
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 521
Rejestracja: czw gru 23, 2004 9:43 am

pt lut 04, 2005 9:10 am

to moze byc offtop, ale drazni mine to bardzo, wiec nie moge sie powsytrzymac. dla tych co mnie chca słuchac :
NIE istnieje hiphop jako gatunek muzyczny. jako taki.
wyjasniam :
KRS-One, cytat - <rap is somethin` you do, but HipHop (z duzej litery) is somethin youlive>

hiphop funkcjonuje jako okreslenie kultury pewnej. mozna reprezentowac hiphop, zajmować pewną gałązią tego drzewa, ale nie mozna go słucha sie hiphopu. mozna słuchac muzyki hiphopowej?tylko jak to muzyka jest. okreslenie wysoce nieprecyzyjnie.
jak mozna słuchac jazdy na desce? bez sensu.

hiphop nie równa sie rap. nigdy.
i nie jest to gatunek muzyki.
 
Awatar użytkownika
lone_wolf_in_run
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 354
Rejestracja: sob paź 04, 2003 11:01 am

pt lut 04, 2005 11:50 am

DrugiejSzansy pisze:
to moze byc offtop, ale drazni mine to bardzo, wiec nie moge sie powsytrzymac. dla tych co mnie chca słuchac :
NIE istnieje hiphop jako gatunek muzyczny. jako taki.
wyjasniam :
KRS-One, cytat - <rap is somethin` you do, but HipHop (z duzej litery) is somethin youlive>

hiphop funkcjonuje jako okreslenie kultury pewnej. mozna reprezentowac hiphop, zajmować pewną gałązią tego drzewa, ale nie mozna go słucha sie hiphopu. mozna słuchac muzyki hiphopowej?tylko jak to muzyka jest. okreslenie wysoce nieprecyzyjnie.
jak mozna słuchac jazdy na desce? bez sensu.

hiphop nie równa sie rap. nigdy.
i nie jest to gatunek muzyki.

Cytat - Masta Ace: "Ain't nothin' like hip hop music
That's why we choose it and the world just can't refuse it"...
Druga Szanso - to czy hip-hop jest odpowiednia nazwą dla tego gatunkui to spór czysto akademicki, jesli jestes taki trueschoolowy że masz ochotę się w to zagłębiać to fajnie...
BTW jazda na desce a hip-hop to też dwie różne rzeczy, bo jesli tak Cię to interesuje to teoretycznie hip-hop to 5 elementów - rapowanie, dj-owanie, grafitti, brakedance i filozofia (hehe)...
 
Awatar użytkownika
DrugiejSzansy
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 521
Rejestracja: czw gru 23, 2004 9:43 am

pt lut 04, 2005 12:16 pm

ad. jazdy na desce -
hmm. zlaezy jak na to spojrzec. dla mnie si. ewolucja od skate&destroy po Kareema Campbella. zalezy jak na to spojrzec.
a np. taki dj`ing - to czym turntablism i baet-juggling jest hiphopem czy nie?

ad.hiphopu.
cytat z masta ace`a, spoko - <hiphop music> czyli muzyka hiphopowa a nie sam hiphop. według mnie to zasadnicza róznica.
generaleni denerwuje mnie zestawieni rapu i hiphopu, jakoby byłyby to dwa rózne gat. muzyczne. a tu sprawa jest skomplikowna.

nie śmiece, jak cos to zapraszam na priva.
 
Awatar użytkownika
Bri
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 131
Rejestracja: czw sty 13, 2005 10:41 am

sob lut 05, 2005 9:28 pm

Miron, student, lat 20, Warszawa

Lubię komiksy, filmy animowane, fantastykę, gry komputerowe i inne.

Ulubione seriale: Gwiezdne Wrota SG-1, M.A.S.H., filmy: Dogma, Święci z Bostonu, Kill Bill.
Ulubione komiksy: Nausicaa z Doliny Wiatrów, Ah! My goddess, Usagi Yojimbo.
Ulubione filmy/seriale animowane: Księżniczka Mononoke, Ghost in the Shell, Cowboy Bebop, FL CL.

Uwielbiam koty, wilki, gryfy i smoki.
 
Awatar użytkownika
Annemon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 05, 2005 4:39 pm

czw lut 24, 2005 10:18 am

Imię i nazwisko zachowam jak zawsze dla siebie:) W internecie funkcjonuję zawsze jako Annemon.Mam lat 16. Mieszkam od dwóch lat w domku jednorodzinnym pod Toruniem ale tak naprawdę to jestem z Grudziądza.
Moje hobby to rysunek, m&a, opracowywanie szablonów w htmlu(wciąż się uczę) i psy rasowe (jestem właścicielką czarnego labradora).
Znaki szczególne: zamiłowanie do kreskówek, nie tylko japońskich(chociaż przede wszystkim). Moja ulubiona bajeczka "nie- japońska" to Szalony Jack Pirat :P . Na drugim miejscu stawiam Szadoki i Wielki Nic.
Z komiksów, które nie są mangami najbardziej lubię chyba Asterixa.
 
Awatar użytkownika
skandal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 03, 2005 3:58 pm

czw mar 03, 2005 4:12 pm

Witam :)

Jako nowa przybłęda też się przedstawię:

Imię: Andrzej
xywka: jak na avatarem ;)
wiek: 19
miejsce zamieszkania: Bełchatów
zainteresowania: informatyka, sport i rekonwalescencja ;), komiks, rysunek, literatura, muzyka (rock, szczególnie ten brudny), jazda samochodem, kreskówki i piwo
pierwszy komiks: hmm... Batman w 1991 roku
ulubiony bohater: Szopa hie hie :), z tych super to może Batman
ulubiony złoczyńca: Joker (z literatury to chyba pan Tadeusz :))

Nooo... to chyba tyle.

Pozdrawiam :)
 
Minos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 08, 2004 11:00 pm

wt maja 03, 2005 12:29 pm

Od czasu pojawienia się na tym świecie mam na imę Patryk.
Mieszkam blisko Kwidzyna(hi Cyklonus!) w największym zadupiu na warmii, czyli Prabutach( kobiety tu mamy napiękniejsze):D
Komiksami interesuje się od końca lat 80 XX wieku.
W sumię jestem raczej zwolennikiem "trykociarzy"(chociarz Vendettą i Sandmanem nie pogardzam).
:D
 
Awatar użytkownika
da_Tosiek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 233
Rejestracja: pt gru 31, 2004 8:37 pm

sob lip 30, 2005 8:21 pm

Nazywam się Jasiek.

-Nick powstał na wskutek imienia pewnej pluszowej przytulanki Bajki z Atomówek (no cóż) czyli Ośka. Ktoś po prostu podrzucił mi "Osiek"... Heh. potem doszło "T'' i powstał Tosiek. Do tego jeszcze "da" co oznacza the i jest cool.

Mieszkam w Wawie. Komiksem zacząłem sie interesować 2-3 lata temu. Kiedy to wszedłem do sklepu komiksowego w Anglii i poczułem ten dreszczyk emocji... Ahh... Zacząłem od Spidey'a. Potem trochę Tm-Semic... A na koniec Batman. Heh

Pozdr all
 
Awatar użytkownika
MBMaster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 421
Rejestracja: wt paź 18, 2005 3:46 pm

śr paź 19, 2005 11:33 pm

Witam. Jestem Masta. Po prostu Masta... Komiksy czytam odkąd pamiętam, czyli od bardzo dawna. Więcej informacji nie podam bo i kogo to obchodzi?
 
Awatar użytkownika
Szelek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 2:26 pm

ndz paź 23, 2005 1:36 pm

Podobnie jak kolega da_Tosiek mam na imię Janek, jak łatwo sie domyślić interesuje się....komiksami :wink:. Świadomie (czyt. nie dlatego bo fajna okładka) zacząłem je zbierać jakieś 5-6 lat temu kiedy to pod halą Banacha na jednym ze stoisk z gazetami natknąłem się na spory karton z komiksami, każdy po 2 złote (wtedy też wydałem około 60 zł :D ). Noi tak to mniej więcej wygląda...
 
Awatar użytkownika
psylardo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 25, 2005 12:54 pm

wt paź 25, 2005 1:19 pm

Jestem psylardo. Pojawiłem się jako część desantu z zawalonego grobowca z dwoma literkami na wyblakłym Żółtym monumencie. Gościem będę raczej rzadkim, ale w interesujących mnie sprawach możecie liczyć na moją aktywność i werwę:), o ile czas na to pozwoli.
 
Awatar użytkownika
MBMaster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 421
Rejestracja: wt paź 18, 2005 3:46 pm

śr paź 26, 2005 1:28 am

Hejka, psylardo - fajnie znów zobaczyć twój av, choć w nieco zmienionej formie. No i niezłą dykteryjkę strzeliłeś hehe.

Tutaj się przedstawiamy. Takie texty to na pw - załatwiamy.
pozdrawiam
graves


Oczywiście...
Ostatnio zmieniony pt paź 28, 2005 11:37 pm przez MBMaster, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Kingpin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: czw paź 20, 2005 9:06 pm

pt paź 28, 2005 11:25 pm

Trochę późno się przedstawiam, już kilka postów popełniłem. Ale wypada.
Paweł, 25, komiksy od 19-20 lat. Lubię rzeczy w stylu Losers, różne dziwne klimaty, nie gardzę trykotami, uwielbiam DD, zwłaszcza run Bendisa i Maleev'a... zresztą dużo by tu pisać, reszta wyjdzie w praniu.
 
Awatar użytkownika
Henio100
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 9:51 am

ndz paź 30, 2005 3:50 pm

Ja nazywam się Marcin, mieszkam w Legionowie koło Wawy. Komiksami interesuje się od ok. roku i na chwilę obecna posiadam ich koło 70. Często zmieniam typy ulubionych komiksów, a na chwilę obecną lubie kaznodzieje i sin city.
POZDRO
 
Awatar użytkownika
page29
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 14, 2006 3:09 pm

wt lut 14, 2006 3:17 pm

Dzien Dobry.
Łukasz, 22 lata, nie karany.
komiksy w zasadzie od dziecka z mala przerwa pod koniec lat 90tych.
obecnie wiecej z zagranicy sprowadzam, niz kupuje na naszym rynku. Ulubione z USA serie to Savage Dragon i Incredible Hulk, w PL ciesze sie na mysl o kolejnych tomach Kazno, Zbira i Zywych Trupow.. no i tego.. WilQ'a oczywiscie :]
wiecej wyjdzie w trakcie. Pozdrawiam!
 
Awatar użytkownika
Possessed
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 13, 2006 9:17 pm

wt lut 14, 2006 9:42 pm

No to i ja się przedstawię bo zamierzam się do dyskusyji różnych włączać :razz:
Jestem Helena i mam 18 lat... Mieszkam w Krakowie.
Komiksy wszelakie pochłaniam odkąd nauczyłam się czytać, co zawdzięczam starszemu bratu - kolekcjonerowi.
Ostatnio z braku czasu trochę zarosłam z nowościami i nie bardzo wiem co się na rynku dzieje, ale staram się to nadrobić :)
 
global
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt sie 15, 2003 2:33 am

śr lut 15, 2006 12:06 am

Witam

Jacek, lat 23.
Komiksami interesowalem sie zanim jeszcze nauczylem sie czytac (zajmowalem sie glownie ich niszczeniem :) ).
Czytuje to co wyda Vertigo a takze komiksy Millera, Bendisa (Powers) i Smitha.
 
Awatar użytkownika
SaintBase
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 09, 2006 9:04 am

śr lut 15, 2006 8:04 am

Witam serdecznie! :D

Słuszna koncepcja, żeby się przedstawić... no więc... tego... jestem fanem komiksu starej daty :wink: w tym roku stuknie mi 30-CHA!!!

Tak więc jak zapewne się domyślacie, gdy inni chłopcy grali na podwórku w piłkę, ja zaszywałem się w kąciku i dorastałem w otoczeniu Tytusa, Romka i A`tomka, Kajka i Kokosza, Thorgala, kpt. Żbika, itd. itp. Dlatego dzisiaj mam problemy emocjonalne i kłopoty z nawiązywaniem znajomości z ludźmi :wink:

A tak serio, to uważam, że nie potrafiłbym żyć bez obcowania ze sztuką komiksową!!! Nie odkrywam Ameryki, ale istnieje jakaś cudownie nie określona magia w tych wszystkich obrazkach!!! :lol:

Pozdrawiam wszystkich!!! :)
 
Awatar użytkownika
Kingpin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: czw paź 20, 2005 9:06 pm

śr lut 15, 2006 9:29 am

Widać, że przeszczep na Poltera od razu zaowocował nowymi Forumowiczami. To cieszy... Mam nadzieję, że pozwoli to na odbudowę świetności forum :)
 
Awatar użytkownika
SaintBase
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 09, 2006 9:04 am

śr lut 15, 2006 9:42 am

Zapomniałem dodać, że z literek mojej ksywki, można ułożyć moje imię!!! :D Kto zgadnie jakie!!!??? :wink:

P.S. Tylko proszę bez wulgaryzmów!!! :wink:

P.S. II Kogo to właściwie obchodzi?!
 
Awatar użytkownika
Kingpin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 394
Rejestracja: czw paź 20, 2005 9:06 pm

śr lut 15, 2006 10:12 am

SaintBase pisze:
Zapomniałem dodać, że z literek mojej ksywki, można ułożyć moje imię!!! :D Kto zgadnie jakie!!!??? :wink:

Sebastian
poproszę o trudniejsze zagadki :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości