Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

Przeniesienie działu tłumaczenia

czw gru 13, 2007 7:19 pm

Mam wrażenie, że coś mi umknęło.
Dlaczego właściwie dział został przeniesiony?
Jego lokalizacja na poważnym i popularnym forum tematycznym wydawała mi się idealna, aż tu nagle...

Czyżby polityka?
 
Kastor Krieg

pt gru 14, 2007 1:25 am

Polityka, wygoda, różne takie. Mamy też subforum ukryte, analogiczne do niniejszego, także na Oneirosie. Proszę Was wszystkich o zarejestrowanie się tamże, nadam Wam odpowiednie przywileje.
 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

pt gru 14, 2007 12:00 pm

Nie od tego jestem, żeby się wykłócać, czy coś, ale jeżeli nikt nas stąd nie wyganiał (albo wyganiał?) to na własną prośbę wypadamy spod egidy forum dużego, popularnego i o ugruntowanej, poniekąd w środowisku pozycji i trafiamy na świeże, 50-ciu użytkowników.

Dla mnie przynajmniej jest to zaskoczeniem i nie po raz pierwszy mam wrażenie, że o ile jestem uczuciowo związany z Polterem, to tak naprawdę g—, znaczy niewiele wiem o jego co bardziej ukrytych trybach.

Nie pozostaje mi wprawdzie nic innego, jak przenieść się z tematami, ale... boję się, że skończy się era dyskusji, choćby i zakrawających na flejmy, ale wnoszących coś do przekładu. Miejmy nadzieję, że się tak nie stanie.

Nie mogłem tego tak zostawić, nie wyrażając swojej umiarkowanej dezaprobaty.
 
Kastor Krieg

pt gru 14, 2007 12:33 pm

Mi również konieczność przeniesienia się nie podoba, jednak jest to konieczność nonetheless (dziękuję przy tym za szczerość).

W obecnej postaci, w której nie jesteśmy jedynymi moderatorami podforum na którym pracujemy, a przydzielony nam moderator jest stronniczy, kieruje się w moderacji swą osobistą niechęcią do mojej osoby i wycina takie numery jak wczoraj, gdy usunięto połowę mojego posta bez powiadomienia mnie ani adnotacji moderatorskiej, nie mogę ryzykować że nagle np. zniknie nam połowa jakiejś dyskusji albo i całe forum, tylko dlatego że ktoś będzie miał taki kaprys. To są zbyt ważne dla zespołu sprawy, by zostawiać je w rękach osób trzecich.

Poza tym, przy taki niskim etosie moderacji u niektórych osób, nie mogę być pewien poufności danych którymi się tu wymieniamy - powinniśmy na zamkniętym subforum takim jak to móc wymieniać się bez wahania np. długimi excerptami z podręczników i przekładu, tutaj jednak nie jestem już w stanie zaufać w pełni że nikt nam nie będzie lurkował wynosił informacji.

Nie mogę pracować nad treściami poufnymi w warunkach których nie jestem w stanie kontrolować. W razie upublicznienia takich danych byłoby zapewne na mnie, a na takie ryzyko nie jestem w stanie sobie pozwolić.

Macie chyba wszyscy konta na forum.oneiros.pl - nadałem Wam odpowiednie priorytety, proszę Was więc o przeniesienie się. I spokojnie, ci, którym zależy, podążą za nami. Oneiros jako oficjalna strona Świata Mroku zbuduje własną społeczność i będzie nie gorzej niż na Polterze.
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

pt gru 14, 2007 9:15 pm

Kastor Krieg pisze:
nikt nam nie będzie lurkował

<lurkuje> :D
 
Kastor Krieg

pt gru 14, 2007 9:30 pm

My point exactly. Problem w tym, że Chavezowi jeszcze mogę zaufać, ale paru innym osobom niestety nie. Tak czy inaczej, znikamy stąd. Dzięki za administrację i pomoc Chav.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość