Zrodzony z fantastyki

 
wodzuplazow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 30, 2021 12:21 pm

PRZYGODY NIIEOLNIKA

pt lip 30, 2021 12:29 pm

Cześć,

Mam prośbę o pomoc, moi gracze w wyniku złych decyzji trafili do niewoli na galerze piratów / handlarzy niewolników - samo jeszcze nie wiedzą i ja tego też nie określiłem.
Jest to dobry moment dla niewielkiego Time Skipu i mam pomysł jak mogą się uwolnić i kontynuować przygodę.

Potrzebuję jednak pomysłu co może przytrafić się przez te kilka tygodni, nim trafi się ta okazja do ucieczki.

System jest autorski i mechanika nie jest ważna. W drużynie mamy dwóch wojowników i jednego początkującego maga - z zaklęciami suportowymi i astralnymi.

Macie jakieś pomysły? Z góry dzięki
 
Aesthevizzt

Re: PRZYGODY NIIEOLNIKA

czw sie 05, 2021 8:06 am

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 3:07 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
wodzuplazow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 30, 2021 12:21 pm

Re: PRZYGODY NIIEOLNIKA

pn sie 09, 2021 2:54 pm

Dzięki, ale to właśnie jest ten pomysł jak mogą się uwolnić :)

A potrzebuję czegoś co da możliwość do zdobycia informacji / zawarcia sojuszu / może zdobycia sympatii strażnika, ale nie da możliwości uwolnienia.

Chciałbym przeprowadzić chociaż jedną sesję zanim pojawi się ta sposobność. Owszem, jak jakimś cudem się uwolnią, to dobrze dla nich.

To może być kilka małych eventów.

Wymyśliłem np. to, że dowiedzą się, że inna grupa chce wywołać bunt.
- Jeśli im pomogą, to może się uwolnią,
- jeśli nic nie zrobią, to tamci zginą.
- jeśli ich powstrzymają to może zdobędą sojuszników,
- może poinformują strażników - zdobędą sympatię strażników.

Jakiś pomysł na zdobycie przewagi w walce. potajemne przygotowana, prowizoryczna broń, jakieś zapasy, albo zatrucie drużyny.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość