Zrodzony z fantastyki

 
fester100
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 05, 2010 9:20 pm

Pytań kilka odnośnie merfolków :-)

śr kwie 27, 2011 5:47 pm

Witam. Mam do zadania parę pytanek i z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :) . Mianowicie:
1. Czy do zagrania Force of Will do wymaganego exile'a niebieskiej karty mogę użyć Islanda jako tej niebieskiej karty?
2. Czy krita, która weszła na pole walki przy użyciu aether vial może w tej samej turze atakować?
3. Czy zasady odnośnie aether vial są obecnie takie same jak na karcie tzn czy muszę co turę kłaść tego countera czy też tak jak to napis na karcie głosi mogę to ewentualnie zrobić ale obowiązku nie mam?
4. Czy coralhelm commander wchodzi do gry jako krita na levelu 0 czy 1? I oczywiście mogę (jeżeli mnie na to stać oczywiście) zlevelować go od razu do 4 poziomu tzn czy nie ma żadnych ograniczeń jak "tylko jeden level na turę"?
5. Czy to wystawieniu mishra's factory albo mutavault mogę je jeszcze w tej samej turze zamienić w krity i nimi atakować?

Uff to już wszystkie pytania i jak napisałem bardzo dziękuję za ewentualne odpowiedzi :)
 
Awatar użytkownika
Ajki
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1023
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:16 am

Pytań kilka odnośnie merfolków :-)

śr kwie 27, 2011 6:13 pm

1. Nie. Karty lądów nie mają koloru.

2. Sposób znalezienia się na polu walki nie ma znaczenia. Nie ma haste - nie może atakować w turze, w której trafił na pole walki/zmieniał kontrolera.

3. Możesz, nie musisz.

4. Wchodzi jako stwór bez znaczników Level (to nie to samo co Level 0 - czegoś takiego nie ma). Zdolności możesz użyć tyle razy, ile razy możesz zapłacić koszt.

5. zmienić - tak. jednak po zmianie, nie będziesz mógł ani atakować, ani użyć zdolności z "tap" w koszcie - no chyba, że masz jak dać im "haste"
Ostatnio zmieniony śr kwie 27, 2011 6:15 pm przez Ajki, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości