Zrodzony z fantastyki

 
onspl
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: śr maja 21, 2008 1:50 pm

Re: Pytania o Ceny

śr lis 04, 2009 7:57 am

Witam

Earthcrafta zakupiłem komplet po 30 zł..jak myślicie zrobili mnie w balona czy wsio OK??
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

czw lis 05, 2009 12:03 am

IMO to bardzo dobra cena, idziesz z tym na turniej? ;]

BTW Powiedzcie mi skad wy bierzecie te ceny? Staralem sie sprawdzic podane tu kwoty na kilku stronach i za nic w swiecie sie nie zgadzaja ;p
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 12:05 am przez WilliamWolfes, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

czw lis 05, 2009 12:14 am

WilliamWolfes pisze:
Powiedzcie mi skad wy bierzecie te ceny? Staralem sie sprawdzic podane tu kwoty na kilku stronach i za nic w swiecie sie nie zgadzaja ;p


To co masz w necie podane to często ceny z kosmosu. Zazwyczaj to co można znaleźć na allegro w Kup Teraz jest maksymalnąmozliwą ceną jaką można zapłacić za daną kartę. Rzadko się trafiają takie ceny jak powinny, a średnia to ok 30-50% więcej niż ich normalna rynkowa wartość. Oczywiście - jak nie ma nikt to się nie narzeka i buli, ale bez przesady, nie licząc Topów z Legacy, wiekszośc kart da się znaleźć w Polsce po normalnych cenach.
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

czw lis 05, 2009 2:01 am

Mnie interesuje tylko i wylacznie standrad, w przyszlosci mozliwe, ze extended. Ceny w Polsce bardzo mnie interesuja i z tego co widze wiele kart jest poprostu nie docenianych, lub raczej nie granych.

Juz poslalem swoj topic z WANT wiec zapraszam do lektury moich zachcianek :P

Wracajac do mojego pytania wyzej - czy macie jakies konkretne zrodlo cen, jak jakas strona internetowa? Szukam w googlach i nic sensownego nie znalazlem :S


Pozdrowka
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pytania o Ceny

czw lis 05, 2009 5:33 pm

Pograsz trochę, pohandlujesz, to będziesz umiał wycenić kartę na oko ;) Zobaczysz ile kosztują karty w klaserkach, porównuj sobie na stronach internetowych (http://www.magictraders.pl, http://www.gamestation.pl, http://www.flamberg.com.pl) pamiętając też, że ważna jest liczba sztuk dostępnych, popatrz na allegro i w have/wantach na Polterze.
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

czw lis 05, 2009 11:12 pm

Dla mnie np. dual lady, itp. sa bezcenne ;]

Zobaczylem te stronki co mi podales i widze, ze ceny czesto si roznia, w niektorych miejscach karty, ktore powinny byc drogie - bo sa dobre i ludzie ich uzywaja, sa naprawde tanie... ale bardzo mi pomogly te stronki za co bardzo Ci dziekuje! :)

Gralem w zeszly piatek na FNM constructed i mam zamiar co tydzien tam chodzic - zobaczymy co z tego wyjdzie, narazie mam trzy slabe decki, zielony, bialy i czarny, kazdy potrafie wygrac jak mi karty ida :P inaczej, szyba rzez.

Pozdrowka
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

Pytania o Ceny

ndz lis 08, 2009 11:37 am

Jak u nas stoi dostępność następujących kart, tym bardziej FOIL:
Natural affinity 9th edition
River of Tears
Yosei, the Morning Star
Orzhov Guildmage
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

wt lis 10, 2009 11:49 pm

Kilka postów wyżej podano strony, na których można znaleźć wszystko co do cen i dostępności.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 12:11 am

Widzę tylko angielską stronę, a co mi po niej jak pytam się o dostępność w Polsce :D
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 1:37 am

Wszystko łatwo dostepne

p4v pisze:
Natural affinity 9th edition - 5zł
River of Tears 15-17zł (potrafi grać w faerie)
Yosei, the Morning Star (15-20zł - raczej ciężkie do zdobycia, bo na zachodzie kosztują 2x tyle co u nas)
Orzhov Guildmage 2zł (wysoka cena jak na crap)
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 8:51 am

p4v pisze:
Widzę tylko angielską stronę, a co mi po niej jak pytam się o dostępność w Polsce :D

Thoctar pisze:

Uch. Czytajcie :]
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 1:42 pm

Come on Zeph. Znam te strony, w żaden sposób nie mogą one wyznaczać dostępności kart w Polsce, szczególnie flamberg, gdzie wszystko jest z standardu i tylko kilkadziesiąt starszych kart znajduje się w ofercie. Czekałem na opinię Speca, bo jak nick wskazuje zna się na wszystkim, siedzi głęboko w magicu i orientuje się w możliwościach zakupu. Dzięki Spec :razz:
 
Awatar użytkownika
Gizmoo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1195
Rejestracja: sob mar 07, 2009 1:26 am

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 2:27 pm

p4v pisze:
Czekałem na opinię Speca, bo jak nick wskazuje zna się na wszystkim,


:D

Heh, nie ma to jak dobry nick, Łukaszu! :wink:

A teraz drobna korekta - River of Tears nie jest jakimś szczególnym dualem. Jego cena oscyluje w granicach 8-12złotych. Cyryl ma w swoim klaserze po 12 - a on tanio kart nie liczy. Z jakiś tydzień temu ktoś chciał opchnąć w Faberach za dyszkę i jakoś nie było chętnych...
 
siano
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: sob sty 29, 2005 6:26 pm

Re: Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 3:30 pm

Natural affinity 9th edition - 5zł ( 3zł mam 10 sztuk )
River of Tears 15-17zł (potrafi grać w faerie) ( 8zł mam 10 sztuk )
Yosei, the Morning Star (15-20zł - raczej ciężkie do zdobycia, bo na zachodzie kosztują 2x tyle co u nas) 8zł ( teraz brak na stanie )
Orzhov Guildmage 2zł (wysoka cena jak na crap) 1,50zł ( mam kilka sztuk )


Coś mi się wydaje, że osoby wypowiadające sie w tym watku nie maja dużego pojecia o cenach kart.
 
Kicker
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 11, 2009 3:26 pm

Re: Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 3:36 pm

Witam wszystkich. Mam zamiar sprzedać swoją kolekcję, lecz nie siedzę w tym od bardzo dawna i nie orientuję się w cenach. Prosiłbym o pomoc w wycenie mojego małego zbioru. Niżej podaje przykładowe pozycje, które dobrze zapamiętałem z "moich czasów kolekcjonowania".

Kokusho, the Evening Star
Elvish Champion (foil)
Glissa Sunseeker
Isao, Enlightened Bushi
Brothers Yamazaki (para)
Dragon Mage
Rorix Bladewing
Worldgorger Dragon
Furnace Dragon
Form of the Dragon
Dragonstorm
Dragon Tyrant
Kumano, Master Yamabushi
Ryusei, the Falling Star (foil)
Jareth, Leonine Titan (2x)
Desolation Angel
Isamaru, Hound of Konda
Day of Destiny
Hunted Lammasu
Kusari-Gama
Maga, Traitor to Mortals
Sensei Golden-Tail
Opal-Eye, Konda's Yojimbo
Takeno, Samurai General
Kilnmouth Dragon
Zo-Zu the Panisher
Hand of Honor (x4)
Devoted Retainer (x4)
Shinka, the Bloodsoaked Keep

i wiele, wiele, wiele więcej. Nie wiem które z tych kart mogą być obecnie coś warte. Wszystkie są w świetnym stanie. Posiadam również trochę foliowanych landów. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2009 3:38 pm przez Kicker, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 4:20 pm

Gizmoo pisze:
A teraz drobna korekta - River of Tears nie jest jakimś szczególnym dualem. Jego cena oscyluje w granicach 8-12złotych. Cyryl ma w swoim klaserze po 12 - a on tanio kart nie liczy. Z jakiś tydzień temu ktoś chciał opchnąć w Faberach za dyszkę i jakoś nie było chętnych...


Podawałem ceny za Foile :) Tak, 10-12zł za zwykłą wersję to dobra cena.

Kicker pisze:
Kokusho, the Evening Star 15-20zł
Elvish Champion (foil) zalezy która edycja (WB czy BB), ale od 12-18zł
Glissa Sunseeker 3zł
Isao, Enlightened Bushi 2zł
Brothers Yamazaki (para) 5zł za komplet
Dragon Mage 5-8zł można sprzedać kolekcjonerom, każdy inny nie weźmie za więcej niż 4zł
Rorix Bladewing jak wyzej
Worldgorger Dragon jak wyżej
Furnace Dragon jak wyżej
Form of the Dragon czasem grywa w fanowskim już Dragonstormie - 8zł
Dragonstorm, jak wyżej
Dragon Tyrant 5zł
Kumano, Master Yamabushi 3zł
Ryusei, the Falling Star (foil) Smokilegendy są lubiane przez amerykanów - 25zł
Jareth, Leonine Titan (2x) 5zł za oba
Desolation Angel 8zł
Isamaru, Hound of Konda 12zł
Day of Destiny 2zł
Hunted Lammasu 2zł
Kusari-Gama jw.
Maga, Traitor to Mortals jw
Sensei Golden-Tail jw
Opal-Eye, Konda's Yojimbo jw
Takeno, Samurai General jw
Kilnmouth Dragon 7zł
Zo-Zu the Panisher 2zł
Hand of Honor (x4) komplet za 12zł
Devoted Retainer (x4) 4zł za komplet
Shinka, the Bloodsoaked Keep 5zł
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 8:01 pm

siano pisze:
Coś mi się wydaje, że osoby wypowiadające sie w tym watku nie maja dużego pojecia o cenach kart.


Powiem Ci, że każdy zna ceny mniej więcej w rejonie gdzie gra/mieszka. Tu gdzie ja mieszkam/gram rynek kształtuje się w całkowicie inny sposób. Tutaj faktycznie "strona internetowa" i popyt nadaje kierunek podaży. Sprawdź sobie ceny w Warszawie i porównaj je z Katowicami, albo nawet innym krajem, jak np. USA. Karty, które w Polsce są nie za bardzo grane, bo są po prostu drogie, albo szybko spadają na cenie, albo ludzi wybierają tańsze odpowiedniki. Zauważyłem, że od wielu lat ceny kształtowane są przez "przydatność" karty w grze, a spora ilość genialnych uncommonów osiąga ceny rarów co jest śmieszne, ale takie są realia. Więc nie wyjeżdżaj ludziom z tekstami, że nie znają cen, bo to jest pojęcie extremalne względne.

Pozdrówka

BtW- U mnie ludzie płacą po 9zł/szt. Vampire Hexmage czy Vampire Nighthawk.
Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2009 8:03 pm przez WilliamWolfes, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 9:10 pm

Cała sprawa opiera się na tym, że Specu podawał po prostu ceny kart w wersji FOIL, a Siano tego nie zauważył ;)

@WW - Ja też chcę tam mieszkać ;)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

śr lis 11, 2009 9:12 pm

siano pisze:
Coś mi się wydaje, że osoby wypowiadające sie w tym watku nie maja dużego pojecia o cenach kart.


Tak, masz rację w tym kontekście, ponieważ zapomnialem dodać że są to ceny za foile.

siano pisze:
Yosei, the Morning Star (15-20zł - raczej ciężkie do zdobycia, bo na zachodzie kosztują 2x tyle co u nas) 8zł ( teraz brak na stanie )


No tego nie zaprzeczysz, że smoki - legendy z Kamigawy są w np. stanach o wiele droższe niz u nas. 5$ na mtgfanatic za wersję zwykłą 15$ za wersję foil. Nie sądzisz że to duża przebitka i kazdy co ma ich wieksza ilość woli puścić je z zyskiem na zachód ?
 
siano
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: sob sty 29, 2005 6:26 pm

Re: Pytania o Ceny

czw lis 12, 2009 10:15 am

WilliamWolfes pisze:
siano pisze:
Coś mi się wydaje, że osoby wypowiadające sie w tym watku nie maja dużego pojecia o cenach kart.


Powiem Ci, że każdy zna ceny mniej więcej w rejonie gdzie gra/mieszka. Tu gdzie ja mieszkam/gram rynek kształtuje się w całkowicie inny sposób. Tutaj faktycznie "strona internetowa" i popyt nadaje kierunek podaży. Sprawdź sobie ceny w Warszawie i porównaj je z Katowicami, albo nawet innym krajem, jak np. USA. Karty, które w Polsce są nie za bardzo grane, bo są po prostu drogie, albo szybko spadają na cenie, albo ludzi wybierają tańsze odpowiedniki. Zauważyłem, że od wielu lat ceny kształtowane są przez "przydatność" karty w grze, a spora ilość genialnych uncommonów osiąga ceny rarów co jest śmieszne, ale takie są realia. Więc nie wyjeżdżaj ludziom z tekstami, że nie znają cen, bo to jest pojęcie extremalne względne.

Pozdrówka

BtW- U mnie ludzie płacą po 9zł/szt. Vampire Hexmage czy Vampire Nighthawk.


1. Stwierdziłem, iż osoby które pisza w dziale " pytania o ceny " nie znaja wartosci kart.
przykładów moge podawać mnóstwo.
2. Motl, Ebay, kazde GP i Pro tour w Europie, sklep internetowy, ponad 12 tysiecy wysłanych przesyłek w ciagu 8 lat także mam mniej wiecej pojecie o co biega.


KIlka przykładów podawania złych cen, wszedłem kilka stron do tyłu. Tak na 10 stone i lece po kolei :

1 . Zpunktu widzenia extended nie wiadomo jak będzie wyglądał manabase po rotacji fetchy, więc póki co nie ma jak ferować wyroku. jesli będą graly ( zwłaszcza te z niebieskim) to na cenie nie spadnie - 15-25zł z waleznośi od kolorów, jeśli grać nie będa , to ich cena będzie się kształtowac jak za dobrą erkę - 7-10zł i bedą idealnym zastępstwem dla drogiego manabase

No w sumie hmm jeśli ktoś ma jakieś fecze w cenie 15-25zł chętnie wezme all jakie macie i zapłace za przesyłke.
7-10zł ? tutaj już nie wiem co powiedzieć.

2. 2. Jeśli chodzi o Duale z edycji Revised/Unlimited, to angielskie whiteboarderowe chodzą po 80-100zł za sztukę - bez znaczenia tak naprawdę które to są - wszystkie kosztują tyle samo +/- 10%.

Jeśli ktoś ma do sprzedania duale z U chetnie wezme po 100zł all

3. Force of will ??
standardowo - 50-60zł, ale jak się dogadasz,albojesteś stalym klientem to za 45 można zdobyć.

hmm 60zł ? Chetnie wezme all jakie macie.

4. Rozmowa o Force of willu złotoramkowym który stoi 50 dolarów a normalny 35 znaczy się 140zł, a przed chwila wyceniany był na 50-60 tez nie za bardzo wiem o co chodzi ?

5. Chalice of the Void 12

Tak sobie pomyslałem, że to może ja jednak coś tu źle robie i sprawdziłem za granicą ile np: ta karta stoi.

Starcitygames.com - 9-10 dolarów
http://toys.shop.ebay.com/Trading-Card- ... 86.c0.m282 ebay 9minimum

itd itd

Widać zaangażoawnie osób lecz może wiedza jest zbyt mała dotyczaca cen. Napewno teraz ktoś napisze : Narzekanie, narzekanie, to czemu ty tym sie nie zajmiesz jak jestes taki mądry ? Prosta odpowiedź : Napisałem do moderatora niestety nie pamietam do którego, na jakich warunkach moge wyceniac, zajmowac sie całym blokiem mtg ale moje warunki były nie do sforsowania czyt: baner w dziale trade. Baner tez bym zamontował na mojej stronce ( 3600 osob zarejestrowanych co napewno by poprawiło działanie tego działu. Bo lipa tutaj na polterze jest straszna. )
No nic. Jak ktoś bedzie chciał to moge wycenic karty na gg 2621802
pzdr

Specu pisze:
siano pisze:
Coś mi się wydaje, że osoby wypowiadające sie w tym watku nie maja dużego pojecia o cenach kart.


Tak, masz rację w tym kontekście, ponieważ zapomnialem dodać że są to ceny za foile.

siano pisze:
Yosei, the Morning Star (15-20zł - raczej ciężkie do zdobycia, bo na zachodzie kosztują 2x tyle co u nas) 8zł ( teraz brak na stanie )


No tego nie zaprzeczysz, że smoki - legendy z Kamigawy są w np. stanach o wiele droższe niz u nas. 5$ na mtgfanatic za wersję zwykłą 15$ za wersję foil. Nie sądzisz że to duża przebitka i kazdy co ma ich wieksza ilość woli puścić je z zyskiem na zachód ?


To może trzeba by było przyjąć jakieś kryteria. Cena w polsce i za granca ?

Nie pisz posta pod postem w tak małym odstępie - Zeph
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2009 5:14 pm przez Zephyel, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

czw lis 12, 2009 8:47 pm

ehhh panie Siano, Panie Siano... troche czytania ze zrozumieniem.

siano pisze:
1 . Zpunktu widzenia extended nie wiadomo jak będzie wyglądał manabase po rotacji fetchy, więc póki co nie ma jak ferować wyroku. jesli będą graly ( zwłaszcza te z niebieskim) to na cenie nie spadnie - 15-25zł z waleznośi od kolorów, jeśli grać nie będa , to ich cena będzie się kształtowac jak za dobrą erkę - 7-10zł i bedą idealnym zastępstwem dla drogiego manabase

No w sumie hmm jeśli ktoś ma jakieś fecze w cenie 15-25zł chętnie wezme all jakie macie i zapłace za przesyłke.
7-10zł ? tutaj już nie wiem co powiedzieć.


jak byś przeczytał 2 posty wyżej, kolega Gizmoo pisal o cenie filterlandów z bloku Shadowmoor, i w tym kontekście padła wypowiedź. Oczywiście, czytajac bez kontekstu wychodzi na to że chodzi o fetche.

siano pisze:
2. 2. Jeśli chodzi o Duale z edycji Revised/Unlimited, to angielskie whiteboarderowe chodzą po 80-100zł za sztukę - bez znaczenia tak naprawdę które to są - wszystkie kosztują tyle samo +/- 10%.


Po znajomości? ni zdzierając? Scrublandy, Taigi mogę mieć "od ręki" za 70zł, duale z U za 100zł? przy wiekszych zakupach jak najbardziej do pomyślenia.

siano pisze:
3. Force of will ??
standardowo - 50-60zł, ale jak się dogadasz,albojesteś stalym klientem to za 45 można zdobyć.

hmm 60zł ? Chetnie wezme all jakie macie.


Jeszcze 2 miechy temu miałem ofertę 4 sztuki za 260zł, co prawda w dość kiepskim stanie, ale caly czas legalne turniejowo (co jest chyba najważniejsze). Niestety, saldo konta nie pozwoliło mi na zakup :(

Pozatym jeszcze raz powtarzam - zależy z kim i gdzie robisz zakupy. To że Hymn to Tourach na starcity kosztuje niecale 2$, nic nie znaczy, bo jak potrzebowalem kupić w Polsce, okazal sie baaardzo ciężki do znalezienia i kosztowal mnie 12zł od sztuki. Widywalem oferty Chalice of the Void za 12zł sztuka obok Bop'ów za 15zł + Eternal Witness Gratis (bopy co prawda białoramkowe, ale bopy). za Hallowed Fountain dałem 23zł od sztuki, a Blood Crypt 18zł od sztuki. Najdroższe shocklandy jakie kupiłem to Steam Vents za 24zł od sztuki.

EDIT: A komplet Tarmogoyf kupiłem za 60zł od sztuki
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2009 8:50 pm przez Specu, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
qazwer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 84
Rejestracja: wt cze 30, 2009 11:01 am

Pytania o Ceny

pt lis 13, 2009 5:49 pm

Ja mam może trochę głupie pytanie, ale ile są warte Basic landy? FOIL, nonFOIL, textless z zendikaru i z setów un
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Pytania o Ceny

pt lis 13, 2009 11:16 pm

Wszystko zalezy od tego która edycja.

Zendikarowe Textless chodza po 1zł za sztukę. Fiole textless 2zł za sztukę. Zwykłe... cóż jak poprosisz jakiegoś gracza ze stażem to da ci za free.

Landy z Mirage i starszych edycji (czarnoramkowe) są już dość drogie: 1-2zł za sztukę. te z Alpha i Beta to już największe syty średnio po 2-3$ za sztukę.

Najdroższe landy sa te ze starszych eventów Arena League prize (te z własnymi znaczkami) oraz GURU Lands, ale ich cen nie znam, gdyż widziałem je tylko w klaserach kolekcjonerskich z napisem " Not For Sale"

Przed pojawieniem się Zendikara dość drogie były textlessowe landy z Unhinged (6-8zł), ale tylko dlatego że jedynie fun dodatki Unhinged i Unglued były textless landy
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

Pytania o Ceny

śr lis 18, 2009 11:04 pm

Battlegrace Angel FOIL
Emeria Angel FOIL (nie promo)
Empyrial Archangel FOIL (pewnie dużo)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Pytania o Ceny

śr lis 18, 2009 11:18 pm

p4v pisze:
Battlegrace Angel FOIL - 10-12zł
Emeria Angel FOIL (nie promo) - 15-18zł
Empyrial Archangel FOIL (pewnie dużo) ~30-35zł da się dostać.
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Re: Pytania o Ceny

śr lis 18, 2009 11:48 pm

Dlaczego nie dajecie kart w tagach?

Pozdro
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Pytania o Ceny

czw lis 19, 2009 1:46 am

W tym przypadkujest to obojetne. Inna sprawa, jesli ktoś daje deck do poprawy/omówienia. Wtedy przy średnio 10 kompletach kart ciężko jest ręcznie wklepywać do gatherera, choć jesli chodzi o te znane karty, też często się tagi opuszcza :)
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pytania o Ceny

czw lis 19, 2009 8:39 am

Ale WW ma rację, tagi jednak obowiązują i prosiłbym o ich wklepywanie. My może się połapiemy, ale gracze z mniejszych stażem, którzy wchodzą tu aby popatrzeć, chcieliby zobaczyć jaka to karta ile kosztuje, a wklepywanie w gatherera jest lekko uciążliwe.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pytania o Ceny

czw lis 19, 2009 1:04 pm

Fireblast FNM Promo
Mogg Fanatic FNM Promo
Magma Jet FNM Promo
Wood Elves Gateway Promo
Boomerang Gateway Promo
Mogg Fanatic Gateway Promo
Gaea's Blessing Arena Promo
Token Soldier MPR 2002
Evil Presents (karta okazyjna, chyba na Boże Narodzenie była)
 
jurasen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 14, 2009 8:54 pm

Pytania o Ceny

ndz lis 22, 2009 3:07 pm

Jaka cena będzie odpowiednia do kupna Garruka i ajaniego goldmana?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości