Zrodzony z fantastyki

 
Pajhi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 22, 2007 5:08 pm

Pytania o DnD?

sob gru 22, 2007 8:17 pm

Witam wszystkich.Jak łatwo zobaczyc jestem nowym(choć wiekowo starym)graczem.od niedawna zaczołem zbierać i powoli pogrywać D&D Miniatures.Zasady zasadami powoli je ogarniam ale zawsze pozostaną jakieś nieścisłości.Dlatego chciałem zadać kilka pytań na ktore mam nadzieję otrzymać od WAS odpowiedz :)

Karta postaci :
---------------------------------------------------------------------
SPELS
1st- ??? mam rozumiec że jest to poziom czaru wedłog D&D?

----------------------------------------------------------------------


nowe pytanko:
bede pisał po polsku

-Nieumarły...............................................posiadaja nastepujące zdolnosci specjalne:
Niewrazliwy na zamęt,Trafienia krytyczne,Dominacje,Pobudzenie,Paraliż,Truciznę,Uśpienie,Ukradkowy atak,Uśpienie.

tzn że wszystkie figurki"undead"mają te zdolności nieważne że nie są wymienione na karcie??



Proszę używać opcji edytuj
Moderator Aki
 
ziopal
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob gru 16, 2006 10:01 pm

sob gru 22, 2007 11:09 pm

hmmm co prawda gram w dnd ale potwory są tam takei same...
tzn: każdy nieumarły nawet nieumarła szklanka (?) [jeżeli coś takiego jest] posiada te cechy.
tak samo jest z innymi: kazdy niebian posiada cechy niebiańskie.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pt gru 28, 2007 9:59 am

Po pierwsze witam nowego gracza.
Każdy Undead ma na karcie staystyk specjalną zdolność Undead Traits( cechy nieumarłego). To oznacza, że posiada wszystkie cechy, które wcześniej wymieniłeś.
 
p0piel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 25, 2008 2:51 pm

pn wrz 29, 2008 3:02 pm

A jeśli nie ma napisane na karcie ''undead triats'' to znaczy że nie posiada tych cech? Pytam bo spotkałem się z takimi przypadkami.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

wt wrz 30, 2008 9:55 pm

OT wycięty. Każdy następny post nie na temat (w tym czy innym temacie) sprowokuje dalsze sankcje.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość