Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
 
Awatar użytkownika
A.L.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 590
Rejestracja: czw cze 16, 2005 3:43 pm

Pytania od/ do forumowiczów

sob lis 06, 2004 11:06 am

Topik zniknął, a przy okazji że mam pytanie to go reaktywuje.
Czy istnieje jakaś encyklopedia bohaterów Marvela? I najlepiej by było, gdybym nie musial tego sprowadzać zza oceanu za koszt mojego komputera^^ Może jakaś stronka w sieci?
Ostatnio zmieniony czw lis 13, 2014 10:30 am przez Kamulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Gość

sob lis 06, 2004 11:16 am

Dobra stronka o postaciach z Marvela:

Marvel Directory
 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

czw lis 11, 2004 8:20 pm

Pomimo, że Batman to moja domena, to mam mały problem: O co chodzi w tym Hush'u z zmartwychstaniem Jasona Todda? Piszę bios Todda do BatCave i tak sie pytam....
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

czw lis 11, 2004 9:45 pm

Hush pisze:
Pomimo, że Batman to moja domena, to mam mały problem: O co chodzi w tym Hush'u z zmartwychstaniem Jasona Todda? Piszę bios Todda do BatCave i tak sie pytam....


Nie było żadnego zmartwychwstania, Hush wynajął Clayface'a który to udawał Todd'a (wiesz te jego moce co sobie ryj i ciało może formować), aby wkur*ić Batmana. Jason Todd zninął nieodwołalnie w "Death of Family".
 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

czw lis 11, 2004 9:48 pm

Aha to spoko :D
 
Macias
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 781
Rejestracja: sob kwie 17, 2004 12:15 am

pt lis 12, 2004 1:29 am

Gamart pisze:
Hush pisze:
Pomimo, że Batman to moja domena, to mam mały problem: O co chodzi w tym Hush'u z zmartwychstaniem Jasona Todda? Piszę bios Todda do BatCave i tak sie pytam....


Nie było żadnego zmartwychwstania, Hush wynajął Clayface'a który to udawał Todd'a (wiesz te jego moce co sobie ryj i ciało może formować), aby wkur*ić Batmana. Jason Todd zninął nieodwołalnie w "Death of Family".
ale w ostatnim arcu z "Scarecrow'em" pjawil sie pewien element sugerujacy,ze w tej materii moze zostac cos zmienione.
btw-czy www.ultimates.prv.pl zdechlo czy bedzie projekt kontynuowany?
 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

sob lis 13, 2004 11:26 am

Macias pisze:
Gamart pisze:
Hush pisze:
Pomimo, że Batman to moja domena, to mam mały problem: O co chodzi w tym Hush'u z zmartwychstaniem Jasona Todda? Piszę bios Todda do BatCave i tak sie pytam....


Nie było żadnego zmartwychwstania, Hush wynajął Clayface'a który to udawał Todd'a (wiesz te jego moce co sobie ryj i ciało może formować), aby wkur*ić Batmana. Jason Todd zninął nieodwołalnie w "Death of Family".
ale w ostatnim arcu z "Scarecrow'em" pjawil sie pewien element sugerujacy,ze w tej materii moze zostac cos zmienione.
btw-czy www.ultimates.prv.pl zdechlo czy bedzie projekt kontynuowany?


Wie, uważam, że to pewna prowokacja ze strony scenarzystów. Niby po jaka cholere Jason miał być zwartwychwstać? Czy nie wystarczy już, że Hal Jordan wrcac do odziałów Latarni? Naprawde nie wiedze sensu dalszej egzystencji Todda w uniwersum DC. Zrobił co trzeba i niech spoczywa w spokoju.

A do stronki Gamart co sie dzieje?
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

sob lis 13, 2004 1:53 pm

Czy nie wystarczy już, że Hal Jordan wrcac do odziałów Latarni? Naprawde nie wiedze sensu dalszej egzystencji Todda w uniwersum DC. Zrobił co trzeba i niech spoczywa w spokoju.

Niedawno słyszałem, że Barry Allen też miałby wrócić :roll:

A do stronki Gamart co sie dzieje?

www.ultimates.friko.pl\top2a.jpg
Już niedługo (mam już streszczenia Ult.DD\Elektra, Ult X-Men, Ultimates i właśnie zaczynam Ult.FF i przy okazji pracy na SMO robię też Ult Spidera)
Jeszcze troche cierpliwości :wink:
 
Awatar użytkownika
A.L.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 590
Rejestracja: czw cze 16, 2005 3:43 pm

sob lis 13, 2004 7:13 pm

Obrazek
Kim jest koleś o białej skórze? Błagam, nie mówcie mi tylko, że to jakiś Lobo-kid bo się załamie...
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

sob lis 13, 2004 8:50 pm

Kim jest koleś o białej skórze? Błagam, nie mówcie mi tylko, że to jakiś Lobo-kid bo się załamie...

Dokładnie, to jest Kid Lobo :D
 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

sob lis 13, 2004 8:55 pm

Pytanie w sprawi polsckih wydań Batman: Venom i Batman: Black & White 1. Czy wydano je w całośći
(bez obcinania straon) i jaka jest jakość tłumaczenia?
 
Awatar użytkownika
A.L.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 590
Rejestracja: czw cze 16, 2005 3:43 pm

sob lis 13, 2004 9:50 pm

Gamart pisze:
Kim jest koleś o białej skórze? Błagam, nie mówcie mi tylko, że to jakiś Lobo-kid bo się załamie...

Dokładnie, to jest Kid Lobo :D

No więc kto to jest, jak on "powstał", dlaczego DC robi taki shit? :wink:
 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

sob lis 27, 2004 5:51 pm

Mam problem. Ile było okładek do pierwszego numeru Superman/Batman Loeba?
 
Jackson
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 224
Rejestracja: wt paź 25, 2005 2:07 pm

sob lis 27, 2004 6:57 pm

Gamart pisze:
Kim jest koleś o białej skórze? Błagam, nie mówcie mi tylko, że to jakiś Lobo-kid bo się załamie...

Dokładnie, to jest Kid Lobo :D

O KUUUR...CZE :shock: :shock: :shock:
 
garat
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 15, 2004 8:22 am

sob lis 27, 2004 8:21 pm

Czy nie wiecie przypadkiem jaki komiks był najlepiej sprzedającym się komiksem na świecie chodzi mi o nazwe i o ilość sprzedanych egzemplarzy.Gdzieś czytałem że spiderman torment około 2,5 miliona egzemplarzy czy to prawda ?
 
Awatar użytkownika
turucorp
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1124
Rejestracja: pt sie 08, 2003 5:35 pm

sob lis 27, 2004 9:19 pm

a masz na mysli jeden kraj czy naklad na calym swiecie?
bo jesli na calym swiecie to pewnie "Kaczor Donald"
a jesli w pojedynczych krajach to np. taki "Asterix" miewa jednorazowo naklady 3 mln. egz. (dane z 2001 r), wiec "Torment" raczej przegrywa :roll:
 
adro
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 873
Rejestracja: czw kwie 22, 2004 10:49 pm

sob lis 27, 2004 9:32 pm

Wlasnie zakupilem Glinno Jacka Frasia , strasznie spodobal mi sie ten komiks i w zwiazku z tym mam pytanie, czy ktokolwiek dysponuje informacjami odnosnie kolejnych projektow komiksowych Pana Frasia. Z gory dzieki
pzdr
 
Awatar użytkownika
turucorp
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1124
Rejestracja: pt sie 08, 2003 5:35 pm

sob lis 27, 2004 9:47 pm

kolejnych?
Adro, on to robil trzy lata, nastepnej rzeczy tez raczej nie zrobi szybciej :roll:
 
adro
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 873
Rejestracja: czw kwie 22, 2004 10:49 pm

sob lis 27, 2004 11:03 pm

Ano rzeczywiscie , wlasnie czytnalem notke z tylu albumu (niezle 3 lata nad 50 stronicowym albumem , to tak jak Bolland nad zabojczym zartem ) . Mimo wszystko w albumie KG powinna zamiescic jakas notke odnosnie kolejnych projektow Frasia , tak jak to ma miejsce w komiksie Westerplatte (BTW kolejny swietny komiks , ktory zakupilem niedawno) . Ja wiem ,ze te komiksy zostaly wydane przez rozne firmy , ale jednak mimo wszystko jakies informacje powinny byc zamieszczone wlasnie w tej koncowej notce, znajdujacej sie na tylnej okladce Glinna . No trudno , poczekamy, a wogole jest gdzies do dostania pierwszy komiks Pana Frasia pt Kaczka (ten ktory dostal te nagrode w Angouleme) i o czym on mniej wiecej jest ?. pzdr
 
Awatar użytkownika
turucorp
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1124
Rejestracja: pt sie 08, 2003 5:35 pm

sob lis 27, 2004 11:44 pm

o rany co ja tu z Toba mam :roll:
"Kaczka" byla w jednym z "ŚK" i w antologii "Wrzesień", jesli juz musisz cos domniemywac, to zasugeruj sie (na kilka lat do przodu) tym, ze Fras wpominal kiedys o cyklu komiksow na podstawie legend polskich, i ze swiatlo ujrzaly dwie pozycje z tego cyklu; "Kaczka" i "Diabeł Łęczycki", wiec jest mozliwe, ze kiedys bedzie tego wiecej i wyjdzie jako zbior.
:roll:
 
Macias
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 781
Rejestracja: sob kwie 17, 2004 12:15 am

ndz lis 28, 2004 12:25 am

Fras ciskal tez straszna slabizne do Trojmiejskiego wydania Gazety Wyborczej-paski o Sopociaku.
 
Awatar użytkownika
Viperaberus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 295
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 2:15 pm

czw gru 09, 2004 4:25 pm

turucorp pisze:
o rany co ja tu z Toba mam :roll:
"Kaczka" byla w jednym z "ŚK" i w antologii "Wrzesień"...


I chyba, w którejś "Arenie", ale pewny na 100% nie jestem.
 
QpQ
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 18, 2004 12:19 pm

sob gru 18, 2004 12:22 pm

 
Hush
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: wt lip 20, 2004 6:16 pm

sob gru 18, 2004 12:28 pm

To zależy co lubisz. Jeżeli lubisz historie Vertigo to powinieneś wybrać Hallblaizera Azzarello/Corben. Natomiast jezeli lubisz Daredevila w nowym image'u, to wybierz Benidsa. O trzeciej to nie wspominam, gdyż trzeba mieć znajomość poprzednich tomów Constantine'a.
 
Awatar użytkownika
todd
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 822
Rejestracja: sob lis 22, 2003 7:15 pm

sob gru 18, 2004 1:27 pm

Sam bym się skusił na tego Daredevilka ale niestety brak sałaty :?
 
Awatar użytkownika
Gamart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: sob mar 27, 2004 12:12 am

sob gru 18, 2004 2:31 pm

1.DD (bo Widow dobrą historią jest)
2.HB:HT (bo to jeden z moich ulubionych HB)
 
Awatar użytkownika
mykupyku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: wt cze 24, 2003 11:30 pm

sob gru 18, 2004 5:22 pm

QpQ pisze:



QpQ - wybrałeś na nicka taka nazwę, że ludzie pomyslą że to sam mykupyku (mqpq) udaje greka i promuje swoje aukcje na WAKu :)

mam nadzieję, że chociaz adresy IP mamy niepodobne i moderator może potwierdzić, że chociaz tyle nas rózni :)


Hush pisze:
To zależy co lubisz. Jeżeli lubisz historie Vertigo to powinieneś wybrać Hallblaizera Azzarello/Corben. Natomiast jezeli lubisz Daredevila w nowym image'u, to wybierz Benidsa. O trzeciej to nie wspominam, gdyż trzeba mieć znajomość poprzednich tomów Constantine'a.


tam gdzie kończy sie Hard Time zaczyna się Good Intensions - wprowadzenie zajełoby jedno proste zdanie, ale musiałbym zdradzić zakończenie Hard Time :)
 
Gość

sob gru 18, 2004 5:24 pm

ja bym wziął wszystko od tego dumpingowca. tylko cholera sprzedaje zazwycaaj to co już mam :evil:
 
Awatar użytkownika
wesoly_roman
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 80
Rejestracja: sob lip 24, 2004 10:35 am

ndz gru 19, 2004 1:52 pm

Aż się skusilem na tego DD :lol:

Pozdr
 
Awatar użytkownika
karolkonw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 476
Rejestracja: czw maja 22, 2003 11:09 am

ndz gru 19, 2004 2:56 pm

wesoly_roman pisze:
Aż się skusilem na tego DD :lol:

Pozdr


skus sie bo dobre:D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość