Zrodzony z fantastyki

 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob lut 19, 2022 2:20 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 3:10 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob lut 19, 2022 2:41 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 3:10 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 486
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob lut 19, 2022 2:55 pm

Sztony można dostać za finansowe wspieranie fundacji
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob lut 19, 2022 3:25 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 3:10 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

pn lut 21, 2022 10:30 am

@Aesthevizzt
Ale tak właściwie to o co Ci chodzi? Nikt niczego nikomu nie rozdaje, a brzmisz, jakbyś zarzucał mi jakąś nieuczciwość. Obie te osoby wspierają Fundację Poltergeist comiesięcznymi darowiznami, co widać w comiesięcznych podsumowaniach konkursów dla wspierających Fundację. Jednym z bonusów związanych z przekazaniem darowizny na Fundację są Sztony odpowiadające przekazanej kwocie. Jest to szczegółowo wyjaśnione w dziale Wspieram Poltera:

https://secure.polter.pl/fundacja/wspieram

Zapewnianie Polterowi środków na dalsze istnienie i rozwój jest dla tegoż istnienia wartościowe. Więc zarówno osoby ofiarowujące Polterowi swoją pracę, poprzez teksty czy newsy, jak i wspierające go finansowo, otrzymują jako podziękowanie Sztony.
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

pn lut 21, 2022 8:42 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:35 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

pn lut 21, 2022 10:50 pm

Fajnego chochoła sobie zbudowałeś, powodzenia. Nie wiem, co prawda, jaki to ma związek z oskarżaniem mnie o oszustwo, gdy po prostu nie zadałeś sobie minimum trudu, żeby zobaczyć, za co dodaje się Sztony, ale ja tu z tej rozmowy wysiadam.
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

śr lut 23, 2022 6:23 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:35 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob mar 05, 2022 10:55 am

Hej ;-)

Pytanie ode mnie o sekcję "Patronujemy" na Polterku. Czy dałoby zamienić napis w link, który kierowałby do strony, gdzie byłyby wszystkie patronaty w kolumnie? Albo choć dodać guziki na lewo i prawo, aby przesuwać sekcję? Bo jeśli jest dużo patronatów, to wtedy przeglądanie wszystkiego i wyszukiwanie w tym konkretnych rzeczy jest mordęgą... : <
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob mar 05, 2022 6:18 pm

@Kaworu
Taka strona z patronatami już jest, nie wiem, czy jest potrzeba dodawać link:

https://polter.pl/ksiazki/kspatronat,noty.html
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz mar 06, 2022 2:07 pm

Drogi gowerze :-)

Chyba się nie zrozumieliśmy ;-) Nie piszę o WSZYSTKICH patronach, ani tym bardziej wszystkich KSIĄŻKOWYCH :-) Chodzi mi o zawartość tej sekcji (patrz załącznik).

Innymi słowy, chodzi mi o wszystkie *aktualne* patronaty, nie tylko te książkowe. Te, które się powoli przesuwają w zaznaczonym na załączniku boksie. I chciałbym, by był link, by je oglądać w kolumnie zamiast czekać (czasem długo) aż wszystko się przesunie :-)

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz? ;-)
Załączniki
Patronujemy-Polter.png
(269.57 KiB) Nie pobierany
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz mar 06, 2022 4:03 pm

No to Ci odpowiadam przecież. Tam nie ma wszystkich patronatów ani nie jest to jakaś specjalna odrębna lista. To po prostu kilka losowych tytułów, które niedawno miały lub będą miały wkrótce premierę, wybranych przy ładowaniu strony. Wszystkie patronaty są dostępne pod adresem, który Ci wkleiłem, możesz je sobie posortować po dacie premiery. Nie ma żadnej innej listy, bo nie za bardzo wiem, co miałaby ona zawierać.
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz mar 06, 2022 7:55 pm

Hm... mam rozumieć, że Polter nigdy nie patronował RPG-om ani grom planszowym? Okej, troche głupotka z mojej strony, sorkam ;-)
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz mar 06, 2022 9:01 pm

Nie w ostatnich miesiącach. I te pozycje masz na analogicznych listach w pozostałych działach. Nie mamy jednej wspólnej listy, ta na stronie głównej jest po prostu na bieżąco sklejana z poszczególnych działów.
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

pn mar 07, 2022 9:24 am

Ah, okej, dzięki, teraz wszystko rozumiem ;-)
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6449
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

wt mar 08, 2022 10:09 pm

Po pierwsze, przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale jakoś zupełnie umknął mi wątek dyskusji dotyczący, było nie było, mojego działu.

Odpowiadając jednym słowem: nie.
Rozwijając - Gower nie ma racji, ale nie musi; trudno, żeby śledził wszystkie patronaty z poszczególnych działów.

Jak najbardziej dział RPG cały czas patronuje ukazującym się grom fabularnym (o czym informacja niejednokrotnie pojawia się w publikowanych newsach), natomiast w boksie z patronatami wyświetlane są pozycje na podstawie not z zaznaczonym odpowiednim czekboksem. To po części moje zaniedbanie, bo niektóre nie mają dodanych not (jak Warlock!), innym trzeba uzupełnić dane polskiego wydania (jak Soulbound i Wrath & Glory) co jest utrudnione w przypadku pozycji, które jeszcze nie mają premiery. W wolnej chwili zajmę się tym, czyli pewnie w weekend w boksie powinno już wyświetlać się kilka erpegowych pozycji.

Natomiast, jak zauważył Gower, w boksie wyświetlane są pozycje nowe, więc brak w nim erpegowych pozycji nie znaczy, że "Polter nigdy nie patronował RPG-om" - tylko że (pomijając braki najnowszych not, który jest do uzupełnienia) nie ma sensu wyświetlania informacji o patronatach sprzed iluś miesięcy czy tym bardziej lat.

A, nawiasem mówiąc, jako osoba aktywna na redakcyjnym forum działu RPG powinieneś być względnie na bieżąco z informacjami o erpegowych patronatach, bo w kilku wątkach o nich wspominam przy różnych okazjach.

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

śr mar 09, 2022 2:24 pm

Sorry, zajrzałem po prostu do listy patronatów w dziale RPG i próbowałem znaleźć coś nowego. No ale tak, jeśli w nocie nie jest zaznaczony patronat, to tym bardziej w boksie się nie wyświetli :)
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

czw mar 10, 2022 9:35 am

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:36 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6449
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

czw mar 10, 2022 8:53 pm

Nibiru jest objęte patronatem (recenzja się pisze), w nocie jest uzupełniony czekboks, powinien się wyświetlać, tak samo Soulbound i Wrath & Glory.

Pozdrawiam,
Adam
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

pt mar 11, 2022 1:36 pm

Potwierdzam, Wrath & Glory się wyświetla ;-)
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz kwie 03, 2022 1:48 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 3:09 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Exar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 486
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 9:01 am

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz kwie 03, 2022 2:48 pm

I szczerze, bardzo przydałoby się dodanie @... moim zdaniem bardzo by to zwiększyło zaangażowanie użytkowników (i oczywiście wg mnie nowi użytkownicy powinni mieć defaultowo zaznaczone śledzenie wątków).
 
Awatar użytkownika
Kaworu92
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pt sie 25, 2006 5:05 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob kwie 16, 2022 12:09 pm

Hm... czy dało by się zrobić tak, by w sekcji redakcyjnej, po zaznaczeniu tekstów z działu RPG, wyskakiwały też te dedekowe i warhammerowe? Bardzo by to wszystko ułatwiło... :-) Ktoś już kiedyś chyba o to prosił, takie przypomnienie z mojej strony... ;-)
 
Awatar użytkownika
Tiszka
Szef działu
Szef działu
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 26, 2017 8:40 am

Re: Pytania, problemy i propozycje

sob kwie 16, 2022 1:39 pm

Podbijam, mi też by to trochę ułatwiło selekcję do korekty ;) 
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

ndz kwie 17, 2022 8:30 pm

Zobaczę, powinno dać się to zrobić :)
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

czw maja 05, 2022 9:11 am

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:36 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

czw maja 05, 2022 8:42 pm

@Aesthevizzt
Nie za bardzo rozumiem pytanie. Nie zapowiadaliśmy żadnych prac w tym kierunku, więc nie wiem, co ma się "ruszyć". Sugestie dotyczące nowych funkcjonalności są zawsze mile widziane, ale decyzje dotyczące rozwoju podejmujemy przede wszystkim w oparciu o zasoby czasowe. W tej chwili nie pracujemy nad zmianami w kodzie serwisu.
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

czw maja 05, 2022 9:54 pm

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:36 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
gower
Redaktor Naczelny
Redaktor Naczelny
Posty: 1896
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 2:04 pm

Re: Pytania, problemy i propozycje

pt maja 06, 2022 1:07 am

Nie wiem jak ta wyglada na Polterze, ale kojarze ze samo zwiekszenie liczby komentarzy na stronie nie powinno byc szczegolnie trudne i pracochlonne

Nie "kojarzysz", tylko tak Ci się wydaje, niestety bez żadnego oparcia w faktach. To jednak trochę zabawne, że próbujesz jednemu z autorów kodu portalu tłumaczyć, jak ten kod działa, chociaż go nigdy na oczy nie widziałeś.

Zmieniłem trochę układ pola z komentarzami, tak żeby zmieściło się 8 najnowszych wpisów. To jedyne, co można osiągnąć niskim wysiłkiem.
 
Aesthevizzt

Re: Pytania, problemy i propozycje

pt maja 06, 2022 10:51 am

.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2023 4:36 pm przez Aesthevizzt, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość