Zrodzony z fantastyki

 
VeVeV
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 7:22 pm

Pytanie o obecną sytuację D&D

ndz paź 24, 2010 7:25 pm

Witajcie. Rozważam powrót do gry, lecz chciałbym wiedzieć jak wygląda jej obecna sytuacja. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak bitewniak D&D Miniatures? Czy Wizardzi mają zamiar już tylko i wyłącznie wypuszczać figurki do RPG?
 
Bukownik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 10, 2008 11:45 pm

Pytanie o obecną sytuację D&D

wt gru 07, 2010 1:41 pm

Podpisuję się pod pytaniem, mam pudełko z figurkami z dodatków Night Bellow etc., oczywiście karty stare, bo coś słyszałem, że nowe są.
I pytam o co chodzi? Nie ma już DDM? Te nowe karty można kupić, czy tylko druknąć? Czy te karty są do RPGa już tylko?

Jest ktoś w stanie mnie pokierować na zasady gry? Miałem druknięte gdzieś, ale zapodziały się przez 3lata bez grania i teraz nic nie mogę znaleźć. Po polsku najlepiej.

Będę wdzięczny za każdy post dotyczący bieżącej sytuacji, czy się gra, jak, na jakich zasadach itp.
Ostatnio zmieniony śr gru 08, 2010 10:52 am przez Bukownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Pytanie o obecną sytuację D&D

wt gru 14, 2010 5:00 pm

Gra się, ale nie turniejowo - Wizardzi tego nie supportują. Wychodzą co prawda nowe figurki, ale do RPG i są strasznie brzydkie. Można do nich wydrukowac statystyki, ale nowe zasady (eydcja 2.5 się to nazywa chyba) są strasznie słabe i nie mają tej magii co pierwsza edycja.

Kupić stare figurki można na spokojnie, ja jestem nafajniejszym i obecnie największym źródłem figurek :)

Zasady do starej edycji są na stronie wydawnictwa ISA, www.isa.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość