Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Królik
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 201
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 8:42 am

Quo Vadis Crystalicum?

pn cze 04, 2012 10:33 pm

Bawię się w archeologie. Jestem fanem tego systemu, lubię go prowadzić, a moi gracze w niego grać. I tu zaczynają się moje pytania - czy ktoś ma kontakt z autorami/posiadaczami maszynopisów legendarnych jak dla mnie Podręcznika mistrza gry i podręcznika o Dziewięciu miastach? Szczerze mówiąc leniwa z mnie bestia i części zasad (kompanów, walki statków, rozwoju między sezonowego) nie chce mi się wymyślać.

Jeżeli będzie trzeba to zapłacę za te teksty :)

Z góry dziękuje.
 
karolstefan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 11:48 pm

Re: Quo Vadis Crystalicum?

pt lip 27, 2012 4:30 pm

Ja ogólnie podpisuje się pod powyższym postem, ba nawet się złożę na tą zapłatę w razie czego :)
 
Awatar użytkownika
Rukasu
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 737
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 10:24 pm

Quo Vadis Crystalicum?

pt sie 10, 2012 9:18 am

Majkosz jest Polterowiczem. Jeżeli jesteście zainteresowani, to myślę, że warto wysłać do niego w tej sprawie PW.
Ostatnio zmieniony pt sie 10, 2012 9:18 am przez Rukasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

Re: Quo Vadis Crystalicum?

pt sie 10, 2012 9:40 am

Nawet lubię Crystallicum. Bah nawet jestem wymieniony wśród betatesterów. Ale nie orientuję się aby system był specjalnie żywy.
 
CrystalicumGM
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 22, 2012 12:48 am

Re: Quo Vadis Crystalicum?

sob gru 22, 2012 12:50 am

Witam.

Jakiś czas temu postanowiłem reaktywować tą (moim zdaniem) wspaniałą grę.
Wszystkich wielbicieli jak również nowe osoby zapraszam do pomocy.

http://www.facebook.com/crystalicum2012

(Mam pozwolenie od wydawnictwa na prowadzenie strony)

Tymczasem podaje jeden dodatek który wydałem. Wprowadziłem do gry nową rasę - mroczne elfy. Mieszkańców spoza granic Znanego Wszechświata. Zaprawieni w bojach i okrutni dla swych wrogów dają mroczny smaczek dla gry.

MROCZNE ELFY
http://sendfile.pl/222283/Mroczne_elfy.pdf

Również wydajemy nowy dodatek mianowicie mutacje Czerwonego Księżyca. Jak na razie mogę jedynie pokazać próbną wersje.
Czerwony księżyc ukazał swoje nowe oblicze. Jego dary zawsze zbierają krwawe żniwo.

http://sendfile.pl/247767/O_Czerwonym_Ksiezycu.pdf

Zainteresowanych zapraszam do rozmowy o Crystalicum.
 
deailon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn lut 28, 2011 3:16 pm

Re: Quo Vadis Crystalicum?

wt sty 01, 2013 1:57 am

Ja obecnie prowadzę kampanię w Crystalicum i staram się wspomagać wspomniany wyżej Facebookowy portal. Może uda się coś zrobić z niewydanymi materiałami i wskrzesić (a przynajmniej animować przez jakiś czas ;) ) ten skądinąd fajny system :)
 
Awatar użytkownika
Epej
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 29, 2013 12:36 pm

Quo Vadis Crystalicum?

pt mar 29, 2013 12:43 pm

Jeśli mi się uda zostanie stworzone już niedługo forum PBF w uniwersum Crystalicum, więc nadarzy się okazja by pograć sobie większą grupą. ^^

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości