Zrodzony z fantastyki

 
neurofinix
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 20, 2010 9:53 am

Radomskie Spotkania Fanów Star Wars

wt lip 20, 2010 9:58 am

POszukujemy ludzi zainteresowanych stworzeniem lokalnego fandomu w Radomiu, jest już kilka osób chętnych, jeśli ktoś jest z Radomia i miałby ochotę uczestniczyć w takich spotkaniach zapraszam na forum Bastionu http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=451752
 
Awatar użytkownika
Jedi Nadiru Radena
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: czw sie 03, 2006 1:44 pm

Re: Radomskie Spotkania Fanów Star Wars

sob paź 02, 2010 2:57 pm

Obrazek

Jak tydzień temu rzekł nasz wódz, Paltius, spotkanko numer dwa nie wypaliło, i jest to całkiem zrozumiałe - przypadł sezon chorobowy, niektórzy mieli kampanię wrześniową, innych przycisnęła szkoła etc. Udało nam się jednak z Paltiusem ustalić kilka rzeczy.

Dwie z nich już nasz fandomowy Darth Maul napisał, mianowicie, że 2. Spotkanie Radomskiej Eskadry odbędzie się 16 października o godzinie 11-tej, w trzecią sobotę miesiąca, która to trzecia sobota będzie terminem stałym. No chyba, że akurat wypadnie wtedy jakiś konwent, wtedy w drodze wyjątku ustali się inną datę :P Druga informacja jest taka, że nasz meeting będzie miał miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury "Idalin" na ul Bluszczowej 4/8. Daleko od centrum, ale lepsze to niż jakiś lokal gastronomiczny, right?

Teraz do ustalenia potrzebny nam trzecia rzecz, mianowicie program spotkania. Do tej pory jakoś nikt w tym temacie się nie wypowiadał, a jest to w końcu rzecz jeśli nie najważniejsza, to co najmniej istotna - w końcu trzeba ludzi zachęcić, by na takowe spotkanko przyszli, hehe.

Oto, co proponuję:

1. Krótka sesja gry RPG w klimatach Star Wars. Żadnej mechaniki, w miarę prosta historia oparta na filmach i czysty storytelling, z mistrzem gry w mojej skromnej osobie. Byłaby to taka sesja orientacyjna, by sprawdzić, czy podoba Wam się pomysł... i moje mistrzowanie :P W każdym razie zapewniam, że nie gryzę. Tj. nie zawsze :D

2. Partyjka/sesja jednej z gier Star Wars granych na żywo: Miniatures, PocketModels, TCG lub czegoś w tym stylu. Oczywiście na spotkaniu musiałby się zjawić fan, który takie gry posiada; ja niestety w tym temacie nie mogę pomóc. Dlatego fanów z Radomia, którzy mają jakieś licencjonowane gierki SW prosiłbym o kontakt na forum. Ustalimy sobie z góry, w co będziemy grać.

3. Temat do dyskusji: jak zaczęliśmy naszą przygodę ze Star Wars. Każdy, kto chce, niech opowie historię swojego fanowstwa i tego, jak się ono zaczęło.

4. Omówienie najważniejszych newsów SW z ostatniego miesiąca. Wiem, brzmi to dość nudno i już słyszę Wasze ziewanie... ale rzecz polega na tym, by nie tylko te newsy powiedzieć, ale też – przede wszystkim – o nich podyskutować. Takie na przykład ogłoszenie, że Star Wars pojawi się w kinach w wersji 3D w 2012 roku jest bez dwóch zdań warte szerszego obadania :)

Poza tym nasze rozmowy bankowo zejdą na inne tematy, starwarsowe i niestarwarsowe, więc myślę, że będziemy mieli co robić – i że nikt raczej nie będzie się nudzić.

Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje, lub te moje mu się nie podobają, ten topik jest właśnie po to :) Ten tutaj, albo ten na Bastionie, of course.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości