Zrodzony z fantastyki

 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

sob maja 15, 2004 8:43 pm

<!--QuoteBegin-Herr Bata+-->
Herr Bata pisze:
<!--QuoteEBegin-->Przyjacielu Bjornie, czemu wys³a³e¶ dwa razy tê sam± notkê?
Chyba b³±d forum. Mo¿e kto¶ skasowaæ?
 
DRACO__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 171
Rejestracja: pt paź 24, 2003 1:57 pm

sob maja 15, 2004 10:12 pm

Ja najczê¶ciej ³±cze sobie pare imion w jedno np Trimer+Drizzt= Trizzt. Gorzej z nazwiskami, cohæ wole nawet najgorsze ni¿ wybraæ jakie¶ z PG. :mrgreen: :) [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif[/img] 8O :? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] :x :mad: :razz: :oops: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] :evil: :evil: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :x-mas:
 
Pedro Alvarez
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 753
Rejestracja: pn gru 16, 2002 6:19 pm

sob maja 15, 2004 10:49 pm

<!--QuoteBegin-Bjorn Westlander+-->
Bjorn Westlander pisze:
<!--QuoteEBegin-->Chyba b³±d forum. Mo¿e kto¶ skasowaæ?
<br /> <br />Halo, przecie¿ mo¿esz sam kasowaæ swoje notki... to ten ma³y przycisk obok zmieñ :wink:. Cholera, po ostatnich zmianach na forum, rzeczywi¶cie opcja usuwania w³asnych notek zniknê³a... a szkoda, bo jak widaæ by³a ona przydatna.
 
DRACO__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 171
Rejestracja: pt paź 24, 2003 1:57 pm

sob maja 15, 2004 11:16 pm

Halo, przecie¿ mo¿esz sam kasowaæ swoje notki... to ten ma³y przycisk obok zmieñ .
<br /> <br />Mo¿esz skasowaæ notke jedynie po jej napisaniu. Albo mi co¶ z forum sie wali bo ja moge skasowaæ jedynie moj± notke bez odpowiedzi.
 
Ognista
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:14 pm

czw wrz 02, 2004 8:20 pm

Podam pare imion dla elfów , drowów , i orków: <br />ELFY <br />1)mêszczy¿ni <br />-Mouryn <br />-Nym <br />-Saevel <br />2)kobiety <br />-Amra <br />-Jastra <br />-Lia <br /> <br />DROWY <br />1)mêszczy¼ni <br />-Alak <br />-Drizzt :mrgreen: <br />-Rizzen <br />2)kobiety <br />-Akordia <br />-Qilue <br />-SiNafay <br /> <br />ORCZY <br />1)mêszczy¼ni <br />-Besk <br />-Fang <br />-Kesk <br />2)kobiety <br />-Neske <br />-Duva <br />-Lufra <br /> <br />mam nadzieje ¿e wam pomog³am [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
PoPoT
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 262
Rejestracja: śr sty 26, 2005 2:14 pm

śr gru 01, 2004 8:14 pm

Poczebuej jakiegoś imienia dla mojego drowa, łotre, który jest typem samotnika, i jest cholernir nie ufny (ufa tylko sobie) mój chaakter to Chaotyczny Neutralny..

Prosze o pomoc. z góry dziekuje.
 
Awatar użytkownika
Canthir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1053
Rejestracja: wt cze 27, 2006 5:13 pm

pt gru 10, 2004 6:49 pm

Dla mnie tworzenie nowych imion graniczyło z niemożliwością, bo przeważnie wychodziły tanie buble... Pierwszy raz trafiłem na generator imion w internetowym RPGu Tibia.com. Najbardziej spodobało mi się imie mojego pierwszego rycerza Kitunov, bo brzmiało słowiańsko. Później ściągnąłem sobie program do tworzenia imion na podstawie słowników. program nazywa się Ebon czyli Excośtam book of names. Jego wymysły polegają na łączeniu fragmentów imion w pary lub komplety. Czasami zdażają się istniejące imiona takie jak Jan, Katarzyna... Znalazłem tam właśnie imię Canthir, którego używam w D&D. Jest możliwość tworzenia własnych słowników i ściągania gotowych. Brakuje mi generatora nazw geograficznych lub nazw miast...

Jak wejśc na stronę z tym generatorem?? U mnie pojawia się komunikat, że strona pod danym adresem nie istnieje lub wygasła... Gdzie tego dziadostwa szukać ??
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

pt gru 10, 2004 7:20 pm

Też mi sie wyświetlało że stron nie istnieje, link do niej był podany już dawno, ale podam jeszcze raz:
http://www.barrowdowns.com/middleearthname.asp

Jak, mi sie nie chciało uruchomić, to skasowałem końcówkę ".asp" i weszło :D
Więc, spróbujcie to:
http://www.barrowdowns.com/middleearthname - powinno wejść, u mnie wchodzi :?
 
Matt__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 12:26 pm

pn maja 02, 2005 10:31 pm

Hehe! Super stronka. Matt to po elficku (wg serwera) Firwing-ion/iel/ien/wen.
Po hobbicku Reginard Millbanks from Needlehole albo Mentha Millbanks from Needlehole. Krasnoludzki Matt to Durin Bloodyhammer, a w orczym (ooo, ale hardcore :D ) Mortrak the Pillager. A jakies Ad?naic-ne to Abradâi. Firwing jest fajne.

Serwer dziala wyliczajac wartosc liter a kazda wartosc zsumowana ma przyporzadkowane imie. Np (to nie musi byc trafna wartosc :) ) Matt=M17+a1+t24+t24=Matt66
66=Firwing...

PS: Imie mojej bylej to w orczym Khryttka Gorthuy (czyt. Krytka Gorthuj) :D
 
Reaven__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 9:41 pm

pn lip 04, 2005 10:14 pm

http://www.barrowdowns.com/middleearthname

Ca³kiem ca³kiem... Teraz moi gracze nie bêd± marudzic ¿e imiê razalos nie jest elfie (a z Armellon to raczej sie zgodz± :D ) i nawet mo¿na sie u¶miaæ : Muzk? the Crazed XD
 
r'h@l
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 29
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 9:04 am

czw gru 15, 2005 12:17 pm

A jest gdzie¶ spis/generator imion gnolich??
 
Goxenul
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 23, 2005 6:42 pm

ndz mar 26, 2006 9:48 am

Moje elfickie imię to Ainathang<br />Mojej koleżanki imię i nazisko w orzczym to: Golzag the Horrible :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
WindDrake
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: wt lip 12, 2005 6:52 pm

wt kwie 04, 2006 6:57 pm

Deceitful Orc<br /><br />Elven Name Possibilities for WindDrake<br />The root name suitable for feminine and masculine is:<br />Carnësew<br />Another masculine version is:<br />Carnësewion<br />More feminine versions are:<br />Carnësewiel<br />Carnësewien<br />Carnësewwen <br /><br />Hobbit lad name for WindDrake<br />Meriadoc Cotton from Deephallow<br />Hobbit lass name for WindDrake<br />Melilot Cotton from Deephallow <br /><br />Dwarven Name for WindDrake<br />Norin Redrage<br /><br />Orkish Name for WindDrake<br />Urkluk the Horrible<br /><br />Ad?naic name for WindDrake<br />Zabaguldam<br /><br />To mi wysz³o a prawdziwego imienia nie podam.
 
Misiu__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:04 pm

sob kwie 08, 2006 5:42 pm

a wdg. mnie takie kreatory s± nieorginalne ... mój krasnal np. nazywa siê "M³oth" by³y jeszcze pomys³ ¿eby nazwaæ GO "Thopur" :), a np. miasta nazywamy albo tak ¿eby wszystkim siê koja¿y³o np. "Ma³e Miasto" lub "Kwadratowa Cytadela" albo s³owa odrotnie np. "Kyzdyr" albo ¶miesznie .... np. miasta barba¿yñców to Dum-Dum, Bur-Bur itd. :)
 
Sajmon154
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 124
Rejestracja: pn sty 16, 2006 5:24 pm

czw kwie 27, 2006 6:12 pm

Nigdzie nie znalazłem takiego topic'u więc robie ten.<br /><br />Piszcie tu skąd wzieliście i jakie imiona dla waszych BG.<br /><br />Quarian Nailo (coś podobnego było w PG przekształciłem na milsze dla mnie i mam imię)<br />Riddrick (byl film Riddick czy coś podobnego, raz przekręciłem tytuł filmu i wyszło imię)<br />Tarks ( gdzieś czytałem że w dawnych czasach beduini mieli podobne imiona tarkaan, tarkon, więc po połączeniu 4 imion po ileś liter z każdego wyszło to co wyszło)<br />Terriera ( dodałem literę "a" do słowa terrier (piesek taki))<br /><br />Za jakiś czas dopisze pare innych tylko musze znaleźć karty i przypomniec soie skąd je wytrzasnąłem.
 
Awatar użytkownika
sebcioz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 54
Rejestracja: śr paź 04, 2006 7:14 pm

czw kwie 27, 2006 7:42 pm

http://www.chriswetherell.com/elf/ - imiona elfickie<br />http://www.chriswetherell.com/hobbit/ - imiona hobbickie<br />http://download.tibia.org.pl/index.php?action=download&id=6 - generator imion z tibii (sam z niego korzystam często w D&D :) )<br /><br />PS: Tematy o takiej tematyce były:<br />http://dnd.pl/forum/index.php?showtopic=264&hl=imiona <!--coloro:#6666CC--><span style="color:#6666CC"><!--/coloro-->Scaliłam. /Eri<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Blair__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sob lis 25, 2006 7:21 pm

sob lis 25, 2006 9:32 pm

Ja do sprawy imion podchodzêw ten sposób wszystkie imiona elfów koñcz± siê na "dil"lub "del" (Ravendil, Norendel) krasnaludy maj± zawszê jaka¶ ksywê a ich prawdziwe imiona s± tak d³ugie ¿e nieda siê ich poprawnie odczytaæ (Einder-rostelin-kordet-anor) ludzie zawsze na standardzie (Stefan) a mizio³ki hm...... a kogo opchod¿± taki kurduple [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/aiwebs_011.gif[/img]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość