Zrodzony z fantastyki

 
Nukereal

ndz maja 06, 2007 10:18 am

Jak widzicie ISA nie chce pomagać w promowaniu DDM. Jak sądzicie co można zrobić aby zaczęli promować, albo przynajmniej sprowadzać tą grę. Oto propozycje:<br /><br />1. Pokazy w swoim mieście.<br />2. Stworzenie strony i "podpięcie" jako oficjalnej ISY.<br />3. Więcej kupować na ich stronie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_sad.gif[/img]<br /><br />A co wy sądzicie? Co można zrobić?
 
Anonim_1

ndz maja 06, 2007 10:52 am

Najlepiej skontaktować się z wydawnictwem ISA i spytać o ich plany względem DDM. Na dobrą sprawę ISA ma niewielki interes w promowaniu D&D Miniatures - nie produkuje tych figurek a jedynie sprowadza. Osoba chętna do rozruszania tematu mogłaby otrzymać jakieś wsparcie (wszak duża sprzedaż modeli mogłaby się przełożyć na wzrost sprzedaży D&D), ale nie sądzę, by można było liczyć na konkretniejsze formy wsparcia, np. nagrody na turnieje.<br />Niemniej, warto spróbować - potrzeba tylko chętnego do zajęcia się tym na poważne (a nie, jak to w naszym fandomie często bywa, ze słomianym zapałem).
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz maja 06, 2007 1:58 pm

Jeśli ktoś zrobi stronę to ja mogę pisac newsy :wink: <br />I to na bierząco oczywiście.<br />Więc - fani D&D Miniatures - do pracy :wink:
 
Nukereal

ndz maja 06, 2007 2:38 pm

Ja bym chętnie pisał scenariusze i okazyjnie jak robić warbandy. Czy byłby ktoś gotowy zrobić szkielet strony?
 
Anonim_1

ndz maja 06, 2007 2:45 pm

Podejrzewam, że od razu mi się zbierze za szerzenie herezji, ale...<br /><br />Czy nie lepiej, zamiast tworzyć od zera, włączyć się w istniejącą strukturę? Poltergeist już niedługo będzie tak mocno związany z dnd.pl jak tylko się da. Na tą chwilę nie ma tam osób działających aktywnie w temacie DDM (jedyne wieści, jakie tam się pojawiają wrzucam ja) - może zamiast tworzyć nową stronę zaktywizować temat D&D Miniatures na Polterze?
 
Nukereal

ndz maja 06, 2007 3:53 pm

Czyli na dnd.polter.pl utworzyc poddział o DDM... Jestem za w 100 %. Tylko że panuje niezdrowy trend o tym "W D&D nie można grac z figurkami", i mógłbybyc problem z odbiorcami.
 
Anonim_1

ndz maja 06, 2007 3:59 pm

<!--quoteo(post=300052:date=May 6 2007, 03:53 PM:name=Uthlanshyrae)-->
Uthlanshyrae pisze:
<!--quotec--><br />Czyli na dnd.polter.pl utworzyc poddział o DDM... Jestem za w 100 %. Tylko że panuje niezdrowy trend o tym "W D&D nie można grac z figurkami", i mógłbybyc problem z odbiorcami.
<br />Nie trzeba od razu iść do dnd.polter.pl - są w końcu bitewniaki.polter.pl, na dobrą sprawę bardziej nadające się do organizacji materiałów poświęconych DDM. Zaś w kwestii trendu sugerującego, że RPG nie współpracuje dobrze z figurkami, nie ma się co przejmować - w D&D gra dość figurkowiczów. :wink:
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

ndz maja 06, 2007 7:39 pm

Masz więc zatem jakąś propozycję do kogo konkretnie powinniśmy się zwrócić w sprawie pisania o D&D Miniatures?<br />Swego czasu był tutaj chyba temat odnośnie strony o D&D Miniatures. Widziałem szkielet strony, więc gdyby była potrzeba to możemy chyba od niej zacząć.
 
Anonim_1

ndz maja 06, 2007 8:30 pm

Najlepiej pogadajcie z williamwolfesem, szefem działu bitewniaków.
 
Nukereal

pn maja 07, 2007 8:02 am

Już zaczynam negocjacje. Chcę najpierw przyciągnąc także RPG-owców. Co sądzicie o scenariuszu na podstawie "Strumienie Srebra"?
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pn maja 07, 2007 1:16 pm

Strumienie Srebra?<br />Również zacząłem rozmowę, choć przez gadu-gadu i na raty. Jeśli ktoś chciałby się do nas dołączyć to serdecznie zapraszam.
 
Nukereal

pn maja 14, 2007 8:32 am

Dostałem odpowiedź!<br /><br />"Myślę, że nie ma problemu, powiedz mi ilu zostało by redaktorami?<br />Jakie działy potrzebujecie, czyli jak ma wyglądać struktura menu?<br /><br />Ja mam dwa wymogi! Wieści oraz min 1 artykuł na 1 redaktora w miesiącu, 3 artykuły na 2 redaktorów. Przy większej liczbie dogadamy się.<br /><br />Pozdrawiam WW"<br /><br />No to kto się pisze?
 
Nukereal

pn maja 14, 2007 10:16 am

I jeszcze coś. Na www.terazgra.czolgi.info mam napisane kilka artykułów. Co sądzicie aby dodac na Polter- "Gobliny z Acheronu" oraz "(Nie)życie w Ravenloft"?
 
Misiak2
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 11, 2006 6:33 pm

wt maja 15, 2007 2:50 pm

Te¿ okazyjnie móg³bym co¶ napisaæ, ale nie jako redaktor. Nie mam zbyt du¿o czasu ostatnio.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

wt maja 15, 2007 11:48 pm

Ja deklaruję się pisać newsy. Artykuły nie są moją mocną stroną, ale z newsami odnośnie d&d miniatures jestem na bierząco.<br />Jak coś to mnie wpisz, bo ja choć dostałem pierwszą odpowiedź zwrotną to niestety później kontakt się urwał.
 
Misiak2
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 11, 2006 6:33 pm

czw maja 17, 2007 1:21 pm

Mam ju¿ zdjêcia wszystkich figurek razem z podpisami z dodatku Aberrations. Przez weekend prawdopodobnie bêdê mia³ zdjêcia z wszystkich dodatków. Komu mo¿na przes³aæ materia³y?
 
Nukereal

czw maja 17, 2007 3:26 pm

Mi na email. Przyda się każda pomoc, w końcu cel jest szczytny [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img] . Kto jeszcze?
 
Cpt Jash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 6:06 pm

pt maja 18, 2007 10:25 am

Co prawda chciałem się pozbyć kolekcji, no ale cel jest szczytny (rozpraszanie słowiańskiej ciemnoty odnośnie DDm) Mam analityczny umysł i poczucie humoru , z chęcią poprowadziłbym rozmaite dywagacje na tematu okołominiaturkowe :wink:
 
Nukereal

pt maja 18, 2007 2:50 pm

Cpt Cash (spróbuj do środy wysłac jakiś artykuł). OK. Potrzeba jeszcze kogoś kto będzie pisać specjalne scenariusze. <br /><br />I tak post scriptum- czemu mnie uznajecie jako naczelnego- jestem jedynie łącznikiem z poltergeistem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_biggrin.gif[/img].
 
Misiak2
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 11, 2006 6:33 pm

pt maja 18, 2007 3:55 pm

Co powiedzieliby¶cie na t³umaczenie kart statystyk? Wiecie, specjalne zdolno¶ci nie wszyscy rozumiej±, a ja nie zawsze dochodze o co chodzi dok³adnie. Nie pomagaj± nawet s³owniki i translatory. Jas móg³bym pisaæ od czasu do czasu jakie¶ t³umaczenia ³atwiejszych kart(przy skomplikowanych czêsto siê gubiê i tracê sens).
 
Awatar użytkownika
Lukas_the_great
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: sob maja 07, 2005 1:48 pm

sob maja 19, 2007 3:23 pm

Nie pogardziłbym skanami tej strony kart, gdzie są statystyki do RPG. Czasami jest mi potrzebna, a trudno ją znaleźć w Internecie.
 
Nukereal

ndz maja 20, 2007 1:27 pm

Przyda się taki artykuł. A statystyki RPG są Wizards of the Coast.
 
Nukereal

czw lip 05, 2007 10:10 am

W końcu znowu istnieje forum. Ale do rzeczy :P . Jedyny artykuł który dostałem to galeria od misiek_2 . Vern jeszcze nie napisał nic (ja piszę część newsów z ShadEncem na bitewniakach) . Cpt Cash chciałbym zobaczyć choćby jeden krótki materiał (albo znak życia) .Trzeba znowu rozruszać tą akcje.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

czw lip 05, 2007 12:29 pm

Oczywiście że nic nie napisałem. Czekam grzecznie aż ktoś da mi znać że zaczynamy. Zatem zabieram się za pisanie newsów.

PS. Chciałbym prosić o jakieś wskazówki jak pisać te newsy. Dzięki :)
 
Awatar użytkownika
Aki
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 751
Rejestracja: wt sty 03, 2006 2:13 pm

czw lip 05, 2007 12:42 pm

 
Nukereal

pt lip 06, 2007 9:53 am

No to fajnie. Vern już będzie coś robił. Ja wyślę teksty z mojej strony. Jeszcze Cpt Cash.
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt lip 06, 2007 8:19 pm

Wie ktoś może ile trwa zanim news zostanie zmoderowany i zamieszczony? Bo wysłałem rano i jak dotąd nie pojawił się.

Proszę ograniczyć podpis do czterech linijek lub umieścić go w znaczniku [hide]
moderator Aki
 
Veleris
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 07, 2007 8:31 pm

sob lip 07, 2007 8:38 pm

Ja bardzo bym chcial zeby wlasnie vyl podzial na D&DM ja akurat uwielbiam ten system gry. Jestem Za!!!!
 
Cpt Jash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 6:06 pm

pn lip 16, 2007 6:42 pm

Kurde!

Nawet nie wiedziałem że tu się ten temat dalej toczy. Zaglądam ciągle na dnd.pl a tam cisza - a jednak widzę, ze DDManiacy nadal żyją. Miło ;]
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

śr sie 01, 2007 7:02 pm

Hejka. To ja Misiak2. Po fuzji nie mogłem się zalogować. Nie wiem czemu. W każdym bądź razie witam. Cpt Jash mógłby się zabrać do roboty zamiast wypisywać farmazony:) Uthlanshyrae mógłbś podać czego brakuje jeszcze na stronę. I czy przesłałem ci wszystkie galerię, bo nizbyt pamiętam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości