Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
sONY No Mimidzu Kage Do
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:10 pm

Reanimation 4 i Mistrzostwa w KgK

śr cze 22, 2005 8:34 pm

Na festiwalu komiksu japonskiego Reanimation4 odbedzie sie mnostwo atrakcji zwiazanych z Crystalem wlasnie chce abyscie dawali swoje propozycje co do tego co mozna zrobic a powiem wam co ja mam w glowce

LARP Crystala
1 Mistrzostwa Polskie w Crystalicum KgK

Dawajcie swoje propozyjce oraz deklaracje przyjazdu :)

oto strona http://www.reanimation.pl/

ps. narazie nic tam nie ma ale od was zalezy jak szybko wsrod atrakcji znajdzie sie Znany Wszechswiat :)
 
Awatar użytkownika
yanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:03 pm

śr cze 22, 2005 8:59 pm

Ja bede i normalnie mistszostfo już jest moje...
Drżyj Soniaku :P
 
Awatar użytkownika
Nadiv
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 236
Rejestracja: pt maja 02, 2003 9:28 am

śr cze 22, 2005 8:59 pm

Hmm...pomysł jest dobry, ale nie sądzisz, że trochę na razie za szybko na mistrzostwa Polski? ;) W końcu Crystalicum dopiero wystartowało.

No ale turniej jako taki nie byłby głupim pomysłem :)
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

śr cze 22, 2005 10:35 pm

Pierwszy LARP Crystalicum odbędzie się za trzy dni na Trójfikcjach. Jeśli wypali jak należy, zrobimy niezbędne poprawki i pewnie zostanie wykonany też na kilku innych konwentach. Jest spora szansa, że pojawię się na Reanimce - mógłbym tam wziąść przygotowaną grę.

Z kolei Mistrzostwa Polski w Crystalicum to zachęcająca sprawa. Chętnie bym wziął udział w takowych :-)
 
Awatar użytkownika
sONY No Mimidzu Kage Do
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:10 pm

śr lip 13, 2005 2:43 pm

Szereg atrakcji szykuje wydawnictwo Wolf Fang, dla uczestników II Ogólnopolskiego Festiwalu Komiksu Japońskiego - reANIMation 4!

Na początek I Ogólnopolski Turniej "Crystalicum - Kryształowa Gra Karciana"! Zapraszamy wszystkich graczy, z całego kraju, na największy oficjalny turniej tego systemu! Gracze walczyć będą o kontrolę nad bramą do Nowego Wszechświata oraz cenne nagrody, których łączna wartość, przekracza 1000 zł! Wśród nich będą niepowtarzalne gadżety przygotowane tylko na reANIMkowy turniej. Ponad to zwycięzca rozgrywki będzie mógł zadecydować o tym, co wydarzy się w przyszłości uniwersum Crystalicum! Dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Początkujących graczy zapraszamy na turniej Crystalicum Sealed Deck oraz dodatkowo pokazy i naukę gry, które odbędą się na stoisku firmowym wydawnictwa Wolf Fang. Atrakcyjne nagrody czekają na was! Kolejnym punktem programu, związanym ze światem Kryształu będzie prezentacja, podczas której przedstawiciele wydawnictwa opowiedzą o pracach nad systemem, świecie gry i oczywiście rysunkach użytych na kartach.

To nie koniec atrakcji! Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w LARP`ie Crystalicum, przygotowanym specjalnie na reANIMation 4! Będzie się działo!

13-15 sierpnia 2005, Bydgoszcz! Największa mangowa impreza roku! Zapraszamy!


Oto komunikat ORGOW ktos sie teraz wybiera??

jak cos to www.reanimation.pl
 
Awatar użytkownika
Volrath
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt sie 19, 2005 3:44 pm

pt sie 19, 2005 4:05 pm

Reanimka juz sie skonczyla... Wiecej info w najszowszym NEWsie na www.crystalicum.pl

1 miejsce Devik - Krasie
2 miejsce Ertai - Elfy
3 miejsce Astonia (nie pamietam kto)
8 miejsce Imperium (jak wyzej)

Tak prezentuje sie kazda frakcja, szkoda ze Imperium nie byo chociaz 4, ale i tak spodziewalem sie ze wypadnie gorzej:)
 
Awatar użytkownika
yanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:03 pm

ndz sie 21, 2005 10:42 am

Jam na 8mym miejscu imperium. Gdyby nie mała porażka z newbiesem o olbrzymim farcie (w drugiej czy trzeciej turze odsłonił świat +10kryszt i cały mój plan poszedł się cenzored bo nagle zaroiło się od statków, postaci i innego syfu) to byłbym wyżej bo talia śmigała jak złoto ze słabymi i średnimi graczami.

Przy okazji w spotkaniu po turniejowym starłem się z Astonią Soniaka i... bilans wygranych 6:0 :P co i tak było hardem bo byłem cenzored a graliśmy koło 1szej w nocy

Żółta kartka za używanie przekleństw. Moderator
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

ndz sie 21, 2005 3:47 pm

Na trzecim miejscu byl Fenran
 
Awatar użytkownika
Volrath
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt sie 19, 2005 3:44 pm

pt sie 26, 2005 4:51 pm

BTW - Gratulacje dla Yanka=] Nasz reprezentant Imperium=P
 
Awatar użytkownika
Lagar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:16 am

pn sie 29, 2005 9:15 pm

A moze daloby sie zamiescic talie pierwszej trojki plus deck imperium ?? Nie kazdy mogl byc na reanimation a tez zoobaczylbym czym ludzie graja (i wygrywaja :} ).
 
Awatar użytkownika
Tarkis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 307
Rejestracja: czw kwie 08, 2004 3:54 pm

wt sie 30, 2005 4:29 pm

Czesc deckow ( miedzy innymi chyba Ertaia) sa na forum Wolf-Fanga. Nie mam pod reka linka, ale nie powinno byc problemow z ich znalezieniem
 
Awatar użytkownika
Fenran
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:46 pm

wt sie 30, 2005 9:55 pm

Swój deck też planuje niedługo wrzucić na forum. A deck Devika jest nudny - same statki :P (joke).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości