Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Parkalius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 24, 2011 4:16 pm

Red Dead Redemption

czw gru 15, 2011 5:41 pm

Czyżby nie było tematu o tej grze, o tej, która dostała tyle wyróżnień i która zachwyca oprawą graficzną i światem gry? Wypowiadajcie się o niej w tym temacie. Ja osobiście przeszedłem całą na PS3 i jestem zadowolony, że kupiłem tą grę.Jej świat jest realistyczny i nie czujemy się uwięzieni w klatce - tą grę produkowała firma Rockstar, ale nie jest tak jak w GTA - gdy, dajmy na to, trafimy osobę w nogi to nie zginie, tylko zacznie kuleć i uciekać. Zalecam - nie grać na kodach! :razz:
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Red Dead Redemption

czw gru 15, 2011 9:59 pm

dziś kończę, zostały mi 2 misje. a potem będę klepał 100%. 30h na liczniku. wielka gra, wspaniała gra. wspaniały klimat, wkręcająca fabuła, kapitalne subquesty (zwłaszcza ten z szukaniem ziółek dla dziadka i Tajemniczy Jegomość). Genialna rzecz, 10/10. GTA4, które mi i tak nie podchodziło, to przy niej (gameplayowo) popierdułka.

Polecam wyłączenie muzyki, zapuszczenie sobie albumu "Welcome to Sky Valley" i jazdę po prerii przy dźwiękach kawałka Space Cadet :D
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Red Dead Redemption

czw gru 15, 2011 10:00 pm

a, i dobre dialogi.

-jak się nazywasz?
-nie mam imienia. podrzucono mnie do przytułka.

jako fan Sergio Leone i Eastwooda w tym momencie o mało nie padłem :D
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Red Dead Redemption

sob gru 31, 2011 10:42 pm

U mnie - podobnie jak trzy tuziny innych gier - czeka na lepsze czasy :razz: Trochę mnie odstrasza liczba godzin, które trzeba tej grze poświęcić żeby w pełni ją docenić. Po setkach godzin (dosłownie) w Fallout 3, New Vegas i GTA4, aktualnie skupiam się raczej na krótszych tytułach...

... a te 30h, o których pisze Gonz, to zapewne dopiero rozgrzewka? :wink:
 
Awatar użytkownika
Parkalius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 24, 2011 4:16 pm

Red Dead Redemption

sob gru 31, 2011 11:27 pm

No wiesz, to zależy od twojego ,,stylu gry''. Gdy jedziesz na misję ( tą główną :wink: ) może się zdarzyć że jakaś kobieta trzy razy cię zawoła bo zaatakowały ją wilki / jakiś mężczyzna chce ją ,,wykorzystać'' ( łagodnie mówiąc :wink: ), bądź bandyci ją zaatakowali, i to od ciebie zależy czy zboczysz z drogi zeby jej pomóc. Ja np. jak czasami się znudzę jeżdżeniem po misjach zwyczajnie zostawiam konia, zapisuję grę, wyciągam broń i strzelam do wszystkiego, co się rusza, jest za mnie nagroda i zazwyczaj ginę próbując przeciwstawić się dobru. :razz: Niemniej jednak gra jest godna polecenia. Chociaż sam miałem podobne odczucia, to jednak po zagraniu więcej razy chętnie będziesz włączać te ps3/X360 po to aby pograc w Red Dead Redemption.
 
Awatar użytkownika
Wiron
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 12:23 pm

Re: Red Dead Redemption

pn sty 02, 2012 12:31 pm

RDR ma bardzo dobrą fabułę ale niestety sama rozgrywka jest na znacznie gorszym poziomie. Gdy odblokujemy bullet time strzelanie robi się banalnie proste. Jazda przez pustynie w te i wewte po pewnym czasie strasznie się nudzi.
Ostatnio zmieniony pn sty 02, 2012 4:02 pm przez Wiron, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Red Dead Redemption

wt sty 03, 2012 3:33 pm

no nie wiem, mnie bawiła niezmiennie aż do końca. tu strzelanina, tam pościg, nudził mnie tylko meksyk od pewnego momentu, potem już z górki.

co do tych 30h - to czas jaki poświęciłem fabule, nastu sidequestom, wielu polowaniom, łapankom itp. nie zmienia to faktu że dalej chce odblokować pozostałe stroje, klepnąć wysokie poziomy w wyzwaniach co mi zostały itp. no i wogóle nie ruszałem multi. wole 30h na tą grę niż na 3 średnie albo tylko dobre, powaga. zero poczucia zmarnowanego czasu. obok RE4HD najlepsza gra jaką przeszedłem w 2011. a, miałem łowy na grizli skończyć dla trofeum. i kiedy ja to zrobie, jak na półce Dead ISland, Batman i Uncharted3???
 
Awatar użytkownika
Parkalius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 24, 2011 4:16 pm

Red Dead Redemption

śr sty 04, 2012 1:48 pm

Wcale nie trzeba koniecznie używać bullet time, ja np. lubię powystrzelać cały magazynek Semi - automatic pistol'a na jedną osobę. :razz: Na różnorodność broni też raczej nie można narzekać. Co prawda na początku mamy tylko Cattleman revolver (zwykły rewolwer dla niegrających :razz: ), ale potem dostajemy shotgun'y , snajperkę i koktajle mołotowa. (Oraz lasso na dzikie konie :wink: )

P.S. RE4HD to skrót od ... ?
Ostatnio zmieniony czw sty 05, 2012 7:50 am przez Parkalius, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Red Dead Redemption

pn sty 23, 2012 4:40 pm

RE4HD= Resident Evil 4 HD, fakt że odgrzwanka, ale rewelacyjna i gameplayem rozkładająca wielu zeszłorocznych liderów premier.
 
Awatar użytkownika
styrbjorn1983
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 89
Rejestracja: wt lip 20, 2010 1:06 pm

Red Dead Redemption

pt sie 03, 2012 4:44 pm

GTA to popierdolka przy 'ballad of gay tony"
 
Kanin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 12:55 pm

Red Dead Redemption

pn wrz 17, 2012 9:48 am

Zaje**sta gra, mocno wierzę że RDR w końcu pojawi się na PC, każdy ich exklusive na konsole prędzej czy później trafiał na PC... Mam taką nadzieje w tym przypadku, inaczej będzie trzeba kombinować z przeróbkami i [na pewno nie]

Takich rzeczy nie pochwalamy. Zastosuj się do regulaminu. - wysłannik
Ostatnio zmieniony pn wrz 17, 2012 10:04 pm przez wysłannik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
down22
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 21, 2016 12:25 am

Red Dead Redemption

pn mar 21, 2016 12:26 am

Gra jest wybitna. Przeszedłem ją na konsoli całą. Teraz czasami do niej wracam. Naprawdę świetna
 
gryznowski8
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 20, 2015 1:11 pm

Re: Red Dead Redemption

wt cze 07, 2016 2:03 pm

Mi sie podoba, ale cos nie mam motywacji by ja skonczyc... moze dzisiaj pogram? no i gra w sumie troche sie zestarzala i momentami przeraza graficznie na duzym tv... :D
 
Awatar użytkownika
norbi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wt paź 25, 2016 9:14 am

Re: Red Dead Redemption

wt paź 25, 2016 9:33 am

A co powiecie o zapowiedzi 2ki? Kto nie widział to podsyłam trailer, jak dla mnie to jedna z najważniejszych premier w 2017 :) https://www.youtube.com/watch?v=gmA6MrX81z4 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości