Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Rebound
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9343
Rejestracja: czw cze 05, 2003 2:32 pm

REGULAMIN Forum Oficjalnej polskiej strony D&D

ndz gru 11, 2005 2:43 pm

Regulamin Forum Oficjalnej polskiej strony D&D

Na Forum Oficjalnej polskiej strony D&D (zwanym dalej "Forum") obowiązuje regulamin Forum serwisu Poltergeist, z następującymi wyjątkami:

1. Autor posta/tematu naruszającego regulamin może nie zostać poinformowany o skasowaniu jego postu/tematu, jeśli moderator uzna, że takie działanie nie jest konieczne.

2. Bezwzględnie zabrania się zakładania jakichkolwiek tematów traktujących o gustach ("Czy A jest lepszy od B i dlaczego"), będących wyliczankami ("Wypisz swoje ulubione C") lub nie związanych z tematyką Forum. Będą one kasowane bez ostrzeżenia i powiadomienia. To samo tyczy się postów i tematów nie spełniających podstawowych zasad polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji, a także postów umieszczanych w tematach Przyklejonych i Ogłoszeniach.

3. Zabrania się także:

3.1. Stosowania w temacie emotikon w jakiejkolwiek formie.

3.2. Kończenia tematu kropką, o ile nie zostanie to wymuszone przez zastosowanie skrótu bądź skrótowca wymagającego zastosowania kropki (np. "ed.").

3.3. Zawierania w temacie fraz w rodzaju "nowe zaklęcie", "nowa rasa" itp.

3.4. Tworzenia tzw. "komiksów" (tj. nadużywania emotikonek w notkach).

3.5. Nadużywania znaków interpunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem wykrzykników, znaków zapytania i wielokropków. Dotyczy to również tworzenia zbitek w rodzaju wielokrotnego wykrzyknika lub pytajnika.

--

Redakcja i Moderatorzy Forum zachęcają również do zapoznania się z Moderatorowym Przewodnikiem Forumowym. Stosowanie się do zawartych w nim zasad i zaleceń jest wymagane na równi z przestrzeganiem tego Regulaminu.

--

Wyróżnieni

Wyróżnieni to specjalna ranga, jaką redakcja Oficjalnej polskiej strony D&D nadaje pozytywnie odznaczającym się i aktywnym użytkownikom forum. Ranga ta jest przyznawana przede wszystkim z inicjatywy redakcji, jednakże głos użytkowników forum ma tu również ogromne znaczenie.

Wyróżnieni działu D&D skupieni są w specjalnej grupie.

--

Wszelkie pytania odnośnie Regulaminu Forum należy kierować do Moderatorów.
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 3:09 pm przez Zsu-Et-Am, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości