Zrodzony z fantastyki

 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 12:42 pm

Czas beztroskiej zabawy się skończył, czas zakasać rękawy! Trzeba ogarnąć chaos radosnego wrzucania pomysłów i zorganizować się.

Zorganizujcie się w grupy twórcze, które będą opracowywać poszczególne projekty. Podzielcie zadania, ustalcie hierarchię.
Zaproponowałem wczoraj na Mastermindzie podział pracy w grupie pracującej nad Goldstromem.
Yuri i Azteco zajmą się więc fluffem, czyli opisami poszczególnych elementów świata. Dział Fantazji w skrócie.
Aesandill i yours truely zajmą się dostrajaniem mechaniki SW do wymagań panów artystów z Działu Fantazji - Czyli Dział Twardych Faktów :)
kbender zaś zajmie się layoutem, wikią i zarządzaniem radosną twórczoścą obu działów, nadawaniem jej porządku logicznego itd.
Później potrzebne bedą takie pierdoły jak redakcja, skład i ilustracje, ale na razie się tym nie zajmujemy, za wcześnie na to.

Oczywiście działy bedą się przenikać, kazdy może wrzucać pomysły do każdego działu, ale dla porządku ostateczną wersję bedą zatwierdzać poszczególne zespoły.

Propnuję pozostałym przyjąć takie lub podobne struktury - jeśli ktoś czuje się na siłach, może się zajmować więcej niż jednym settingiem.
Przyznam, że najlepiej byłoby skupić się na jak najmniejszej liczbie settingów, żeby się moce twórcze nie rozpływały.

Ja oprócz Goldstromu zamierzam się zająć także Night, Hell, Gasoline.

Wrzucajcie swoje deklaracje co kto chce robić tutaj. Proponuję wam także, poszczególnym zespołom, zacząć używać komunikatorów w stylu mumbla od Khakiego, albo skype'a, bo to bardzo ułatwia dyskusję i redukuje ilość komentarzy na forum - wrzucajcie tylko konkluzje z dyskusji, nie całą dyskusję. instrukcja dla leniwych tutaj:

http://www.master-mind.in/do322261cz-do-nas.html

No i oczywiście, zgłaszać się do kbendera po własne wiki dla swoich settingów - ale proszę żeby zgłaszały to już zorganizowane zespoły. kbender dla jednego gotować nie będzie :)

Podsumowując istniejące zespoły:

Goldstrom/Dieselgeist:
http://pl.dieselgold.wikia.com/wiki/Dieselgold_Wiki
Dział Fantazji (fluff) - Yuri, Azteco, Tequila Slammer, czarnylord23
Dział Twardych Faktów (mechanika) - Aesandill i zigzak
Dział techniczny (layout i zarządzanie zawartością) - kbender

Mroźne Głębiny Boskiej Maszyny:
Tequila Slammer, vonBoltzmann, Shohei, voynar
Dobrze być złym
nerv0, Wiron

Night, Hell, Gasoline
xlselector, Wiron, Tequila Slammer, zigzak

Stacja Kosmiczna SOJUZ
kbender, ŻYWA_MUMIA_LENINA (czyli chętni z doskoku)
Ostatnio zmieniony czw paź 20, 2011 11:19 pm przez zigzak, łącznie zmieniany 11 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
kbender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:55 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:09 pm

Oki, więc ja chętnie zajmę się Goldstromem i Stacją Kosmiczną Sojuz (jak tylko ustalę, czy da się go połączyć z zimną wojną w kosmosie czy nie). Mam jak wszyscy ŻYCIE (TM) i projekty na boku, ale te dwa koncepty dam radę gdzieś wcisnąć.
 
Awatar użytkownika
Tequila Slammer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 584
Rejestracja: śr cze 22, 2011 10:27 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:18 pm

Ja zajmuję się wraz z vonBoltzmannem oraz Shoheiem WTSem Mroźne Głębiny Boskiej Maszyny. Z chęcią przyjmiemy do zespołu kolejne osoby zainteresowane współtworzeniem tego WTSa. Ja ze swojej strony chętnie włączę się w struktury Goldstorma jeśli wyrazicie na to ochotę:)
Pozdrawiam
 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:26 pm

Pewnie, że chcemy - uwagi masz celne i dobre pomysły - w którym bepartamencie chciałbyś się znaleźć? :)
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:35 pm

Ja się muszę zastanowić co dalej. Jeśli ktoś byłby chętny na ewentualną współpracę przy projekcie Dobrze być złym niech daje znać na PW. Sam może podczepię się pod Goldstorma, ale to jeszcze nic pewnego, a dzisiaj dzień zbyt senny by podejmować takie decyzje. :)
 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:40 pm

Niech daje znać tutaj również, zawsze to reklama, ze ktoś się interesuje - głosowało 9 osób, powinni się znaleźć chętni
 
Awatar użytkownika
Tequila Slammer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 584
Rejestracja: śr cze 22, 2011 10:27 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:43 pm

Zapewne najchętniej dołączyłbym do działu Fantazji gdyż dopasowanie mechaniki mnie jakoś nie kręci (zresztą nigdy nie grałem w SW i nie mam dobrej znajomości tej mechaniki). A opisywać zdecydowanie lubię.
 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:47 pm

no to witamy na pokładzie! :)

Organizuj sobie skajpa i mumbla, i poszukaj usera gatlinggauss (na skypie to ja). ja cię dołacze do grupy twórczej via skype - na mumblu nie ma akiej potrzeby, każdy wpada kiedy chce, i podsłuchuje, jak shohei wczoraj :)
 
Awatar użytkownika
Tequila Slammer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 584
Rejestracja: śr cze 22, 2011 10:27 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:49 pm

Ok, dzisiaj/jutro to załatwię wszystko, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj mi się to uda, chyba, że dłużej mi zejdzie w pracy.:)
 
Awatar użytkownika
Wiron
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 12:23 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 1:54 pm

Ja z pewnością dołączę się do Dobrze być złym. Być może wezmę się też za Night, Hell, Gasoline ale to zależy od tego w jaką stronę zdryfuje projekt.
 
Awatar użytkownika
XLs
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: śr gru 16, 2009 9:38 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:06 pm

OMG muszę kupić słuchawki. Ja się zajmę mutacją mojej benzynowej fantazji:P ale to już wiadomo. Czekam na kierownika zigzaka wydającego rozkazy:D
 
Awatar użytkownika
kbender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:55 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:08 pm

Nadal szukam chętnych do Sojuza (ktoś na to głosował! God dammit!), pamiętajcie, jeśli jakoś chcecie uaktualnić rozpiskę przydziałów do grup wujek kbender się tym zajmie (kbender.84 na skajpie, 7877828 na gg ;))
Ostatnio zmieniony sob mar 10, 2012 10:58 am przez wysłannik, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:13 pm

dziadzio zigzak pomoże przy SOJUZIE, ale jako dodatkowy dopalacz - wnuczęta z innych projektów są absorbujące :) nie miałeś tego łączyć z Tregimtarem?
 
Awatar użytkownika
Hajdamaka v.666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 108
Rejestracja: wt mar 29, 2011 7:26 am

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:16 pm

(ktoś na to głosował! God dammit!)


Np. ja. I zycze Ci powodzenia, bo to naprawde pomysl z potencjalem - na humorystyczne, jak i na bardziej powazne przygody.
 
Awatar użytkownika
vonBoltzmann
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: śr cze 29, 2011 4:00 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:26 pm

Ja chciałbym się włączyć także w Goldstrom i Sojuz, ale obawiam się, że nie będę miał czasu pracować jednocześnie nad tymi settingami i nad swoim projektem, w związku z tym po prostu od czasu do czasu podrzucę jakieś pomysły do nich i tyle.

No i zapraszam wszystkich serdecznie do dołączenia do grupy Mroźnych głębin boskiej maszyny!
 
Awatar użytkownika
kbender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:55 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 2:41 pm

Miałem, ale na razie Tregimtar milczy... poczekam jeszcze trochę i zobaczę.
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr paź 19, 2011 2:58 pm przez kbender, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
czarnylord23
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 102
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:20 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 5:25 pm

Zgłąszam się do Goldstorma. :) Inne projekty też ciekawe, ale z czasem u mnie nieciekawie i nie wiem, czy byłbym w stanie się skupić na dwóch projektach.
 
Awatar użytkownika
shohei
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 133
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 9:21 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 6:17 pm

Tam zaraz podsluchiwal, po prostu chamsko wszystko nagrywalem :P Wybaczcie, ze sie nie odezwalem na mumble, ale zajmowalem sie moja latorosla i niespecjalnie mialem czas. Nastepnym razem przynajmniej zapytam o zgode ;)

Sam chetnie wrzucilbym czasem jakas uwage do Goldstroma, w miare pomyslow i mozliwosci czasowych.
 
Awatar użytkownika
kbender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:55 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

śr paź 19, 2011 10:42 pm

czarnylord23, a gdzie w Goldstormie się widzisz? Myślenie nad detalami świata czy mechaniki?
 
zigzak

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

czw paź 20, 2011 8:05 am

Jasne panowie, wszystkie uwagi i pomysly beda bardzo chetnie widziane mysle w każdym WTSie. No i jesli chcecie sie dedykowac na powaznie do jakiegoś jednego (czy kilku) settingow, jak najbardziej - dla latwego i przyjemnego srartu wrzuccie swoje pomysly pod posczegolnymi WTSami, zacznie sie dyakusja nad nimi i naturalnie zostaniecie wchlonieci przez Kolektyw :)
Resistance is futile! ;)
 
Awatar użytkownika
czarnylord23
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 102
Rejestracja: pn sty 31, 2011 9:20 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

czw paź 20, 2011 11:48 am

Zdecydowanie detale świata. Mechanikę SW widziałem raz na oczy i nie wystarczyło to by ją dobrze zrozumieć. ;)
 
Awatar użytkownika
Tequila Slammer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 584
Rejestracja: śr cze 22, 2011 10:27 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

czw paź 20, 2011 12:37 pm

Ja dzisiaj wieczorem powinienem już wreszcie ogarnąć mumblea, wiem, że piszę o tym od dawna ale muszę się wybrać po te ****** słuchawki do SKype, bo moje nie działaja:/
 
voynar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 17, 2009 9:55 pm

Re: Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

czw paź 20, 2011 11:13 pm

Zgłaszam się do Mroźnych głębin. Międzyplanetarne łodzie podwodne to jest to :)
 
Awatar użytkownika
Tequila Slammer
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 584
Rejestracja: śr cze 22, 2011 10:27 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

czw paź 20, 2011 11:34 pm

Super:) Dziękujemy za zainteresowanie:) Odezwę się do Ciebie na privie to coś wspólnie ustalimy:)
 
Awatar użytkownika
XLs
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: śr gru 16, 2009 9:38 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

pn paź 24, 2011 11:07 am

Ogłoszenie naborowe

Chyba jak to napisze to zigzakus się nie obrazi! Szukamy grafików! preferowany styl -> amerykańska szkoła komiksowa:
np: http://robertadler.blogspot.com/ (przedstawiam styl)
Robert Alder robi idealne rzeczy w klimacie:
Obrazek
Obrazek

A tego nie musze przedstawiać:
Obrazek

Inne w klimacie mile widziane!
 
Awatar użytkownika
kbender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 213
Rejestracja: pn lis 24, 2008 11:55 pm

Rekrutujcie swoje zespoły do WTS!

pn paź 24, 2011 11:29 am

Może wrzućcie to w formie notki na blogu? Blogosfera jest mniej "hermetyczna" niż forum WTS.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość