Zrodzony z fantastyki

 
Kot Dayton
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 15, 2014 12:02 pm

Roleplay wszelakiej maści.

sob lut 15, 2014 12:16 pm

Witam, jestem dopiero tutaj kilkanaście minut, a nie znalazłem odpowiedniego dla siebie działu do poruszenia pewnej kwestii.

Nie zamierzam owijać w bawełnę i przedłużać, więc- jestem tak jakby "RPGowcem" od 2011, i jako tako poprzez wszelakie gry tego rodzaju nie musiałem się jakby obawiać o swój "głód fabularny" (jakkolwiek to głupio nie brzmi). Moja ekipa D&D rozpadła się niestety z błahych powodów, jednakże nie widzę dla niej przyszłości. Fabularnych serwerów do wszelakich gier RPG nie ma- bądź przynajmniej ja nie widzę. Dlatego prośbę mam ogromną, czy możecie się podzielić jakimiś grami Roleplay przez sieć?
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

Roleplay wszelakiej maści.

sob paź 18, 2014 5:40 pm

Mocno późno, bo osiem miesięcy obsuwy, ale jest serwis Po Prostu Graj! (nawet administratorzy wypowiedzieli się na 1000 znaków w pierwszym numerze reaktywowanej gazetce "Magia i Miecz") z kilkoma rekrutacjami do grania online przez "stół wirtualny" oraz komunikator głosowy. Poza tym są jeszcze takie miejsca w sieci takie jak Gry Fabularne Online (mają grupę na Facebooku oraz serwer na TeamSpeaku) i inne drobne zawierające do 2k4 aktywnych osób.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości