Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

wt cze 19, 2007 3:44 pm

 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

pn cze 25, 2007 12:24 pm

Darklighter pisze:
mergan napisał:
2) Zmiana twarzy Anakina-ducha na Endorze, po zniszczeniu II GŚ;

Bo wtedy tak naprawdę Anakin "umarł", przechodząc na CSM. Powrót na JSM był reprezentowany przez obraz Anakina z przeszłość, kiedy, jeszcze jako Rycerz Jedi, bronił Republiki.

Od strony fabuły faktycznie, ale jest to wpakowane na siłę, żeby przynajmniej udawać, że OT i NT są jednością... :/ IMHO


Darklighter pisze:
Cytat:
Tym niemniej informacja o śmierci Imperatora leciała do wszsytkich systemów wolno, obijając się jeszcze przez imperialną propagandę.

Na Coruscant jak widać mieszkańcy sami rozprawili się ze strzurmowcami, podobnie jak i z pomnikiem tyrana.

Nie do końca, vide seria X-wingi (chbya "Ryzyko Wedge'a", albo Eskadra Łotrów")
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

pn cze 25, 2007 6:41 pm

KhameirSarin pisze:
Od strony fabuły faktycznie, ale jest to wpakowane na siłę, żeby przynajmniej udawać, że OT i NT są jednością... :/ IMHO

I co gorsza, paskudnie toto wygląda. Już lepiej było zostać przy wersji SE ze starym Anakinem - imo wstawienie tam Christensena wygląda tak...dziwnie.

sirDuch - Ewoks Celebration lepsze niż Victory Celebration?:shock: To my chyba inne SW oglądaliśmy.
 
Awatar użytkownika
Darklighter
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1600
Rejestracja: wt lut 08, 2005 8:02 pm

wt cze 26, 2007 8:40 am

Nie do końca, vide seria X-wingi (chbya "Ryzyko Wedge'a", albo Eskadra Łotrów")


Owszem, tyle, że "Ryzyko Wegde'a" pojawiło się w 1996 roku, a 1997 zaserwowano nam RotJ Special Edition, który po swojemu przedstawił fakty ;).
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

wt cze 26, 2007 11:21 am

Jade Elenne pisze:
I co gorsza, paskudnie toto wygląda. Już lepiej było zostać przy wersji SE ze starym Anakinem - imo wstawienie tam Christensena wygląda tak...dziwnie.

+1
Darklighter pisze:
Owszem, tyle, że "Ryzyko Wegde'a" pojawiło się w 1996 roku, a 1997 zaserwowano nam RotJ Special Edition, który po swojemu przedstawił fakty .

To to aż takie stare jest? Mimo wszystko, posiłkując się doświadczeniami ze znanej nam rzeczywistościo to mało które imperium rozpadało się i znikało z chwilą śmierci/obalenia jego władcy. W 99% przypadków ten albo już miał następce, albo najwyżsi/najpotężniejsi podwładni rozpoczynali walkę o władzę... "Ryzyko..." idealnie opisuje właśnie ten schemat :) A w książce chbya było nawet coś o zamieszkach na Courascant i krwawym stłumieniu ich przez Icehart... więc nawet się nie gryzie aż tak....
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

wt cze 26, 2007 12:32 pm

Yooooooo!
Nie chcę Wam przeszkadzać w rozmówkach swawolnych, ale w dziale film jesteśmy :> Tak wogóle :>
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

wt cze 26, 2007 8:34 pm

Seth - ktoś Ci już powiedział, że się czepiasz? ;>

A mógłby ktoś zarzucić konkretniejszym infem na temat wydarzeń z "Ryzyka Wedge'a"? Nie wszyscy czytali serię X-Wing:/

Co do naszej rzeczywistości...a jak było z imperium Aleksandra Macedońskiego, a? Od razu po jego śmierci rozpadło sie na cztery pomniejsze, a potem w ogóle poszło w rozdrobnienie.

Moja droga, nawet sobie niewyobrażasz ile mi pracy moderatorsiej ostatnimi czasy doszło. Jak Wy jaeszcze zaczniecie Off Topy robić, którymi będę musiał się zająć to już wogóle się zaciukam. Więc z łaski swojej myśl kawałek poza własny nos, hm? :> Niektórzy tu siedzą godzinami, żeby wszystko dobrze działało. Google nie gryzie, rączki Ci nie odpadną jak poszukasz. SethBahl.
 
Awatar użytkownika
KhameirSarin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 966
Rejestracja: czw lut 10, 2005 6:37 pm

śr cze 27, 2007 12:27 pm

OK Seth, ja wiem o co chodzi i idę w takim razie na priva :)

A w filmie sceny są realistyczne - zryw obywateli uciśnionych, a potem opuźniona reakcja władz na to i pacyfa (wizja moja poparta źródłami zewnętrznymi...)
 
Awatar użytkownika
Jade Elenne
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1264
Rejestracja: pn maja 09, 2005 4:39 pm

sob cze 30, 2007 2:54 pm

Oki, ja biję się w klatę i obiecuję poprawę.

Christensena/Shawa już przerobiliśmy. Czy wśród licznych zmian w nowych wersjach trylogii są jeszcze jakieś, które Waszym zdaniem nie powinny mieć miejsca? Dlaczego?
 
Awatar użytkownika
Jaco91
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 10:32 pm

sob paź 04, 2008 5:41 pm

Iż temat odświeżam, przepraszam.

Młody wiekiem jestem i Moc poznaję dopiero. Wiedza moja również nie imponuje. O dwóch wersjach filmu, teraz się dowiedziałem. Pytanie me brzmi więc, gdzie zdobyć można stare wersje trylogii?
Za odpowiedź, wdzięczny będę.

Niech Moc będzie z Wami.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

sob paź 04, 2008 6:22 pm

Poczatowałbym na Allegro. Z tego co widzę niezawiele tego teraz, ale jakis czas temu bylo tego sporo.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości