Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt lut 03, 2017 7:14 pm

Chariot, Cart Wheels SET2 od Mini Monsters

W piątek zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzje na DansE MacabrE, w którym przedstawię wam bliżej zestaw Chariot, Cart Wheels SET2 od Mini Monsters.

Koła zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Koła to odlany z żywicy zestaw 2 elementów o średnicy 27 mm, dedykowany do skali 28-30 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji modeli kołowych machin wojennych w Warheim FS oraz innych grach osadzonych w światach fantasy i średniowieczu.

Zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Mini Monsters, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Corinthian Columns|Dwarf Warrior Statue|Merchant's House Kit|Outhouse|Stone Walls|Sacks|Other
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt lut 10, 2017 8:48 pm

Kromlech - Birds

Piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Birds od Kromlech.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się sześć odlanych w całości modeli ptaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Modele mierzą od 15 do 20 mm. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia, nieco więcej czasu trzeba będzie poświęcić na usunięcie pozostałości po kanałach doprowadzających żywicę do formy.

Modele ptaków z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Birds był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw lut 16, 2017 11:09 am

Lead Adventure - Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion wyprodukowanej przez Lead Adventures.

Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości metalowy model oraz okrągła podstawka 25 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion to dość kanoniczny Krasnolud, który bez problemu może zostać wcielony w szeregi Khazadów z Gór Krańca Świata lub jakikolwiek inny regiment długobrodych wojowników.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt lut 24, 2017 6:05 pm

SpellCrow - Goblin z wielkim piórem

Prezentowany poniżej model był jedną z nagród ufundowanych przez firmę SpellCrow, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Goblin z wielkim piórem wyprodukowanej przez SpellCrow.

Goblina z wielkim piórem zapakowany wraz z innymi nagrodami w woreczek strunowy, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości metalowy model oraz kwadratowa podstawka o boku 25 mm.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Goblin z wielkim piórem uzbrojony jest ponadto w broń drzewcową, a przed wrogimi ciosami chroni go kolczuga i nieco zniszczona tarcza. Zielonoskóry wygląda jednak na prawdziwego twardziela, bowiem oprócz wymienionego wyżej ekwipunku posiada także solidną skrzynię w której przetrzymuje swoje skarby.

Model Goblin z wielkim piórem z powodzeniem można wykorzystać jako bohatera w drużynach Zielonoskórych do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw mar 02, 2017 9:44 pm

HQResin - Travel Set – Basing Kit

W ofercie HQResin znajduje się między innymi zestaw Travel Set – Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy

Travel Set – Basing Kit to złożony z 10 żywicznych elementów zestaw reprezentujący różnorakie walizki i paczki.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Travel Set – Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt mar 17, 2017 12:30 pm

Micro Art Studio - Large Wooden Barrels

W ofercie Micro Art Studio znajduje się między innymi zestaw Large Wooden Barrels, który składa się z dwóch żywicznych elementów reprezentujących duże drewniane beczki.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne ślady po pęcherzach powietrza są łatwe do zamaskowania.

Zestaw Large Wooden Barrels z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt mar 24, 2017 10:53 am

Stone Knight Ruins Terrains - Ristuls Extraordinary Market

Dziś pokażę wam zawartość pudełka Stone Knight Ruins Terrains od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Stone Knight Ruins Terrains został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy żywiczne elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na elementach nie zauważyłem nadlewek oraz innych śladów pozostałych po procesie odlewania. Dla pewności warto jednak umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów.

Zestaw Stone Knight Ruins Terrains składa się z trzech elementów z których najwyższy mierzy 120 mm. Elementy można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram lub podstawek pod modele.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Ristuls Extraordinary Market, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw mar 30, 2017 9:34 pm

Otherworld Miniatures - Human Male Thief

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji figurki Human Male Thief v2 wyprodukowanej przez Otherworld Miniatures.

Model Human Male Thief został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach metalowy model oraz okrągła podstawka 25 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Autorami figurki Human Male ThiefKev Adams oraz Ian Mountain, a sam model przedstawia jednego z rzezimieszków, których bez trudu można spotkać w różnych światach fantasy. W czasie rozgrywek w Warheim FS model Human Male Thief z powodzeniem może pełnić rolę Skrytobójcy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt kwie 07, 2017 3:09 pm

Na prezentowany poniżej model zachorowałem kilka lat temu i dużo czasu minęło zanim udało mi się go nabyć. Nie to, żeby model był wyjątkowo trudno dostępny albo drogi, po prostu zawsze było coś pilniejszego, aż do teraz. Przy okazji zakupu urodzinowego prezentu dla Torina z Paint Crime Site uszczupliłem nieco własne oszczędności i do koszyka powędrował jeden model więcej.

Nie wiem jak na szanownym państwie-draństwie ale na mnie modele z GameZone Miniatures, podobnie zresztą jak te z BlackChapel Miniatures, zawsze robiły duże wrażenie i są bardziej staroświatowe niż produkty GW z kilkunastu ostatnich lat.

Uważni czytelnicy DansE MacabrE z pewnością zauważyli też, że mam pewną słabość do pomników, które jeden po drugim zapełniają ulice Oldenlitz. Również przedstawiony poniżej model zakupiłem z myślą o postawieniu go na piedestale.

Gloria Invicta - GameZone Miniatures

W pierwszy piątek kwietnia 2017 roku i zapraszam do lektury krótkiej prezentacji figurki Gloria Invicta od GameZone Miniatures.

Model Gloria Invicta został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w czterech fragmentach metalowy model oraz prostokątna podstawka 25x50 mm, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia. Gloria Invicta cierpi jednak na przypadłość wspólną dla wszystkich modeli od GameZone Miniatures, choć poszczególne części pasują do siebie dobrze, to pozostałe po sklejeniu szczeliny są widoczne, a samo klejenie jest dość uciążliwe. Rozwiązanie tego problemu przy okazji zeszłorocznego 30-dniowego Wyzwania Figurkowego przypomniał Grish, który na swoim blogu fat lazy painter pokazał jak za pomocą papieru toaletowego i kleju cyjanoakrylowego łatwo i szybko kleić metalowe modele. Sposób ten ma jeszcze tę zaletę, że świetnie wypełnia szczeliny pomiędzy klejonymi elementami modelu.

Gloria Invicta to figurka przedstawiająca pokonanego kawalerzystę, który brocząc krwią z wielu ran, rozbrojony wraca z pola bitwy na grzbiecie swojego wierzchowca. Fantastyczny model, który można umieścić na dioramie lub makiecie, ja wybrałem makietę pomnika.

I to tyle. Zdjęcia modelu dostępne są poniżej, a postępy prac nad pomnikiem możecie śledzić na DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt kwie 21, 2017 7:24 pm

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Miner #6

W piątek zapraszam was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Dwarf Miner #6 28FM0116 od Scibor MM.

Dwarf Miner został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Dwarf Miner to model prezentujący odzianego w kolczugę i skórzane spodnie górnika, który wyposażony w parowy świder i hełm z lampą może w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem reprezentować postać krasnoludzkiego Poszukiwacza złota.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw kwie 27, 2017 11:28 pm

Signposts od Mini Monsters

W piątek zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzje na DansE MacabrE, w której przedstawię wam bliżej zestaw Signposts od Mini Monsters.

Drogowskazy zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Drogowskazy to odlany z żywicy zestaw 21 elementów o wysokości od 52 mm do 56 mm, dedykowany do skali 28-30 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i podstawek w Warheim FS oraz innych gier osadzonych w światach fantasy i średniowieczu.

Zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Mini Monsters, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Cart Wheels SET2|Corinthian Columns|Dwarf Warrior Statue|Merchant's House Kit|Outhouse|Stone Walls|Sacks|Other
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt maja 05, 2017 12:10 pm

Ancient Britons: Mastiff Packmaster od Warlord Games

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji zestawu Ancient Britons: Mastiff Packmaster wyprodukowanej przez Warlord Games.

Zestaw Mastiff Packmaster został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości Psiarczyk oraz trzy Mastify, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurki zostały odlane z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

W czasie rozgrywek w Warheim FS modele Mastifów z powodzeniem mogą pełnić rolę Psów bojowych. Podobny model umieściłem parę lat temu na podstawce Szczurołapa. Z kolei model towarzyszącego Mastifom Psiarczyka można wykorzystać jako woźnicę rydwanu lub zaprzęgu. Wystarczy drobna konwersja polegająca na zamianie trzymanego w lewej ręce topora na bat lub bicz, zaś smycz trzymana w prawej dłoni równie dobrze może być lejcami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw maja 11, 2017 10:46 am

Tree stumps od Kromlech

Jutro piątek, pora więc na kolejną relację z rozpakowania pudełka z zestawem modeli Tree stumps od Kromlech.

Elementy zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się jedenaście odlanych w całości pni drzew, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Modele pni drzew z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno podstawek pod figurki jak i makiet czy dioram.

Zestaw Tree stumps był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych który odbył się 21 stycznia 2017 roku w Katowicach w Innym Wymiarze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt maja 19, 2017 4:52 pm

Zrujnowana karczma od SpellCrow

Prezentowany poniżej model był jedną z nagród ufundowanych przez firmę SpellCrow, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji makiety Zrujnowana karczma wyprodukowanej przez SpellCrow.

Zestaw został zapakowany wraz z innymi nagrodami w woreczek strunowy, wewnątrz którego znalazły się odlane w dwóch elementach ruiny Zrujnowanej karczmy.

Elementy zostały odlane w żywicy, a nadlewki i linie podziału formy nie powinny być trudne do usunięcia.

Zrujnowaną karczmę z powodzeniem można wykorzystać jako samodzielną makietę lub wraz z innymi zestawami od SpellCrow użyć do budowy większego kompleksu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw maja 25, 2017 11:22 pm

Lampa warsztatowa Velleman VTLAMP6

Pora na kolejną recenzję, dziś jednak nie będzie o figurkach, nie będzie też o makietach. Będzie o jednym z ważniejszych elementów wyposażenia warsztatu.

Kilka lat temu Arbal na blogu Coloured Dust opublikował recenzję lampy warsztatowej Velleman VTLAMP6, która już wtedy zwróciła moją uwagę.

Niestety zawsze były pilniejsze wydatki, a warsztat oświetlały wówczas dwie lampy z żarówkami halogenowymi.

Światło emitowane przez dwie lampy nie było najgorsze w końcu to były dwie 100 W żarówki, dało się przy tym pracować. Niestety lampy emitowały dużo ciepła i o ile zimą, na nieogrzewanym poddaszu było to zdecydowanie zaletą, to latem dwie rozgrzane lampy zdecydowanie zniechęciłyby mnie do jakichkolwiek prac. I tak koniec końców postanowiłem zainwestować skromne oszczędności w profesjonalną lampę.

Swój egzemplarz zamówiłem na Allegro.pl i już następnego dnia otrzymałem przesyłkę z widoczną na zdjęciach poniżej zawartością.

Według informacji podanych na stronie sprzedawcy lampa ma następującą specyfikację:

- źródło światła: 3x świetlówka T5 14W (razem 42W)
- posiada włącznik/wyłącznik
- długość ramienia - 105cm
- długość lampy - 54.5cm
- długość czaszy - 60cm
- szerokość czaszy - 11cm
- barwa temperatury światła : 6400K
- intensywność światła: 1150lm/świetlówkę
- źródło zasilania: 230Vac

Dzięki szerokiej obudowie lampa oświetla znacznie lepiej przestrzeń roboczą, co więcej niemal w ogóle się nie nagrzewa, a znajdujący od spodu grill kieruje światło w dół chroniąc oczy przed oślepieniem.

Jedynym mankamentem lampy jest tylko jedno mocowanie. Widoczne na zdjęciach rozwiązanie pozwala na zamocowanie lampy wyłącznie do blatu lub innej niezbyt grubej krawędzi. Niestety krawędzie stołu przy którym pracuje okazały się zbyt grube.

Na szczęście ramię po zdjęciu mocowania okazało się kompatybilne z ciężką podstawą lamp których używałem do tej pory. I tak po umieszczeniu nowej lampy w starej podstawie umieściłem ją na środku stołu, by oświetlała dokładnie to, co oświetlać powinna.

Ramię działa płynnie i utrzymuje lampę dokładnie w takiej pozycji, jakiej sobie życzymy, a światło jest jasne i dobrze oddaje kolory. Zresztą spójrzcie na zdjęcia.

Jeśli zastanawiacie się nad zmianą oświetlenia waszego warsztatu to polecam wam lampę warsztatową Velleman VTLAMP6.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 02, 2017 11:32 am

Micro Art Studio - Fish Market

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam na kolejną recenzję. Dziś rozpakowałem dla Was wciąż świeży element terenu dostępny w ofercie Micro Art Studio, czyli Fish Market.

Zestaw Fish Market został zapakowany przez ekipę z Micro Art Studio w solidne kartonowe pudełko, które zostało wsunięte w kolorową obwolutę. Całość wygląda bardzo solidnie i wizualnie prezentuje się bogato, co jest na chwilę obecną raczej wyjątkiem wśród producentów, którzy zwykle pakują swoje wyroby w foliowe worki lub plastikowe blistry. Choć nie powinno oceniać się książki po okładce i nie wszystko złoto co się błyszczy, to otwierając pudełko czuje się, że produkt jest wart swojej ceny.

Wnętrze pudełka zabezpieczone zostało piankami, wśród których bezpiecznie umieszczono pięć żywicznych elementów składających się na tytułowy Fish Market. Wewnątrz znalazłem także dwie dedykowane do gry Wolsung Steampunk Skirmish Game karty, na których umieszczono zasady scenariusza i terenu pozwalające wykorzystać Fish Market w czasie rozgrywki. Natomiast wspomniane na kartach żetony można wyciąć z kolorowej obwoluty w którą zapakowano pudełko, co możecie zobaczyć na trzecim zdjęciu poniżej.

Zestaw Fish Market składa się z pięciu odlanych w żywicy elementów reprezentujących ułożone w stosy skrzynie wypełnione po brzegi owocami morza. Detale odlewów są ostre, a rzeźba bardzo wyraźna. Nie znalazłem linii podziału formy, a błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Elementy składające się na Fish Market zostały wyrzeźbione z pomysłem, a całość jest równie efektowna co grywalna. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy oraz wykorzystać jako scenografię w czasie rozgrywania gier osadzonych zarówno w czasach współczesnych, historycznych i światach fantasy. Ja wykorzystam zestaw podczas gry w Warheim FS.

Wykonanie i grywalność na najwyższym poziomie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Large Wooden Barrels|Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 09, 2017 11:47 am

HQResin - Food Market Basing Kit

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Food Market Basing Kit, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Food Market Basing Kit to złożony z 15żywicznych elementów zestaw reprezentujący wózek oraz różnorakie skrzynie oraz beczki i wiadra z owocami, warzywami, rybami i pieczywem.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw Food Market Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać do konwersji figurek jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek pod modele. A TUTAJ możecie obejrzeć pomalowany zestaw.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Travel Set – Basing Kit
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 16, 2017 6:58 pm

Micro Art Studio - Spice Market

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam na kolejną recenzję produktu od Micro Art Studio. Dziś rozpakowałem dla was zestaw Spice Market, który stanowi świetne uzupełnienie prezentowanego dwa tygodnie temu pudełka Fish Market.

Zestaw Spice Market został zapakowany przez ekipę z Micro Art Studio w solidne kartonowe pudełko, które zostało wsunięte w kolorową obwolutę. Całość wygląda bardzo solidnie i wizualnie prezentuje się bardzo dobrze.

Wnętrze pudełka zabezpieczone zostało piankami, wśród których bezpiecznie umieszczono cztery żywiczne elementy składające się na tytułowy Spice Market. Wewnątrz umieszczono także dwie dedykowane do gry Wolsung Steampunk Skirmish Game karty, na których umieszczono zasady scenariusza i terenu pozwalające wykorzystać Spice Market w czasie rozgrywki.

Zestaw Spice Market składa się z czterech odlanych w żywicy elementów reprezentujących ułożone w stosy skrzynie wypełnione po brzegi owocami i przyprawami. Detale odlewów są ostre, a rzeźba bardzo wyraźna. Nie znalazłem linii podziału formy, a błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy oraz wykorzystać jako scenografię w czasie rozgrywania gier osadzonych zarówno w czasach współczesnych, historycznych i światach fantasy. Ja wykorzystam zestaw podczas gry w Warheim FS.

Wykonanie i grywalność na najwyższym poziomie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[align=center]Fish Market|Large Wooden Barrels|Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler[/align]
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 23, 2017 9:27 pm

Dark Temple Ruins Terrains - Ristuls Extraordinary Market

Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa prezentację zawartości pudełka Dark Temple Ruins Terrains od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Dark Temple Ruins Terrains został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy żywiczne elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na elementach nie zauważyłem nadlewek oraz innych śladów pozostałych po procesie odlewania. Dla pewności warto jednak umyć żywiczne elementy w wodzie z mydłem i wyczyścić szczoteczką do zębów.

Zestaw Dark Temple Ruins Terrains składa się z trzech elementów mierzących od 40 mm do 60 mm wysokości. Elementy można z powodzeniem wykorzystać do waloryzacji makiet oraz dioram lub większych podstawek pod modele.

Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Ristuls Extraordinary Market, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt cze 30, 2017 11:05 am

Micro Art Studio - Golemic Market

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam na kolejną recenzję. Dziś rozpakowałem dla Was wciąż świeży element terenu dostępny w ofercie Micro Art Studio, czyli Golemic Market.

Zestaw Golemic Market został zapakowany przez ekipę z Micro Art Studio w solidne kartonowe pudełko, które zostało wsunięte w kolorową obwolutę. Całość wygląda bardzo solidnie i wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, co jest na chwilę obecną raczej wyjątkiem wśród producentów, którzy zwykle pakują swoje wyroby w foliowe worki lub plastikowe blistry. Choć nie powinno oceniać się książki po okładce i nie wszystko złoto co się błyszczy, to otwierając pudełko czuje się, że produkt jest wart swojej ceny.

Wnętrze pudełka zabezpieczone zostało piankami, wśród których bezpiecznie umieszczono sześć żywicznych elementów składających się na tytułowy Golemic Market. Wewnątrz znalazłem także dwie dedykowane do gry Wolsung Steampunk Skirmish Game karty, na których umieszczono zasady scenariusza i terenu pozwalające wykorzystać Golemic Market w czasie rozgrywki. Natomiast wspomniane na kartach żetony można wyciąć z kolorowej obwoluty w którą zapakowano pudełko, co możecie zobaczyć na trzecim zdjęciu poniżej.

Zestaw Golemic Market składa się z sześciu odlanych w żywicy elementów reprezentujących ułożone w stosy skrzynie wypełnione po brzegi mechanicznymi elementami i akcesoriami. Detale odlewów są ostre, a rzeźba bardzo wyraźna. Nie znalazłem linii podziału formy, a błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Elementy składające się na Golemic Market zostały wyrzeźbione z pomysłem, a całość jest równie efektowna co grywalna. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy oraz wykorzystać jako scenografię w czasie rozgrywania gier osadzonych zarówno w czasach współczesnych i światach steampunkowych oraz fantasy. Ja wykorzystam zestaw podczas gry w Warheim FS.

Wykonanie i grywalność na najwyższym poziomie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fish Market|Large Wooden Barrels|Spice Market|Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt lip 07, 2017 11:47 pm

Dwarven Brewmeister od Reaper Miniatures

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Zapraszam zatem do lektury recenzji zestawu Dwarven Brewmeister wyprodukowaneg przez Reaper Miniatures.

Zestaw Dwarven Brewmeister został zapakowany przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Figurki zostały odlane z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Wyrzeźbione przez Boba Olleya modele Dwarven Brewmeister w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem mogą pełnić rolę krasnoludzkich piwowarów. Modele Krasnoludów zostały wyrzeźbione dość kanonicznie i bez większego problemu powinny pasować do figurek długobrodych innych uznanych producentów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

śr lip 12, 2017 6:32 pm

Wooden Crates, Food Crates, Spare Parts Crates od Micro Art Studio

Witam szanowne państwo-draństwo i zapraszam na kolejną recenzję produktów od Micro Art Studio. W poprzednich wpisach pokazałem wam zawartość trzech dużych zestawów Fish Market, Spice Market oraz Golemic Market, dziś zaprezentuję wam trzy mniejsze zestawy Wooden Crates, Food Crates oraz Spare Parts Crates, które można nabyć zarówno jako osobne zestawy lub w celu uzupełnienia większych zestawów.

Zestaw Wooden Crates, Food Crates oraz Spare Parts Crates zostały zapakowane przez ekipę z Micro Art Studio w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Zestaw Wooden Crates to zestaw dziesięciu pustych drewnianych skrzyń. Z kolei Food Crates oraz Spare Parts Crates to zestawy złożone z tuzina elementów, przy czym w każdym znajdują się cztery puste drewniane skrzynie takie jak w Wooden Crates, a osiem pozostałych posiada takie samo wypełnienie jak przedstawione wcześniej trzy duże zestawy Fish Market, Spice Market oraz Golemic Market.

Elementy składające się na zestawy Wooden Crates, Food Crates oraz Spare Parts Crates zostały wyrzeźbione z pomysłem, a całość jest równie efektowna co grywalna. Zestawy z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy oraz wykorzystać jako scenografię w czasie rozgrywania gier osadzonych zarówno w czasach współczesnych i światach steampunkowych oraz fantasy. Ja wykorzystam zestaw podczas gry w Warheim FS.

Wykonanie i grywalność na najwyższym poziomie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fish Market|Golemic Market|Large Wooden Barrels|Spice Market|Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pt lip 21, 2017 11:37 pm

Ogre Gunner #3 od Scibor Monstrous Miniatures.

Dziś zapraszam do lektury recenzji modelu 28mm Ogre Gunner #3 OGSE0019 od Scibor MM.

Ogre Gunner został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Ogre Gunner to masywny brodady ogr, odziany w spięte pasem spodnie i ciężkie buty. Stwór przez ramię ma przewieszony worek w którym najpewniej dźwiga proch strzelniczy i kule do armaty, którą obejmuje prawym ramieniem, w lewej ręce Ogr trzyma płonącą pochodnię. Stylistycznie model różni się od Ogrów od GW, jednak moim zdaniem rzeźba Scibora wygląda dużo naturalniej i dynamiczniej.

W czasie rozgrywek w Warheim FS figurka Ogre Gunner z powodzeniem reprezentować Najemne Ostrze - Miotacza ołowiu lub jednego z drużynników Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

wt sie 01, 2017 8:42 pm

Crystal Mine Basing Kit 2 od HQResin

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie między innymi zestaw Crystal Mine Basing Kit 2, który przedstawię wam w dzisiejszej recenzji. Zestaw podobnie jak inne produkty od HQResin znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystal Mine Basing Kit 2 to złożony z 23 żywicznych elementów zestaw reprezentujący fragment torowiska i górniczej kolejki wąskotorowej.

Zestaw Crystal Mine Basing Kit 2 składa się z dwóch wózków, stempli górniczych, trzech beczek, lampy naftowej i czterech elementów torowiska. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy związanej na przykład z Khazadami.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Prezentowany zestaw jest jedną z nagród ufundowanych przez HQResin, którą można będzie wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Astronomer’s Workshop Basing Kit|Camp Basing Kit|Crystals Basing Kit|Crystalic Rocks Basing Kit|Food Market Basing Kit|Travel Set – Basing Kit
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pn sie 07, 2017 8:52 pm

Orc Totem od Mini Monsters

Zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzje na DansE MacabrE, w której przedstawię wam bliżej zestaw Orc Totem od Mini Monsters.

Zestaw Orc Totem został zapakowany w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Orc Totem to odlany z żywicy zestaw 6 elementów, które po złożeniu osiągają wysokość 105 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i podstawek w Warheim FS oraz innych gier osadzonych w uniwersum Warhammer.

Zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez Mini Monsters, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Cart Wheels SET2|Corinthian Columns|Dwarf Warrior Statue|Merchant's House Kit|Outhouse|Signposts|Stone Walls|Sacks|Otherhttp://quidamcorvus.blogspot.com/2012/12/minimonsters-recenzja-wybranych.html
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

czw sie 17, 2017 4:36 pm

Baron Frankensteins Lab od West Wind Productions

Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

Zapraszam do lektury recenzji zestawu Baron Frankensteins Lab od West Wind Productions.

Prezentowany poniżej zestaw zapakowany jest w blister, wewnątrz którego znajdują się odlane w całości trzy figurki, złożony z trzech elementów stół, a także gąbka zabezpieczająca oraz ulotka z informacjami od producenta.

Wyrzeźbione przez Andy'ego Coopera figurki zostały odlane z metalu, a nadlewki i linie podziału formy choć widoczne, to nie powinny być trudne do usunięcia.

Zestaw Baron Frankensteins Lab składa się z trzech metalowych, odlanych w całości modeli przedstawiających barona Frankensteina oraz jego asystenta Igora, który niesie na tacy głowę Potwora Frankensteina. Natomiast trzeci model przedstawia kobietę odzianą w suknię i płaszcz z kapturem. Do zestawu dołączony jest także odlany w trzech elementach stół, na którym leży pozbawione głowy i fragmentów kończyn ciało Potwora Frankensteina.

W Warheim FS zestaw można wykorzystać na przykład jako element dioramy przedstawiający scenę stworzenia przez wampira Monstrum Meistera Bergholtza, zaś model Igora z powodzeniem można wykorzystać jako Drega.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

śr sie 23, 2017 10:17 pm

Imperial Highlanders Backpacks od Kromlech

Zapraszam na kolejną recenzję zestawu od Kromlech.

Elementy zestawu Imperial Highlanders Backpacks zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwie wypraski z pięcioma wzorami plecaków, a także ulotka z informacjami w kilku językach. Linie podziału formy oraz błony pozostałe po odlewie są łatwe do usunięcia.

Zestaw Imperial Highlanders Backpacks z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji zarówno figurek przedstawiających żołnierzy, zarówno tych z przyszłości jak i współczesnych, a po usunięciu lub przerobieniu granatów także do modeli historycznych lub fantasy.

Zestaw Imperial Highlanders Backpacks jest jedną z nagród, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pn wrz 04, 2017 8:48 pm

Beast od Scibor MM.

Dziś zapraszam do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Beast 28FM0175 od Scibor MM.

Beast został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Beast to masywny rogaty ogr, odziany w sztukowany pancerz, uzbrojony w bojowy topór oraz stalowy pazur zamiast lewej dłoni. Stylistycznie model różni się od Ogrów od GW, jednak moim zdaniem rzeźba Scibora wygląda dużo naturalniej i dynamiczniej.

W czasie rozgrywek w Warheim FS figurka Beast z powodzeniem reprezentować Ogra Chaosu lub Opętanego kultów Chaosu.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

pn wrz 11, 2017 7:56 pm

ZE30 Mixed Zombies II od CP Models Miniatures.

Dziś zapraszam do lektury recenzji zestawu ZE30 Mixed Zombies II od CP Models Miniatures.

Zestaw ZE30 Mixed Zombies II otrzymałem zapakowany w woreczek strunowy wraz z innymi nagrodami ufundowanymi przez  CP Models Miniatures, którą będzie można wygrać w turnieju Warheim FS - Mitterherbst.

Zestaw ZE30 Mixed Zombies II składa się z trzech modeli Zombie. Figurki zostały odlane w całości w metalu, a nieliczne nadlewki i linie podziału formy pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2142
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: Rozpakuj pudełko...

śr wrz 20, 2017 9:59 pm

Moscal Lord #2 od Scibor MM.

Dziś zapraszam do lektury recenzji modelu Moscal Lord #2 28MA0048 od Scibor MM.

Moscal Lord został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Moscal Lord to uzbrojowny w dwuręczny topór, solidnie opancerzony Krasnolud w rogatym hełmie.

W czasie rozgrywek w Warheim FS figurka Beast z powodzeniem reprezentować Ogra Chaosu lub Opętanego kultów Chaosu.

Model był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS - Ucieczka z Gór Środkowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość