Zrodzony z fantastyki

 
gredka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 1:31 pm

Rybnik - Friday Night Magic w Plaza czy Focus Park

ndz paź 22, 2006 5:18 pm

Co sadzicie drodzy gracze MtG z Rybnika gdyby FNM i turnieje odbywaly sie w naszym miescie w tych wlasnie obiektach. Dla mnie moze byc. Ale ja sam nic nie zmienie. Prosze o odpowiedzi !!! :help:
 
Kapa
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 7:24 pm

wt mar 06, 2007 8:17 pm

Haha Daniel to ty? Jesli sie pomylilem to z gory sorki (To ja Kacper K. xD) Osobiscie jestem calkowicie ZA!! Swietny pomysl... osobiscie wolalbym Plaze, zapowiada sie ciekawiej no i mozna by pograc niedaleko domku a nie tylko w szkole na 10-20 minutowych przerwach ;(
 
zajcu665
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 8:55 pm

Rybnik - Friday Night Magic w Plaza czy Focus Park

ndz wrz 19, 2010 5:55 pm

Odświeżam !
Osobiście z chęcią bym zagrał, niekoniecznie w T2, ale jakiś mały turniej gry nieco bardziej towarzyskiej. Cóż, głównie dlatego że nie dysponuję talią w standardzie.
 
Kapa
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 45
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 7:24 pm

Re: Rybnik - Friday Night Magic w Plaza czy Focus Park

wt wrz 21, 2010 7:29 pm

A czym dysponujesz?

Scena MtG w Rybniku trochę się zmieniła, teraz tworzy ją może 10 aktywnych osób. W niedalekiej przeyszłości mamy zamiar rozkręcić jakieś turnieje na poziomie oficjalnym-podstawowym.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na gg 8196498 lub w każdą sobotę ok. 12:00 w McDrive'ie.
 
zajcu665
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 8:55 pm

Rybnik - Friday Night Magic w Plaza czy Focus Park

śr wrz 22, 2010 3:04 pm

Obecnie czymś pasującym znacznie bardziej do Legacy, a nawet do zamkniętego bloku Lowryn. Może kiedyś wpadnę pograć, także zgadamy się.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości