Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

[DnD 3,25 autorski/past] Serce Huraganu

ndz lut 24, 2008 5:42 pm

Witam wszystkich serdecznie.
Szukam paru osób do rozegrania scenariusza na forum. Mam już parę osób zaklepanych ale nie ukrywam ze przydałoby mi sie jeszcze 2-3 osoby.
Jeśli kto chciałby zobaczyć w jaki sposób prowadzę grę to zapraszam tutaj: http://forum.polter.pl/viewtopic.php?t=41255
Ta kampania będzie rozgrywała sie w tym samym świecie co ta do której link jest powyżej (nawet w tym samym czasie), ale w zupełnie innym regionie (coś dla wielbicieli IWD i IWD2 :wink: ).
Świat w którym będziemy grac to nic innego jak nasz własny, w przeszłości oczywiście, wzbogacony o magie (mam nadzieje ze ktoś kojarzy taka fajna grę Lionheart), psionikę i tego typu bajki. Całość będzie sie działa na tle wielkiej wojny która pogrążyła cala Europę.

Nie bardzo chce mi sie rozpisywać wszystko wiec rzucę tylko linkami:
- Tu to co było wyżej http://forum.polter.pl/viewtopic.php?t=41255 czyli poprzednia kampania. W pierwszym poście są ustalenia wstępne których tutaj tez chciałbym sie trzymać.
- Tu komentarze do starej sesji tutaj ważny jest mój pierwszy post i na drugiej stronie taki dłuższy z datą Wto Cze 28, 2005 6:57 pm
http://forum.polter.pl/1-vt40905.html?p ... sc&start=0

Nie będę wrzucał tutaj jakiś większych rozpisek, znajda sie gracze to będziemy pisaś :wink:
Chętnych zapraszam na gg:5049530.
Pozdrawiam.
 
Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:17 pm

wt lut 26, 2008 5:43 pm

Elvinie ja chętnie bym zagrał, zgłaszam się więc jako pierwszy w tym temacie licząc na to, iż nie będę jednocześnie ostatnim. Pomysł na postać już jest, ale o tym to Ci na gg napiszę.
 
Awatar użytkownika
Varmus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1443
Rejestracja: śr sty 18, 2006 5:52 pm

czw lut 28, 2008 9:08 pm

Nie powiem, wygląda ciekawie... Na obecną chwilę nie jestem jeszcze pewien, czy będę w stanie zagrać - mam ostatnio naprawdę mało czasu, a tutaj trzeba będzie trzymać poziom! - ale z wielką przyjemnością partycypowałbym w tym przedsięwzięciu (ale zabrzmiało... :P ).

Czy postać Dragomira Twardowskiego (potomka TEGO Twardowskiego) Warlocka, młodego pana brata średniej warstwy prosto z wschodnich rubieży Korony (nie wiem, skąd pochodził legendarny Twardowski, więc użyłbym jakiegoś fikcyjnego zaścianku, np. takiego Twardówka), skorego do bitki i do wypitki, byłaby do przyjęcia? Rasowo najprawdopodobniej byłby to Aasimar. Dumny z tego, kim jest i bynajmniej nie kryjącego się z tym zbytnio.

Lionhearta nie kojarzę, ale mam bujną wyobraźnię. :P

Pozostawałaby jeszcze kwestia technikaliów...
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

pt lut 29, 2008 3:23 pm

Oczywiscie :)
chcialbym jednak dostac jak najszybciej postacie bo chyba wiekszasc chcialaby juz zaczac.
Prosilbym tylko o postac (cechy charakteru, troche historii, i specjalne zdolnosci i pobieżnie ekwipunek) na priv.

Niebawem bedziemy zaczynać, gracze którzy się już zdeklarowali do gry:
Cristof - dostalem postac
Lightfencer - czekam
Varmus - czekam
Vimes6 - dostalem postac
Asmy - dostalem postac
Kejmur - chwilowy brak kontaktu :?
Vieri - dopiero sie zglosil
Robam - czekam
Ostatnio zmieniony wt mar 04, 2008 10:27 pm przez Elvin, łącznie zmieniany 2 razy.
 
Awatar użytkownika
Varmus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1443
Rejestracja: śr sty 18, 2006 5:52 pm

pt lut 29, 2008 4:44 pm

Elvin - dostaniesz postać w przeciągu siedmiu dni, maks. Pozdrawiam! :D
 
Qukel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: śr mar 05, 2008 12:23 pm

śr mar 05, 2008 12:28 pm

Jeżeli jest jeszcze miejsce w drużynie chętnie bym zagrał.
 
Awatar użytkownika
Varmus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1443
Rejestracja: śr sty 18, 2006 5:52 pm

śr mar 05, 2008 1:08 pm

Raczej tak, skoro...

...skoro niestety muszę przeprosić i odwołać moje członkostwo w sesji. Brak czasu i natłok obowiązków.
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr mar 05, 2008 2:12 pm

@Varmus no coż, szkoda, ale jakbyś w trakcie gry chciał się dołączyć to zapraszam :wink:

@Qukel
zapraszam na gg, ustalimy szczegóły.
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr mar 12, 2008 4:28 pm

Cóż, z racji tego że rekrutacja wciąż otwarta to pozwolę sobie na podbicie tematu, a więc:
up up :razz:
 
Macieg
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: czw mar 20, 2008 2:04 pm

czw mar 20, 2008 2:45 pm

Można się dołączyć?
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

czw mar 20, 2008 3:27 pm

mozna :)
 
Rolnik.

ndz mar 23, 2008 1:53 am

postać wysłana czekam na posta wprowadzającego:P
 
Eternal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: sob maja 31, 2008 11:57 am

sob maja 31, 2008 12:11 pm

Jakbym mógł to chętnie .. choć miałbym kilka pytań na wstęp ..

Jaki konkretnie system ? Rasy ? Klasy ? skąd czerpać umiejętność I ?jak przesyłać postać ? pełna karta czy tylko historia postaci i ogół klasy ?
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

ndz cze 08, 2008 10:53 am

Eternal pisze:
Jakbym mógł to chętnie .. choć miałbym kilka pytań na wstęp ..

Jaki konkretnie system ? Rasy ? Klasy ? skąd czerpać umiejętność I ?jak przesyłać postać ? pełna karta czy tylko historia postaci i ogół klasy ?

Sorki za spozniona odpowiedz, ale byl zastoj (bylem daleko od neta 2 tygodnie ostatnie).
System, rasy, klasy, wszystko jest opisane w linkach danych powyzej.
Podalem tez swoje gg, wiec jesli dalej jestes chetny do gry, to z pytaniami zapraszam na gg zapraszam :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości