Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

[TV] Serial animowany "Włatcy móch"

pt kwie 27, 2007 12:29 pm

Czyli "Baj baj maszkaro!"
Podsumuję tę serie krótko:"Takie głupie, że aż śmieszne".
:)
 
Awatar użytkownika
Rincewind
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 747
Rejestracja: pn mar 29, 2004 8:56 pm

pt kwie 27, 2007 12:34 pm

Mnie nie śmieszy. Jest tak samo kiepski i badziewny jak Świat według kiepskich. Wole oryginalny South Park.
 
Awatar użytkownika
Ultimate Cage
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 215
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:12 pm

pt kwie 27, 2007 12:50 pm

Ale ten serial to przecież rewelka!!! SouthPark to SouthPark, nigdy go nie lubiłem. A Włatcy Móch to zupełnie co innego, śmieszne, głupiutkie, sympatyczne! Miszczu Czesio po prostu wymiata :hahaha: tak jak pani Frał. Do tego te ich śmiechowne głosy.

Dla mnie z animowanych ma ocenę 10/10. Nie rozumiem jak komuś mogą nie podobać się odcinki "Wykopki", "Wójek Alfred"

czy "Maksymalna kontrola"?! Kto nie widział niech obejrzy: http://www.kreskowka.pl/index.php?dzial=cat&id=54&s=1 Jak ktoś

mi tu będzie na niego źle gadał to rzucę klątwę ;) Poza tym bronić tej animki nie muszę, bo doskonale broni sie sama mając

wielu fanów i kolejne serie :razz:
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

sob kwie 28, 2007 7:56 pm

Co racja to racja Czesio jest najfajniejszą kreskówkową postacią jaką znam.
"- Ognicho! Ognicho! Ognicho!"
"- Jeden dla koszyczka, drugi dla Czesia. Jeden dla koszyczka, drugi dla Czesia. Mmmmm smakowe!" :D
 
Awatar użytkownika
Ultimate Cage
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 215
Rejestracja: śr lis 02, 2005 5:12 pm

czw maja 03, 2007 11:51 am

Pomimo mojej ogromnej sympatii do tego serialu, muszę niestety przyznać, że wczorajszy odcinek był mocno chybiony. Zirytował, rozczarował i zniesmaczył mnie. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i się więcej nie powtórzy. Nie był śmieszny tylko obrzydliwy i wulgarny. Nawet moje maxymalnie liberalne i ulgowe podejście do wszystkiego nie wystarczy by ten odcinek zaakceptować. Czesio: -1.
 
Awatar użytkownika
kicerk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 20, 2007 7:12 pm

ndz maja 06, 2007 3:18 pm

Ja nie jestem na bieżąco z odcinkami, ale "Wykopki" były świetne! Można się turlać ze śmiechu! ;]
 
Awatar użytkownika
Joseppe
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2393
Rejestracja: śr maja 21, 2003 5:47 pm

ndz maja 06, 2007 9:49 pm

Próbowałem. Trzy odcinki obejrzałem. Zupełnie nieśmieszne. Po South parku czy Family Guy to jest out of ligue.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

pn maja 07, 2007 12:04 am

Wytrzymalem... ile? poł odcinka? Albo żałośnie klozetowe, albo po prostu niesmieszne, albo wtórne wobec innych kreskówek. Może powinienem byl dać WM większą szansę, ale trochę czasu mi szkoda.
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

pn maja 07, 2007 9:28 pm

Poza jednym gagiem nieśmieszne. Szkoda, że nie potrafimy.
 
Awatar użytkownika
Blind_Guardian
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 119
Rejestracja: czw lip 13, 2006 10:01 pm

pn maja 07, 2007 9:41 pm

Włatcy Móch to nieudana podróba South Parka. Oryginał dużo lepszy i zabawniejszy ;]
 
Awatar użytkownika
mumik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 01, 2007 10:24 pm

pn maja 07, 2007 11:19 pm

Próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek. Ani śmieszne, ani jakiekolwiek. Wyłączyłem, jak po 2/3 kreskówki nadal nic ciekawego się nie wydarzyło. Szkoda wysiłku animatorów. Ale jeśli to ma fanów, to powodzenia życzę.
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

pn maja 28, 2007 2:45 pm

Wiecie ten serial jest śmieszny dla osób, które mają z edukacją więcej wspólnego niż 12 lat szkoły. Do tego porównanie WM z SP jest mocno krzywdzące. Równie dobrze można powiedzieć, że wszystkie animowane seriale są popłuczynami po Simpsonach, tylko odpowiednio zwulgaryzowane tudzież bardziej abstrakcyjne. Mi się serial osobiście przypadł do gustu podobnie jak mojej mamie-nauczycielce, której to jakiś czas temu stuknęła 50tką, mojemu tacie, który swoją powściągliwością i brakiem poczucia humoru zabił by nawet największego zgreda, no i dziewczynie, która animacji nie znosi.
Rozumiem, że do niektórych, jak np Gerard, taki humor nie trafia. Oczywiście trafiają się odcinki słabsze, jak choćby ten z muzeum i go poprzedzający. Podejrzewam, ze większość z was "podłączyła się" dopiero pod drugą serię, generalnie słabszą.
Podejrzewam też, że dla większości z was nie są śmieszne dowcipy polegające na kontaminacji wyrazów czy mieszaniu stylów języka. Może jeśli byście przeszli się do szkoły, albo wsłuchali w rozmowy drugoklasistów, to WM staliby się dla was nieco bardziej zrozumiałe.
Ostatnio zmieniony pn maja 28, 2007 2:54 pm przez Malkav, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
Sethariel
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 226
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:02 pm

pn maja 28, 2007 5:48 pm

Miałem do tego serialu trzy próby podejścia. Nawet nie wiem co to były za odcinki... ale całkiem się zawiodłem. Moja dziewczyna też...

Malkav pisze:
Wiecie ten serial jest śmieszny dla osób, które mają z edukacją więcej wspólnego niż 12 lat szkoły.


Robiłeś na ten temat badania? :razz:

(Mojej Cioci - uczy ze 20 lat, mojej dziewczynie - studiuje pedagogike, mnie - kończę studia związane z nauczaniem, serial nie przypadł w ogóle do gustu)

Myślę raczej, że to kwestia indywidualnego gustu. Do mnie humor WM nie przemawia...
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

pn maja 28, 2007 7:29 pm

Mi serial pokazala dziewczyna. Z poczatku niezbyt przypadl mi do gustu ale po paru odcinak przekonalem sie ;) Ogladam go od samego poczatku i rzeczywiscie, ostatnio troche gorzej im idzie z pomyslami. Ale ogolnie nie jest zly, jest momentami smieszny. Ogolnie gdyby nie czesio, ktory IMO jest najsmieszniejsza postacia tego serialu, napewno nie bylby to ten sam serial. Mysle, ze bylby slaby, nie mialby tylu fanow.

South Parku nigdy na oczy nie widzialem, moze jakbym obejrzal uznalbym, ze WM jest slabe.

A tutaj cos dla fanow ;)
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

pn maja 28, 2007 11:30 pm

Sethariel pisze:
Robiłeś na ten temat badania? Razz

Raczej zwykłe obserwacje ;) Chociaż przyznam szczerze, że się chyba trochę rozpędziłem, bo znajoma z pedaggiki też za WM nie przepada. Może jesteście jakimś wyjątkiem :P ?
 
Ceglus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pn cze 25, 2007 8:26 pm

pt cze 29, 2007 12:05 am

Nie wiem co ludzie widzą w tym durnym serialu, 3/4 mojej szkoły to ogląda z nie wiem jakiego powodu... Ten Czesio jest żałosny i nieśmieszny...
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

pt cze 29, 2007 1:11 am

Włatcy Móch są żałosną podróbką legendarnego South Park, ale i tak fajnie się ogląda. Nie jest to może humor najwyższych lotów (ani nawet przeciętnych) ale potrafi rozbawić.
Jedyne co jest dobre to oprawa graficzna i genialnie podłożone głosy.
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

pt cze 29, 2007 8:36 am

Obserwacja: zauważyliście, że fani South Parka jak jeden mąż nie lubią włatców, natomiast jak ktoś lubi włatców (np ja) to im się south park nie podoba (to w ogóle nieśmieszne jest)
 
Ceglus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pn cze 25, 2007 8:26 pm

pt cze 29, 2007 10:06 am

Ja nie lubię ani tego, ani tego :P
 
Awatar użytkownika
Londo
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: czw lut 17, 2005 12:20 am

sob cze 30, 2007 10:41 pm

Fakt, porównywanie Włatców do South Park czy Family Guy jest lekkim nadużyciem. Sam, po obejrzeniu kilku odcinków nawet nie pomyślałem o takim porównaniu. I to nie dlatego, że mi się nie podobają Włatcy,bo mi się podobają (tak samo jak SP czy FG), tylko po prostu są to różne seriale. :)
Włatcy mają również taki swój specyficzny klimat... głownei dzięki genialnie podłożonym głosom oraz Czesiowi :) Odcinki są nierówne, a obok gagów genialnych trafiają się też takie średnie albow ogóle żenujące... niemniej generalnie mi się serial podoba :)
Mój ulubiony odcinek - "Order dla Maślany" :)
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

ndz lip 01, 2007 12:28 am

Obserwacja: zauważyliście, że fani South Parka jak jeden mąż nie lubią włatców, natomiast jak ktoś lubi włatców (np ja) to im się south park nie podoba (to w ogóle nieśmieszne jest)



Muszę Cię zaskoczyć, ale bardzo lubię South Park, podobnie z resztą jak Włatców. Family Guy to poprostu legenda. Uwielbiam.
 
Awatar użytkownika
kicerk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 20, 2007 7:12 pm

czw lip 05, 2007 12:45 pm

Ja SP nie lubię. Widziałam jeden odcinek, może był to jakiś gorszy, albo najgorszy, ale kompletnie mi się nie spodobał.
 
Awatar użytkownika
Gabiel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 7:54 pm

wt lip 31, 2007 1:42 pm

Cóż, podpisuję się pod stwierdzeniem że kaszanka to taki polski kawior, natomiast Włatcy Móch to taki polski South Park. :?
Obejrzałem dwa odcinki. Przymuszając się do tego, tylko dlatego że wyszedłem z założenia że coś musi w tym być skoro ma tylu fanów. I nic... Zdaję sobie sprawę z tego że to za mało aby oceniać cały serial... No ale po co zmuszać się do oglądania Włatców mając nadzieję na jakiś lepszy odcinek, jeśli można obejrzeć chociażby już wymieniony South Park.
 
Awatar użytkownika
Denethor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: czw gru 22, 2005 9:48 pm

ndz sie 26, 2007 2:13 pm

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć jedno. Wiele odcinków, które oglądałem wywołuje u mnie śmiech do dzisiaj. Ale mój zachwyt serialem zdecydowanie odszedł w niebyt. Jednak nadal uważam, że WM nadal genialnie relaksują mózgownicę. To taka odskocznia od problemów, rachunków różniczkowych czy innych umysłowych szatanów. Po prostu luz dla czachy. :wink:
 
Awatar użytkownika
Saise
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 510
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 11:34 am

wt sie 28, 2007 4:05 pm

Ja należę niestety, do grupy zdecydowanych przeciwników WM - obejrzałem trzy pełne odcinki, i ani razu się nawet nie uśmiechnąłem. Od razu dodam: South Park jest dla mnie średni, Family Guy genialny. W WM odrzuca mnie naprawdę żenujący humor który opiera się głównie na intensyfikacji wulgaryzmów - słowem, jest to Humor Klozetowy który po prostu do mnie nie trafia.
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

wt sie 28, 2007 7:46 pm

Tjaa... Mnie osobiście się podobał, ale faktycznie coś w tym jest. Mój brat go uwielbia (zna na pamięć połowę dialogów) i się dusi ze śmiechu za każdym razem, gdy usłyszy wulgaryzm. I nie wiem, czy ktoś ma podobny problem, ale ja mam już powyżej uszu trzynastolatów gadających głosem Czesia! Najlepszy kumpel mojego brata mówi nim zawsze (sic!)! Ile można!?
 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

pt sie 31, 2007 7:37 pm

Mnie sie tam WM podobaja. Jakis tydzien temu zobaczylem pierwszy raz ten serial i pomimo sredniej smiesznosci dialogow i sredniego humoru sytuacyjnego, nie jest to typowy chlam jakim zarzuca sie teraz raz po raz.
Do south parku nie ma co porownywac bo to calkowicie odmienny klimat i mentalnosc tworcow oraz srodowiska w jakim rozgrywa sie akcja tych kreskowek.
Ogolnie - WM jest calkiem przyjemnym serialem przy ktorym sie relaksuje :)
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

śr paź 17, 2007 4:07 pm

Ja dopiero przed 3 dniami miałem okazję obejrzeć po raz pierwszy ten serial i odcinek o wyborach. Zabawny był wątek kampanii Anusiaka ojca, przypominającego nieco wizerunek Andrzeja L. parę lat temu. Nieźle zaprezentowano również wybory na przewodniczącego klasy. Natomiast zdecydowanie beznadziejny był wątek Czesia i jego dążenie do bycia dorosłym, identyfikowane z posiadaniem zarostu pod pachami. Oceniłbym ten serial na jakieś 3+/4, ale musiałbym obejrzeć conajmniej jeszcze kilka odcinków, aby wyrobić sobie własne zdanie.
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

śr paź 17, 2007 4:22 pm

earl pisze:
Ja dopiero przed 3 dniami miałem okazję obejrzeć po raz pierwszy ten serial i odcinek o wyborach. Zabawny był wątek kampanii Anusiaka ojca, przypominającego nieco wizerunek Andrzeja L. parę lat temu. Nieźle zaprezentowano również wybory na przewodniczącego klasy. Natomiast zdecydowanie beznadziejny był wątek Czesia i jego dążenie do bycia dorosłym, identyfikowane z posiadaniem zarostu pod pachami. Oceniłbym ten serial na jakieś 3+/4, ale musiałbym obejrzeć conajmniej jeszcze kilka odcinków, aby wyrobić sobie własne zdanie.


Zacznij oglądać od początku. Pierwsze 10 odcinków jest zdecydowanie najlepszych.
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

czw paź 18, 2007 9:07 am

Tylko skąd je ściągnąć? Jest jakaś odpowiednia strona?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości