Zrodzony z fantastyki

 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

śr cze 01, 2005 4:12 pm

Bior±c pod uwagê s³owa Qui Gona z RotS na chwilê obecn± max. na co mo¿na pozwoliæ Sithom, to przywi±zanie duszy do miejsca przesyconego Ciemn± Stron±. W zasadzie staj± siê jego niewolnikami, skazani na wieczne zamkniêcie. Je¶li nie zna takiej umiejêtno¶ci jego esencja ¿yciowa rozprasza siê natychmiast po jego ¶mierci.


Qui-Gon-Jin wiedzia³ tyle o ciemnej stronie mocy co Obi-Wan (czyli nie du¿o). Wiem jednak, ¿e ta teoria mo¿e byæ prawdziwa, ale mimo to uwa¿am, ¿e nikt tak naprawdê nie zdaje sobie potencja³u z potêgi ciemnej strony... Co do tego, ¿e Sithowie s± wiê¼niami ciemnej strony mocy to siê zupe³nie nie zgadzam bo ona mio, ¿e sporo chcia³a od u¿ytkownika du¿o wiêcej dawa³a. Tylko Dark Jedi z czasem umiera³ od jej nadmiaru, ale to inna sprawa :D
 
Awatar użytkownika
Darklighter
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1600
Rejestracja: wt lut 08, 2005 8:02 pm

śr cze 01, 2005 4:22 pm

Qui Gon po tym jak zjednoczył się z Mocą posiadł wiedzę o wiele większą niż jakikolwiek Jedi na temat jej tajników. Wyjasnił Yodzie, gdzie leży błędne założenie Sithów na temat poszukiwania wiecznego życia i dlaczego nie będą w stanie nigdy tego osiągnąć.
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

śr cze 01, 2005 4:29 pm

Z filmach zawsze triumfuje dobro bo niby to kszta³ci moralnie, ale chcia³bym zobaczyæ film oczami Sidiousa. Co do wiedzy Qui-Gona to mo¿e by³ m±dry, ale nie by³ doceniany poniewa¿ nie zasiada³ w radzie.
 
Awatar użytkownika
Floater
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 406
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 7:27 am

śr cze 01, 2005 4:53 pm

Punisher, mówimy różnymi językami... W związku z tym nie będę się wdawał w dywagacje moralne nt. dobra i zła, wszelako jedna jest rzecz ważna w tym względzie: radzę Ci przeczytać zasady Reviseda.

Znajdziesz w nich czarno na żółtym (o ile pamiętam) napisane, że w tej grze "we like good guys and dislike bad guys".

Pomimo przeróżnych nieudolnych prób i chęci wielu ani system RPG ani film ani świat SW nie są neutralne moralnie. Niezbyt sobie trafnie wybrałeś miejsce do propagowania ciemnej strony.

A ja nie bo sithowie to potrafili naprawdę.

Ale zdajesz sobie sprawę, że w realnym świecie żadni Sithowie w ogóle nie istnieją :?:(co najwyżej sataniści ale to już inna historia)

Chyba żartujesz... Jeśli jesteś fanem Star Warsa to nie mów mi, że swoją wiedzę opierasz na filmie bo to zabawne...

Dla mnie zabawne jest to, że niektórzy nie potrafią nic więcej jak tylko przełykać to, co im wciskają inni, od nich sprytniejsi...

Powiedz mi jeszcze, że napisali by lepiej trylogię niż Thrawn.

A to Thrawn napisał trylogię ?
W książce Timothiego Zana nic o tym nie było - dziwne...
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 5:19 pm

Floater
kanoniczny jest dla mnie jedynie film (IV V i VI zw³aszcza)

Masz do tego prawo, niestety kanon ¶wiata nie Ty ustalasz. Kanoniczne s± wszystkie filmy, gry, ksiazki, komiksy oznaczone logo Lucasa. I trudno

Zamiast wiêc analizowaæ historyjki, sp³odzone kowlask± robot± przez ró¿ne "miernoty z kontaktami", proponujê Wam: twórzcie lepiej swoje w³asne.


Które bêd± kompletnie niekanoniczne i po fakcie nie warte funta k³aków. Uwie¿ mi lub nie ale jako zajad³y fan klingonów chcia³bym aby kanon ka¿dy mug³ sam sobie ustalaæ. Niestety, tak nie jest.

punisher
Z filmach zawsze triumfuje dobro bo niby to kszta³ci moralnie

Ale to w³asnie te filmy kszta³tuj± unierwsum SW. Je¶li w nich zawsze wygl±da dobro, to tak jest w tym ¶wiecie. Skoro za¶ wygrywa to musi byæ lepsze, silniejsze, potê¿niejsze...

Co do tego, ¿e Sithowie s± wiê¼niami ciemnej strony mocy to siê zupe³nie nie zgadzam bo ona mio, ¿e sporo chcia³a od u¿ytkownika du¿o wiêcej dawa³a.

Jaki¶ czas temu na forum kulturystycznym identyczn± w tre¶ci opinie s³ysza³em o sterydach. I po fakcie miedzy sterydami a ciemna stron± mocy....w zasadzie chyba niema za bardzo ró¿nic:)
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

śr cze 01, 2005 6:34 pm

A to Thrawn napisa³ trylogiê ?  
W ksi±¿ce Timothiego Zana nic o tym nie by³o - dziwne...


ups... my mistake.

Znajdziesz w nich czarno na ¿ó³tym (o ile pamiêtam) napisane, ¿e w tej grze "we like good guys and dislike bad guys".


Nie ma takiego czego¶ w Star Wars jk dobro i z³o bo to pojêcie wzglêdne... Ja zawsze jak ju¿ mówi³em wola³em Sithów i Dark Jedi oraz ciemn± stronê mocy, która towarzyszy³± im od zawsze. I kocham teksty typu :"I feel your fear and anger"

Dla mnie zabawne jest to, ¿e niektórzy nie potrafi± nic wiêcej jak tylko prze³ykaæ to, co im wciskaj± inni, od nich sprytniejsi...


Ja nic nie ³ykam i wybieram tylko to co jest moim zdaniem dobre czyli kwestia gusty, którego siê nie krytykuje :)

Masz do tego prawo, niestety kanon ¶wiata nie Ty ustalasz. Kanoniczne s± wszystkie filmy, gry, ksiazki, komiksy oznaczone logo Lucasa. I trudno


O przepraszam, nie wszystkie.

Ale to w³asnie te filmy kszta³tuj± unierwsum SW. Je¶li w nich zawsze wygl±da dobro, to tak jest w tym ¶wiecie. Skoro za¶ wygrywa to musi byæ lepsze, silniejsze, potê¿niejsze...


Nie powiedzia³bym, ¿e jest potê¿niejsze :) Coen sprawdzimy w d6 8) podczas sesji.

Jaki¶ czas temu na forum kulturystycznym identyczn± w tre¶ci opinie s³ysza³em o sterydach. I po fakcie miedzy sterydami a ciemna stron± mocy....w zasadzie chyba niema za bardzo ró¿nic


jest spora to tylko tabletki a to moc w pe³nym tego s³owa znaczeniu, sterydy s± dla mnie tylko dobre przy leczeniu chorób.
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 6:53 pm

Sterydy w kulturystyce pozwalaj± osi±gn±c podobne efekty co ciê¿ki ci±g³y trening tyle ¿e du¿o szybciej i ³atwiej, wyniszczaj±za to umys³ i cia³o, oraz staje siê ono w efekcie du¿o mniej efektywne ni¿ cia³o kogo¶ trenuj±cego na czysto.

Z moca jest identycznie, tylko skala wiêksza:)

Za¶ co do
Nie powiedzia³bym, ¿e jest potê¿niejsze Smile Coen sprawdzimy w d6 Cool podczas sesji.

Niczego nie sprawdzimy. Jako MG sam ustalasz realia. Najwy¿ej na Twojej sesji bêdzie inaczej jednak w prawdziwym uniwersum SW jest jak napisa³em. Nie wspominajac o tym ¿e MG zawsze znajdzie sposób aby dowie¶c swego na sesji.
 
Awatar użytkownika
Darklighter
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1600
Rejestracja: wt lut 08, 2005 8:02 pm

śr cze 01, 2005 6:58 pm

Ale to własnie te filmy kształtują unierwsum SW. Jeśli w nich zawsze wygląda dobro, to tak jest w tym świecie. Skoro zaś wygrywa to musi być lepsze, silniejsze, potężniejsze...

Nie powiedziałbym, że jest potężniejsze :) Coen sprawdzimy w d6 8) podczas sesji.

Coen przegracie z Dark Jedi/Sithem bo mechanika ich faworyzuje, nie zważając na film. Jeśli spotkacie takiego uciekajcie. :wink:
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

śr cze 01, 2005 7:14 pm

Coen przegracie z Dark Jedi/Sithem bo mechanika ich faworyzuje, nie zwa¿aj±c na film. Je¶li spotkacie takiego uciekajcie.


Darklighter nie faworyzuje siê ich :) mogê ci podaæ przyk³ady postaci choæby Yody i Sidiousa, szanse s± równe :D bardzo równe.

Niczego nie sprawdzimy. Jako MG sam ustalasz realia. Najwy¿ej na Twojej sesji bêdzie inaczej jednak w prawdziwym uniwersum SW jest jak napisa³em. Nie wspominajac o tym ¿e MG zawsze znajdzie sposób aby dowie¶c swego na sesji.


Moje realia bêd± zgodne z universum Star Wars i oto siê nie martw a ja nic nie bêde próbowa³ udowodniæ, bo chcê ci tylko u¶wiadomiæ, ¿e dark jedi i "z³o", które wybrali wcale nie powinno przegrywaæ a przeciwnie czêsto triumfowaæ.
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 7:15 pm

Ka¿dego mo¿na pokonaæ przy odrobinie szczê¶cia:) A je¶li gin±æ...to gin±c w walce, z honorem, z zêbami zaci¶nietymi na gardle wroga.
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

śr cze 01, 2005 7:25 pm

Ja liczê na umiejêtno¶ci nie szczê¶cie bo go czêsto brakuje.
 
Awatar użytkownika
Darklighter
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1600
Rejestracja: wt lut 08, 2005 8:02 pm

śr cze 01, 2005 8:00 pm

<!--QuoteBegin-punisher+-->
punisher pisze:
<!--QuoteEBegin-->
Coen przegracie z Dark Jedi/Sithem bo mechanika ich faworyzuje, nie zważając na film. Jeśli spotkacie takiego uciekajcie.


Darklighter nie faworyzuje się ich :) mogę ci podać przykłady postaci choćby Yody i Sidiousa, szanse są równe :D bardzo równe.

Niezupełnie. Właśnie tu wyjdzie brak równowagi, kiedy sięgną oni po Moc. Sidious będzie miał o wiele większe bonusy.
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 8:18 pm

Moje realia bêd± zgodne z universum Star Wars i oto siê nie martw a ja nic nie bêde próbowa³ udowodniæ, bo chcê ci tylko u¶wiadomiæ, ¿e dark jedi i "z³o", które wybrali wcale nie powinno przegrywaæ a przeciwnie czêsto triumfowaæ.

Nie w tym uniwersum:) Po fakcie si³y dobra s± o wiele wiêksze, pote¿niejsze...choæ to z³e porónanie. S± o wiele wiêkszej jako¶ci. Z³a jest po prostu o wiele wiecej, du¿o szybciej powstaje.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr cze 01, 2005 8:20 pm

Niezupe³nie. W³a¶nie tu wyjdzie brak równowagi, kiedy siêgn± oni po Moc. Sidious bêdzie mia³ o wiele wiêksze bonusy.


Nie takie wielkie. W RotS, Yoda i Sidious w pewnym momencie atakuj± siebie nawzajem piorunami. A dok³adnie, to Sidious atakuje Yodê, a ów ma³y, zielony Jedi :wink: broni siê, i w pewnym momencie to on odrzuca Sidious'a jego w³asnymi piorunami. Ale to móg³ byæ akurat fart, bo skoro Darklighter mówi inaczej...
Ale nawet je¶li Darklighter ma racjê, to Yoda o wiele lepiej w³ada mieczem ¶wietlnym.
I tu mamy równowagê.

Yoda>Mace Windu>Lord Sidious - miecze ¶wietlne
lub
Mace Windu>Yoda>Lord Sidious

Lord Sidious>Yoda>Mace Windu - Moc

Co do pierwszej równo¶ci nie jestem pewien, albowiem Mace Windu wymy¶li³ Vapaad, wiêc do mu daje ogromne szanse w walce mieczem. Mo¿e nawet jest w stanie pokonaæ Yodê, u¿ywaj±c Vapaad. Wiêc poprawcie mnie je¶li siê mylê. Natomiast pokona³ Sidiousa w pojedynku...

Aha, teraz sobie my¶lê o potêdze Mocy pana S. Racja, mo¿e on mieæ wieksz± Moc, poniewa¿ potrafi³ zapanowaæ nad wygl±dem swojego cia³±, i móg³ ratowaæ ludzi od ¶mierci (jak to jego dawny mistrz...).
Wiêc ponownie, Darklighter prawdopodobnie ma racjê. Ale ja udowadniam ¿e jest jednak pewna równowaga miêdzy Yod± a panem S.

Pozdrawiam
Filio
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 8:28 pm

Ok, przynaje jestem ignorantem ale gdzie Sidoius zmienia wygl±d swojej cia³a i gdzie ratowa³ kogo¶ od ¶mierci?
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr cze 01, 2005 8:36 pm

Tzn. swojej twarzy. Je¶li nie ogl±da³e¶ RotS, twarz Palpatine'a zmienia siê kiedy jest "pokonany" przez Mace'a Windu. Pó¼niej, u¿ywaj±c sprytu, i Anakina, zabija Mace'a.
Ratowa³ od ¶mierci?
Sidious zna ciemn± stronê Mocy tak dobrze, ¿e potrawi³ utrzymywaæ ludzi przy ¿yciu (tj. robi³ to ze sob±.) T± technik± uzyska³ od swego dawnego mistrza, Plaugius'a, którego zabi³ we ¶nie.
 
Awatar użytkownika
Floater
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 406
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 7:27 am

śr cze 01, 2005 8:52 pm

<!--QuoteBegin-punisher+-->
punisher pisze:
<!--QuoteEBegin-->
Znajdziesz w nich czarno na żółtym (o ile pamiętam) napisane, że w tej grze "we like good guys and dislike bad guys".



Nie ma takiego czegoś w Star Wars jk dobro i zło bo to pojęcie względne... Ja zawsze jak już mówiłem wolałem Sithów i Dark Jedi oraz ciemną stronę mocy, która towarzyszyłą im od zawsze. I kocham teksty typu :"I feel your fear and anger"


Czym innym jest zagadnienie względności tych pojęć, czym innym zaś fakt ich występowania w SW. Można dyskutować nad interpretacją dobra i zła w niektórych systemach, czy w ogóle nad jego względnością, jednak względem SW nie ma żadnych watpliwości - tak w filmie jak i w systemie dobro i zło sa rozróżniane w sposób standartowy.

Gdybyś przeczytał choćby "Dark side sourcebook", wiedziałbyś o tym.

Ja nic nie łykam i wybieram tylko to co jest moim zdaniem dobre czyli kwestia gusty, którego się nie krytykuje


Czy aby napewno :?: Czemu - w takim razie - skrytykowałeś mój gust ? To, że nie podoba mi się sklonowanie Sidiousa (jak równiez inne epizody z EU) jest przecież kwestią mojego gustu właśnie...
 
Christopher__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1204
Rejestracja: pt lis 26, 2004 7:23 pm

śr cze 01, 2005 9:13 pm

<!--QuoteBegin-Filio+-->
Filio pisze:
<!--QuoteEBegin-->Tzn. swojej twarzy. Je¶li nie ogl±da³e¶ RotS, twarz Palpatine'a zmienia siê kiedy jest "pokonany" przez Mace'a Windu.

I zostaje mu tak na sta³e. Jak dla mnie to wygl±da³o tak, ¿e Palpatine w wyniku w³o¿onej wielkiej ilo¶ci "energii" w b³yskawice mocy skierowane w Windu po prostu "wysech³" tudzie¿ "pomarszczy³ siê". I to by³ raczej efekt uboczny ni¿ specjalne dzia³anie.


<!--QuoteBegin-Filio+-->
Filio pisze:
<!--QuoteEBegin-->T± technik± uzyska³ od swego dawnego mistrza, Plaugius'a, którego zabi³ we ¶nie.

A sk±d to wiesz i czy jeste¶ tego pewien?


Swoj± drog±, to wed³ug mnie w filmie Windu przewy¿sza³ Yodê je¶li chodzi o walkê na miecze ¶wietlne. Po prostu, jak to Anakin mówi: "Potê¿ny jak mistrz Windu [w domy¶le - w szermierce], m±dry jak mistrz Yoda [w domy¶le - we w³adaniu Moc±], czy co¶ w ten deseñ.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr cze 01, 2005 9:20 pm

A sk±d to wiesz i czy jeste¶ tego pewien?


Z filmu i z ksi±¿ek. Tak, jestem tego pewien.

Po prostu, jak to Anakin mówi: "Potê¿ny jak mistrz Windu [w domy¶le - w szermierce], m±dry jak mistrz Yoda [w domy¶le - we w³adaniu Moc±], czy co¶ w ten deseñ.


Dok³adnie. :)
 
Christopher__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1204
Rejestracja: pt lis 26, 2004 7:23 pm

śr cze 01, 2005 9:29 pm

<!--QuoteBegin-Filio+-->
Filio pisze:
<!--QuoteEBegin-->Z filmu i z ksi±¿ek. Tak, jestem tego pewien.

Hmm, nie przypominam sobie, ¿eby w filmie by³a o tym mowa (Palpatine chyba tylko opowiada o tym przypadku "mistrzobójstwa", ale nie stwierdza, kto by³ tym uczniem). A poniewa¿ moja wiedza odno¶nie SW opiera siê praktycznie tylko i wy³±cznie na filmowych Trylogiach i internecie, to muszê zaufaæ Twojej pewno¶ci zbudowanej na podstawie ksi±¿ek...
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

śr cze 01, 2005 9:44 pm

Tzn. swojej twarzy. Je¶li nie ogl±da³e¶ RotS, twarz Palpatine'a zmienia siê kiedy jest "pokonany" przez Mace'a Windu. Pó¼niej, u¿ywaj±c sprytu, i Anakina, zabija Mace'a.

Eeee...jak ogladam to w³a¶nie...to odbite przez ¶wietlówkê Windu b³yskawice po prostu sma¿y³y twa¿ dziadka. Zauwa¿ ¿e zostaje mu tak ju¿ do ¶mierci, nawet potem sam mówi w senacie "po zdradzie Jedi pozosta³y mi blizny i znikeszta³cona twa¿"

Sidious zna ciemn± stronê Mocy tak dobrze, ¿e potrawi³ utrzymywaæ ludzi przy ¿yciu (tj. robi³ to ze sob±.)

Eeee...wed³ug komiksu nie utrzymywa³ sie przy ¿yciu. Nauczy³ sie przeskoczyuæ do swojego klona jak ciemna strona ze¿ar³a kompletnie jego cia³o. To wszystko.

T± technik± uzyska³ od swego dawnego mistrza, Plaugius'a, którego zabi³ we ¶nie.

Wiesz Sidious rewelacyjnie to robi³ jedna rzecz: k³ama³. Po fakcie jest ca³kiem realne ¿e ten Plaugius kiedykolwiek istnia³ albo posiad³ tak± moc. Nie wspomne o tym ¿e Mówi³ o tym mistrzu jako o legnedzie, o której teoretycznie móg³ s³yszeæ Anakin. A wiec musia³o by to byæ stare na setki-tysi±ce lat, nie zas kilkana¶cie-kilkadziesi±t.
 
Awatar użytkownika
Nemo__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1066
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:13 pm

śr cze 01, 2005 10:14 pm

Filmu nie oglądałem, ale...może on chciał pokazać Jedi jako ,,złych,którzy zrobili mi kuku! WAM też mogą to zrobić!"?
A ja tak prawde mówiąc widziałem tylko JEDNEGO Sitha utrzymującego się przy życiu dzięki Dark Side...Lorda Dartha Siona(Kotor 2).
Mi się wydaje że to wszystko co robił Sidi to była szopka...sam żeś pisał że mistrz kłamania to Sidious :) .
A wiecie kogo Ciemna Strona jeszcze BARDZIEJ przeżarła? (Kotor 2) Lorda Nihilusa...to było wredne 8)
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr cze 01, 2005 10:40 pm

Aha, w RotS The Game na Gameboya, Palpatine mówi ¿e to one by³ tym uczniem. W weekend zrobiê screenshota :wink:
Wiêc poczekacie...
A przecie¿ w I i II twarze Sidiousa i Palpatine'a by³y ró¿ne od siebie (by³o to nawet widaæ pod kapturem) wiêc to nie tylko efekt "przysma¿enia".

Pozdrawiam
Filio
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

czw cze 02, 2005 3:17 pm

Ja w sumie te¿ bo to chyba nie by³ ani pierwszy ani ostatni raz jak u¿y³ owych b³yskawic.
 
Awatar użytkownika
Floater
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 406
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 7:27 am

czw cze 02, 2005 3:29 pm

<!--QuoteBegin-punisher+-->
punisher pisze:
<!--QuoteEBegin-->[Treść usunięta.]


Nic z tego nie wynika w kontekście zadanych ci pytań ponad to, że złamałeś regulamin, obrażając religię katolicką na drodze bluźnierczych porównań.
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

czw cze 02, 2005 3:38 pm

Hmmm... Floater widze, ¿e bardzo siê ró¿nimy wiêc trudno siê nam bêdzie dogadaæ. Ja uwa¿am, ¿e nic nie z³ama³em a¿ specjalnie sprawdzi³em po raz 2 co wolno a czego nie... wiêc nie wiem o co ci chodzi.
 
Awatar użytkownika
danant
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2997
Rejestracja: wt kwie 29, 2003 12:16 pm

czw cze 02, 2005 3:48 pm

punisher - nie złamałeś regulaminu literalnie.
Natomiast Twoje porównania są nie na miejscu i mogą urazić osoby wierzące.
Poza regulaminem istnieją jeszcze wyczucie, kultura osobista i poczucie smaku.

Niestety - nie wykazałeś się żadną z powyższych cech.
Proszę o usunięcie zacytowanego przez Floatera fragmentu Twojej wypowiedzi.

Pozdrawiam,
d.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

czw cze 02, 2005 4:46 pm

punisher, po pierwsze prawos³awni uznaj± Chrystusa. Po drugie, nie tworzymy tutaj nowej religii. Pan Lucas ju¿ siê zaj±³ tworzeniem ¶wiata, wiêc nie mieszajmy siê w jego sprawy.
Radzi³bym aby¶my trzymali siê tematu (Skywalker a równowaga mocy) i jeszcze raz, powoli przeczytali ten temat. Wtedy mo¿emy zrozumieæ o czym mówimy, i zakoñczyæ te (czasami) bezsenswone komentarze. My¶lê, ¿e przez te dwie/trzy strony wszystko zosta³o wyja¶nione co do spraw Lord'a Sidiousa, i innych wspomnianych bohaterów.
Dlatego powtarzam, trzymajmy siê topicu.

A¿eby nie by³ to off-topic, mam pewn± my¶l. Anakin wprowadzi³ równowagê w galaktyce, i zabi³ wszystkich Sithów. Jak?
W epizodzie VI zabija Sidiousa, a pó¼niej Vadera. Mianowicie, pomaga Luke'owi kiedy ten jest maltretowany przez Lorda S. i zwierza siê Luke'owi. Wtedy to zabija Darth'a Vader'a w sobie, i odradza siê w nim dobry, szlachetny Ani.
Jedynym ¿yj±cym Jedi zosta³ Luke, i pó¼niej za³o¿y³ Akademiê Jedi. Dla mnie jest to wystarczaj±co "równe". :wink:

Pozdrawiam
Filio
 
punisher__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czw maja 19, 2005 4:25 pm

czw cze 02, 2005 7:21 pm

Przepraszam wiêc wszystkich za swoje niestosowne zachowanie to tyle co mogê powiedzieæ na ten temat.

Wracaj±c znów do tematu to co my¶licie o tym, ¿e Luke zosta³ najpotê¿niejszym Jedi w historii?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości