Zrodzony z fantastyki

 
gwylliam
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 185
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:31 am

[Changeling: the Lost] Śnienie

pn lut 25, 2008 5:33 pm

mam pytanka, jako że zasady nie są zbyt jasne:

czy aby wejść w sen inny niż swój, Zagubiony zawsze MUSI znajdować się w Gąszczu?
czy druga kropa Kontraktu Snu umozliwia wejście w sen bez przechodzenia do Gąszczu? wystarczy obraz śpiącego i siup wskakujemy w sen?

pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

śr lut 27, 2008 1:49 pm

Nie mam teraz podręcznika, ale pamiętam, że dla mnie też te zasady były niejasne. O ile mnie pamięć nie myli, to bez odpowiedniego kontraktu nie tylko musisz znajdować się w gąszczu, ale mieć zawarty pakt. Kontrakt chyba pozwala wchodzić w sny każdego w zasięgu zmysłów.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

śr lut 27, 2008 6:27 pm

gwylliam pisze:
czy aby wejść w sen inny niż swój, Zagubiony zawsze MUSI znajdować się w Gąszczu?

Przede wszystkim może wejść w sen swojego sobowtóra-Podrzutka wydając punkt Siły Woli. Owszem, Odmieńcy mogą wchodzić w sny tych, z którymi zawarli pakt mający jako składową klauzulę to przewidującą. I owszem, każdy Odmieniec może wejść w czyjś sen znajdując się w Dziupli (Hollow), lub w Gąszczu (Hedge).

gwylliam pisze:
czy druga kropa Kontraktu Snu umozliwia wejście w sen bez przechodzenia do Gąszczu? wystarczy obraz śpiącego i siup wskakujemy w sen?

Owszem, dokładnie tak działa ta Klauzula - wystarczy obraz osoby w której sen chcemy wejść. Jeśli nie jesteśmy w bezpośredniej bliskości celu, mamy karę do testu aktywacji.


Gruszczy pisze:
O ile mnie pamięć nie myli, to bez odpowiedniego kontraktu nie tylko musisz znajdować się w gąszczu, ale mieć zawarty pakt.

Tak, faktycznie nie zaznaczyłem tego powyżej, choć powinienem.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości