Zrodzony z fantastyki

 
Randaland
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 205
Rejestracja: śr sie 02, 2006 4:30 pm

Spawnbroker

czw sie 03, 2006 10:53 am

Nie jestem pewien czy tak mozna (ale wkoncu niebieska mana to oszustwo) ale czy gdy [mtg=Spawnbroker]Spawnbroker[/mtg] wchodzi do gry to czy moge dac oppowi kreature [mtg=Fleeting_Image]Fleeting Image[/mtg] i odrazu zagrac jej zdolnosc aby wrocila do Mojej ręki ?? Tak samo, czy moge ,,oszukiwac" dając oppowi wyekwipowana creature przez co ma wiecej siły, a potem zabierac artefakt spowrotem do moich creatur ?? Az wreszcie czy jak obnize siłe stworowi oppa np [mtg=Oboro_Envoy]Oboro Envoy[/mtg] to czy spawnbroker bedzie sie mogl o niego ,,wymienic". Czekam na odpowiedz
 
Awatar użytkownika
StilghAR
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 131
Rejestracja: śr lut 18, 2004 1:04 am

czw sie 03, 2006 11:37 am

Randaland pisze:
czy gdy Spawnbroker wchodzi do gry to czy moge dac oppowi kreature Fleeting Image i odrazu zagrac jej zdolnosc aby wrocila do Mojej ręki ??

Nie za bardzo. Najpierw zostanie rozpatrzona zdolność Image, która wróci tą istotę na rękę. Następnie rozpatrzona zostanie zdolność Spawnbrokera. Ponieważ jedna z istot, które miały zostać zamienione, zniknęła, wymiana nie następuje.

Randaland pisze:
Tak samo, czy moge ,,oszukiwac" dając oppowi wyekwipowana creature przez co ma wiecej siły, a potem zabierac artefakt spowrotem do moich creatur ??

Tak. Ponieważ jesteś kontrolerem ekwipunku, możesz przeekwipować go na inną ze swoich istot.

Randaland pisze:
czy jak obnize siłe stworowi oppa np Oboro Envoy to czy spawnbroker bedzie sie mogl o niego ,,wymienic"

Tak. Liczy się aktualna siła stwora, nie to, co jest wydrukowane.
 
Awatar użytkownika
stw
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 206
Rejestracja: czw sty 06, 2005 10:58 am

czw sie 03, 2006 8:40 pm

Co do tego equipu. Jak oddasz oponentowi kreaturę z equipem to ty kontrolujesz ten Equip. W przypadku dzidy ty używasz kanterków, w przypadku Sword of Fire and Ice drawujesz kartę i strzelasz za 2, itd.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości