Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Dalen En'Val
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pn mar 08, 2010 9:10 pm

Spellstitched

pt sie 19, 2011 10:41 pm

Interesuje mnie szablon o nazwie z tematu. Znajduje się on w Complete Arcane i choć jest bardzo drogi (minimum 5000xp) to wydaje mi się na tyle interesujący, żeby w przyszłości go wziąć. Zastanawiam się tylko nad doborem ciekawych zaklęć. Po przemianie w nieumarłego (lekko zmodyfikowany szablon wampira, który nie ma +8 dostosowania) powinienem mieć 12 WISa więc wybrałbym 2 czary 1 i 2 czary 2 poziomu. Moje pytanie do was jakie czary wybrać (ograniczenie tylko do szkół Nekro/Conjur/Evoc)?

Sam myślałem, żeby na z 2 poziomowych zaklęć wziąć Create Magic Tatoo (jako spell-like nie używa ani focusu ani gp) oraz Shadowmask (oba z Player Guide to Fearun),to drugie bardziej dla klimatu. Czy mielibyście jakieś propozycje?
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

Spellstitched

pt sie 19, 2011 11:28 pm

Wybierz kosztowne zaklęcia, np. Create Undead Warrior z Unapproachable East (kanonicznie Szass Tam sobie spellstitchował właśnie to zaklęcie), żeby skorzystać z faktu że nie płacisz niczego używając zdolności czaropodobnych.
 
Awatar użytkownika
Dalen En'Val
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pn mar 08, 2010 9:10 pm

Re: Spellstitched

ndz sie 21, 2011 8:10 pm

Masz na myśli 6 poziomowe zaklęcie?
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

Spellstitched

ndz sie 21, 2011 9:34 pm

Sorry, chodziło o Animate Dread Warrior, UE str. 48, animuje jedną istotę jako Dread Warriora (szablon nieumarłego, istota zachowuje wszystkie zdolności) który pozostaje pod twoją kontrolą na zawsze bez limitów kontroli. Kosztuje 250 XP/KW, faktycznie 6 poziom czaru.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość