Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Prokonsul Piotrus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 15, 2004 4:09 pm

Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

wt gru 27, 2016 3:12 pm

Saganami Island Tactical Simulator (wpis na BGG, zdjecia)

Grana 2-3 razy, dodatkowo sporo wydrukowanych/zalaminowanych kart okretow. W zasadzie bialy kruk, nawet na zlinowanych portalu miedzynarodowym o grach planszowych nikt tego nie wystawia (ja to zrobie moze, ale najpierw krajanom chce zaoferowac :D), choc chyba jest niekiedy dostepny na stronie producenta (http://store.genreconnections.com/sits/). Czy ktos byby zainteresowany? Z bolem serca sie pozbywam, bo dalej jestem fanem HH, tylko - 10 lat mam (kupilem jako nowke wkrotce po wydaniu), grana 2 razy, nie mam czasu ani z kim grac. A szkoda jednak, zeby sie kurzylo. Aha, za ile? W sklepie oficjalnym, 75 dolarow, wiec tyle ile bedzie wynosil kurs na zlotowki gdy ktos sie zglosi - oddam uczciwie, po kodsztach :)

Dodam jeszcze, ze jest teraz softwarowy pomocnik do gry (http://services.adastragames.com/avid/) i wersja na smartfona/tableta kiedys ma byc (byl Kickstarter, bedzie za darmo dostepna tak jak ta na www jesli tylko kiedys skoncza... :>)

Na wypadek gdyby powiadomonie tu mi nie dzialaly, moj mejl to piokon at post dot pl :)

Aha, jesli ktos chcialby zagrac w Katowicach, czy przed zakupem, czy tak po prostu - tez dajcie znac :)
 
Awatar użytkownika
Doom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 9:44 am

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

wt gru 27, 2016 7:13 pm

Zagrać nie zagramy, chyba że przyjedziesz do Olsztyna (tak btw 21 stycznia robię z kumplem i podobno innymi członkami klubu fantastyki imprezę planszową na której też istnieje opcja zobaczenia gier bitewnych, a co za tym idzie będą blaty) 
Więc pozostaje mi pytanie "ile za to chcesz" ?
 
Awatar użytkownika
Prokonsul Piotrus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 15, 2004 4:09 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

wt gru 27, 2016 10:15 pm

Za zaproszenie dziekuje, ale chyba nie dam rady :> Na dzien dzisiejszy google daje mi przelicznik 75 USD na 315 zlotych (jak napisalem powyzej, kupilem za pelna cene w sklepie w USA dekade temu, wiec sprzedaje po koszcie). Koszty wyslki zalezy od metody, pewnie jakies 10-20 zeta. 
 
Awatar użytkownika
Doom
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 482
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 9:44 am

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

wt gru 27, 2016 11:22 pm

No to niestety pas z mojej strony.
 
Toudius
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 01, 2013 8:32 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

śr gru 28, 2016 5:00 am

Ja bym chętnie zagrał w Katowicach lub Tychach.
 
Awatar użytkownika
Prokonsul Piotrus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 15, 2004 4:09 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

czw gru 29, 2016 11:42 am

@Toudius: to mam nadzieje sie w Katowicach nam uda odkurzyc ten tytul, gdzies w styczniu moze? Ludiversum? SKF?
 
Toudius
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 01, 2013 8:32 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

śr sty 04, 2017 11:39 pm

Bardzo chętnie. Ile czasu potrzeba na grę? Może sobota?
 
Awatar użytkownika
Prokonsul Piotrus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 15, 2004 4:09 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

czw sty 05, 2017 1:47 am

Z ta gra, lepiej tak. Moze z aplikacja bedzie nieco mniej bolu glowy, jeszcze nie testowalem. To ktoras sobota? Musze zobaczyc czy w Ludiversum bedzie miejsce, nie bylem tam jeszcze.
 
Toudius
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 01, 2013 8:32 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

czw sty 05, 2017 9:13 am

Albo Erpegie. U nic nie powinno być problemów z miejscem.
 
bombastik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 04, 2018 4:06 pm

Re: Sprzedam Saganami Island Tactical Simulator (albo zapraszam na granie w Katowicach)

pn sie 06, 2018 12:06 am

Istnieje jeszcze możliwość gry? xD

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości