Zrodzony z fantastyki

 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

śr maja 10, 2006 12:52 am

Floater:<br />”
Nie rozumiem twoich ciągłych najazdów na wyróżnionych. Skoro ktoś taki status ma, to zapewne, jak nazwa wskazuje, czymś się wyróżnił. Jeżeli na czymś się zna i zostało to docenione to oczywistym jest, że jest z tego dumny. Nie widzę powodu, dla którego powoływanie się na wyróżnienie przy próbie zostania modem, czy kimkolwiek innym powinno być piętnowane”
<br /><br />W pełni się zgodzę z tym, że uzyskanie statusu „Wyróżnionego” winno wskazywać osoby warte naśladowania, aktywne, przyczyniające się do poprawy wizerunku Forum, dające pierwiastek z siebie całej społeczności.<br /><br />Floater:<br />
„Bielon, nadużyłes mojej wypowiedzi do takiego stopnia, że nie jest to nawet warte sprostowania.”
<br /><br />A wcześniej:<br /><br />
„Nie "ktokolwiek", Eri, ale jeden z grupy Wyróżnionych.”
<br /><br />Jednak już porównywanie siebie, jako osoby „Wyróżnionej” w odniesieniu do innych osób, nie posiadających określonego statusu i sugerowaniu, że z racji tegoż statusu należało by daną sprawę/osobę potraktować w sposób inny, jest przejawem choroby, którą od jakiegoś czasu piętnuję. I co tu również powiedziałem. <br /><br />Floater:<br />
„skoro w Twym odbiorze sens mojej wypowiedzi uległ tak drastycznej deformacji.”
<br /><br />Tutaj króluje słowo pisane, albowiem jest to Forum. Owszem, emotionki do których często nawiązuje Eri mogą rzeczy nadać inny, głębszy wymiar, ale kiedy ich brak pozostają napisane słowa. Pozwolę sobie więc na ocenę językową przedmiotowego zdania, byś zrozumiał, jak ja sprawę zrozumiałem:<br /><br />- nie „ktokolwiek” [nie zwykły element pewnego zbioru]<br />- ale jeden z Wyróżnionych [element odmienny, niezwykły, stanowiący szczególną wartość danego zbioru]<br /><br />Czyli przedkładając to na język: „To nie pisał zwykły „ktoś”, tylko niezwykły „Wyróżniony”” I z racji takiego wczytania się w napisane przez Ciebie zdanie, odniosłem wrażenie, jakim się z Wami podzieliłem. To czy błędne, czy nie było niejako ode mnie niezależne. Bazując na wykładni językowej napisanego przez Ciebie zdania, sens jest jaki jest. A co chciałeś przekazać, to już inna sprawa.<br /><br />Floater:<br />„
sam Bielon, takie mam wrażenie czytając jego posty, prezentuje zachowanie, które sam piętnuje”
<br /><br />Trudno mi oceniać Twoje wrażenia drogi Floaterze, ale faktem jest, że sam podchodzę do swojej wiedzy niezwykle pokornie a swoich interlokutorów staram się traktować z daleko idącą kurtuazją. Tak było i jest również do osób z którymi mam przyjemność wymieniać zdania polemiczne. Imputowanie mi chęci wywołania jakiejś wojny jest dopiero nadinterpretacją. Zdania osób odmiennych w poglądach sprzyjają dyskusji, bo ile w końcu można rozmawiać z osobami z którymi jesteśmy zgodni w pełni? Mylisz się również sądząc, iż traktuję ludzi w sposób różny, w zależności od posiadanego przez nich statusu. Powinienem się teraz zapytać, czy u podstaw tej wypowiedzi był mechanizm „każdy sądzi podłóg siebie”. Ale nie zapytam. Po co? Czytelnik i tak wyrobi sobie własne zdanie. <br /><br />Floater:<br />
„Nie chce mi się kłócić, ale porównując szeregowych żołnierzy do generałów porównałeś grajka weselnego do Bacha.”
<br /><br />Nie było porównania. Tylko stwierdzenie, że jesteśmy równi na początku a czyny określają jak daleko zajdziemy. Jednym słowem, każdy użytkownik może być kimś wielkim, jeśli tylko zechce. Posługując się najwidoczniej nieznanym Ci porównaniem, wygrzebałem je z napoleońskiej tradycji, gdzie każdy żołnierz był przekonany, iż w plecaku nosi szlify generalskie. To poprawiało i morale i dyscyplinę. Cel jednym słowem szczytny. Zważywszy zaś, że celem tego tematu była rozmowa o poprawach forum, wydawało mi się, że morale a z nim związana aktywność, są istotnym elementem. A ową moralność kształtują na Forum działania „Wyróżnionych” stąd jako osoby będące przykładem, muszą być one poza wszelką krytyką, czyste i nieskazitelne. A jeśli popełniają błędy, co zdarzyć się może każdemu, potrafią się do tego przyznać. Ot, mam nadzieję, że wyjaśniłem. <br /><br />ShadEnc<br />
„Agresywnie się zrobiło”
<br /><br />Może i dobrze? Taka forma dyskusji, tak długo jak nie rzucimy się na siebie z pięściami, sprzyja samej dyskusji. W moim rzecz jasna przekonaniu. Patrząc jednak na częstotliwość obecnych odpowiedzi w odniesieniu do tego co było wcześniej, chyba tak jest w istocie. <br /><br />Tabi:<br />
„Bielonie, nie wyciągajmy enty raz sprawy Jierdana i spółki, wyjaśniana ona była wiele razy na forum, łącznie z telefoniczną rozmową.”
<br /><br />W pełni się z Tobą zgadzam. Jednak wspomnienie Jierdana nie pojawiło się w odniesieniu do samej jego historii a raczej do stanowiska osób z kręgu decyzyjnego w chwili, kiedy potrzebna była ta właśnie decyzja. I wyjaśnienie koledze Floaterowi, że takie sytuacje, gdy na decyzję decydentów czeka ważka sprawa, miały tu już miejsce. A raczej, w moim rzecz jasna odczuciu, nie powinny. <br /><br /><br />Kończąc pozwolę sobie na mały offtopic, z który z góry przepraszam:<br />Jesteście było nie było osobami, z którym spędzam sporo czasu i choć dzieli nas czasami różnica zdań, to nie zmienia faktu, że gdyby mi było zdecydowanie źle, to by mnie tu nawet od czasu do czasu nie było. Skoro jestem i skoro wypowiadam się w tym temacie, mającym za cel poprawę Forum, oznacza to nie mniej, ni więcej, że mi na Forum i na Was zależy. Czyli, że mi bliscy jesteście. A z bliskimi osobami dzieli się dobrą nowiną. Przechodząc do sedna, od 01.05.06r. jestem po raz wtóry tatusiem, tym razem córeczki o imieniu Adrianna. Jest piekna, choć pomarszczona i fioletowa. :wink: Idę spać.<br /><br /><!--coloro:#6666CC--><span style="color:#6666CC"><!--/coloro-->Córki już gratulowałam, ale jeszcze raz - wiwat!<br />BTW dzięki za zmianę tonu tej dyskusji.<br />Pozdrawiam, Eri.<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

śr maja 10, 2006 1:29 am

.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2015 3:46 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Sluagh
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 242
Rejestracja: wt paź 10, 2006 12:12 pm

śr maja 10, 2006 8:46 am

<!--quoteo(post=266997:date=May 10 2006, 12:52 AM:name=Bielon)-->
Bielon pisze:
<!--quotec--><br />Floater:<br />„
sam Bielon, takie mam wrażenie czytając jego posty, prezentuje zachowanie, które sam piętnuje”
<br />Trudno mi oceniać Twoje wrażenia drogi Floaterze, ale ...
<br />Nie żebym się gniewał, ale ten tekst jest akurat mój :mrgreen:<br />I napewno nie jestem Floaterem, a gdybym już był, to w życiu nie chciał bym mieć opisu Rycerz Jedi, a to z takiego prostego powodu, że mam alergię na GW i wszystko co nimi związane :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Tabi
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 824
Rejestracja: ndz kwie 07, 2002 11:13 pm

śr maja 10, 2006 9:28 am

Bielonie, mówiąc o nie wyciąganiu tej sprawy po raz kolejny nie miałem na myśli wyłącznie tej historii ale także komentarzy odnośnie "stanowiska osób z kręgu decyzyjnego w chwili, kiedy potrzebna była ta właśnie decyzja". To także było wyjaśniane dogłębnie, łącznie z przeprosinami za opóźnienie niezależne ode mnie i Dananta - bo wyłącznie my dwaj za nie odpowiadaliśmy.<br /><br />Poza tym gratuluję narodzin potomkini :-).
 
Awatar użytkownika
Floater
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 406
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 7:27 am

śr maja 10, 2006 11:23 am

Bielon:<br />Większość cytatów, które przypisujesz mnie w swojej ostateniej notce tak naprawde do mnie nie należy (sprawdź). Nie potrafisz przypisać prawidłowo słów do adwersarzy, ale aspirujesz do rangi kogoś, kto "leczy choroby duszy". <br /><br />Niebardzo to się jakoś zgadza z deklarowaną przez Ciebie pokorą. <br /><br />Tak czy siak odpowiem Ci w tych miejscach gdzie rzeczywiście przytoczone słowa były mojego autorstwa. <br /><br />Jeżeli, jak piszesz, zgadzasz się w pełni <br /><br /><!--QuoteBegin-Bielon+-->
Bielon pisze:
<!--QuoteEBegin-->z tym, że uzyskanie statusu „Wyróżnionego” winno wskazywać osoby warte naśladowania, aktywne, przyczyniające się do poprawy wizerunku Forum, dające pierwiastek z siebie całej społeczności.
<br /><br />więc powinieneś rozumieć, że <br /><br /><!--QuoteBegin-Bielon+-->
Bielon pisze:
<!--QuoteEBegin-->porównywanie siebie, jako osoby „Wyróżnionej” w odniesieniu do innych osób, nie posiadających określonego statusu i sugerowaniu, że z racji tegoż statusu należało by daną sprawę/osobę potraktować w sposób inny
<br /><br />w tym przypadku z pewnością nie jest <br /><br /><!--QuoteBegin-Bielon+-->
Bielon pisze:
<!--QuoteEBegin--><br />przejawem choroby, którą od jakiegoś czasu piętnuję. I co tu również powiedziałem.
<br /><br />A powód jest prosty: <br />Sprawą jest uzyskanie statusu moderatora na własną prośbę. <br />Moderator, jak wiadomo, jest funkcją odpowiedzialną, zatem wybiera się do niej ludzi, którzy są w pewien sposób sprawdzeni, a nie takich, którym się po prostu zachciało i o to proszą, "bo tak", lub dlatego wyłącznie, że chce im się zasmakować władzy. <br /><br />Osoby należące do grupy wyróżnionych, zostały już w pewien sposób sprawdzone. Dlatego właśnie wybranie na "moderatora na własną prośbę" osoby Wyróżnionej nie stanowi takiego samego precedensu, jaki stanowiłoby wybranie osoby całkowicie niesprawdzonej.<br /><br />Co zaś do posądzania Cię, Bielonie, o próbę wywołania flejma, to zauważ, że nie tylko ja to dostrzegłem. Nawet teraz jeszcze piszesz z wyższością o jakiejś "chorobie, która piętnujesz". <br /><br />Oznaki choroby widziałbym raczej w niedostrzeganiu różnicy pomiędzy człowiekiem, który przez miesiące wykazywał się postawa na tyle nienaganną, że aż został za to nagrodzony przez moderatorów, a człowiekiem, ktory wchodzi na forum, żeby poprzeszkadzać i napisać np. "Kasia jezd guppia", bo tacy przecież są właśnie określani mianem "małych spamerków". <br /><br />Na tym pozwolę sobie zakończyć dowód równości 2+2=4. <br />
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr maja 10, 2006 2:57 pm

Bez urazy stary, ale takie odnoszê wra¿enie...
Proszê Ciê. Nie schod¼ tak nisko...<br />
Filio - czemu siê ¿egnasz?
Nied³ugo siê dowiesz.<br />
O jeden wiêcej powód, by pracê tê podzieliæ.
Popieram. Nikt wcale nie powiedzia³, ¿e szefem forum powinna byæ jedna osoba.<br /><br />Czy mo¿e kto¶ powiedzieæ, co siê sta³o z Darklordem?<br />
 
Anonim_1

czw maja 11, 2006 3:41 pm

<!--QuoteBegin-"Filio"+-->
"Filio" pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy może ktoś powiedzieć, co się stało z Darklordem?
<br />Cóż się miałoby stać? Od czasu do czasu widzę Darky'ego logującego się na forum. Nie wypowiada się tak aktywnie zapewne z powodu zajęć bardziej istotnych od dnd.pl.<br /><br /><!--QuoteBegin-"Devik Crazystar"+-->
"Devik Crazystar" pisze:
<!--QuoteEBegin-->Obecnie więc nie uważam, żeby utworzenie dodatkowego działu, gdzie można rozmawiać zupełnie o wszystkim (no, niezupełnie - te kilka ograniczeń o piractwie czy obrażaniu innych musi zostać) było takim złym pomysłem, bo legitymizowałoby to Moderatorów do bardzo ostrego reagowania na spam w innych działach.
<br />Pytanie brzmi jednak, czy stworzenie takiego działu, umożliwienie ludziom "wyżycia się" sprawiłoby, że merytoryczny poziom notek w pozostałych subforach by się podniósł (swoją drogą wydaje mi sie, że jakość postów, wyjąwszy tematy "naj" i rozbuchane tematy-molochy, w których te same argumenty pojawiają się już n-ty raz była niska).<br />Swoją drogą stworzenie "śmietnika" i zaostrzenie działań modów w pozostałych działach mogłoby wywołać ostre sprzeciwy, krzyki o "despotycznym" zachowaniu administracji.<br /><br /><!--QuoteBegin-"Floater"+-->
"Floater" pisze:
<!--QuoteEBegin-->KUPIę: Podstawkę [baczność]West End Games[spocznij] "Revised and expanded"
<br />Good choice, my young padawan. :wink:
 
CHICK-en__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: sob sie 21, 2004 11:08 am

czw maja 11, 2006 9:44 pm

Filio? Czy to ja schodzê tak nisko?<br /><br />Ja bym zrobi³ tak:<br /><br />-Powróci³ do piêknego phpBB by Przemo :mrgreen:.<br />-Wyrzuci³ kilka punktów z Regulaminu, których i tak nikt nie rozumie. :razz:.<br /><br />A poza tym szuka³ nowego, lepszego wiatru - byæ mo¿e otwarcie na inne systemy? Nie przynios³oby to kilku(nastu)nowych warto¶ciowych u¿ytkowników. Ci±gle s± nowi gracze, którzy szukaj± odpowiedzi na nurtuj±ce ich pytania :).<br /><br />Pozdrawiam,<br />Ja :)
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

czw maja 11, 2006 9:48 pm

Od czasu do czasu widzê Darky'ego loguj±cego siê na forum.
A nie móg³by chocia¿ zaj±æ siê tymi newsami na witrynie?<br />
Filio? Czy to ja schodzê tak nisko?
Skoro pytasz. Tak.<br /><br />
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

pt maja 12, 2006 8:34 am

CHICK-en, Filio: to nie wątek o dorastaniu Filia, tylko o dorastaniu (czy też umieraniu) Forum. Osobiste dyskusje proszę prowadzić na PW.<br /><br />Pozdrawiam, Eri.
 
Awatar użytkownika
Schizofremik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 17, 2005 3:58 pm

pn maja 15, 2006 6:41 pm

Przebrenełem przez cały temat omijając kłótnie Floatera z Bieloniem i postaram sie logicznie wypowiedzieć ale i tak będzie to mniejszy lub większy chaos, taki już jestem :wink: <br /><br />Regulamin <br />Odwiedzałem już wiele forum chyba tylko raz czytałem regulamin (napewno nie dnd :razz:) pomimo tego nie przeszkadza mi to w dyskusji bo staram sie wypowiadać na poziomie ale jak mnie niektórzy mnie znają to wiedza, że jestem troche uparty i nie zawsze to wychodzi. Nie uważam że forum musi zmieniać regulamin bo to nie on buduje jakość notek tylko ludzie je piszący, chamy znajdą sie wszędzie.<br /><br />Nowa szata graficzna <br />Jaka jest każdy widzi nie jest zła tylko niedorobiona połowa nowych opcji nie działa i to jest troche denerwujące. Ktoś kto sie na tym zna mógłby naprawić to i owo , wizerunek forum mógłby się tylko poprawić. Przedewszystkim wyszukiwarka, P S Y oraz linki do straszych tematów ale to mogą zrobić moderatorzy. Chciałbym widzieć statystyki forum to podbudowuje moje ego:P<br /><br />Działy <br />Proponuje powrót do Klas Prestizowych ponieważ ich brak troche przycioł skrzydła niektórym unserom. Co do działu spam nie mam nic przeciwko, może by pomogło.<br /><br />Moderatorzy, Admini (ogólnie władza) <br />Czy potrzebny nam pilot to juz tródno powiedzieć. Potrzeba nam WIĘCEJ modów, przyjmować więcej jak sie nie nadają to wywalać. Podzielam też poglądy Floatera w niektórych kwestiach potrzeba uczciwych zasad.<br />Co do nowych modów- wkońcu się do Eri przekonałem (tylko nie wpadnij w samozachwyt)<br /><br />Mit bazy<br />Poruszyliscie ważny problem tego forum czyli mit bazy. Wyszukiwarka sux ponieważ isnieje dużo wielkich tematów z duża liczbą wyrazów i co by nie wpisał znajduje pare wieeelkich tematów a to wcale nie pomaga w odszukaniu nurtującego nas pytanie :razz: Ja osobiscie boje sie zakładać nowe tematy bo zaraz mi jakiś mądry mod albo ktoś inny wyrzuci pare linków a potem scali do tych wcześniej wspomnianych molochów to wcale nie jest miłe!!! Proponuje cześć tego wywalić albo wykorzystać wielki plan Agrzesia(troche masakryczny ale świry się znajdą wsumie to mógłbym uśmiercić jakiegoś molocha zwałaszcza jeden mnie wkurzył ) Wdodatku prawie przeczytałem cała zawartość tego forum :razz: i mi sie troche tu nudzi zaczełem juz penetrować Bissel (Bielion nie ciesz że będe tam aktywnym unserem bo me serce jest tu zakopane :razz:) <br /><br />Będe miał czas to zrobie edit tego posta i dodam jeszcze troche moich mysli [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif[/img] teraz nie mam czasu ide walczyc z rzodkiewką bo jej ogrom atakuje mnie zewsząd :razz:<br /><br />Pozdro Schizek
 
Anonim_1

śr maja 17, 2006 6:52 pm

Zrobiliśmy krok do przodu – czyli moje refleksje i małe podsumowanie<br /><br />Felieton, będący (nieskromnie pisząc) najchętniej komentowanym jak do tej pory na forum ma już pięć tygodni. Skomentowało go większe grono użytkowników, niż mógłbym się spodziewać, co bez wątpienia udowadnia pewne fakty – forum nie umiera, jest pewna (całkiem spora) grupa aktywnych użytkowników, mających chęć i zapał do współtworzenia wizerunku agory, do rozpalenia na nowo dyskusji i aktywizowania użytkowników, którzy popadli w mniejszą lub większą stagnację. Obserwując dnd.pl przez okres ostatniego miesiąca zmieniłem swój sposób postrzegania forum – zmieniło się i wciąż podlega dalszym zmianom. Doszedłem przy tym do pewnych, mam wrażenie istotnych, wniosków.<br /><br />Najważniejszy z nich mógłbym sformułować jako: forum nie stoi już na progu. Za sprawą administracji, ale również użytkowników, nasza agora ulegnie kolejnym przemianom. Pierwsza z wymienionych grup postarała się o znalezienie pewnego rozwiązania na nurtujące forum problemy (nie jest to jednak miejsce ani czas by pisać jakie, zresztą nie jestem uprawnioną osobą by ujawniać takie tajemnice). Druga, w osobach kilku(nastu?) bardzo aktywnych forumowiczów postarała się by agora zaczęła się rozwijać i powiększać – mamy dział poświęcony konkursom forumowym, wznawiają się dyskusje w arcyciekawych tematach, jak „Dobro” (celowo nie podaję linku, poszukajcie sami, na owym subforum jest więcej takich perełek).<br />Jasne stało się, że modelatornia cierpi na niedostatek etatów – wielu moderatorów nie ma serca/chęci/możliwości udzielać się tak, jak dzielna Eri (co nie dziwi, chyba każdy dotychczasowy mod miał okres kilku miesięcy hiperaktywności by potem popaść w swoistą rutynę), niektórzy nie odwiedzili nas od miesięcy. Czy jednak zmiany, które planuje „góra” wystarczą, by w olbrzymiej konstrukcji, jaką jest dnd.pl zapanował spokój? Myślę, że będzie Was wciąż za mało.<br /><br />Rzuciła mi się w oczy jeszcze jedna, bardzo istotna sprawa – kwestia Wyróżnionych. Jasne jest dla mnie, że działa na forum co najmniej kilku użytkowników zasługujących by dołączyć do tego grona. Czy (tu pytanie kieruję do „góry”) brak nowych promocji wywołany jest brakiem czasu (co dziwi mnie, z doświadczenia wiem, że wypowiedzenie się na temat konkretnej kandydatury może być załatwione w prosty sposób – ankietą), czy też planowanymi przemianami? Myślę, że warto by było uhonorować osoby budzące dnd.pl do życia, choćby miałaby to być decyzja 3-4 aktywnie działających moderatorów.<br />
 
Awatar użytkownika
Canthir
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1053
Rejestracja: wt cze 27, 2006 5:13 pm

śr maja 17, 2006 7:37 pm

<!--QuoteBegin-"ShadEnc"+-->
"ShadEnc" pisze:
<!--QuoteEBegin-->Zrobiliśmy krok do przodu
<br />Przypomina mi to wystąpienie któregoś z kierowników partii:<br /><!--QuoteBegin-"chyba Bierut"+-->
"chyba Bierut" pisze:
<!--QuoteEBegin-->Obywaltele! Przed pomocą naszych wschodnich przyjaciół Polska stała na krawędzi upadku gospodarczego, a teraz, po roku wzajemnej współpracy poczyniliśmy olbrzymi krok naprzód
<br /><br />[hide=puenta]Stali na krawędi upadku, zrobili krok do przodu a efekty znamy wszyscy... Wpadli jak... Wyszło po rosyjsku: chcieli dobrze, ale wyszło jak zawsze[/hide]<br /><br />
Rzuciła mi się w oczy jeszcze jedna, bardzo istotna sprawa – kwestia Wyróżnionych. Jasne jest dla mnie, że działa na forum co najmniej kilku użytkowników zasługujących by dołączyć do tego grona. Czy (tu pytanie kieruję do „góry”) brak nowych promocji wywołany jest brakiem czasu (co dziwi mnie, z doświadczenia wiem, że wypowiedzenie się na temat konkretnej kandydatury może być załatwione w prosty sposób – ankietą), czy też planowanymi przemianami? Myślę, że warto by było uhonorować osoby budzące dnd.pl do życia, choćby miałaby to być decyzja 3-4 aktywnie działających moderatorów.
<br /><br />Próbując zachować pozory skromności nie powiem, że interesuje mnie ta kwestia jako potencjalnego kandydata. Prawda jest taka, że od wyróznienia dla siebie, wolę dobrego, żyjącego forum dla wszystkich, nawet jeżeli kosztowałoby mnie to banem. Domyślam się, że posiadanie wyróżnienia zobowiązałoby jego posiadaczy do częstszego pojawiania się i pisania wartościowych notek...<br /><br />
Druga, w osobach kilku(nastu?) bardzo aktywnych forumowiczów postarała się by agora zaczęła się rozwijać i powiększać – mamy dział poświęcony konkursom forumowym, wznawiają się dyskusje w arcyciekawych tematach, jak „Dobro” (celowo nie podaję linku, poszukajcie sami, na owym subforum jest więcej takich perełek).
<br /><br />1' primo - może i mówiłem w tym temacie i innym, że postaram się zrobić coś, ale jak chyba widac dużo z tego nie wyszło (no, sędziuję w 3FKnNKPiP). Mam po prostu dramatycznie mało czasu, a poza tym aktywnie uczestniczę w forum sesjowym jako współtwórca i jeden z MG i teraz, przed otwarciem jest grom roboty, a później pewnie będzie więcej. Obiecuje, że w nadchodzącym tygodniu, chodźbym miał umrzeć z odwodnienia wypełnię jeden z punktów, z które miałem się zabrać.<br /><br />2" primo - podałbyś link do działu chociaż, leniom nie będzie się chciało szukac...<br /><br /><br />Pozdrawiam<br /><br />Canthir Aktywista...<br /><br />PS. nie ma tu psów??
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

śr maja 17, 2006 8:23 pm

<!--QuoteBegin-Canthir+-->
Canthir pisze:
<!--QuoteEBegin-->Domyślam się, że posiadanie wyróżnienia zobowiązałoby jego posiadaczy do częstszego pojawiania się i pisania wartościowych notek...
<br />Ja tylko dorzucę skromnie dwuzdaniowo, że nie. Powinno ich zobowiązywać do czynienia tego, co robili przed uzyskaniem wyróżnienia, ot co.
 
Awatar użytkownika
Eri
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1607
Rejestracja: śr maja 02, 2007 11:12 pm

śr maja 17, 2006 9:13 pm

Czy (tu pytanie kieruję do „góry”) brak nowych promocji wywołany jest brakiem czasu (co dziwi mnie, z doświadczenia wiem, że wypowiedzenie się na temat konkretnej kandydatury może być załatwione w prosty sposób – ankietą), czy też planowanymi przemianami?
Do tego jest, mam wrażenie, potrzebna jakaś ilość głosów "za". A większość "góry" wpada na Forum tylko żeby dyskutować (w zamkniętym podforum, nie tu) o nadchodzących zmianach, "zwykłych" tematów w ogóle nie rusza. Po zmianie pewnie się wyróżnienia posypią. My tak łatwo nie zapominamy. Obrazek
 
Anonim_1

śr maja 17, 2006 11:07 pm

"zwykłych" tematów w ogóle nie rusza
<br />Tak ciężko kliknąć na opcję w ankiecie założonej na Moderatornii? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]<br /><br />Dziwne dni nastały...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość