Zrodzony z fantastyki

 
Chrx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 06, 2006 4:35 pm

Światowe forum fandomu

pt paź 08, 2010 5:52 am

Odczułem ostatnio potrzebę zapytania o coś fandomowców z całego świata. I, przeszukując googla, zdałem sobie sprawę jak trudno znaleźć największe czy też, kilka obiektywnie największych for fandomu, szczególnie takich, gdzie docelowo nie spotkałbym tylko Anglików lub Jankesów, ale właśnie ludzi z całego świata.

I stąd moje pytanie, czy moglibyście podać mi linki do, według Was, największych światowych forów fandomu fantastyki?
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

Światowe forum fandomu

pt paź 08, 2010 6:13 am

http://forum.rpg.net/

Nie znajdziesz większego i bardziej wszechstronnego, a przy tym odwiedzanego tak licznie przez wszystkich możliwych ludzi z branży - developerów, artystów, textwriterów, wydawców, etc. :papieros:
Ostatnio zmieniony pt paź 08, 2010 6:14 am przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Światowe forum fandomu

pt paź 22, 2010 10:42 pm

Wow!
1184 userów siedzących aktualnie na forum w chwili kiedy piszę tego posta. No nie można napisać nic innego jak tylko nice one brother. Ale chciałem zapytać o coś innego, czasami się nad tym zastanawiałem (pierwszy raz jak na poltku stuknęło 20 000 użytkowników), które pod względem wielkości w kolejności byłoby forum poltera. Najpierw myślałem o europie (bo w polsce od dawna jesteśmy największym) a teraz zastanawiam się nad światem. W końcu grubo ponad 33 tys. ludzi to liczba nie mała. Choć zdaję sobie sprawę, że duża liczba z tej podanej jest nieaktywna, to jednak.
Ha, i my też kiedyś mieliśmy adres rpg.net.pl, przypadek czy zabieg celowy? :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości