Zrodzony z fantastyki

 
Cień Śmierci
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: sob sty 10, 2009 8:56 am

Świątynie orkusa

wt kwie 28, 2009 11:36 am

Czy w ogóle na poweirzchni a dokładniej w srebnych marchiach są czciciele orkusa a dokładniej :D jego świątynie, wiem że wszystko zależy od MP.... Tak czy w ogóle możecie mi powiedzieć gdzie znajduje sięnajdokładniej złowroga akademia. pozdro dla POLTERA
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

wt kwie 28, 2009 3:18 pm

Może jakaś kapliczka w Twierdzy Piekielna Brama... Choć jeśli się nie mylę nazwa nie jest przypadkowa i roi się tam od diabłów nie demonów, a Orkus to chyba książę demonów nie? Jeśli to Ty jesteś MG, to umieść taką niewielką świątynię gdzieś w ruinach, lub jakimś starym kurhanie przodków, w Srebrnych Marchiach roi się od tego typu miejsc.
 
Cień Śmierci
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: sob sty 10, 2009 8:56 am

śr kwie 29, 2009 12:46 pm

ach tak... piekielna brama??? to super, a co do jego kapłanów to w srebnych marchiach są czy nie, może lisze albo weampiry które są związane z przymusu z orkusem lub kapłani...
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

śr kwie 29, 2009 2:45 pm

Nie chcę wprowadzić Cię w błąd wielu książek o Północy nie przeczytałem, ale nie kojarzę żadnego sławnego wampira ani licza z tamtego regionu a już tym bardziej kapłana (i to w dodatku Orkusa). Musiałbyś sam wymyślić, lub najlepiej sobie zażyczyć tutaj, by ktoś Ci stworzył, sam również służę pomocą. Pozdrawiam.
 
Cień Śmierci
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: sob sty 10, 2009 8:56 am

pt maja 01, 2009 4:35 pm

zło ukryte jest wszędzie, nawet w najcichszych chatkach wsi czczących dobro
 
Awatar użytkownika
Breeg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 338
Rejestracja: sob lis 18, 2006 6:39 pm

sob maja 02, 2009 11:31 am

Witam.
Cień Śmierci pisze:
Czy w ogóle na poweirzchni a dokładniej w srebnych marchiach są czciciele orkusa a dokładniej Very Happy jego świątynie, wiem że wszystko zależy od MP.... Tak czy w ogóle możecie mi powiedzieć gdzie znajduje sięnajdokładniej złowroga akademia. pozdro dla POLTERA

Zobacz "Volo's Guide to the North" (2 ed.). Poza tym "Champions of Ruin" (3,5 ed.). Był tam fragment o jakimś liczu, nie pamiętam dokładnie o co chodziło, może Ci się przydać. :wink:
Cień Śmierci pisze:
ach tak... piekielna brama??? to super, a co do jego kapłanów to w srebnych marchiach są czy nie, może lisze albo weampiry które są związane z przymusu z orkusem lub kapłani...

Jak ich stworzysz, to będą. :(
zło ukryte jest wszędzie, nawet w najcichszych chatkach wsi czczących dobro

Najszczersza prawda. Dlatego, Cień Śmierci, musisz uważać na swój każdy krok. Nieroztropność może zaprowadzić Cię na wieś. I to czczącą Dobro! :|
Pozdrawiam i życzę ownujących postów, jak dotychczas,
Breeg.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości